Reklama

Kandaulismus

nikdo (So, 12. 6. 2010 - 13:06)

Prosím vás, buzeranti, najděte si svoji diskusi a neotravujte tady nějakýma ujetýma výzkumama. To musel vyzkoumat zase jenom buzík, který o kandaulismu nemá páru.

... (Pá, 11. 6. 2010 - 17:06)

A jak to dopadlo? Libi se mi...jsi homouš ,,,,,,,

Lenička (St, 9. 6. 2010 - 10:06)

nedavno sme boli s manzelkou...A jak to dopadlo? Libi se mi tahle predstava.

homo jsi (Pá, 4. 6. 2010 - 07:06)

nedavno sme boli s manzelkou...porotže jsi homouš a vzrušují tě ti chlapi ...chtěl bys je.....

ivo (Čt, 3. 6. 2010 - 10:06)

nedavno sme boli s manzelkou v saune a ako na moje prekvapenie si stiahla plavky a vosla do vyrivky ku trom chlapom ,neskutocne vzrusenie mnou prebehlo.Vsetko som sledoval oproti zo sauny,hned potom ju tam obletovali ako osi cukor.

... (Út, 1. 6. 2010 - 21:06)

Chystali jsme se s manželkou...seš homouš jako vyšitej:)))))))))

Katherine (Ne, 30. 5. 2010 - 19:05)

Kiki,to jsi fakt děsně dobrej.
Ale nepodceňuj manželku,možná si užívá taky a mnohem dýl......

Kiki (Ne, 30. 5. 2010 - 12:05)

Chystali jsme se s manželkou ke kandaulismu. Děsně mě to vzrušovalo a těšil jsem se na to jako na nový sexuální zážitek. Skoro vše domluveno a na spadnutí. Nakonec to vždy ale žena vždy nějak zpochybnila. Těšení se na novou vzrušující sexuální zkušenost bylo pryč.
Nakonec to dopadlo tak, že jsem si našel mladou milenku a mám zase něco tajného neřestného vzrušujícího. Je to děsně krásné - jen si užívám jen já a milenka a manželka o ničem neví :)

je (Pá, 28. 5. 2010 - 22:05)

Homosexual :-D, pekna...ne jste skrytí homosexuálové....proto chcete aby ta žena to dělala a pak vám o to vyprávěla....máte to v podvědomí .....normální heterák to nechce, vy ano, protože stojíte hlavně o toho chlapa .......ta ženská je jen loutka a vy se ztotořnujete s jějím tělem.......toužíte po tom chlapovi.....

Petr (Pá, 28. 5. 2010 - 20:05)

to je podle výzkumů...Homosexual :-D, pekna pitomost. To mi fakt nic nerika a skoro bych rekl, ze se mi to hnusi, takze ten ucenej jak pises byl asi homosexual a chtel jen rozsirit pocet nad 4%. U nas kandaulistu, myslim, asi nepochodi ;-)

... (Čt, 27. 5. 2010 - 17:05)

Jeste nedavno jsem k jednomu...kecáš , jen honíš .....:))))

jo (Čt, 27. 5. 2010 - 17:05)

Ahoj Kandaulisti, jsem rad,...to je podle výzkumů kandaulismu......nějakej učenej vyzkoumal že když je ta žena tvoje ,jak píšeš ,začneš se s ní identifikovat -ona je ty -a začneš používat její tělo na to , že ti to vlastně dělá jinej muž.......proto tě to tak vzrušuje....jsi to ty vlastně ty, komu on to dělá .......v podvědomí.....jsi homosexuál , podle výzkumů.

killy (Čt, 27. 5. 2010 - 16:05)

Srdečně zdravím, kandaulisti! Já jsem jakýsi voyeuristický doplněk kandaulismu - zbožňuji obrázky a videa nahých partnerek, které posílají jejich muži. Je-li mezi vámi kdokoli, kdo by mi chtěl takové věci poslat, tak do toho - budu moc rád a můžu vám napsat, jak si to prohlížím a co u toho dělám... killyburesZAVINACyahoo.com . Díky! Killy

Petr (Čt, 27. 5. 2010 - 15:05)

Ahoj Kandaulisti, jsem rad, ze je nas tolik. Poslete mi fotky nebo video vasich zenusek a ja na oplatku poslu moji [email protected]. Kdyz budou sympatie, tak se muzeme na svych zenuskach vystridat. Ja zatim svoji nepresvedcil, tak uvitam rady. Uz jsem se zminil, ale zatim bez pozitivni odezvy, ale verim, ze ji to hloda a casem budu pritvrzovat. Planuju s ni chodit do spolecne sauny a tam ji pomalu presvedcovat. Casem se mozna necha pohladit od nekoho jineho, pak by mohla nekoho pohladit ona, casem treba i rukou vyhonit. Videt ji kourit nekoho jineho nebo jak ji nekdo lize a pak suka je pro me totalni vruso. Ukaze cas :-(

jansony@seznam. (Út, 25. 5. 2010 - 16:05)

rád bych se seznámil osobně také s kandaulistou.nechci si dopisovat a posílat fotky chci reálné setkání a vyprávění si představ a nebo zážitků, o nich bez nich.

Pro Spitzer (Po, 24. 5. 2010 - 13:05)

Ale existuji i testy "otcovstvi", ktere jednoznacne prokazou kdo je otcem. V tom pripade by padala vyzivovaci povinost i na milence. Ono nejde si jen hrat a nemit zodpovednost.

Franta Jetel (Po, 24. 5. 2010 - 10:05)

Jeste nedavno jsem k jednomu...To neřeš. Jsou manželé? Jsou.
Ze zákona je tedy vždy manžel i otcem toho dítěte.
A příště raději neodstřikuj :-)

Spritzer (Po, 24. 5. 2010 - 01:05)

Jeste nedavno jsem k jednomu manzel.paru dochazel a obstastnoval pani pred manzelem. Jenze,pani je ted tehotna a manzele resi s kym. Teda,ne ze bych se "neustriknul",ale to uz je ted jejich starost a ja mam po sexu s hezkou panickou :-(

ivo (So, 22. 5. 2010 - 22:05)

moja manzelka dlho odolavala mojim tajnym tuzbam,kand.. a nakoniec si to rozmislela a teraz si to tiez pochvaluje ,je to nase obcasne spestrenie.I ked zacinam mat pocit ze tu iniciativu uz prebera ona.

:-) (St, 19. 5. 2010 - 17:05)

ano ,ted uz vim ze mam doma...i kdyz on je vlastne divoch porad jen obcas trochu jinak:-)

Reklama

Přidat komentář