Reklama

Kandaulismus

Hot secretary (St, 6. 11. 2013 - 22:11)

Muž mne miluje a mám... Magdi,určitě bych dala přednost svému zdraví.Život je jen jeden a hodně křehký....

Magda (St, 6. 11. 2013 - 20:11)

Manzel se zase muze nakazit...Muž mne miluje a mám cokoliv chci ale potřebuje vidět jiného muže jak se mnou souloží,tvrdě přirazí a ejakuluje vzrušuje ho grimasa jeho obličeje,když tiskne mé boky a pouští do mne sperma.Vím to protože jsem ho viděla jak si přehrává videozáznam a právě tuhle momentku si zastavil a prohlížel.Byl tím tak zaujat že mne nezaregistroval.Kdybych se nakazila já nakazí se i on,protože do mne jde okamžitě jak ten muž do mne pustí semeno.

zvedavec (St, 6. 11. 2013 - 20:11)

Vypadlo mi - tak zdravi sve zeny je i v jeho zajmu

zvedavec (St, 6. 11. 2013 - 20:11)

Manzel se zase muze nakazit od sve zeny, pokud neprovozuje se svou manzelkou jen bezpecny sex, tak zdravi sve je i v jeho zajmu ale jako milujici muz mu lezi i na srdci

Magda (St, 6. 11. 2013 - 20:11)

Manžela jsem na tuhle...Mám stejný problém,muži co se na mě ukájejí jsou určitě stejní.Na rozdíl od Hely nejsem připoutaná a v masce.Ty chlapy ale vzrušuje že to mohou nastříkat do mne a ne do kondomu.

Hot secretary (St, 6. 11. 2013 - 20:11)

Manžela jsem na tuhle...Helenko,ale kondomy by měli být základ,když už jsi svolná k takovému riziku.Pan manžel se zaručí jako za co?On s nimi tráví většinu dne.Spíš si myslím,že o nich ví velké kulové....

Hela (St, 6. 11. 2013 - 18:11)

Helenko spíše by se mě...Manžela jsem na tuhle alternativu také upozorňovala a chtěla aby měli prezervativy,řekl mi že takový sex nikoho nezajímá,je to prý jako lízat med přes sklo.Potom mne ujistil,že ti pánové jsou určitě zdraví,že nemusím mít strach,že jim tohle bohatě vyhovuje a jinam nechodí.

Hot secretary (St, 6. 11. 2013 - 18:11)

Manžel muže kteří se mne...Helenko spíše by se mě zmocňovala hrůza při takové ruské ruletě se svým zdravím.Rozhodně bych byla pěkně na měkko u gynekologa při výsledků testů z venerelogie.Zavázene oči nezbavují člověka odpovědnosti....

Hela (St, 6. 11. 2013 - 17:11)

Divne to trosku je ale...Manžel muže kteří se mne zmocňují a posléze vykonávají soulož povzbuzuje verbálně.Jeho projevy a poznámky jsou mírně řečeno obscénní,až vulgární,někdy mne přímo uráží,ale jsou účinné.Z těchto důvodů je zde nebudu interpretovat.

Zvedavec (St, 6. 11. 2013 - 01:11)

Divne to trosku je ale rozumim tomu.
povzbuzuje? jak je manzel povzbuzuje?

Hela (St, 6. 11. 2013 - 00:11)

skupinove souložení svazane...Možná je Ti to divné,ale muže,kteří mají zájem o tento způsob zábavy kontaktuje a vybírá manžel.Podle průběhu a způsobů se dnes už jedná o stálé partnery.Kdo to je opravdu nevím,buď mám na očích pásku,nebo masku z které také nevidím.Je to sice velice ponižující,ale zároveň nepopsatelně vzrušující,jsem nevidoucí a znehybněná,neschopná jakéhokoliv úhybného manévru.Ti muži mne v přítomnosti a za povzbuzování manžela plní spermatem jak býci krávu,nebo hřebci klisnu.Někdy je to pěkně natvrdo a jsem orgasmy opravdu vyčerpaná ale uspokojená.

Zvedavec (St, 6. 11. 2013 - 00:11)

skupinove souložení svazane ženy do jejiho uplneho uspokojeni je vzrusujici predstava.
pro me nejvzrusujici poloha je s nohama privazanima k ramenum s krasne vystouplou kundickou.
a ty Helo vubec neznas kdo te soulozi?

Hela (Út, 5. 11. 2013 - 15:11)

A v jake poloze vas...Buď je to v pozici krávy, na všech čtyřech a nebo na zádech s nohama zdviženýma a roztaženýma.Téměř vždy se ukájejí do mých úst pochvy i zadnice.

Zvedavec (Út, 5. 11. 2013 - 11:11)

A v jake poloze vas privazuji?
na zadech pres stul nebo na boku?

Hela (Út, 5. 11. 2013 - 10:11)

Jsi takový sexuální maniak...Já problém věku sexuálních partnerů neřeším,manžel mi dělá bondáž a zavazuje oči.Jsem tak více vzrušená a zážitek je velice silný,ale každému pochopitelně vyhovuje jiný způsob.

Hugo (Út, 5. 11. 2013 - 02:11)

Jsi takový sexuální maniak...Adélo, to bys zvládla... Jen chtít!

Hugo (Út, 5. 11. 2013 - 02:11)

Jsi takový sexuální maniak...Adélo, to bys zvládla... Jen chtít!

Adéla (Po, 4. 11. 2013 - 14:11)

Vzrušuje mě představa...Jsi takový sexuální maniak jako můj muž,ale mně představa,že se do mně ukájí hoch starý jako můj syn a on se tím kochá,odpuzuje.To bych nedala.

? (Po, 4. 11. 2013 - 10:11)

Jak to myslíš vyvázat? Ono to může navozovat rozdílný výklad. Např. že jsi opravdu nechtěla, což si osobně myslím, že není úplně to nej. Ale na druhou stranu předpokládám, že to bylo po vzájemné dohodě. Prostě by to chtělo vysvětlit.

d (St, 30. 10. 2013 - 13:10)

Vzrušuje mě představa...bez se rychle vysetrit pedofile!

Reklama

Přidat komentář