Reklama

Kandaulismus

mato (Pá, 12. 3. 2010 - 13:03)

zo zaciatku to tu bolo super debata o kandaulizme, ale teraz uz tu nie su ti pravi kandaulisti. Ja som! Strasne ma vzrusuje vidiet ako si to rozdava moja krasna manzelka s inym chlapkom. Vzrusuje ma predstava, ze pojdeme niekam na diskoteku a ona si da nieco rajcovne na seba. Ja si sadnem na bar a ona sa da balit nejakym fesakom a necha sa pri tanci osahavat a boskavat. Potom by prisla s nim ku mne na bar, predstavila by ma spolu by sme sli niekam do boxu, kde by sa nechala predomnou osahavat, drazdit, pripadne vylizat alebo osukat. Uz mi z toho stoji jak tyc.Je tu niekto podobneho razenia?

koda (St, 10. 3. 2010 - 14:03)

to tuz nema uroven nastahovala sa tu haved ciganska

aaa (Út, 9. 3. 2010 - 10:03)

Píča Yoss opět úřaduje.

(Út, 9. 3. 2010 - 08:03)

No Severine, budu to muset...Martine a proč nenabalíš rovnou toho kámoše??měl bys to semeno z první ruky hele .....

(Út, 9. 3. 2010 - 08:03)

Nevím, jak to mají Petr a...nee......uvědomuješ si že ty jsi vlastně dominantní a jí používáš jako loutku k tomu abys toho chlapa dostal , aspon v myšlenkách??
A pedofilní a homosexuální já rozhodně nejsem....promítáš sebe do druhých.....

Martin (Út, 9. 3. 2010 - 08:03)

No Severine, budu to muset nějak vyšpekulovat. Pořád mi to vrtá hlavou, ta myšlenka mi nedá spát. S bejvalkou jsem to měl zařízené, to jí píchal její kámoš. Dokonce jsme si spolu užívali těsně potom co od něho přišla i s jeho nadílkou. Pěkně to klouzalo a mě to samozřejmě šíleně rajcovalo... Pořád na to vzpomínám.

Severin (Út, 9. 3. 2010 - 07:03)

Nevím, jak to mají Petr a Brňák, ale v zásadě každý z nás je hluboko v podvědomí homosexuální, pedofilní, sadistický...

Jenže mezi tím, co je hluboko v podvědomí a tím, co je doopravdy, je obrovský rozdíl.

Třeba já jsem na povrchu hodně masochistický. Miluju bolest a ponížení. Proto mě vzrušuje, když vím, že si jiný muž užívá s mou manželkou a ona se tomu ochotně poddává.

Jana (Út, 9. 3. 2010 - 07:03)

Chceš jí vylízat protože miluješ jeho semeno homosexuále Brňáku:))))Nestyď se za to!

Jana (Út, 9. 3. 2010 - 07:03)

to je podle výzkumů kandaulismu......nějakej učenej vyzkoumal že když je ta žena tvoje ,jak píšeš ,začneš se s ní identifikovat -ona je ty -a začneš používat její tělo na to , že ti to vlastně dělá jinej muž.......proto tě to tak vzrušuje....jsi to ty vlastně ty, komu on to dělá .......v podvědomí.....jsi homosexuál Brňáku, podle výzkumů.

K.N. (Po, 8. 3. 2010 - 23:03)

Teda Brňáku, ty máš chutě :-)

Brňák (Po, 8. 3. 2010 - 22:03)

Taky si myslím, že je to Yoss... Přítelkyně se právě vrací od milence. Moc se těším, až ji vysvlíknu a vylížu a ojedu :)

. (Po, 8. 3. 2010 - 18:03)

Vůbec si jí nevšímejte. Časem jí to přestane bavit.

aaa (Po, 8. 3. 2010 - 17:03)

Neopruzuj Yoss,stejně už nikoho nezajímáš krávo.

(Po, 8. 3. 2010 - 16:03)

to je podle výzkumů kandaulismu......nějakej učenej vyzkoumal že když je ta žena tvoje ,jak píšeš ,začneš se s ní identifikovat -ona je ty -a začneš používat její tělo na to , že ti to vlastně dělá jinej muž.......proto tě to tak vzrušuje....jsi to ty vlastně ty, komu on to dělá .......v podvědomí.....jsi homosexuál Petře, podle výzkumů.

Severin (Po, 8. 3. 2010 - 16:03)

Tak to máš Severine pěkně...Martine, je to jednoduché. Musíš jí najít někoho, do koho se aspoň trochu zakouká. Ale zase ne tolik, aby Ti utekla.

Třeba šéf nebo bývalý přítel.

Potom bude přespávat mimo domov často a ráda.

aaa (Po, 8. 3. 2010 - 12:03)

pro jo - ty stará oplzlá Yoss táhni někam do prdele,ještě bys byla ráda,kdyby tě někdo alespoň z domova důchodců obtáh

Vděčný divák (Po, 8. 3. 2010 - 11:03)

Máte někdo nějaká známá a oblíbená místa na šmírování ženských ať už při souložení nebo vykonávání tělesných potřeb či například převlékání v zkušebních kabinkách? Rád a ochotně vyměním zkušenosti a informace o místech, kde je možné takto činit.Ale upozorňuji, že informace pouze měním! Rozhodně vám tady nebudu psát, kde je možné na ženské koukat z jednoho metru při tom, když čůrají!

jo (Ne, 7. 3. 2010 - 11:03)

Tak myslím, že asi nic....to víš líbilo by se ti kdyby ti to udělal doprdele co??A vona ti nechce nic říct co??to máš blbý homosexuále..:)))))))

... (Ne, 7. 3. 2010 - 11:03)

Tak to máš Severine pěkně...aby sis moh představovat že to ten chlap dělá tobě co??...homosexuále!

Martin (Ne, 7. 3. 2010 - 10:03)

Tak to máš Severine pěkně zařízené, když víš kde je a co tam dělají. Musím to taky nějak vyšpekulovat...

Reklama

Přidat komentář