Reklama

Kandaulismus

Jan (St, 20. 7. 2016 - 17:07)

Pro mě je to také droga. Mám o 10let starší manželku 38 let a zdědil sem jí po jejím manželovi, který ndokázal pochopit, že ona chce víc mužů. Teď žijeme spokojeně čekáme 1. dítě a má stálé 3 milence, ktaří knám chodí a sukaj jí a občas míme i nějáké úlety že nekoho zbali s nechá se ojat oba jsme stasný a vyhovuje nám to jen par nasich kamarádu to nechápe(spíš kamarádek kamarádum taky rada podrži)

Ferda (St, 20. 7. 2016 - 16:07)

Jednou jsem si našel pár krásných lidí...manžel chtěl opíchat ženu..tak jsem mu ji pořádně opíchal, až měla dost!!
ON se jen díval a honil si pero...Pěkně jsem ji vykropil pořádnou dávkou mého semene..on to tak chtěl!!Já bych i použil kondom, ale on né! Tak pak ji lízal, a přišlo mně to zajímavé...
Pak mě 3x napsali SMS že jsou náramně oba spokojení a že moc a moc děkují......nechápal jsem !!!

Někdo (St, 20. 7. 2016 - 15:07)

Stejně si myslím,že je to...to tak má,nebere ten sex tak moc vážně a chce si s druhými jenom užívat.Jsou to asi trochu lidé bez citu,protože většina by prostě žárlila,ale když se najde pár a žádnému z nich to nevadí,pak proč ne.

Někdo (St, 20. 7. 2016 - 15:07)

Stejně si myslím,že je to...to tak má,nebere ten sex tak moc vážně a chce si s druhými jenom užívat.Jsou to asi trochu lidé bez citu,protože většina by prostě žárlila,ale když se najde pár a žádnému z nich to nevadí,pak proč ne.

no (St, 20. 7. 2016 - 12:07)

myslím, že jsi v zajetí svého vlastního "nastavení" a proto i takto reaguješ. De facto v lajně "většinové" společnosti.

On je možná na cestě od kandaulismu k tvrdé submisivitě - extrémnímu cuckoldismu, ale to apriori neznamená, že by se měl stát buzerantem, resp. gayem.

Ale ano, ti, co to takto nemají nastaveno, tak v případě, že se to dozvědí o někom druhém, můžou daným člověkem opovrhovat, můžou se mu smát etc., ale taky můžou být ti druzí - chápaví a i přes svůj případný nesouhlas nebo nepochopení, ho můžou přijmout jako člověka, který to má prostě nastaveno jinak. Uznávám, že takových je mezi námi hodně pomálu a ty svou reakcí to potvrzuješ.

A jen ty víš, jestli tvá reakce je způsobena pouze a jen tvým nerespektujícím postojem, nebo třeba mindrákem.

Ale to už je jen a jen tvůj problém, na rozdíl od dotyčného, který zjistil, co se mu líbí a dokonce si to může užívat, přičemž nemá problém se tu o dané podělit.

kanda (Po, 18. 7. 2016 - 18:07)

My máme kanda vztah asi 10 let a prvně mi taky přišlo nemožné olizovat cizí semeno a pod. Zlomilo se to jednou, když manželku naplnil ohromnou dávkou semene mladý klučina a jak to s ní vtékalo, dostal jsem neodolatelnou chuť si líznout. Ta teplá romrdaná kundička a vůně cizího semene způsobila, že jsem ji vylízal k dalšímu orgasmu. Od té doby pravidelně manželku čistím a někdy i čistím ocasy manželčiných milenců.

Jan (St, 6. 7. 2016 - 20:07)

podnikate..
Ahoj ja je chapu ja s moji zenou mam kluka a holku na ceste a popravde nevim jestli jsou moje spis si myslim ze ne, ale proste s timto zamerenim kdyz hces deti nemas moc na vyber a hlavne otec je ten co vychoava

zdeno (Út, 28. 6. 2016 - 01:06)

[email protected] písni...Už maš odpoveď.

klara (Po, 20. 6. 2016 - 13:06)

Jak často se s milencen...Jednou dvakrat za měsic ale jestli to pomaha oživit manž.stereotyp to memužu posoudit,zeptej se jinych.

... (Po, 20. 6. 2016 - 11:06)

Tak jsem dneska zjistil že...Podnikáte tyhle věci a nebere ani antikoncepci?

Pavel (Po, 20. 6. 2016 - 11:06)

Tak jsem dneska zjistil že je manželka těhotná, ale popravdě fakt nevim kdo je tatinek. Sice vidět ji jak si užívá s jinýma bylo úžasný, ale tohe sme nějak nedomysleli a oba jsme z toho přepadli tak si davejte pozor

Pavel (Pá, 17. 6. 2016 - 14:06)

Tak pisni email..
[email protected] písni odkud jste,a něco o Vás.

Libor (Pá, 17. 6. 2016 - 10:06)

asi 3roky,nestřídám chlapy...Jak často se s milencen schazíš?
Pomáhá to oživit manželský stereotyp?

Alfons (Čt, 16. 6. 2016 - 23:06)

asi 3roky,nestřídám chlapy...A co ti manžel vyčítá?
Manželku berou mladíci. Jednou jsem jí sehnal dva 15 letý. Každý mi dal 500 korun aby manželka byla povolná. To ji hodně vzrušuje. Když druhý skončil, upadla do mdlob jak byla hotova.

klara (Čt, 16. 6. 2016 - 21:06)

asi 3roky,nestřídám chlapy takže asi tak.

Alfons (Čt, 16. 6. 2016 - 20:06)

Manž.mě tak bere,a...Kolikanásobného paroháče jsi z manžela udělala?
Jak dlouho s milencem jste?

zdeno (Čt, 16. 6. 2016 - 17:06)

Hledám pár který by...Tak pisni email..

zdeno (Čt, 16. 6. 2016 - 17:06)

Hledám pár který by...Tak pisni

No jistě (Čt, 16. 6. 2016 - 15:06)

A dělal čárky a křičel...Nechceš to koučovat?

Milan (Čt, 16. 6. 2016 - 06:06)

Hledám pár který by...A dělal čárky a křičel hurá vždy když budete.
Také by nemuselo být nezajímavé, pokud by celou akci detailně komentoval.

Reklama

Přidat komentář