Reklama

Kandaulismus

Návštěvník (Út, 17. 12. 2002 - 13:12)

Taky mě láká vidět přítele s jinou v posteli.Nejvíc mě to láká,když sem lehce připitá,ale přítel pořád váhá a moc se mu do toho nechce.Ono možná střizlivá bych to ani moc vidět nechtěla,ale dát si vínečko...Taky se bojím,aby nám to nějak nenarušilo vztah?!

Návštěvník (Po, 9. 12. 2002 - 02:12)

Tak jsem si dřív myslel, že to ani není možné. Mám dost atraktivní přítelkyni a oba jsme dost (možná chorobně) žárliví. Jednou jsme ale byli u její kámošky, nějak to obě trošku přehnaly s vínem, začaly se líbat a ta moje mě doslova vtáhla do té postele (moc jsem se nebránil :-), tak jsme se začali líbat ve třech atd. atd. Ale jaké bylo moje překvapení, když jsem to dělal s přítelkyní, najednou si přála vidět, jak to dělám i té druhé a dokonce jí ho sama strkala kam se dalo. Popisovat to tady radši nebudu, zvrhlo se to šíleně (naštěstí o tom manžel kamarádky neví) a já jsem o zážitek bohatší :-) Ale nejhorší a nejdivnější na tom je to, že mě taky začíná brát myšlenka, že to mé přítelkyni dělá jiný kluk. Nevím, jak si to vysvětlit, na kluky nejsem. Ale jsem rád, že v tom nejsem sám. Je to ale divné.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2002 - 23:12)

Chtěl bych se milovat se svou ženou a aby jí nějaký muž u toho hladil po zadečku!!!Ona by ho pak rukou udělala!Jenomže manželka si nedá říct!Přitom jí ta představa taky vzrušuje!Co s tím???

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2002 - 20:12)

Pošli fotky, jestli nějaké máš. Rád se na ni podívám nejen přes dveře.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2002 - 16:12)

ahoj napiš kde bydliš ja přijedu s tou svou taky když se jde koupat nechavam pootevřene dveře aby bylo videt

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2002 - 02:11)

Strašně mě vzrušuje představa,že někdo uvidí moji milou v kalhotkách! A tak doma musí nosit krátké triko a čekám,že k nám přijde návštěva!

Návštěvník (Čt, 24. 10. 2002 - 22:10)

omlouvam se všem zde čtoucim za chyby v pravopisu to je vše co mohu v dane situaci udělat myslim že nějake čarky tečky hačky i/y jsou sice duležite ale ne promne v teto diskuzi čus gramatičti vybratoři

Návštěvník (Ne, 20. 10. 2002 - 08:10)

Máš pravdu tykadlo....diktáty a diktáty

Návštěvník (So, 19. 10. 2002 - 03:10)

Už dlouho si představuji, jaké by to bylo, kdyby mi moji hezkou ženu obdělával jiný muž. Rád bych to viděl. Nemůžu se té představy zbavit.Žena s tím však nesouhlasí. Co dělat? Poradí mi někdo?

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2002 - 08:10)

Pro Vítka : Myslím, že než hrát "flašku", měl bys otevřit slovník českého jazyka a pravopis. A než manželku nabízet cizím pánům, raději s ní psát diktáty.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2002 - 18:10)

Přišel k nám kamrád, pilo se a hrály se karty. Kdo prohrál, musel něco svléknout. Moje žena skoro pořád prohrávala, až na sobě neměla nic. Když neměla co svlíct, musela se postavit, aby byla dobře vidět. Když zase prohrála, nechala na sebe sahat všude. Pak si lehla, pánev podloženou polštářem, aby "ji" pěkně vystavila a nechala si do pochvy strkat hrací kostky a nakonec dosáhla orgasmu. Bylo to nejhezčí, co jsem zažil. Super!!! Už je to pár let, od té doby nebyla příležitost, ale já to mám v sobě pořád a protože se nerealizuju, mám často tenze. Nevím jak to řešit. Nudapláž je jen v létě. Aspoň posílám fotky na internet.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2002 - 18:10)

Ty se máš!!! Co bych za to dal, kdyby moje partnerka něco takového nabídla!

Návštěvník (So, 5. 10. 2002 - 00:10)

tak važeni minuly tyden se mi splnil opět sen kdy manželka ukazovala vnady při obsluze jako barmanka vše co mazačalo to fotkama přes hru flaška až po .když mu stal ,kamošovi,tak jsem se zaptal manželky jestli si mu sedne na klin a ona ikdyž mirně opila že si sedne bylo naco koukat

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 12:10)

Muz dosahne uspokojeni v kazdem pripade. Jde o to, zda oba (muz a zena) si chteji uzit vice. Mas-li krasnou zenu, treba bys ji chtel ukazat jinym muzum. Ona se tim zda byt zdesena, ale nic vic si nepreje,nez byt obdivovana stovkami / tisicy muzu. To je aspon moje zkusenost.Jestli chces videt "mou starou" , napis mi.Asi bych te mel varovat. Jeji ji 65 let.Moje e-mail adresa je ronhasan"yahoo.com

Anonym (So, 21. 5. 2022 - 13:05)

G Neil neberie.Tvojej žene už bude cez 70.moja má po 60 ke, mojím kamarátom sa jej nahé fotky páčia rád sa jej fotkami chválim kamarátom.Chcem sa jej priznať že má vzrušuje keď ju vidia aj iný nie len ja rád ti pošlem jej fotografie za výmenu.

Návštěvník (Po, 30. 9. 2002 - 16:09)

Kam presne mam ty fotky poslat?

Návštěvník (So, 28. 9. 2002 - 17:09)

dnes přijde kamarad a manželka se mě ptala jestli nas muže obsluhovat v černem krajkovem body a v minisukni pod kterou nebude mit kalhotky byl jsem překvapen když mi řekla jak tě to vzrušuje udělam pro tebe cokoliv panove neni to nadhera bohužel v blizkem okoli nemam žadneho přiznivce ktery by toto semnou zdílel

Alex (Po, 26. 7. 2021 - 13:07)

Ale je jsem stejného zaměření a rád bych takové akce podnikal s párem.
Štíhlý brunet 40 let. Alex [email protected]

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2002 - 17:09)

jsem silně vzrušen při představě že jiny muž se miluje s mou manželkou,ona muho vykouři spolkne a pak se sni pěkně pomiluji před tim mužem stim že při souloži se ji stale dotyka

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 23:09)

ahoj ja jsem take ukazoval fotky manželky kamaradovi mu se libily tak jak šla manželka do sprchy nechal jsem otevřene dveře do koupelny aby vyděl a viděl potom když si šla lehnout vzal jsem karty lahev a šel s kamošem do ložnice kde jsem řekl manželce at se miluje s nim a ona se snim milovala byla tak silně vzrušena že to bude asi brzy opakovat

Reklama

Přidat komentář