Reklama

Kandaulismus

Default User Image
Roman (Ne, 18. 8. 2024 - 00:08)

Před delší dobou jsme se s manželkou dohodli že jí budu tolerovat milence. Ona chtěla abych souhlasil s tím, že o sexu rozhoduje ona, kdy se bude se mnou milovat. Chvilku to pak bylo v pořádku, ale pak se přestávky prodlužovaly, nakonec jsme měli období kdy mi slíbila že alespoň jednou měsíčně to půjde a teď jsme na tom tak že se mnou sex nepřipadá vůbec v úvahu. Méte s tím podobnou zkušenost, že když manžel souhlasí s tolerováním milence tak se nakonec musí vzdát úplně sexu s manželkou?

Anonym (Ne, 18. 8. 2024 - 09:08)

Tohle se mi nestalo, ale když se vracela ze služebních cest a školení unavená, věděl jsem že bude pauza. Pak si sama řekla, že mne potřebuje. "Takový orgasmy jako s tebou s jinými nemám, protože tě miluju." To potěší. Přestávky jsem vyplňoval tolerovanou onanií. Zato já, když jsem byl mimo domov, jsem musel hned po návratu dokázat, že jsem schopen. Vždy jsem vyhověl. Jako důchodci už se od sebe nevzdalujeme. Spořádané manželství.

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 15:08)

Zajímalo by mne, jestli je i opačný kandaulismus, kdy se žena chlubí intimními partiemi muže. Moje máma se třeba chlubí mými nahými fotkami nejen z dětství, ale i z dospělosti. Nafotí mne i v choulostivých situacích, třeba detail ztopořeného penisu a pak to kdekomu ukazuje, pyšná na to, jaký jsem chlap.

Default User Image
Senior (So, 3. 8. 2024 - 14:08)

Bylo mi 71 let, jsem delší dobu vdovec, vzrůšují mě prsaté baculky,  rád se skamarádím se starším manželským párem, kde už pán nemůže a rád by dopřál náruživé manželce pomilování,,,,, na věku mi nezáleží, od  50 do 85ti let,  rád lížu, souložím a používám hračky,,,, prostě ženu uspokojím, dovedu jí k jejímu vrcholu slasti. Představuju si že příjdu na návštěvu, přivezu vínečko, společně popijeme, paní se posadí ke mě a já ji obejmu, začnu líbat, hladit prsa, nohy, všude kde ji to bude vzrušovat a pak přejdeme do ložnice,,,, manžel nás může sledovat, nebo  raději když půjde na ryby .  Přijedu do 100 km od Jaroměře,,,,,  [email protected]

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 15:08)

To je hezké, určitě už se na tebe holky těší, protože to, co nabízíš, každý neumí, ale tady je to o ukazování manželky, nebo stálé partnerky ostatním. Tu mojí jsem ukazovat nemusel. Věděla sama dobře, kdy a jak. Měla všechno, co je na ženě k pochlubení a já jí v tom nebránil. Potom šla domů se mnou a ostatní si o ní mohli nechat zdát a mě, jí závidět. 

Default User Image
Par 72 (Po, 27. 11. 2023 - 17:11)

Ahoj s manzelkou jsme spolu 28 let. Kazdy z nas mel nejaky ten ulet. Jako mlafy jsem zarlil,ale postupem casu me zacala vzrusovat predstava ze mi nekdo suka zenu. Nekolikrat jsem ji vytahl na sw party a nic az na jedne jsem se dockal, prisla ctyrka,kourila nas na stridacku zatim co ji ta doticna lizala. Vic nebylo. Pak jsem ji zacal ukecavat ze kdyz mi to delala rukou at mi vypravi jak to dela s jinyma docela to slo,ja u toho vzdy hned a hodne strikam. Ted se snazim ji ukecat ze by si zasukala s jinym a ze bych to chtel videt. Bud byt u toho nebo treba pres whatsap jen se zatim nedari.

Default User Image
(Čt, 28. 12. 2023 - 22:12)

Za posledních sedm let jsme se posunuli kousek dál.

Dřív stačilo,že někdo náhodou viděl nahatou fotku manželky,

pak když sama nabídla k vidění bobříka bez nebo šestky  v menší nedopnuté halence

Už jsem ve věku , marod, samej prášek a když paní poznala že to lepší nebude tak nejdřív rozpačitě svedla někoho z mých známých a já si to rád užíval v její puse.

Default User Image
JJ (Ne, 31. 12. 2023 - 15:12)

už se i povedlo být u toho...dívat se, nebo ona sama?

Default User Image
(Po, 1. 1. 2024 - 01:01)

Dřív se nechávala sledovat hlavně při svádění, svlíkání  a osahávání. Dnes se ráda předvádí přímo při sexu.

Default User Image
JJ (Po, 1. 1. 2024 - 13:01)

můžeme přejít na komunikaci někam do soukromí jestli chceš...

Default User Image
JJ (Pá, 8. 12. 2023 - 23:12)

ahoj, je fajn že se povedla zkušenost na sw...a bavíte se o tom často, že by jsi ji chtěl vidět s jiným?

Default User Image
Mirek (So, 21. 10. 2023 - 08:10)

Kámoš mi přeposlal fotku v mobilu a je na ní ženská co vypadá přesně jako moje manželka.Má zavřené oči a v ústech do polovic zasunutého ztopořeného ptáka.Tak nevím co mám dělat.Podoba je skoro 100 %,ale nějaké pochyby mám.Kámoš mi nechce říct od koho tu fotku má.Manželce jsem zatím nic neřekl a nechci dělat zbytečný cirkus doma.Někdy se na tu fotku dívám a honím si u toho péro.No a přemýšlím co to bylo za chlapa,jestli ji také vyšukal a zda se do ní vystříkal.Jestli měla orgáč nebo zda mu to semeno jenom polkla a pak už třeba vůbec nešukali.Jsem trochu naštvaný,ale zároveň mě to vzrušuje.Moje žena a kouřila nějaký cizí tvrdý péro.Poradí mi někdo?

Default User Image
Magda (So, 21. 10. 2023 - 07:10)

My chodíme s manželem k našemu sousedovi do vířivky.Je rozvedený a celkem šikovný.Někdy se něco vypije,já donesu nějaké chuťovky a je celkem sranda.Býváme tam všichni nahatí a tak o erotické narážky nebývá nouze.Manžel mi kdysi řekl:Měli bychom to sousedovi nějak zaplatit nebo mu přispět na provoz vířivky.Já mu na to řekla:Ale on by chtěl ode mě vykouřit...Chvíli bylo ticho a pak manžel říká:Tak mu to zaplať.A víc nic .No a tak jsem souseda už aspoň 5x vykouřila.Beru to jako že to mám povolené a i manžel je svým způsobem rád.Vždycky se zeptá:Máme předplacíno?A já na to:Už se chystám,jak tam budu,tam mu pošlu inkaso.No atak ho pak za protislužbu vykouřím.On mi hladí prsa a párkrát mi dráždil i pipinu.Ale neudělala jsem se.

Návštěvník (Čt, 30. 6. 2022 - 16:06)

Jsem kandaulista, resp. kanda, ženatý, ale manželka, čtyřicátnice, ačkoliv jí to dříve hodně bavilo, prostě přestala mít zájem o sex nejen se mnou, ale i s kýmkoliv jiným. Už to trvá pár let a nic nepomáhá, aby znovu začala fungovat. Prostě nemá zájem.
A tak si říkám, že bych mohl s kamarádem, se kterým jsme ji dříve obšťastňovali (on supersamec, já hračička) začít hledat nějakou dámu na společné hrátky. Jenže, kam napsat inzerát? Na běžných seznamkách včetně amatérů, se nikdy neozvala ani jedna zájemkyně. Přitom jsme nehledali primárně jen sex, ale i nějaký pěkný výlet nebo bigbít a hrátky až potom. Poradíte?

Default User Image
Sonorita (So, 21. 10. 2023 - 17:10)

Zajímalo by mě jestli jste už našli a jestli si vy dva sednete a máte z toho oba požitek a jakoby si nezávidím,můžete mi napsat [email protected] 

Návštěvník (Čt, 30. 6. 2022 - 14:06)

Skúsim popísať môj prvý kandaulistický zážitok, s mojou ženou. Boli sme na svadbe, kde bol kameramanom manželkin bývalý spolužiak. Trošku sme popili, no a moja žena mu dovolila aby nenápadne natočil nejaké zábery spod jej sukne. Pri tom som bol a súhlasil som. Dokonca som jej vyhŕňal šaty vyššie, aby urobil lepšie zábery. Neskôr sa mi priznala, že sa potom ešte rozprávali v nejakom zapadnutom kúte a on jej začal hladiť zadok. Keďže neprotestovala, tak jej vkĺzol rukou pod šaty a začal jej cez silonky a nohavičky hladiť šušku. Nechala ho dokonca vkĺznuť rukou pod silonky a on ju začal prstovať, kým ona stála a snažila sa tváriť, že sa nič nedeje. Keď sa jej ale začali premáčať nohavičky a nebola ďaleko od toho aby ju rukou urobil, tak spanikárila a ušla.

ona1962 (So, 21. 5. 2022 - 12:05)

Jsem 59 letá nevyholená vdaná žena z Prahy,doma bez sexu,hledám Pražáka,který by mne chtěl někde někomu ukazovat nahou a bosou .Jsem trochu sub a láká mne nucená nahota.Nejde o sex,jen se stydět za svoje staré nahé tělo. [email protected]

mirek (Ne, 30. 7. 2023 - 10:07)

Ahoj,dnes jsem ti psal na amaterech.Nožky mám taky rád.

Olda (Po, 27. 12. 2021 - 21:12)

A je v tom lehčím kandaulismus rozdíl, zdali se to kontrolované ukazování samotné ženě líbí nebo ona mu z lásky v jeho libůstce jen vyhovuje? Jeden otrapa na zábavě otravoval pár, že neodejde, dokud mu ona zvednutím sukně neukáže kalhotky. Přeli se a nakonec ten otrava sukni sám najednou vykasal. A přestože mu v tom oba mohli zabrànit, v jakémsi náhlém hnutí to ani jeden neudělal.. Až se tomu sami podivili.

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 21:01)

Kandaulista přece nebrání jiným mužům aby se podívali na intimní partie jeho manželky , nebo přítelkyně . Právě naopak , snaží se o to aby k tomu docházelo . A jejich zájem o jeho ženu jej uspokojuje .

Reklama

Přidat komentář