Reklama

Kandaulismus

Spritzer. (St, 4. 8. 2010 - 06:08)

Bude ti pak vypravet o prubehu noci?
Nebo ti vse nahraje treba na mobil a pak doma prehraje?

Severin (St, 4. 8. 2010 - 02:08)

Tak to teda ne. Tady jde o...Já mám takový zážitek právě teď. Moje drahá polovička šla na přátelskou večeři se svým bývalým milencem (měli poměr asi rok a půl). Před chvílí psala, ať nečekám. Přespí u něj a nechá se hodit do práce.

stanc (Út, 3. 8. 2010 - 20:08)

to je původní téma,...Tak to teda ne. Tady jde o zážitky. Jestli chceš výzkum založ si vlastní téma a tam si to užívej a tady neotravuj!!!

čtenář (Út, 3. 8. 2010 - 10:08)

to je původní téma,...Nejsem homosexuál ani kaudaulista, ale neumím si předsstavít , jak má homosexuál v posteli chlapa a vydrží se ho nedotknout.Psychika člověka je mnohem složitější, než poznat z jedné úchylky sex orientaci, proto ten seriozní výzkum nemůže být seriozní. Podle seriozního výzkumu, kdo o někom neustále prohlašuje, že je gay, je sám gay. Viděli jste film Americká krása, ne? Ten největší teploušůbijec byl nakonec sám teplouš!! Tak napište zase nějaké zážitky...

téma (Út, 3. 8. 2010 - 10:08)

Nechcete se vrátit k...to je původní téma, kandaulismus se skrytá homosexualita.........

stanc (Út, 3. 8. 2010 - 10:08)

Nechcete se vrátit k vlastnímu tématu?
Tohle nikam nepovede!

kandýsek (Po, 2. 8. 2010 - 13:08)

kadnýsek je nevzdělanej...:-))) teď jste se opravdu ukázali:-)))
už nemáte argumenty, tak se snažíte urazit.

Ale je to vlastně dobře, protože si o vás ostatní udělají obrázek sami.

Tak se držte chudáčci.

.... (Po, 2. 8. 2010 - 08:08)

nelze zevšeobecňovat, byť...kadnýsek je nevzdělanej vůl kterej nic nechápe.......

blbec kandýsek (Po, 2. 8. 2010 - 08:08)

nelze zevšeobecňovat, byť...to nejsou urážky ale seriozní výzkum a o péčku nikdo nic nepsal...........jakmile plánuješ že dáš manželku na sex jinýmu nebo to dokonce děláš.......máš v sobě homosexuální sklony.......její tělo používáš jako prostředníka k tomu aby ses miloval s tím mužem.....homosexualita není žádná ostuda,ale ty jsi blbec , co mele furt to samý..........Kandýsku

kandýsek (Po, 2. 8. 2010 - 08:08)

nelze zevšeobecňovat, byť na základě vlastní zkušenosti. Nemohu soudit tvého bývalého, protože ho neznám.

Dále: takže ten, kdo se dívá např. na péčka, je automaticky homosexuál, protože se dívá, jak někdo jiný šuká, opravdu seriózní výzkum, blahopřeji:-)))

Ještě jednou, tato diskuse je o kandaulismu, ne o homosexualitě, takže opravdu je dobře ignorovat některé přispěvatele, jejichž cílem je pouze urážet ostatní.

ghalmi (Pá, 30. 7. 2010 - 19:07)

Krisi,
když to máš tak v merku....vysvětlil bys mi něco jak chceš..
když m to partnerka splní a roztáhne nohy o dvacet let mladšímu klukoj mladšímu než její děti...to si pak váží ok.ale to je hra na majitele a služku sorry ale kde je kurva láska?přijde mi to jen o sexu a penězích a nic víc, jo jsem naivka a patřím do doby kamenné, ale ráda bych to pochopila.....tohle je o tom kdo pro mě něco udělá a posilování ega a své hodnoty.....tohle nechápu a já ráa mám ve věcech jasno nejde o to že bych vás soudila já bych se takhle neprodala ani bych nedala přednost partnerovým tužbám před svojí psychikou....ale chci to pochopit.dík

ghalmi (Pá, 30. 7. 2010 - 19:07)

pro kandýska,
já nejsem xenofobní, reagovala jsem na to že když už nevím komu manželka nevyplnila tužbu vidět jak ji píchá někdo jinej tak si pořídil mladou milenku....to jsem zažila jenže pak mu manželka tu tužbu splnila a mě odkopl jak hadr přestože mě měl rád, ale ona mu ten sen splnila a je s ní protože si ji proto váží....to je ten zážitek tak silnej že nekoukáte na nic jiného je to posedlost prostě to vidět?když vám to splní náká ženská tak ve vašich očích je dokonalá, ačkoliv že mu ji ještě píchaj jiní mu je fuk....já to prostě nechápu....a využít někoho třetího aby ona mu to splnila protože bez jeho peněz je v prdeli mi přijde hodně ubohá.....a slovák nebo čech či američan mi je fuk....

(Čt, 29. 7. 2010 - 22:07)

- říkají mi prďoch.prďoch homosexuál Severin.....

Severino Cicerc (Čt, 29. 7. 2010 - 22:07)

#NÁZEV?

tt (Čt, 29. 7. 2010 - 21:07)

Ahoj,
sem tady poprvé a...Co Tě sem přivedlo?

Martina (Čt, 29. 7. 2010 - 19:07)

Ahoj,
sem tady poprvé a nestačím se divit. Buď znám skoro stejné lidi nebo dělám s manželkou Severina.Jsme zdravotní sestřičky.
Nechtěla bych mít doma takového chlapa! Nedivím se, že s nim přestala sexovat.

Severin (Čt, 29. 7. 2010 - 15:07)

A to řekla i to, že o tom...Byly to docela dobré kamarádky.
Braly to asi ve smyslu - když je její manžel takový divný, tak co má holka dělat?

a jak (Čt, 29. 7. 2010 - 14:07)

Jo, vybalila jim to celé....a jak to vyvhovovalo tobě homosexuále Severine ????

Severin (Čt, 29. 7. 2010 - 13:07)

A to řekla i to, že o tom...Jo, vybalila jim to celé. Včetně toho, že s tím souhlasím.

Ale u nás to nebylo jen o sexu. Byla jeho přítelkyní se vším všudy - přespávání, občas víkendy, jedna společná dovolená, byla s ním na jeho firemním večírku a znala se s některými jeho kamarády.

kandýsek (Čt, 29. 7. 2010 - 13:07)

.........vy si tu chcete honit brka při představách a to zas nezajímá nás......homoušci.

:-)) tak si přečti téma a nelez sem :-))

ty seriozní výzkume:-))

Reklama

Přidat komentář