Reklama

Kandaulismus

severin nemá re (Ne, 8. 8. 2010 - 18:08)

Dan: Jsou někde ta videa ke...seš naivní Severin akorát sní , reál nemá vůbec:)))))))))))

homosexuál Bob (Ne, 8. 8. 2010 - 18:08)

Tak já myslím, že to v...ne ty jí nechceš dopřát rozkoš bobe, ona o ni nestojí, ty chceš dopřát rozkoš sobě protože jsi skrytý homosexuál a přes tu ženu chceš zažít sex s tím mužem, prožít to sténání, zamlžený zrak......

Bob (Ne, 8. 8. 2010 - 18:08)

...že to bude chtít dlouho...Magdo:
Tak čtyřka by mi jistě nevadila, ale v principu se domlouváme na trojku, protože žena chce zkusit mít dva najednou.
Zatím mi přišly sms-informace, že o samotě by s ním chtěla být asi 5 minut. Délka akce s ním 30 minut a protože se budeme střídat a mazlit tak celkem "klidně hodinu". Ty sms mnou teď občas zmítají jako mix vzrušení a žárlivosti.
Pokud už za sebou máš trojku, tak můžeš napsat nějaké plusy a mínusy na poprvé? Co tebe lákalo, na co jsi se těšila a co tě pak v realitě dostalo, případně co se líbilo a nelíbilo tvému partnerovi?

Severin (Ne, 8. 8. 2010 - 12:08)

Jak to dopadlo Severine ? Já...Dopadlo to jak se dalo čekat.

Neznám detaily, ale prý si to užili hezky. Její milenec se rozešel se svou mladou přítelkyní, takže se zase začnou pravidelně scházet.

Darius (Ne, 8. 8. 2010 - 02:08)

Jak to dopadlo Severine ? Já...Dan: Jsou někde ta videa ke zhléduti?

Magda (Ne, 8. 8. 2010 - 02:08)

Tak já myslím, že to v... ...že to bude chtít dlouho je jasné. Jinak by to ani nemělo smysl. Co s ním bude dělat za dveřmi se nech překvapit. Třeba chce aby jes na ně potají díval.
Stejně si ale myslím, že by vám víc slušela čtyřka. Já mám zkušenosti z obojím.

Bob (Ne, 8. 8. 2010 - 01:08)

Tak já myslím, že to v pohodě zvládnu, vím, že má ráda mě. Samozřejmě budu i žárlit, to je určitě normální. Ale bude mě (snad) vzrušovat i ten pohled sám o sobě a hlavně mě bude vzrušovat právě její vzrušení, budu mít radost ze jejího nepřítomného pohledu a z jejího sténání. Chci jí dopřát tu rozkoš.
Ale teď mě ve mě některá její přání vyvolávají i vzrušující žárlivost. Třeba to, že chce, abych je chvíli nechal milovat se o samotě (si říkám, jak dlouho budu za dveřmi?), nebo když napíše, že se "rozhodně" bude chtít milovat dlouho.
Není to jednoduché, ale v zásadě to slíbené má.

Magda (Ne, 8. 8. 2010 - 00:08)

Magdo:
To by mi určitě...Bobe, jen odvahu.

Bob (So, 7. 8. 2010 - 23:08)

Magdo:
To by mi určitě nevadilo :-) Ale manželka je asi žárlivější a ona měla jen mě, já měl dříve více zkušeností. Tak jsme se nějak domluvili na té trojce.
Zase raději budu teď trochu zaražený u sms, než abych pak byl zaražený přímo u akce

Magda (So, 7. 8. 2010 - 23:08)

Po vzájemné dohodě se asi...Zkuste čtyřku.

Bob (So, 7. 8. 2010 - 22:08)

Po vzájemné dohodě se asi chystáme na trojku. Žena měla zatím jen mě a chce vyzkoušet i někoho jiného. Teď nejsme u sebe a na toto téma si vyměňujeme sms a občas trochu zírám - napsala mi třeba: "rozhodně budu chtít, aby to milování trvalo dlouho a dělat s ním pozice, které se mnou dělat nechceš, ale které mě děsně vzrušují" - to mě trochu zarazilo.
A pak pokračovala, že jedním z vrcholů večera pro ní bude "když nás necháš chvíli o samotě".
Trochu se mi protočily panenky, jak se odvazuje a když jsem to četl, tak to byl mix neuvěřitelného vzrušení a zároveň i žárlivosti. Až jsem i trochu zaváhal :-)
Ale chci to vidět a chci vidět její vzrušení. Chci jí to dopřát.

blbost (Pá, 6. 8. 2010 - 18:08)

to jsou pravidla pro nějaké submisivní a určitě ne pro kandaulisty

pravidla (Pá, 6. 8. 2010 - 16:08)

1)Manžel bude bezvýhradně věrný
2)Manželka může mít milence bez omezení
3)Manžel nikdy nebude žárlit
4)Manžel nebude manželce mluvit do výběru milenců
5)Manželka si nedomluví rande delší jedné noci, aniž by to předem řekla manželovi
6)Manžel se nebude vyptávat. Nechá na manželce, co mu chce vyprávět
7)Manželka nezačne chodit s nikým z jejich okolí. Jenom, kdyby se jí hrozně líbil.
8)Manžel bude respektovat, že manželka nemusí mít chuť na sex

josss (Čt, 5. 8. 2010 - 12:08)

Já mám takový zážitek...Ahoj,znám to tak také.Manželka má pravidelného milence a občas u něj zůstává přes noc.Je fajn,když pak posílá zprávy co spolu dělají a jak si to užívá.

Pražák (Čt, 5. 8. 2010 - 02:08)

Ať si ušetříte psaní - přiznávám, že jsem skrytý homosexuál a lesbický nekrofilní pedofil :-)

Pražák (Čt, 5. 8. 2010 - 02:08)

Manželku jsem několikrát nechal souložit s jiným mužem - byla to pro nás oba neskutečně vzrušující záležitost. Její vzrušení jsem si užíval i já. Naprosto si ale nedokážu představit, že bych se o tom zmínil někomu známému - i tady je vidět, že reakce by mohla být velmi špatná.
Ten přívěšek ve tvaru dvou mužských znamení a jednoho ženského by byla dobrá provokace. Jen by se to asi muselo nechat vyrobit na zakázku - a taky nosit by to asi nemohla všude :-)

jdi honit jinam (St, 4. 8. 2010 - 07:08)

Jak to dopadlo Severine ? Já...kecáš Dane, k tomu by se žádná žena nepropůjčila...........jen honíš brko, jsi homosexuál.......

kecáš (St, 4. 8. 2010 - 07:08)

aby ti nepřivezla taky...prosímtě on kecá ..........jen honí brko aby se udělal.....manželku nemá a kdyby měl ta by ho hnala s takovým nápadem.......JDI HONIT JINAM SEVERINE HOMOSEXUÁLE.....

Tak hlavně (St, 4. 8. 2010 - 07:08)

Jak to dopadlo Severine ? Já...aby ti nepřivezla taky nějakou pohlavní nemoc.
:-)

Dan (St, 4. 8. 2010 - 06:08)

Jak to dopadlo Severine ? Já měl podobný zážitek s manželkou, asi tak pořed 3 měsíci byla na služební cestě a chtěla se vracet v podvečer domů, ale náhodou se ozval náš bývalý ženatý rodinný přítel se kterým se mnaželka scházela se mnou ale i beze mě. Odstěhovali se jinam a tak to skončilo. Zjistil jsem že je ve stejném mětě (spolupracujeme společně přes firmy kde každý z nás pracuje) a tak jsem to hned manželce řekl a ta chvíli váhala, ale pak jsme si přes tel. řekli, že uvidí jestli bude chtít a zajde s ním na kafe. Asi za dvě hodiny mi přišla sms jestli by mohla přijet až druhý den dopoledne. Souhlasil jsem a napsal že bych rád o tom něco věděl, co se stane a co budou dělat apod. Napsala že to zkusí. Asi cca v jednu v noci mi přišla sms že má ještě větší výdrž než mýval předtím a za půl hodiny mi na email přišlo asi 20 min. jejich video. To byl velmi příjemný šok, souložili tam jako v pronofilmua bylo to moc pěkně nahrané...přemýšlel jsem kdo to filmoval. Za chvíli přišla sms že může mít i poprvé dva jiné muže než mě a bývalého milence a jestli souhlasím. Potvrdil jsem to s tím ať to taky nahrají. Odpověď byla že uvidí, během noci mi přišli mms jak má jeden penis v puse a druhý v sobě, něco nádherného. K ránu napsala že ji má jako v ohni a snad se podařilo i něco natočit, ale že zatím nic takového nezažila a že skoro celou noc prosouložili. To co dovezla s sebou domů na shlédnutí předčilo všechna moje očekávání. O tom někdy.

Reklama

Přidat komentář