Reklama

Kandaulismus

aha (Čt, 14. 11. 2013 - 18:11)

Ti co nemají do sex, píší...dekuji , nikdy ! Nejsem sebevrah a uchyl ! Toto uz po sex.strance nema nic spolecneho se zdravym a selskym rozumem!

Ferda (Čt, 14. 11. 2013 - 18:11)

Ti co nemají do sex, píší že kandaul je nemoc....kdyby pak něco podobného zažili, to je pohádka nad pohádky!!!

Zaja (Čt, 14. 11. 2013 - 17:11)

Kde jsi sehnal všechny ty...nevim ale 'Pastor' to napsal tvrde ale trefne ! Musim souhlasit ze pani H. je uboha prostitutka ale bez penez a jeste nebezpecna k vuli mozne nakaze. Pochybuji ze chodi na lekars.prohlidky.

to Pastor (Čt, 14. 11. 2013 - 11:11)

Kde jsi sehnal všechny ty informace o Hele?
Jak víš, že to dělají v hospodách 4. cenové kategorie a že její sex appeal je 3 - 4? A že má pohlavní nemoc?

Přemýšlím, kde jsi k tomu všemu přišel. Jsou dvě možnosti:

1. buď je to vše pravda a ty jsi jeden z nich

2. nebo si to vymýšlíš a jen prudíš

V obou případech jsi pro mě hovado.

Užívej si to:-)

Pastor (Čt, 14. 11. 2013 - 08:11)

Hela již pohlavně přenosnou nemoc na 100% má když se svojim chlapem se nechává ošu...k od kde koho a bez ochrany . Normální prostitutka je ve srovnání s ní inteligentní kněžna . Její IQ musí být až zarážející nízké a co do kvality její postavy a sex-appelu to bude známkováno ve škole mezi 3-4 . Normální trošku přítažlivá ženská by si toto nikdy nedovolila a když tak na úrovni a ne s každým koho potkají v hospodě 4. cenové skupiny a bez základní ochrany před cca. 200 pohlavních chorob které se již u nás vyskytují . Helo , jen tak dál ....!! A fakt ti všichni "strašně moc závidíme" !!! Dopadneš velmi nedobře.....

Hot secretary (St, 13. 11. 2013 - 19:11)

Já si taky z řečí...Helenko opravdu si myslíš,že je to o tom kdo má menší či větší hromádku v síni?Sexuální praktiky oplývají pestrobarevnou škálou všech možných odstínů jaké si vůbec dovedeme představit již od dob pračlověka.Evoluce přinesla také učinné preventivní pomůcky na ochranu před pohlavními chorobami,které se také přirozeně vyvíjí a nepřestanou nás napadat do konce existence lidského druhu na této planetě.Vybrali jste si s manželem ze široké palety odstínů barvu,která vás oslovuje,vyjadřuje uspokojení,ale zároveň varuje obvzláště při zanedbání nejzakladnějších prvků ochrany.Vzrušení snadno převálcuje fatalitu její druhé tváře....

:-) (St, 13. 11. 2013 - 09:11)

přesně tak

prudiči, navíc jsou to většinou opravdu osoby s nedostatečnou sebedůvěrou a potřebou kompenzace urážkami a osočováním, nic víc.

tím nemám absolutně nic proti těm, kteří s danou praktikou nesouhlasí, každý podle své chuti.

Je se taky nechodím ukájet urážkami na téma gayů, leseb, vyznavačů kaviáru etc. etc. nesouhlasím, ale toleruji, pokud je to v rámci souhlasu všech stran a zákonů.

Hela (St, 13. 11. 2013 - 02:11)

Helo, nic si z tech osklivych...Já si taky z řečí všelijakých pokrytců a závistivců nic nedělám.Já mám sex ráda a manžel rád umožní sex jiných mužů se mnou.Vzrušuje ho když může sledovat jak to do mne dělají a zúčastňuje se i jiní kandaulové to tak pokud vím mají.Oni by si ti mravokárci také dali,ale jak se říká:kdo se bojí s..e v síni a o tom to je.

, (Út, 12. 11. 2013 - 22:11)

Helo, nic si z tech osklivych...videt ze takove uchylacke individua chodi mezi normalni lidi

Hot secretary (Út, 12. 11. 2013 - 16:11)

Žádnou kapavku jsem nikdy...Tak to buď jedině rád Miloši.Promiskuitní chovaní neslo vždy daleko vyšší riziko už od dávnověku.Kulovým názorem můžu konstatovat,že vztahy i žití jsou stále poplatné době i poměrům.Lidi se chovají k sobě stále stejně někteří s láskou,pochopením,závistí,nenávistí..atd.Tyto hodnoty se dědí z generace na generaci a lidé je uznávájí již od dob počátků existence lidstva zde na zemi.Moc a peníze jsou motorem každé ideologie.Nevědomost jsem myslela v souvislosti s pohlavně přenosnými chorobami.Nemohl si ty i doktor vědět,že pramutace viru začala tou dobou expandovat do vyspělích zemí....

:-( (Út, 12. 11. 2013 - 13:11)

opravdu diskuse jak má být. To aby se prudiči upsali, pokud chtějí pozurážet všechny, kteří tu řeší či diskutují své úchylky - a těch je poměrně dost.

právo na názor je naprosto ok. Ale jde to napsat slušně. Navíc když se mi něco ekluje, tak prostě téma ignoruji, věřte, bude nám takto všem líp.

Miloš (Út, 12. 11. 2013 - 08:11)

Říkáš Miloši,že na...Žádnou kapavku jsem nikdy nedostal.O tom jak se dříve žilo Víš zřejmě kulové,žití bylo prostě úměrné době a poměrům.Vztahy mezi lidmi byly lepší,než dneska když máme iluzorní svobodu a pseudodemokracii.Vyměnily jsme totalitu ideologie za totalitu peněz,nevidí to jen ubožák.

Hot secretary (Po, 11. 11. 2013 - 22:11)

Říkáš Miloši,že na takovou kapavku do stovky nezapomeneš...Spíše se žilo ve sladké nevědomosti...

Miloš (Po, 11. 11. 2013 - 19:11)

deviantni , nebezpecna...Nemusí být primitivní coura i vzdělaná žena,pokud je nymfomanka se nechá ojíždět jako děvka a akademický titul jí vůbec nepřekáží.Zažil jsem noc s jednou paní inženýrkou,na kterou nezapomenu kdybych tu byl do stovky.Tenkrát ještě žádné HIV neexistovalo a syfilis byl u nás vzácná nemoc,jak nám řekl náš vojenský doktor, psal se rok 1966.Bylo nás na ni sedm nadržených vojáků, pět se nás do ní udělalo dvakrát,dva dokonce třikrát.V 04 30 jsme byli neschopní boje a ona by ještě mohla.

Hot secretary (Po, 11. 11. 2013 - 18:11)

Tězko by návazala vztahy s bývalou klientelou.Čím jsi byl pro ní s kolegou tak výjmečnej?Určitě ale ne obchodním duchem,když jste přijali takovou formu kompenzací úroků......

Radek (Po, 11. 11. 2013 - 14:11)

deviantni , nebezpecna...To,že někdo prodává svojí ženu,není až tak neobvyklé.Jeden náš kolega měl hypotéku a jeho manželka byla s dětmi doma.Je to i po dvou dětech krasavice s pevným tělem.Na jednom podnikovém večírku se nám svěřil se svým finančním problémem a jako kompenzaci úroků nabídl volný přístup k manželce.Z večírku jsme společným taxi odjeli k nim a on se sní začal před námi mazlit a svlékat ji.Za chvíli v ní byl kamarád,potom i já.Hypotéka už je zaplacená,ale naše vztahy trvají.Oni jsou spokojeni a děcka také v sobotu jsme přijeli k nim a malý hlásil:strýčkové jsou tady.

terapeut ps. (So, 9. 11. 2013 - 19:11)

Vidím v tom obrovské nebezpečí po všech stránkách nejen pohl. nemocí, psychické změny ale taky zkreslené , iluzní vidění střízlivého světa . Ta paní "Hela" to jak popisuje , jak žije mi připadá že je bezdětná , má nižší IQ a to že se jen tak nechává cizími muži bez ochrany "vystříkat" je dost ubohé a laciné ... Tomu vztahu dávám maxim ještě 2 až 3 roky ne více . Jen nesmí mít děti , protože by mravně ohrozili jejich život. To nemám ze své hlavy ale z reálné skutečnosti , jak to doopravdy s takovými chodí... Naštěstí je takových "deviantů" docela málo ale i tak absolutně nedoporučuji nikomu tyto praktiky i když zní lákavě nedoporučuji !! To už je určitě lepší si zajít do nějakého Night Clubu nebo na privát , užít si to ale s ochranou třeba i s více ....ale zde jde jen o fyzickou rozkoš bez dalších obrovských následků pro život .

pavelbrno33 (So, 9. 11. 2013 - 13:11)

Vycvičí ze mě nějaká žena kandaulistu ? Ahoj jsem sub a už delší dobu mě láká, aby si manželka našla milence.Někdy o tom mluvíme při milování a dokonce jednou manželka i souhlasila,ale pak couvla a v reálu to nechce-myslí si,že by se to mě nelíbilo.Mě to hodně vzrušuje. Lákalo by nějakou ženu s větším zadečkem mě emailem vycvičit ( případně i občasné setkání )? Možno dokumentovat např. na web stránku, aby se mohli podívat na výsledky i další.

Andel (So, 9. 11. 2013 - 06:11)

deviantni , nebezpecna uchylka. Ta Hela je dost primitivni zenska a to ze ji chlap prodava jako couru ji nevadi a jeste se chlubi co to neni . Prasata a uchylaci !

Hot secretary (Pá, 8. 11. 2013 - 12:11)

Už téměř tři...Helenko,ty jsi ráno neslyšela budík?

Reklama

Přidat komentář