Reklama

Kandaulismus

Návštěvník (Čt, 24. 10. 2002 - 22:10)

omlouvam se všem zde čtoucim za chyby v pravopisu to je vše co mohu v dane situaci udělat myslim že nějake čarky tečky hačky i/y jsou sice duležite ale ne promne v teto diskuzi čus gramatičti vybratoři

Návštěvník (Ne, 20. 10. 2002 - 08:10)

Máš pravdu tykadlo....diktáty a diktáty

Návštěvník (So, 19. 10. 2002 - 03:10)

Už dlouho si představuji, jaké by to bylo, kdyby mi moji hezkou ženu obdělával jiný muž. Rád bych to viděl. Nemůžu se té představy zbavit.Žena s tím však nesouhlasí. Co dělat? Poradí mi někdo?

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2002 - 08:10)

Pro Vítka : Myslím, že než hrát "flašku", měl bys otevřit slovník českého jazyka a pravopis. A než manželku nabízet cizím pánům, raději s ní psát diktáty.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2002 - 18:10)

Přišel k nám kamrád, pilo se a hrály se karty. Kdo prohrál, musel něco svléknout. Moje žena skoro pořád prohrávala, až na sobě neměla nic. Když neměla co svlíct, musela se postavit, aby byla dobře vidět. Když zase prohrála, nechala na sebe sahat všude. Pak si lehla, pánev podloženou polštářem, aby "ji" pěkně vystavila a nechala si do pochvy strkat hrací kostky a nakonec dosáhla orgasmu. Bylo to nejhezčí, co jsem zažil. Super!!! Už je to pár let, od té doby nebyla příležitost, ale já to mám v sobě pořád a protože se nerealizuju, mám často tenze. Nevím jak to řešit. Nudapláž je jen v létě. Aspoň posílám fotky na internet.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2002 - 18:10)

Ty se máš!!! Co bych za to dal, kdyby moje partnerka něco takového nabídla!

Návštěvník (So, 5. 10. 2002 - 00:10)

tak važeni minuly tyden se mi splnil opět sen kdy manželka ukazovala vnady při obsluze jako barmanka vše co mazačalo to fotkama přes hru flaška až po .když mu stal ,kamošovi,tak jsem se zaptal manželky jestli si mu sedne na klin a ona ikdyž mirně opila že si sedne bylo naco koukat

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 12:10)

Muz dosahne uspokojeni v kazdem pripade. Jde o to, zda oba (muz a zena) si chteji uzit vice. Mas-li krasnou zenu, treba bys ji chtel ukazat jinym muzum. Ona se tim zda byt zdesena, ale nic vic si nepreje,nez byt obdivovana stovkami / tisicy muzu. To je aspon moje zkusenost.Jestli chces videt "mou starou" , napis mi.Asi bych te mel varovat. Jeji ji 65 let.Moje e-mail adresa je ronhasan"yahoo.com

Anonym (So, 21. 5. 2022 - 13:05)

G Neil neberie.Tvojej žene už bude cez 70.moja má po 60 ke, mojím kamarátom sa jej nahé fotky páčia rád sa jej fotkami chválim kamarátom.Chcem sa jej priznať že má vzrušuje keď ju vidia aj iný nie len ja rád ti pošlem jej fotografie za výmenu.

Návštěvník (Po, 30. 9. 2002 - 16:09)

Kam presne mam ty fotky poslat?

Návštěvník (So, 28. 9. 2002 - 17:09)

dnes přijde kamarad a manželka se mě ptala jestli nas muže obsluhovat v černem krajkovem body a v minisukni pod kterou nebude mit kalhotky byl jsem překvapen když mi řekla jak tě to vzrušuje udělam pro tebe cokoliv panove neni to nadhera bohužel v blizkem okoli nemam žadneho přiznivce ktery by toto semnou zdílel

Alex (Po, 26. 7. 2021 - 13:07)

Ale je jsem stejného zaměření a rád bych takové akce podnikal s párem.
Štíhlý brunet 40 let. Alex [email protected]

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2002 - 17:09)

jsem silně vzrušen při představě že jiny muž se miluje s mou manželkou,ona muho vykouři spolkne a pak se sni pěkně pomiluji před tim mužem stim že při souloži se ji stale dotyka

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 23:09)

ahoj ja jsem take ukazoval fotky manželky kamaradovi mu se libily tak jak šla manželka do sprchy nechal jsem otevřene dveře do koupelny aby vyděl a viděl potom když si šla lehnout vzal jsem karty lahev a šel s kamošem do ložnice kde jsem řekl manželce at se miluje s nim a ona se snim milovala byla tak silně vzrušena že to bude asi brzy opakovat

Pepi (So, 20. 6. 2020 - 09:06)

Ahoj...to muselo být rajcovni velice

Návštěvník (So, 21. 9. 2002 - 21:09)

Mam stejny zajem, jestli chces, posli mi fotky na vyveska"seznam.cz ,ja Ti poslu fotky me zeny.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2002 - 20:09)

Magdo, kupodivu neměl. Netvrdím, že by nebylo hezké vidět, jak se moje žena miluje s jinou ženou, ale daleko víc mne vzrušuje představa, že ji vidím s jiným mužem, před kterým se svléká a pak s ním i ...Ano, o tom je kandaulismus. Jsem úchylný, přiznávám to :-)))

Návštěvník (St, 11. 9. 2002 - 00:09)

ahojtě, myslím, že kandaulismus - alespoň z hlediska muže by měl být zcela přirozený. Žena má prostě více dírek a jeden muž má prostě jen jeden úd. Také počet orgasmů je u mužů poněkud ohraničen. I můj manžel má nejtvrdší erekci, když vidí, jak souložím s jiným mužem a když mi tam potom vklouzne on a cítí, že už tam mám sperma od jiného muže.

Návštěvník (St, 11. 9. 2002 - 00:09)

ahojtě, myslím, že kandaulismus - alespoň z hlediska muže by měl být zcela přirozený. Žena má prostě více dírek a jeden muž má prostě jen jeden úd. Také počet orgasmů je u mužů poněkud ohraničen. I můj manžel má nejtvrdší erekci, když vidí, jak souložím s jiným mužem a když mi tam potom vklouzne on a cítí, že už tam mám sperma od jiného muže.

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2002 - 21:08)

Můj muž mi neustále venku odhrnuje sukni a rád mě ukazuje jiným mužům. Samozřejmě , že ukazuje i fotky. Je to na dlouhé vyprávění.. :-)

Reklama

Přidat komentář