Reklama

Kandaulismus

Vanda (St, 5. 2. 2014 - 09:02)

Hmmm, zajímavé...Jasně že jsi troska, deviant a úchyl.
Chceš nabídnout svoji partnerku nebo manželku cizímu chlapovi jako kus žvance jenom aby sis splnil svoje chorobné deviantní představy. Svým způsobem je to určitý druh pasáctví.
Jsi paroháč neschopný uspokojit svojí partnerku a to už ti zůstane.
Na druhou stranu ona má šanci poznat skutečného chlapa a důvod se na tebe vykašlat.

(St, 5. 2. 2014 - 08:02)

Hmmm, zajímavé příspěvky, nejlépe těch chytráků co to nechápou a píšou o úchylech a deviantech. V sexu přeci platí to, že hranice končí tam, kde to začne jednomu vadit. A pokud to oba chtějí proč ne? Tyto myšlenky potkaly i mě a zatím jsme s ženou zůstali jen u povídání. Ale je to hodně silné pokušení. Jinak, VŠ, THP pracovník, sportovec - hokejista s čurákem 18/6, takže nejsem žádná troska, teplouš ani zkrachovalec...

zvedavec (Po, 3. 2. 2014 - 12:02)

Darino, kdyz mate nejakou party, mivate obsluhu pod stolem?

Igor (Po, 3. 2. 2014 - 11:02)

Bylo by vhodné raději...No já to mám přesně naopak.
Mně neskutečně vzrušuje píchat něčí partnerku když to sleduje její partner.

Správný odkaz (Po, 3. 2. 2014 - 10:02)

Správný odkaz má být http://kandaulisti.cz jen tak pro přesnost

Hot secretary (So, 1. 2. 2014 - 19:02)

Byly přítomny i dámy a...Bylo by vhodné raději napsat,že jejich manželé pěstují kandaulismus,protože jen nepatrné procento žen ho provozuje,v drtivé většině jsou to muži. Manželky nebo přítelkyně spíše vyhovují požadavkům svých protějšků na tuto praktiku.Akceptují ji z různých důvodů,ale také plně využívají i zneužívají...Zastávala jsem a zastavám názor,že zdravá žárlivost prostě ke vztahu patří.Není to mu jinak i kaundaulistů,kde funguje jako důležitý stimul vzrušení a uspokojení.Jediné,co mě zaráží Darinko je absence ochrany.Ráda si za flirtuji,ale ne ve společnosti takových "džentlmenů" navíc kolegů z firmy,kteří sahají v baru pod sukni,fotí a odesílají taková fota manželovi.Holt asi nějaký rafinovaný dress code,ale na ten mě nikdy neužilo.......

to fórum kandau (Pá, 31. 1. 2014 - 12:01)

je jen škoda, že se nepřetáhly všechny info, fotky, příběhy z minulého webu, nasbírala se tam opravdu velká zásoba zkušeností, poznatků, dojmů na dané téma, nicméně chápu admina, že to chtěl posunout dál

Darina (Pá, 31. 1. 2014 - 11:01)

Umim si predstavit Darino,...Tak tak, jak se říká, vyhnat čerta ďáblem.
:))

zvedavec (Pá, 31. 1. 2014 - 11:01)

Umim si predstavit Darino, Jak tvuj muz te uvazuje s roztazenymi nohami ke dverim aby vsichni pri prichodu te videli jak jsi vzrusena a rika: toje dobre ze jdete, uz jse m si sni nevedel rady, vite co udelala? A ukazuje jim tvoji fotku s cizim muzem. A prichozi rikaji zatimco se svlekaji neboj se my ji to uz vyzenem z hlavy :-)

Darina (Pá, 31. 1. 2014 - 09:01)

Darino, co delaji damy...Pro zvedavec
Některé při té podívané začnou masturbovat a některá začne kouřit samečka než ho do mně vrazí aby ho měl hezky tvrdého.
Manžel zásadně trvá na tom , aby mi to všichni stříkali do kundičky.
Nejvíc miluje jak to hlasitě čvachtá když už mám v sobě tak pátou dávku a semeno mi stéká po stehnech a po zadečku.
Je potom tak vzrušený až se se úplně třese.

Hana (Pá, 31. 1. 2014 - 01:01)

Darino, co delaji damy...

Zápach nohou může mít psychické příčiny, mají ho na svědomí hormonální změny, poruchy vnitřních orgánů, léky i některá onemocnění, zejména plísňové. Zápach se nedá změřit, zvážit, ani „přebít“. Na heslo „zápach nohou“ vyhledávač najde víc než 273 000 odkazů, ale jen málokterá doporučení skutečně fungují. Všechno je individuální. Je třeba dobrat se příčiny, a snažit se mírnit projevy. Možná se budete divit, ale příčinou plísňových onemocnění nohou, které provází i nepříjemný odér, je z osmdesáti procent nepravidelná a nedostatečná péče o nohy. Hygiena je tedy na prvním místě: po celodenním věznění v botách nebo po delší chůzi se osvědčuje uvolňující koupel například v řepíku, šalvěji nebo dubové kůře. Po koupeli použijte k potírání pokožky léčivé přípravky, které mají proti plísňové a antibakteriální účinky. Ponožky noste výhradně bavlněné - v silonových noha nemůže dýchat. Kupujte si kvalitní obuv, a pravidelně ji střídejte. Pozor na boty, které mají ke vzniku nepříjemného zápachu „výjimečné sklony“, i když je máte na nohou jen krátce. Vedle toho nezapomínejte na dostatečnou „vnitřní hygienu“, tedy pitný režim, i složení jídelníčku

zvedavec (Pá, 31. 1. 2014 - 01:01)

Byly přítomny i dámy a...Darino, co delaji damy zatimco dostavas do tela? Ma manzel nejake zvlastni pozadavky kam mas dostat sperma?

Hana (Pá, 31. 1. 2014 - 00:01)

Základem prevence je samozřejmě hygiena, to by nikoho nemělo překvapit. Pokud se pořádně pravidelně nemyjete a nebo neměníme ponožky, můžete dělat cokoliv a stejně vám nohy budou zavánět. A není možné to dělat jen občas. Nohy či ponožky je snadné umýt a vyprat, ale pokud se nelibá vůně “zažere” do bot, tak jste na ztracené pozici a můžete většinou hledat nové. Obuv by jste měli pravidelně větrat, ponožky si dávejte na nohy pokud možno přímo před nazutím a nohy by měly být dokonale vysušené – zvláště prostor mezi prsty. Na boso choďte jen v místech, kde před vámi nepřešly tisíce dalších holých nohou či špinavých bot a raději si nepůjčujte si cizí obuv

Radka (Čt, 30. 1. 2014 - 22:01)

Jo jo, je to tak do puntíku.Jsou i horší uchylácí.

Petr (Čt, 30. 1. 2014 - 22:01)

Naprosto souhlasím s tím co...Jo jo, je to tak do puntíku.

Hana (Čt, 30. 1. 2014 - 21:01)

WC Net Žrout zápachu z odpadu je jediným produktem na trhu, který řeší problém zápachu z domácích odpadů. Potíže se zápachem z kuchyňských a koupelnových trubek zná mnoho domácností, dosud však na trhu nebyl tak široce znám produkt, který by byl používán cíleně a především proti zápachu. Od ledna 2006 se v obchodech objeví Žrout zápachu z odpadu, který byl vyvinut právě na to, aby domácnosti zbavoval nepříjemných pachů, linoucích se z dřezů, van a umyvadel.

Katka (Čt, 30. 1. 2014 - 19:01)

Naprosto souhlasím s tím co napsal Marek:
Problém je spíš v tom, že jde o jedince se silnou poruchou osobnosti. I když oni budou tvrdit opak , nebo to budou nějak bagatelizovat. Jsou to prostě nemocní devianti. Jejich úchylky se navíc časem rozvíjí a prohlubují.
Důležité je, aby ženy,které zjistí toto chování a náznaky u svého partnera to nepodceňovaly a vyhledaly odbornou pomoc. Protože prvotní přemlouvání a naléhání k těmto praktikám se často mění až k maniakálnímu chování.

... (Čt, 30. 1. 2014 - 15:01)

to forum bylo přejmenovaný...jj. to je jiná, ten znám. Takže se omlouvám, asi nejsi sběratel centíků za proklik.

tak už jsem to (Čt, 30. 1. 2014 - 12:01)

to forum bylo přejmenovaný na:

http://www.kandaulisti.cz/

tak snad to pro zájemce o info bude fungovat

to ... (Čt, 30. 1. 2014 - 07:01)

je pravda, že mi to taky háže error - ale žádný odkaz, nevěděl jsem, že s tím je problém, naposledy jsem se tam díval cca před 2 - 3 měsíci

Reklama

Přidat komentář