Reklama

Kandaulismus

noname (Ne, 19. 12. 2010 - 21:12)

A jaka pravidla rekli ?

Michal (Ne, 19. 12. 2010 - 20:12)

To je velmi přesně napsáno. Samozřejmě nerad bych o přítelkyni přišel, i když to riziko tam je, je hrozně mlaďoučká. Ale budu to muset risknout, nebylo by fér ode mne jí nevěřit, když mi v podstatě ve všem vyšla vstříc a je super že mám krásnou a bezvadnou holku, která sdílí mou zálibu a umí si to užít. Jinak včera jsme měli sezení ve 3 i s milencem a ujasnili jsme si pravidla, teda spíš oni mi řekli jak to bude. Docela dost se těším :)

zpátky k tématu (Ne, 19. 12. 2010 - 17:12)

Silvie se ptala, jak může muže vzrušovat, že se manželka zaláskuje s milencem.

U hodně mužů je to vlastně druh masochismu. Netankuje je dostávat bičem, ale vzrušuje je trýznění tím, že milovaná bytost se odevzdává jinému muži. Představa, že toho jiného vášnivě líbá na ústa, dává se mu své tělo plně k dispozici, dívá se mu do očí, když do ní stříká, tulí se k němu a říká mu, že to bylo skvělé. Obdivuje ho. Probudí se v jeho objetí a pošle manželovi jedovatou sms.

My jsme pár let po svatbě zkoušeli klasické sadomaso. Nuda. Pak jsme našli na amerických serverech tohle. To je úplně někde jinde.

Často jsem na doktorce, když manželka není doma (třeba tenhle víkend).

noname (So, 18. 12. 2010 - 17:12)

Clovece ja te obdivuju, ja bych taky chtel mit tolik casu a energie abych jej mohl travit na diskusich ktere me absolutne nezajimaji. Napriklad nesnasim auta Skoda a taky nehcodim na diskuse o skodovkach rikat jak jsou blby..... Hold mas muj obdiv za to kolik mas casu :)

Noname honí pér (So, 18. 12. 2010 - 09:12)

A co ti asi závidíme ty trapnej Noname? že se ti holka kurví s jinýma a přinese domů nemoc? Máš to v hlavince pomotaný co?Jen honíš a vypisuješ, žádnou holku nemáš.

poslusnejmuz@gm (So, 18. 12. 2010 - 09:12)

Měl jsem dotaz ve schrance a omylem jsem ho smazal Pokud budete chtit napište znovu

noname (Pá, 17. 12. 2010 - 22:12)

To je zvlastni ze jsem nikdy nikde jeste nic nenapsal a toto je muj prvni prispevek kdyz kecam, opravdu je zvlastni jak ceska zavist nici lidi a nuti je k vetsi a vetsi ubohosti :)

Severin (Pá, 17. 12. 2010 - 17:12)

Ahojte, chci se zeptat,...Michale, teď je to o milenci.

Jestli se chce s Tvojí dívkou jen občas pobavit, může vám to vydržet.

Jestli začne chtít, aby s ním byla úplně, přijdeš o ní.

Krásné napětí, co? :-)

Severin (Pá, 17. 12. 2010 - 17:12)

ahojky,já nějak...Jsou různé druhy kandaulistů.

Někoho na tom vzrušuje to ponížení, že se manželka nebo přítelkyně oddává někomu lepšímu dominatnějšímu. Že mu dovolí cokoliv a že ho obdivuje. Že se k němu po sexu tiskne, říká, že je skvělý a společně vtipkují o manželovi. Že se s ním drží za ruku a směje se na něj.

Prostě, když se z toho pomalu stává regulérní chození. Pro submisivní muže asi není silnější zážitek.

noname (Pá, 17. 12. 2010 - 14:12)

Ale co jsme tim chtel rict, vse to co me nedovoluje a milenci ano to je ciste jeji rezie a kontrola z jeji strany, ale jen jednou ji kluk se kterym si zatim jen psala na skype napsal, ze by postupne mohla vymenit me za neho a okamzite to ukoncila behem jedne vety...

noname (Pá, 17. 12. 2010 - 14:12)

No ono hodne zalezi na tom, co ocekavas za zivot, me je sice jen 22 a partnerce 21, ale proste uz to beru taky jinak nez v 18 a pritom kdyz jsem vzrusenej se snazim i mimo erekce pouzivat rozum a zjistit, ze jake nasledky to vs muze mit. Jasne taky povolim vse partnerce kdyz jsem vzrusenej a ona je dominantni navic.... Ale proste treba to co popisujes me taky vzrusuje a hodne, ale jde o to jak moc veris sve partnerce aj ak moc ti to vhovuje. Partnerka treba napriklad me nikdy oralni sex nedelala a delat nebude, ale milenci jej dela vzdy a to az do konce, nebo zadecek, to je pro me misto zapovezene (krome jazyku), ale milenec muze... Ja vim ze me partnerka neopusti a proste toto vse je hra ktera nas vzrusuje, skoncilo to u nas dokonce az u pasu cudnosti....

silvie000 (Pá, 17. 12. 2010 - 14:12)

Ahojte, chci se zeptat,...ahojky,já nějak nechápu,že tě vzrušuje to,že se zamilovala do milence.Myslela jsem,že kandaulisty vzrušuje hlavně to,že jejich žena souloží s jinýma a že ji takhle můžou nabízet,ale srdíčko té ženy a lásku chtějí jen pro sebe.

Marek (Pá, 17. 12. 2010 - 13:12)

No Michale Reverend ti to napsal(a) přesně,takhle to vypadá když nabízíte holky jinejm chlapum až vám ji nějakej odloudí na dobro.To já bych svoji žádnýmu nedal musel bych bejt blázen abych ji nabízel jinejm.

taky (Pá, 17. 12. 2010 - 13:12)

Severin taky, ten tu masturbuje už celý roky, známá firma , v reálu nic.

Reverend (Pá, 17. 12. 2010 - 13:12)

Michal:

Tvá přítelkyně tě do 4 měsíců opustí se svým milencem a víš proč? Je to právě proto, že ON nechce aby spala s někým jiným než s ním. Ženy obecně přitahuje, aby si na ně jejich partneři dělali majetnické nároky, samy ovšem nikomu patřit nechtějí. Tvá přítelkyně zkrátka od milence dostává to co ty ji dát nemůžeš.... standartní situace....

Michal (Pá, 17. 12. 2010 - 08:12)

Ahojte, chci se zeptat, řešili jste někdy žárlivost partnerčina milence? Jak to řešit?
Je mi 27 a mám nádhernou, teprve 19 letou přítelkyni, kterou jsem sice k první "nevěře" přemluvil já, ale nakonec se v tom dokonale našla. Posledního půl roku má stálého milence který po všech směrech vyhovuje, ale bohužel na mě začíná čím dál víc žárlit. Navíc jejich setkání už nejsou jen o sexu, bere ji na výlety, večeře, většinou už u něj zůstává přes víkend, na Silvestra taky někam jedou... Přítelkyně mě přesvědčuje, že se nemám bát, že by ji "odklákal", ale že si ráda k tomu užívá i tu romantiku a přiznala se, že i začíná být docela zamilovaná, což se přiznám mě nakonec vzrušuje také. Jen nevím, co si počít s neustálým vymezováním milence vůči mě. Stále ji přemlouvá aby se mnou nespala a skutečně náš sex je teď mnohem méně častý a ještě k tomu musím mít kondom. Mám ale trochu strach že to všechno míří až k zákazu sexu s mou přítelkyní... Prostě nevím jak nastavit pravidla.

Jana (Po, 13. 12. 2010 - 12:12)

Večeře a vínko mne také neláká, milenec je na sex a manžel je u toho - mám tak občas dva najednou. A pak si o tom s manžou u našeho sexu povídáme

silvie000 (Po, 13. 12. 2010 - 11:12)

Martine, spousta žen...Ahoj, já to mám zřejmě naopak.Mne baví s milenci jenom samotný sex.Večeře, vínko a všechny krásné chvilky jsou privilegiem POUZE mého manžela a já bych to ani jinak nechtěla.Ale každá žena kandaulisty to cítí a prožívá rozdílně...

Severin (Ne, 12. 12. 2010 - 17:12)

A moje přítelkyne nechce,...Martine, spousta žen potřebuje k dobrému sexu i citovou angažovanost. To není na překážku kandaulismu nebo cuckoldismu.

Prostě musíš akceptovat, že manželka bude k milenci cítit i trochu zamilovanosti. Před lety jsme to řešili i nás - manželka zjistila, že aby měla z bokovky potěšení, potřebuje s tím chlápkem občas zajít na večeři, strávit s ním víkend a tak. Zkusili jsme to a bez problémů.

bulimie (Ne, 12. 12. 2010 - 07:12)

tak to je super.u nás občas...To ti tak věřím ty debile.

Reklama

Přidat komentář