Reklama

vaginismus?

taky taky (St, 31. 3. 2010 - 15:03)

prosím vás, napište [email protected] ... leci pres e-mailovou konzultaci, ma s vaginismem dlouholete zkusenosti, napiste mu a poradte se s nim...

bělina (Čt, 25. 3. 2010 - 16:03)

Ahoj pacientko a všichni!

Milča (St, 6. 3. 2013 - 14:03)

to jako že do tebe nemůže...Je to možné tak jak říká Vanda,za použití drogy.Vyzkoušeli jsme to s přítelem,moc se mu to líbilo,ale já orgasmu nedosáhla.

anlady (So, 2. 3. 2013 - 16:03)

Já jsem se vyléčila tak, že jsem chodila v noci sama v parku tak dlouho, až mě znásilnilo pět nadržených bezdomovců. Bylo to super, krásně mi kundičky roztáhli, jak se na mě postupně vystřídali.

Vanda (Pá, 1. 3. 2013 - 05:03)

anlady a LadyDi,
jak jste...Když přítel chce dá mi drogu,podváže mi nohy a potom docílí svého,Jsem prý i potom těsná.Časem mě snad rozšoustá.

Maruska (Út, 26. 2. 2013 - 22:02)

Vaginismem jsem trpěla 3...anlady a LadyDi,
jak jste to dokázaly? dejte mi prosím nějaké rady, co dělat, jsem docela stydlivá, takže je to pro mě fakt problém. a začínám být bezradná:(

Božena (Ne, 20. 1. 2013 - 19:01)

Anlady je coura.

aqa (Út, 29. 12. 2009 - 01:12)

Katko reaguji na Váš...drzim ti paste nech ti to vyjde

Ance (Ne, 27. 12. 2009 - 20:12)

ano prosim, co to bylo za lecbu? vyzkousime vsechno...

blanka (Po, 21. 12. 2009 - 13:12)

Mám podobnou zkušenost jako...Katko reaguji na Váš příspěvek v diskuzi. Ještě nikdy jsem se nezapojila, jen tiše přihlížím. Zkušenost mám totožnou.S vaginismem se peru od první lásky až do teď - 10 let manželství. Je mi 36 a ještě kromě sexuologů, psychologů... se mi nepodařilo žádnou zázračnou přírodní medicínu potkat. Byla bych za ni skutečně ráda, i když po těchtéměř 20-ti letech si moc naděje nedávám. Děkuji za jakékoli info!

katka.zul@sezna (Út, 15. 12. 2009 - 12:12)

Mám podobnou zkušenost jako vy ostatní. Vaginismus se objevil v mých 15 letech a 21 let jsem běhala po doktorech a hledala způsoby léčby. Prošla jsem ordinacemi mnoha sexuologů, psychologů, psychiatrů a nikdo mi nepomohl. Teprve letos jsem ve svých 36 letech objevila zázračnou přírodní metodu léčby, která mně konečně vaginismu zbavila.

Láďa (Po, 16. 11. 2009 - 12:11)

Holky, nevzdávejte...Ahoj Mirko, máme s přítelem stejný problém a už jsme z toho zoufalí :( Mohla by jsi mi prosím prozradit ke komu jsi chodila a jak taková terapie probíhá ? Když tak prosím prosím napiš mi mailík na 8ball zavináč seznam.cz, díky moc Láďa

Mirka (Út, 10. 11. 2009 - 17:11)

Holky, nevzdávejte to!!!
Taky jsem vaginismem trpěla a teďka už je to za mnou. Prvního kluka jsem měla až ve dvaceti a sex pro nás (teda pro mně) byl nemožný. Když jsme se rozešli, říkala jsem si, že už nikdy s nikým chodit nebudu - styděla jsem se a bála. Pak jsem potkala současného přítele (byla nucena se mu svěřit), chodila k sexuoložce a brala antidepresiva ... a do půl roku jsme se normálně milovali.
Nevzdávejte to. Taky jsem byla nešťastná, donekonečna jsem si procházela internetové diskuze, vysolila 2000 homeopatce, která na mě hleděla jak na zjevení a vůbec nechápala co mi je. Taky jsem byla u psychiatra, kde jsem dvě hodiny seděla a hovořila s ním o ničem, protože mi nebyl na tolik sympatický, abych mu řekla důvod své návštěvy.
Nevzdávejte to, přeju vám hodně štěstí.

Lucka (Ne, 1. 11. 2009 - 23:11)

Ivo, děkuju za reakci. Taky cítím, že právě rozchodem se ve mě tenhle blok akorát prohlubuje...Asi zkusím sexuologa a psychoterapeuta. Taky jsem slyšela o kurzech Tantra jógy pro ženy, setkal jste se s tím někdo?
Jinak Ivo, Tobě přeji strašně moc sil, ať to nakonec přece jenom překonáš. Léčíš se teď u nějakého terapeuta?

IVA K. (Ne, 1. 11. 2009 - 18:11)

Lucko, zažila jsem přesně to samé.Bylo mi taky 22,kopačky jsem dostala po 3 letém vztahu. Rozhodně ti doporučiji svěřit se do péče odborníkům, právě teď, když si sama. Já to neudělala a blok v hlavě mně totálně psych.odrovnal. Nemohla jsem pak už se normálně seznámit s nikým. Vždy jsem to ukončila. TeĎ je mi 28 let a jsem sama už 6 let..... vlastně ne sama. Jsme dva.. já a andidepresivum...

Lucka (Ne, 1. 11. 2009 - 15:11)

Ahoj vespolek, děkuju za tuhle diskusi.
Je mi 22 a asi taky trpím vaginismem. Měla jsem 5,5 roku přítele, poslední 4 roky se snažil do mě dostat, ale marně. Oba jsme byli sví první sexuální partneři. Je fakt, že se to poslední dobou zlepšovalo, byli jsme spolu dlouho a já mu důvěřovala, takže do mě nakonec dokázal dostat dva prsty, sice to bolelo, ale dalo se to. Radovala jsem se, jak se to zlepšuje a jak to nakonec vyřešíme. Řešení našeho problému přišlo rychle a naráz - před týdnem se se mnou rozešel, potkal jinou slečnu, která patrně tenhle problém nemá, takže je mu konečně hej. Cítim se naprosto hrozně, vůbec nevim co dělat, když jsem najednou i bez přítele, se kterym jsem tenhle problém sdílela. Těžko se mu divit, když to se mnou vydržel takovou dobu. Cítim se hrozně sama, chtěla jsem tenhle problém vyřešit s ním, a najednou tu jsem sama jen s bolavým srdcem a narůstajícím blokem ze sexu....Nevim jak dál. Myslíte, že má smysl zkusit nějakou terapeutickou léčbu, i když žádnýho partnera teď nemám???
Děkuju a všem přeju hodně sil! Lucka

lucka (So, 12. 9. 2009 - 12:09)

Lucko, léčit vaginismus...mě jde o to aby do mě vůbec něco vniklo tohle mi vadit nebude máme ještě jiný orgasmus.....je hlaví že mu to udělá dobře a dá se i předstírat....a botox není umrttvení jen uvolnění podle mě!hlavvně že mi tam pujde něco strčita ptže tam nestrčím ani blbej tampon....

Eliška (Po, 7. 9. 2009 - 23:09)

Ahojky, nemohly byste mi prosim některá z vás, která podstoupila léčbu, poradit nějaká ta cvičení odstraňující vaginismus? Předem díky...

Lenča (St, 2. 9. 2009 - 15:09)

Lucko, léčit vaginismus botoxem je jako léčit bolest hlavy gilotinou. Moje sestřenice z Ameriky si nechala kvůli vyginismu umrtvit opchvu jako ty, ale má z toho depresi. Sice do ní teď partner vnikne, ale ona při tom vůbec nic necítí, takže si nic neužije, její pochva je úplně mrtvá. I její přítel se s ní kvůli tomu rozešel se slovy, že po tom botoxu má opcit, jak kdyby to dělal s mrtvolou. Botox rozhodně nedoporučuji, je to sebemrzačení!!!!!!!

Lenča (St, 2. 9. 2009 - 15:09)

Lucko, léčit vaginismus botoxem je jako léčit bolest hlavy gilotinou. Moje sestřenice z Ameriky si nechala kvůli vyginismu umrtvit opchvu jako ty, ale má z toho depresi. Sice do ní teď partner vnikne, ale ona při tom vůbec nic necítí, takže si nic neužije, její pochva je úplně mrtvá. I její přítel se s ní kvůli tomu rozešel se slovy, že po tom botoxu má opcit, jak kdyby to dělal s mrtvolou. Botox rozhodně nedoporučuji, je to sebemrzačení!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář