Reklama

Kandaulismus

Hana reaguje vě (Čt, 30. 1. 2014 - 01:01)

Ten link mě hází na...Roztoky, které se dnes používají k prevenci při zápachu nohou, jsou většinou založeny na bázi antiperspirantů nebo deodorantů. Dají se využít i krémy, které také pomáhají proti pocení.
Ale kromě používání těchto přípravků je důležité dodržovat důkladnou hygienu, nosit ponožky z přírodních materiálů a ideálně volit otevřenou a prodyšnou obuv

Pjotr (Čt, 30. 1. 2014 - 00:01)

Odborníci se shodují, že se uši mají jen jemně čistit cípem ručníku, nikoli kosmetickými tyčinkami. Nebezpečné jsou vatové tyčinky zejména u dětí, pokud by se totiž při čištění dítě pohnulo, mohlo by dojít k protržení bubínku. Za normálních okolností má ucho samočistící schopnost, takže nečistoty se dopraví do ústí zvukovodu, odkud je člověk může vyčistit třeba rohem ručníku. Pokud však ve zvukovodu nečistota zůstává, jde o poruchu a lékaře byste měli navštívit

... (Čt, 30. 1. 2014 - 00:01)

1. nic, jen že o těch...Ten link mě hází na "http://www.slunecni-pujcka.cz/#aff13" ... pokud dáš link, který rovnou hází jinam, jsi podezřelý ze zájmu vedlejšího a proto ten neslušný termín. Takže nyní nevím jestli je to jen tvoje hloupost, že dáš nefunkční link nebo lumpárna, že záměrně dáš přesměrovaný link.

4 Eda: Možná by jsi si to měl zkusit, než někoho osolíš. Nebo jste jeden?

Marek (St, 29. 1. 2014 - 14:01)

Mě by zajímalo co takový...Tak dělat mohou asi lecos.
Problém je spíš v tom, že jde o jedince se silnou poruchou osobnosti. I když oni budou tvrdit opak , nebo to budou nějak bagatelizovat. Jsou to prostě nemocní devianti. Jejich úchylky se navíc časem rozvíjí a prohlubují.
Důležité je, aby ženy,které zjistí toto chování a náznaky u svého partnera to nepodceňovaly a vyhledaly odbornou pomoc. Protože prvotní přemlouvání a naléhání k těmto praktikám se často mění až k maniakálnímu chování.

Eda (St, 29. 1. 2014 - 13:01)

1. nic, jen že o těch...Divím se Ti,že na takového blbce vůbec reaguješ,ignoruj ho!

to ... (St, 29. 1. 2014 - 13:01)

1. nic, jen že o těch stránkách vím
2. proč hned hajzl? Chtěl jsem poradit těm, kteří se o tom chtějí dozvědět víc
3. když ale přistoupím na tvé pojetí diskuse, pak bych doporučil vynadat do hajzlů všem těm, kteří používají net, tzn. i tobě samému:-)

??? (St, 29. 1. 2014 - 11:01)

Mě by zajímalo co takový...Může mít jakékoliv povolání,to nehraje roli,stejně tak majetkové poměry.

R..... (St, 29. 1. 2014 - 11:01)

Kandaulista je nejdříve...A nebo se na ně chvilku kouká,sleduje ten pohled na šoustající partnerku,po chvilce to nevydrží a přidá se.A nebo,to je druhá varianta to taky nevydrží a žárlivostí někam uteče.

Květa (St, 29. 1. 2014 - 11:01)

Mě by zajímalo co takový kandaulista dělá v civilním životě, jaké má povolání.
Prodavač, učitel, úředník (třeba ministr práce a soc. věcí) nebo nějakou jinou chlapskou profesi?

Žena kandaulist (St, 29. 1. 2014 - 11:01)

Kandaulista je nejdříve...Ve skutečnosti to probíhá právě takhle.

Dáša (St, 29. 1. 2014 - 10:01)

Pokud sis nevšimla,tak tady...Kandaulista je nejdříve komparován a poté je zesměšněn, ponížen a poslán do kouta se svým nefunkčním scvrklým penisem. :-)
No a pak nastoupí normální chlap s pořádným nástrojem a udělá to manželce jak se patří.
K jejich oboustranné spokojenosti.
V průběhu sexu kandaulista (multiparoháč) dřepí v koutě fňuká a cucá si palec.

Irena (St, 29. 1. 2014 - 09:01)

Dobrý den,

prosím o...Pokud sis nevšimla,tak tady se píše o jiných komparacích,jsou poněkud zajímavější.Ženy kandaulistů komparují penisy jiných mužů s penisem manžela.

Lucie (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

Dobrý den,

prosím o vyplnění dotazníku k mé absolventské práci (komparace pojištění domácnosti), odpovědi jsou anonymní..

www.mojeanketa.cz/pruzkum/221122174/

zabere to minutku a moc mi to pomůže.. Děkuji :)

... (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

koukni na www.kandaulista.cz...Kolik máš za proklik hajzle ?

možná (Út, 28. 1. 2014 - 12:01)

koukni na www.kandaulista.cz tam je celé fórum na dané téma, od dotazů, zkušenosti až po foto

Inge (Út, 28. 1. 2014 - 11:01)

Z tebe ta bezmocnost úplně...Manžel mě k tomu také přemlouvá a docela mě myšlenka na tuhle sexuální praktiku vzrušuje,ale mám z toho strach.

Andrea (Út, 28. 1. 2014 - 11:01)

Zvláštní příprava nebyla...Z tebe ta bezmocnost úplně září. :-)

Darina (Út, 28. 1. 2014 - 10:01)

To je Darino opravdu...Zvláštní příprava nebyla nutná,dost jsem zvlhla už při provádění fixace a vzrušením z pocitu bezmocnosti.

Darina (Út, 28. 1. 2014 - 10:01)

... a dámy ostatních...Byly přítomny i dámy a pohled na to jak mne nabíjí jejich manželé není pro ně cizí,kdo provozuje kandaulismus nežárlí.Takové scény jsou pro něho vzrušující a uspokojující.

:-)) (Út, 28. 1. 2014 - 09:01)

Co na to říct ?
Příroda k vám uslintaným deviantům byla hold velmi krutá.
Na druhé straně my ostatní se máme alespoň čemu zasmát.

Reklama

Přidat komentář