Reklama

Kandaulismus

Karel (Čt, 1. 5. 2014 - 17:05)

Ty jsi prase!

Tipy z praxe (St, 30. 4. 2014 - 22:04)

?Snižte riziko onemocnění prasnic a selat oprasením ve skupinách, důsledným dodržováním turnusového systému a co nejlepší hygienou v porodně.Prasnice se může oprasit 2,3 - 2,5x za rok, protože březost trvá 115 dnů. Březost kolísá mezi 110 a 120 dny. Ustajte proto Vaše prasnice již týden před vypočteným termínem porodu.Osprchujte Vaše prasnice před ustájením na porodně a převeďte Vaše zvířata v klidu a bez stresu v porodně (z 95% se prasnice oprasí mezi 113. a 117. dnem březosti).

Lenko (St, 30. 4. 2014 - 10:04)

Užiješ si více z toho že máš dvojnásobnou porci sexu, nebo že tě vidí druhý muž při sexu s mužem a sleduje tvé vzrušení?

Lenka (Út, 29. 4. 2014 - 20:04)

Mě když vidí manžel souložit s druhým chlapem je celý bez sebe....stojí mu péro jako maják.....a já si užiji legálně dost dobře!!

Renato (Út, 29. 4. 2014 - 15:04)

to kdyz hosani skonci, tak musis mit semeno uplne vsude.
mas pravdu, chlapy s radi kouknou na zenu ktera provokuje chlapy aby ji poradne vys.....li a sama prirazi aby udelala

Renata (Út, 29. 4. 2014 - 14:04)

... a nějaký záznam či...Pochybuji,že se někdo bude prezentovat záběry na nichž se chlapečkové ukájejí do zralé ženy.Zákon je zákon,kluci si sice přijdou na své,vůbec je to nijak neohrožuje ale je to ilegální zábava.Vím to z vlastní zkušenosti.Manžel je také u vytržení když může sledovat jak to do mne dělají mladí hošani.Myslím,že se normální chlapy na takovou akci také rádi kouknou a nemusí být kandaulisté.

Alizee (Ne, 20. 4. 2014 - 17:04)

HIV nic? Však dočkej...Tak trošku výkřik do tmy.... existuje ochrana a nevím o tom, že by romové byli nějaká "líheň" HIV.

Aleš (Pá, 18. 4. 2014 - 15:04)

HIV nic? Však dočkej...To záleží vždycky na tom z který strany se na to člověk dívá.Jeden můj kámoš říká,že je lepší umřít na AIDS od hezký holky než na infarkt od blbýho šéfa.

:-) (Pá, 18. 4. 2014 - 15:04)

Nejen to,způsoby...HIV nic? Však dočkej času... :-D

Alizee (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nejen to,způsoby...Můžu potvrdit, že tohle se opravdu děje. Asi to nedělá moc lidí, ale hrátky s mladýma romama se fakt provozují. A není to nic o sockách a špatné hygieně atd. Spíš mladí romští hezounci. Pro ten pár je to exotika a ti kluci si rádi užijí bílou ženu.

M. (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nejen to,způsoby... ... a nějaký záznam či foto je kde ? Neříkej, že se nepochlubíte.

Eda (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Tak to je ale opravdu na...Neviděl bych to tak strašně.Už jsem se tu dočetl jak na manželku připouštěl napřed psa a jiný osla.Takže mladí Romové,žádná tragédie.Pokud si to oba užívají,což je z příspěvku zřejmé,tak nic proti ničemu.

Kristýna (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nejen to,způsoby...Tak to je ale opravdu na zvracení.

... (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nejen to,způsoby...To to musíš mít v hlavě také srovnané.

Lenka (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Nevím, co je to ten...Nejen to,způsoby kandaulistů jsou různé.My jezdíme do severních Čech,ubytováváme se a manžel pro hrátky které ho uspokojují získává velmi mladé romské chlapce.Kluci jsou opravdu nadšení a podávají výborné výkony.Jak sami říkají,je to fasa věc udělat se do blonďatý,kozatý gádžovky.Manžel je silně vzrušený a pořizuje záznamy koitů a někdy se udělá do textilu když sleduje moje silné orgasmy.

jirka (Po, 14. 4. 2014 - 21:04)

i svěřené zážitky - tedy...souhlasim! Myslim, ze realita je nekdy nudnejsi nez predstavy nebo vypraveni. To ale neznamena, ze bych to nechtel zazit :)

Jirka (Po, 14. 4. 2014 - 21:04)

jsem velmi tolerantní....Ja bych no nevzdaval, moje se tvarila stejne, absolutni tabu. Pak mela mensi romanek v laznich - teda bez sexu - na ktery jsem ji nahodou prisel. A docela to spustilo stavidla. Nevim, jestli je to pravy kandaulismus, ale ted oba mame oficialni milence. Bohuzel vzdy oddelene, protoze ona nechce klasickou trojku nebo ctyrku. Takze nikdy nevis, kam se to vyvine...

daf2007 (Čt, 10. 4. 2014 - 02:04)

sorry, ale to melo byt k jinemu prispevku. Neco ve smyslu, ze kandaulista je skrytej homosexul.
Jeste jednou se omlouvam.

daf2007 (Čt, 10. 4. 2014 - 02:04)

Máš pravdu kandaul se...ty jooo, to je blabol.

Při sexu si nes (St, 9. 4. 2014 - 23:04)

Láska, vzrušující milování a spalující vášeň... Propletené ruce, zrychlený dech a... jeho ponožky na nohou! Proč si je nesundal?! Obrovské faux pas v ložnici při sexu: Jaký má důvod nechat si je na sobě
Zkrátka jsou to muži. Starého psa novým kouskům nenaučíš. Nicméně ponožky u sexu, když tedy pomineme jejich estetickou stránku, působí divně. Člověk se na ně kolikrát musí i upřeně dívat s pocitem, že ho prostě štvou. Takže se nedá nic jiného dělat než se ozvat: „Sundej tu hrůzu, drahý!“ Nebo to párkrát udělat za něj. Jak již bylo řečeno: Jsou to prostě muži

Reklama

Přidat komentář