Reklama

Kandaulismus

hana (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Marcelo, chcipacek jsi ty. A ještě blbá. Na ty tvoje bláboly tady není nikdo zvědavej teda pro tebe, ty chytrá, zvědavý. Ty bys potřebovala brzy uschnout.

Markéta (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Tak po 15 letech rozhodně....Oba dva páry jsou z jiného města, jedni dost daleko, není to každý týden, ani každý měsíc, řekněme tak jednou za dva až tři měsíce, a je to fajn zpestření, a s holkou si rády pokecáme(myslím, předtím, nebo i druhý den, ne v posteli), tak normálně o všem, jsme kámošky

Marcel (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Hana se nám hezky zapojila...Aspoň je legrace, ne?

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

A ještě blbá.

Ne...Ne "vymetýno", ale vymeteno nebo vymetené... Chcípáčku.

Markéta (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Marcelo, ty jsi fakt piča !Hana se nám hezky zapojila do diskuse, ale já mám piču taky, když už ten slovník,

hana (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Posluš si!A ještě blbá.

Ne posluš si, ale posluž si !

No hlavně že máš malý kulatý prsa. A v hlavě vymetýno, ale pořádně, viď ?

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Marcelo, ty jsi fakt piča !Posluš si!

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

a přiznám se, obě holky...To jsem na tom asi stejně. Mám prsa pěkně kulatá, ale ne moc velká. Manžel by si nějaká vetší určitě rád užil...

hana (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Marcelo, ty jsi fakt piča !

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Ano, milenci, asi ano. Tak po...Tak po 15 letech rozhodně. My budeme mít čtvrté výročí. Ano, to jsem myslela, že mi vyhovuje i manželův kamarád a byl opravdu dobrý, ale vůbec nechci říct, že by to s ním bylo stejné jako s mým manželem. Řekla bych, že můj manžel je takový jemnější a vice hravý, kdežto ten jeho kamarád byl takový tvrdší. Myslím, že bych to chtěla zkusit s ženou?! Kromě nějakých líbaček a ohmatávání žádnou zkušenost nemám. Market, jak často si berete ten druhý pár?

Markéta (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

a přiznám se, obě holky mají větší prsa, já mám taková menší, že jsem zpočátku trochu žárlila, když jí je manžel hladil, ale nakonec, on si může ochutnat i větší prsa, ale vím, že mi kvůli něčím větším prsům neuteče za jinou...když si jich občas užije, a někdy si s nima pohraju i já :-)

Markéta (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

Ano, milenci, asi ano. Tak po 15 letech manželství snad každý, kdo má sex rád, zatouží po nějaké změně, variaci. Mě právě přijde divné, když si jeden za zády druhého užívá a ten druhý to netuší, ale láká ho to taky zkusit to s jiným partnerem, a kvůli výčitkám z nevěry to neudělá. My si užijeme i s jiným partnerem a navíc nemusíme mít strach z prozrazení. Dá se říct, že mi vyhovují, oba, resp, všichni tři (ale vždy jen s jedním z těch párů), ale každý je trochu jiný....

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

ale přiznávám, že s...No jasně... Já jsem hodně dala na manžela a on říkal, že ten jeho kamarád je naprosto v pohodě, tak mě hned dělal bez ochrany a manžel si to tak i přál, tak jsem mu musela vyhovět.

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

no právě on mě taky umí...Tak jsou vlastně vaši stálí milenci. To je zajímavé Market. A vyhovují ti oba, tvůj manžel i přítel nebo teda i kamarádka? Já jsem se trošku bála, že s tím kamarádem manžela budu trochu problémová, ale vcelku mi vyhovoval. Jsem za to opravdu ráda.

Markéta (Po, 10. 11. 2014 - 23:11)

ale přiznávám, že s jedněmi už si tak důvěřujeme, že to děláme bez ochrany, a když mne udělá jeden a vystříká, a ten druhý už zajíždí do kundičky plné semene, je to neskutečný rajc

Markéta (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

no právě on mě taky umí nádherně udělat, vždy udělá nejdřív mne, a to, kolikrát chci, někdy se udělám a řeknu mu, že už může stříkat, ale pak to na mne přijde znovu, tak mu pošeptám, aby ještě vydržel, a udělá mne znovu, s těmi známými je to jiné, někdy takové blbnutí, máme dva páry, a zkoušeli jsme ještě jeden, ale s těmi jsme si úplně nepadli,

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

Ano, máme známe, a občas...Jo tak market, já ti rozumím, ale to se nebojím a manžel byl vždy naprosto v pohodě a ze všech kluků, co jsem poznala, mě nejvíc vyhovoval a vždy jsem byla napřed já a pak se teprve staral o sebe. I po těch nocích s jeho kamarádem je můj šikovný miláček.

Markéta (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

Ano, máme známe, a občas se sejdeme a prohodíme, to víš, po letech si asi každý rád zkusí někoho jiného, jiný penis, ale já jsem ráda, že mám Muže, Chlapa, který mi to dopřeje, ale chce i sám, kdyby chtěl sám jen se dívat, asi bych si ho nevážila jako samce, i když, kdo ví...

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

Zajímavé téma, mě...Markét, to děláte jako v párech a měníte si partnery? Vzrušuje tě to nějak jinak? Mě taky napadlo jestli bych se neměla dívat na manžela... Teda jestli bych mu to měla navrhnout. Myslím, že by byl i rád, že jsem trochu aktivní?!

Marcela (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

Kandaulisty a jejich...Je to asi tak jak píšeš Lolo, ale jsem teprve na začátku a nevím, co vše bude můj manžel chtít?! Jen jsem se rozhodla mu vyhovět a to málo, co jsem zatím prožila, tak se mi docela líbilo. Taky, co kolikrát slyším, jaké mají kamarádky a známé problémy při sexu, tak jsem na sebe docela pyšná, že si ho bez problému umím užít se vším všudy. Teď mi kamarádka vykládala, že už po několikáté byla s manželem na swingers, a to teda byl mazec, jestli nekecala?! Nikdy se mnou o tom nemluvila a teď najednou!!! No o jen na dokreslení, že si vůbec nemyslím, že bych měla být nějaká úchylná.

Reklama

Přidat komentář