Reklama

vaginismus?

Jura (St, 6. 5. 2009 - 13:05)

Hm, dám do placu své zkušenosti, kdysi jsem chodil s holkou (měla 19) a trpěla tím taky, zbavil jsem jí vaginismu za týden. Důležité je se zbavit studu a začít si vážit svého těla, zajít třeba na nudapláž a naučit se, že nahota je NORMÁLNÍ a není to zhasnutí večer v posteli. U holek je to blok a nejistota že se to zas nepovedede, ve spojení s partnerem, který není dostatečně zkušený a sebevědomý, je to věřím fatální záležitost vlekoucí se roky. Já si věřím že trošku psychicky normální vaginistku bych opíchal zcela klasicky po dvou hodinkách schůzky ! :-)) Bože jen nedělat z toho sexu vědu, čím víc inteligence a citů se do toho táhá tím hůř, Pepa zedník s Mařkou uklizečkou podobnýma ptákovinama trpět určitě nebudou, protože normálně ŠOUSTAJ a nedělají "koitus" ! Jestli chcete některá váš problém vyřešit a jste celkem atraktivní a trochu normální, tak tu napište mail. :-))

arek (St, 6. 5. 2009 - 09:05)

Tak sem byly s pritelkyni u sexuolozky a gynekolosky, je to tim, ze ona si vsugerovava bolest a proto se svaly aniz bych se ji dotkl sevrou a ma to negativni vliv na mou erekci. No ma nejaky prasek na uvolneni, tka uidime.

mytolog (Po, 6. 4. 2009 - 10:04)

to neznam-á(ý), 8. 11. 2008 12:17:06, ...jojo naprosto vazne, treba alkohol, vetsi davky, posledni zoufalstvi jak rikas, kdyz nezabere nic jinyho (treba milý pokec s psychologem o své dominantní a upjaté matce)
..a nechapu tvou jizlivou poznamku o zasunuti...dle vseho tato diskuse, je prave o tom, aby k tomu tvemu zasunuti konecne doslo, a aby byla cela ta patalie pryč
...vetsi diverzita rad, neni prece na skodu...prostě jen další nápad, vedle slovutnych prstíků, kinieziologů či dalších -ologů, který sem nebyl dán z nejaké uchylnosti, ale pouze s cilem pomoc - alespone nekomu
...tak jsem pridal neco z jineho soudku, aby ta diskuse nebyla tak "sevřená" , chce to relax, přece, tak nebuď protiva :)
...mimochodem, ta má rada se tyka klasického psychosamatickeho vaginismu, ohledne tech "dalších" vaginismů (po znasilněni, nemoci, neznamý) nevim nic.
...tvuj radikalně odmitavy nazor se sem docela hodí...jako takový nechtěný příklad "sevřenosti" uvažovaní holek, co si myslí, že májí rozumovou převahu a kontrolu nad sebou a okolim, ale jejich vlastní tělo jim ukazuje, že to tak není...

petra (Ne, 22. 3. 2009 - 20:03)

Pajo......nemůžu najít na netu sexuologa.Kam chodíš ty???? Já jsem ze Zlínska a nikoho jsem nenašla.

Marek (Ne, 22. 3. 2009 - 05:03)

Nevim je-li to vaginismus, ale ma pritelkyne kdyz se ji tam jen dole dotknu prstem, tak ji to boli pry.

Helena (Pá, 6. 3. 2009 - 12:03)

Ahoj,taky me trapi tento problem.Jiz 4 roky se to snazime nejak resit.Ale zatim nic.Ted jsem zacala s homeopatiky,tak uvidime:-)Napisu,jak jsem dopadla:-)Marie,muzes prosim napsat,kontakt na kineziolozku.Dekuji a vsem preji mnoho stesti a dekuji Tony za prispevek,dodal mi po dvou letech zase s tim neco delat...:-)

Paja (Út, 3. 3. 2009 - 15:03)

Ahoj, taky mám stejný problém doktorka mě poradila ať jdu na sexuologii. Dlouho mě to trvalo než jsem se odhodla, měla jsem strašný strach co bude. Je to naprosto v pohodě, pouze si se menou povídá a doma pak pravidelně každý den cvičím.Postupuje to pomalu, ale já jsem ráda za každý pokrok.Chce to nebát se překonat stud a jít k odborníkovi opravdu není čeho se bát.Teď si říkám proč jsem tam nešla už dřív...

Marie (Ne, 22. 2. 2009 - 17:02)

Ahoj lidičky, také mám s touto poruchou několikaletou zkušenost, tak vím, jaké to je...jen jsem chtěla přispět svou radou..mně v tomto případě pomohla kineziologie, zafungovalo to skvěle, veliká změna! v případě této metody to chce podle mě najít si někoho osvědčeného, třeba koho vám poradí známí apod. Přeji všem hodně štěstí !!!

Eskapee (Čt, 19. 2. 2009 - 19:02)

Ahoj Dominiko, tento problém který řešíš řeším já s mojí přítelkyní a také hledáme pomoc. ale něco jsem se dočetl na internetě a myslím si,že by ti to mohlo také pomoci.(Jako u většiny sexuálních potíží je první radou relaxace. To je to nejdůležitější, co by měla každá žena, která vaginismem trpí, udělat. Stejně jako v případě, že je sex bolestivý, i u vaginismu se doporučuje cvičit vaginální svaly.

Odborníci také doporučují postupné trénování vagíny a zbavování jí tak její přecitlivělosti. Ženám, které vaginismem trpí, sexuologové radí, aby si zkoušely do pochvy zavádět konečky prstů. Později prsty celé a v momentě, kdy už bude "postižená" natolik uvolněná a sebejistá, může to zkusit i s partnerovým prstem.

A jako vždy platí rada, že v případě přetrvávajících problémů je dobré kontaktovat svého gynekologa.) Tady to je... přeji hodně stěstí budeš ho potřebovat a i ostatní lide, kteří budou mit takove problémi není to moc přijemné. AHOJ Bando

Tony (So, 14. 2. 2009 - 12:02)

Zdravim a dekuju za vasi otevrenost. Ja jsem zenaty pres 10let a zatim se to u nas nepodarilo. Mame skvele manzelstvi a vsichni okolo nam ho zavidi a porad pouzivaji nas dva za vzor idealniho manzelstvi. Mame i kvalitni sexualni zivot - jen ne ten pohlavni. Oba jsme ve svych 32letech panicove. Proste to nejde. Jenze bez nej nejde pocit rodinku a tu bychom si oba uz prali. Takze hledame jakoukoliv pomoc a radu. Nekdo vyse zminil nejakou skupinu ktera diskutuje ruzne technuky ktere jim pomohli (anglictina neni problem). Mohl bych nekdo dat na web konkretnejsi odkaz? Dekuju!

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 19:01)

Markéto, bacha na podobné návrhy....na netu se někdy potulují vééélmi zvláštní lidé

Marketa (Čt, 1. 1. 2009 - 15:01)

Je mi 21 a jsem na tom taky blbe, kdyz odhledno od tech pocitu frustrace ktere si nezasvedceny nedokaze predstavit tak jsem asi na trech prstech. Ze zacatku jsem nemohla ani ten prst ani tampon, pak jsem se sverila gynekolozce to my bylo 16 a ta mi rikala ze to muze byt i nezkusenosti a ze ze zacatku to vzdycky boli (to jsou novinky) nejak nahodou jsem se pak dozvedela o vaginismu a hned mi bylo jasno..nasla jsem si sexuolozku a zaplatila litr za konzultaci. Asi jsem tam byla jeji nejmladsi pacientkou. Ta mi poradila metodu zavadeni predmetu od nejmensiho po nejvetsi a napsala mi nejakou znecitlivujici mast. Musim uznat ze tahle metoda funguje, ale je to poradna drina. Koupila jsem si ten nejtenci vibrator a zapasila s nim celkem dlouho, ted mam jeden co se rozsiruje a od urcityho mista to zase nejde hloub..:-( musim se dokopat k nejakymu psychologovi protoze s rostoucim vekem frustrace sili a sili..

anlady (Pá, 28. 12. 2012 - 15:12)

Oliver - keby si netrepal. Si tu robíš len srandu z toho. Nikomu vaginizmus neprajem,ale keby si mal byť žena,tak tebe ho prajem,aby si pochopil.

Oliver (Čt, 27. 12. 2012 - 21:12)

anlady je dva měsíce bez vaginismu, protože jsem jí to naučil já. Se mnou poznala úžasnou rozkoš, vášeň, něhu a celkovou krásu milování. Anlady, vzpomínáš? Bylo to krásné, že? Můžeme si to klidně ještě jednou zopakovat. :-)

anlady (Čt, 27. 12. 2012 - 20:12)

ahojte všetci, ktorý mi napísal e-mail a požiadali o pomoc. Chcem sa najprv ospravedlniť a poprosiť vás-aby ste si prečítali odpoveď o mne. Určite vám odpoviem,ale keď si ho prečite a napíšete,budeme pokračovať. Poradím na 100%, nakoľko viem ako sa cítite. Ja som bez vaginizmu dva mesiace a je to strašná úľava. Takže tešte sa - nová nádej je tu !!!

LadyDi (Čt, 13. 12. 2012 - 13:12)

Vaginismem jsem trpěla 3 roky..Už jsem si nevěděla rady..měla jsem úžasného přítele, který mě přitahoval, stydlivá nejsem, o všem jsme otevřeně mluvili...a stejně to nešlo. Teprve nedávno se to konečně povedlo a mě spadl obrovský kámen ze srdce!

Prekonanie vagi (St, 12. 12. 2012 - 10:12)

Katherine, Herbalife obsahuje vitamíny, ktoré Ti pomôžu pri vaginismu. [email protected]

A (Út, 11. 12. 2012 - 17:12)

Ahoj všem, prosím můžete...čeho se vlastně bojíš? Asi žádná z nás tam nechodí zrovna ráda,ale třeba já tam půjdu raději,než k zubaři,tam se zase bojím já a čím jsem starší,tím víc se bojím.No nic s tím nenaděláme,tu chvilenku to musíme vydržet.

Zuzka (Út, 11. 12. 2012 - 17:12)

Ahoj všem, prosím můžete mi poradit, jak to řešíte na gyndě? Já vždycky začnu mít problémy už v kabince, jakmile si svlíknu kalhotky. A není to studem. Kolikrát ještě čekám svlíknutá, než na mně příjde řada, zkouším myslet na něco jiného, masírovat si břicho apod., ale nic nezabírá. Prohlídka je pak utrpení, strašně to bolí a já nevím, jak se uvolnit. Můžete mi poradit, jak to řešíte? Moc děkuji, ve čtvrtek zrovna musím na preventivku a mám z toho obavy.

Katherine (Út, 11. 12. 2012 - 16:12)

Ja som prekonala práve...Dealerko, my nepotřebujeme koupit Herbalife, tak zmizni z této diskuze. Blbko jedna!!!

Reklama

Přidat komentář