Reklama

Kandaulismus

Lola (St, 29. 10. 2014 - 18:10)

Cuckoldy a kandaulisty bych...Pokud jsou ti lidé takto zaměření a je to po vzájemné dohodě,tak je jejich počínání neškodné a nikoho neohrožující.Co bys potom dělala s przniteli a vrahy dětí?

Tereza (St, 29. 10. 2014 - 17:10)

Cuckoldy a kandaulisty bych vybila jak přitroublý králíky....

Emil (St, 29. 10. 2014 - 17:10)

Kandaulista je homosexuál,...Vaše argumentace homosexualitou v kandaulismu je slušně řečeno neodborná a neseriozní.Uspokojující pocity má kandaulista již tehdy,když se o jeho ženu začne jiný muž zajímat.Kandaulista se nevzrušuje mužem,ale koitem cizího muže s jeho ženou.Vzrušuje ho,že jeho žena je tak žádoucí pro jiné muže,že touží s ní vykonat soulož.

xxx (Út, 28. 10. 2014 - 21:10)

Kandaulista je homosexuál,...Zase jedna opakující se kravina

Lola (Út, 28. 10. 2014 - 18:10)

tak tohle bych teda nemohl,...Ale vážený,o tom přece kandaulismus je.Pochopitelně, tenhle styl je pro ty které sexuálně vzrušuje,ne pro žárlivce které pobuřuje.

Monika (Po, 27. 10. 2014 - 17:10)

Marci, zkoušíme nové věci, když jsme někde pryč. Na to je zapotřebí atmosféra, která pomůže se co nejvíc uvolnit. Určitě ho nezklameš. Jestli je to opravdu jeho přání a tolik potom touží, bude vrnět blahem. Jako ten můj včera. Vyrazili jsme na těch pár dní pryč. Řekla jsem si, že mu udělám masáž prostaty, to jsme ještě nedělali. Nastudovala jsem si, jak se to dělá, koupila rukavice, gel a ještě nějaké drobnosti. Nejdřív jsme šli do privátní výřivky. „Pomůcky“ jsem pronesla v ručníku. Dali jsme si láhev sektu, u které jsem ho pořádně škádlila. Nevěděl, co ho čeká a když jsem mu to řekla, měl hroznou radost. Není to ale tak snadné, jak to vypadá na videích. Chvíli mi trvalo, než jsem přišla jak na to. Byl úplně vedle, vůbec mě nevnímal, vzdychal jak ženská a pak se vypustil. To jsem s ním ještě nezažila. Teklo to z něj, ručník kterej jsem dala pod něj, byl úplně mokrej.

olin (Po, 27. 10. 2014 - 01:10)

tak tohle bych teda nemohl, chapu ze nevera je bezna vec ale aby mi nekdo obdelaval starou pred ocima, to fakt ne!!

Marcela (Čt, 23. 10. 2014 - 16:10)

Nemluvila bych o nijak...No to nevím Moni?! Musely bychom se znát a pobavit se. Jen si myslím, že jsi zbytečně skromná a myslím, že proti tobě nevím nic. Všechno mě naučil manžel a má ho za to moc ráda. Vlastně jsem se už rozhodla, jen se bojím, abych ho nezklamala a udělala to tak, aby to bylo správně. Jak znám manžela, tak k ničemu co bych nedala, nedojde a jak jsem řekla, tak mu v tomto důvěřuji, i co se týče jeho kamaráda, protože oni dva se znají dost dlouho. Jedno s tebou určitě souhlasím… Nikdy bych nechtěla, aby pro nás bylo jediným vzrušením plná lednička a rozvalení se v gauči u televize. Mě spíš jde o to, abych byla já v pohodě a abych manžela nezklamala. Když by se z toho měl stát kvůli mně trapas, tak jet raději na výlet?! Manžel je teď pryč, tak se dívám na filmy s touto tématikou a myslím, že to asi dám… Teda doufám a nedělá mi problém si pomáhat. Mám teda štěstí, protože manželův kamarád je hezký, tak je to v poho.

Monika (Čt, 23. 10. 2014 - 15:10)

Nemluvila bych o nijak velkých zkušenostech, na druhou stranu to, co děláme, už není běžné v porovnání s okolím. Je důležité si být jistá tím, co chceš a pokud to chceš tak je to v naprostém pořádku. A také vědět, co mu řekneš, když to chtít nebudeš a jak na to asi bude reagovat. Nemyslím zrovna toto, ale třeba něco jiného. Aby to nevyznělo tak jak to není. Manžela mám velice ráda a dokáže pro sebe udělat ledacos. Ráda zkouším nové věci, tím myslím že nám vztah nezevšední. Není nic horšího, než když holky v práci mluví o tom, jak „musí“ jit už domů a chlap, který skoro nešuká, ženskou bere už jen jako kuchařku, pečovatelku a uklízečku. To bych zaboha nedala.

Smrt (Čt, 23. 10. 2014 - 13:10)

Snížení sekrece mléka...Pařez zůstane pařezem,balvan balvanem a vůl volem případně kráva krávou.

Marcela (Čt, 23. 10. 2014 - 10:10)

Marcelo, vzrušilo by tě...O tom tady snad v podstatě píšu:) Ta představa mě asi vzrušuje, ale člověk má různé sny. To, že budu bezmocná a můj manžel se bude muset dívat, jak si mě bere jiný muž, klidně a panovačně, jak chce on a my oba se nemůžeme bránit, jsem si už několikrát představovala a asi proto uvažuju, že mu vyhovím... Jinak si to neumím vysvětlit. Jde spíš o to abych něco nepokazila, ale představy nutně nemusí souhlasit s morálkou.

Marcela (Čt, 23. 10. 2014 - 09:10)

Záleží na tom, co přesně...Jenže ty máš, Moniko už proti mně velké zkušenosti a tvůj manžel si asi chce také užívat stále lepší a zajímavější milování. Neříkám, že jsem zatím nic zajímavého nedělala. Společné milování 4 párů, osahávání a líbačka s holkou před mým klukem, dělala jsem si to před ním sama na učebně s televizemi a se zapnutou kamerou… Jak čůrám, si i můj manžel natočil a spoustu fantazírování a povídání. Chtěl, abych mu podrobně popisovala, jak mě můj šéf „šuká“ v kanceláři, přestože ví, že to je slušný a milý člověk a nikdy by si ke mně nic nedovolil. Spoustu dalších věcí, a když jsem si v baru sundala kalhotky nebo jsem šla přes celé město „naostro“, tak rozhodně nemůžu říct, že by mě to nějak, jako „nebralo“. Asi bych lhala sama sobě a určitě mám taky spoustu kamarádek, ale i kamarádů, kteří by mi prostě nerozuměli a nejde jen o soulož do análu. Konečně s tím nemám problém. Jak říkáš, teď by manžel chtěl, abych před ním souložila s jeho kamarádem, a on se bude jen dívat, jak jsem teda pochopila. Jo, tak asi bych měla mít hranice, a rozhodně si neumím představit nějakou brutalitu nebo perverzi, ale „jemné“ znásilnění je tak trošku moje snění, ale co aby se mi to líbilo?! Jen prostě nechápu nějaké kladení podmínek, když chci svému miláčkovi vyhovět, ale neber to osobně! Jak si dva kluci pomáhají, to se přiznám, bych mohla vidět, ale rozhodně bych k tomu manžela nenutila. Spíš kdyby to bylo spontánní a nečekané. Jako, určitě bych neutekla ?. On opravdu neškemrá a ani nevydírá a myslím, že to nikdy nedělal. Za to, že mi upřímně řekne, co by si přál, si ho moc vážím a tak mu vyhovět chci, jen nevím, jak to dělat dobře aby byl spokojený, a oba jsme byli spokojení a aby to bylo opravdu hezký se vším všudy.

Prasničky (St, 22. 10. 2014 - 21:10)

Prasničky, vlastně “prasinky” z “Českého klubu majitelů prasátek chovaných v domácnosti”, mají krásný, důstojný život. Tak to má být. V klubu mají prasinky i 9 let staré. Prasata se přirozeně mohou dožít až 20 let! Snímky z www.prasatkovdomacnosti.cz. (Zde jsou také velmi důležité informace, jak chovat prasátko v rodině, což pro většinu lidí není možné – prase je úplně jiný partner než pes, osobnost na stejné úrovni s člověkem, je nutné vědět předem mnoho specifik a celá rodina musí být předem pečlivě na následujících 20 let připravena

zvědavec (St, 22. 10. 2014 - 14:10)

Marcelo, vzrušilo by tě kdyby manžel tě svlékl před jiným mužem a osahával by tě před ním a ukazoval by mu tvé tělo. zkoušeli by jak jsi vlhká a pak ti řekl ať mu ve všem vyhovíš? Vzrušilo by tě být nabídnuta jinému muži k sexu, který by se tvého těla nemohl nasytit a stavěl by si tě do různých poloh vhodných ke svému uspokojení?

Maggi-žijte s c (Út, 21. 10. 2014 - 14:10)

Dobrou chuť,pokud něco konzumujete,popřípadě trávíte!

Monika (Út, 21. 10. 2014 - 14:10)

Záleží na tom, co přesně chceš. Můj názor nebo možná spíš rada, buď opatrná. S jídlem roste chuť. My jsme vyzkoušeli fakt všechno. A nelituji toho, protože jsem to buď sama chtěla zkusit, nebo jsem mu chtěla udělat radost a vidět jak mu září očička. Ale platí, že s jídlem roste chuť a může se stát, že pak on bude chtít něco, co už je pro tebe onou pomyslnou hranicí. A to se pak těžko odmítá. Dlouhou dobu se vším souhlasíš a on není připraven na nějaké jasné „NE!“ Přemlouvá, škemrá, prosí nebo začne citově vydírat. Ten můj to kombinoval, prosil, škemral a také začal s tím, co švagrová, že chodí na swingers, že se milovala kvůli tomu svýmu s holkou, aby mu udělala radost a on se na to mohl koukat a já jako, že nic. Začal naznačovat jak trpí, strádá, neužije si, život je krátkej a pořád jsem poslouchala takový kecy. Citově mě vydíral. Nazývejme věci pravými jmény. Říkala jsem mu, tak s kým žiješ, se mnou nebo se ségrou? A na to, co jsme společně zažili, tak samozřejmě neřekla bych zapomněl, ale prostě bral to už jako samozřejmost. Když jdu na kafe s kámoškami a drbeme ovšem možném, tak třeba anální sex skoro žádná neprovozuje. Na narozeniny jsem ho překvapila v bílém prádle a punčochách na podvazkovém pásu, o kterých vím, že je zbožňuje a udělala jsem mu pissing, na jeho velké přání přímo do pusy. Měla jsem a mám radost, když vidím, jak ze mě nemůže. Ale tohle všechno jsme dělali spolu, jen my dva. On do toho začal tahat třetího. A v tom je rozdíl. Brala bych, kdyby ta hranice třeba byla v tom milování s holkou, to chce začít snad každý chlap, dívat se na holčičí milování, jenže my jsme se dostali mnohem dál. Nevím, jestli je cuckold, nevím přesně, co se tím má na mysli, každopádně když na to přišlo, byl postaven před podmínku, se kterou nepočítal. Myslel si, že to bude zase on a jakékoliv jeho přání je hned splněno, a co se odehrává u mě, to je vedlejší. Prosil mě, abych to po něm nežádala, a když už tak aspoň bez toho polykání, což jsem odmítla. Naopak jsem mu řekla, že chci vidět jak ho krásně připraví a že všechno přitom také spolyká. Nechtěl, byl z toho úplně bledý, ale šel do toho. Prostě touha vidět mě, jak se s někým cizím miluji, byla silnější. Byla jsem připravená na obojí, nevěděla jsem, jestli ho vykouří nebo ne. Kamarád o tom samozřejmě věděl dopředu a bylo mu jasné, proč to dělám.

Nevěrná žena/vě (Po, 20. 10. 2014 - 21:10)

Ahoj ... Rád poznám ženu, která nedokáže nebo nechce být věrná, ale ráda by milujícího a věrného partnera. Budu Tě milovat a vážit si Tě, i když si domů třeba přivedeš milence nebo si najdeš přítele. [email protected]

Marcela (Po, 20. 10. 2014 - 21:10)

Jen toho svého paroháče...Jo tak to je jasně Monči věc a co jsem četla o tom cuckoldu, tak myslím, že jejímu manželovi se to opravdu líbí a Monča na to má určitě dost zkušeností, ale to by u mně nešlo. Můj manžel mě už o od chvíle, co spolu chodíme, strašně rád pozoruje a to on byl můj první kluk, který chtěl abych se před ním dělala a sledoval mě. Strašně mě zaujalo, jak si to užíval a myslím si, že teď chce abych mu dala něco lepšího, než jsem mu zatím poskytla. Rozhodně ale není on ten, koho bych mohla jakkoliv ponižovat?! Po pravdě on je ten dominantnější a mě se to líbí a myslím, že hranice nastaví on. V tom mu dost věřím a důvěřuji mu. Vždycky to tak bylo. Ani teď na mě nedělá žádný nátlak, jen mi řekl, co by si přál, protože prý touží mě sledovat a když jsme jen spolu, tak se neubrání být sobecký a zaujatý sám sebou, tedy částečně, a chtěl by aby mohl sledovat především mě. Musím přiznat, že mi to dost lichotí.

Erika (Po, 20. 10. 2014 - 20:10)

To je každého věc názoru....Jen toho svého paroháče drž pěkně zkrátka a připouštěj na sebe jen koho chceš.Ten tvůj je opravdu cuckold jak diagnostikuje Berta.Kandaul by skutečně nevykouřil sexuálního partnera své ženy.Je to podobné,ale není to stejné.To co cuckolda uspokojuje by kandaula mohlo pěkně naštvat.Já na tvém místě bych Marcele neradila,ale tvoje věc.

Monika (Po, 20. 10. 2014 - 20:10)

To je každého věc názoru. Já toho nelituji. Aby bylo jasno, to, co po tobě žádá je také pěkná hnusota. Jako nikdy bych neřekla, že ten můj s něčím takovým přijde a to jsme v sexu vyzkoušeli ledacos. A tady přestřelil. Přestřelil proto, že ze vztahu dvou lidí udělal naprosto otevřeně vztah tří lidí. A to že přestřelil pochopil jen díky tomu, že musel svými ústy uspokojit cizího čuráka. Zažil jen to, co jsem zažila já. Děláme to. Děláme různý věci, ale je teď mnohem vnímavější a ohleduplnější. Už sobecky neprosazuje jen to svoje a zbytek nevidím, neslyším. Dobře si rozmysli, jak k tomu přistoupíš a jak si nastavíš hranice. Nějaké ostřejší chování bych oběma nedovolila. To se ti rychle zprotiví.

Reklama

Přidat komentář