Reklama

Incest

Honza (Pá, 31. 7. 2015 - 09:07)

Náhodou já miluju rodinné...Když se milujou v tajnost tak ať si to rozdávají mezi sebou ale veřejně to je dost blbé.Tak jsem jednou se sestrou souložil ale to jsme byli oba pod párou a oba jsme to chtěli zkusit jak to chutná se sourozencem.

Hmmm.... (Po, 27. 7. 2015 - 14:07)

...a tva babicka s dedou byli taky sourozenci.Cemuz bych se nedivil,u primitivnich kmenu je incest bezny jev.

Blanka (Po, 14. 12. 2020 - 06:12)

byla jsem nadržená a nechala sem se vyhonit okurkou z trhuBylo to boží a otom sme se ještě ve srše vyhonili vzáiemně

uďo (Po, 27. 7. 2015 - 14:07)

Náhodou já miluju rodinné...tvůj problém není normální... :DDD

udo (Po, 27. 7. 2015 - 13:07)

Náhodou já miluju rodinné mrňouskování. Když je máma doma, tak kolikrát se hezky pomazlíme. Ségra, když jí to chytne, stáhne mi rajtky chňapne po kámošovi, a cucá jak lízátko. Máma i ségra si lížou frndy předemnou, já sedím v křesle, mastím si brko
a pln vzrušení sleduju, jak se jim houpou kozy
velikosti 5. a 4. s pořádnými dvorci. V závěru je postříkám semenem. 14.výstřiků jen to fikne. Obě mají frndy pěkně chlupatý. To jsou
kočky par excelance, že byste čubrněli:D D D

Alex (Po, 27. 7. 2015 - 12:07)

Jirka má pravdu skoro ve všem co píše, nemohu s ním nic jiného než souhlasit.
Základem jsou dvě věci prevence a rozvíjen komunikace s mládeží.
Všímat si toho jak se chovají a jak jednají, pokud jde o ojedinělý případ pod vlivem alkoholu tak z toho bych asi nic nedělal ale pokud by se to opakovalo vícekrát podruhé už by jsem s ním o tom promluvil a pak případně navštívil poradnu nebo nějakého psychologa.
Tam se nemáte čeho obávat jsou vázáni mlčenlivostí jako lékaři.
Drogy to je jiná věc tam to chce zareagovat co nejdříve a určitě neváhat vyhledat odbornou pomoc.

Pavlína (Ne, 26. 7. 2015 - 10:07)

Pavlino,je zvlastni,ze sama...Spíš ze strachu,unést tu strašnou pravdu.Jinak máš pravdu,každý totiž dokážeme druhému poradit,ale potom při stejné situaci u nás samotných si rady nevíme,tak to přece bývá.Pokud nezažíváme,pak velice dobře umíme poradit.

Jirka (Ne, 26. 7. 2015 - 10:07)

V obou pripadech (Vasem i p.Dany) bych doporucil alespon konzultaci s Psychologem.Klidne nejprve "mezi ctyrma ocima" a dal postupovat az podle jeho doporuceni.

Jirka (Ne, 26. 7. 2015 - 10:07)

Pavlino,je zvlastni,ze sama hledat pravdu o svem synovi a pracovat tak na vzajemnem pochopeni nechcete,jinym vsak radite pravy opak...(?)

Pavlína (Ne, 26. 7. 2015 - 08:07)

Dobrý den. Občas se...U mého syna se také zjistila porucha.Raději nic nevidět,bojím se toho,co bych našla.Na vašem místě bych se ho zeptala.Ještě neplašte,třeba se na ty stránky podíval,nevíte,třeba u jeho kamaráda může být problém,tak mu chtěl poradit.

sexualni.zneuzi (So, 25. 7. 2015 - 22:07)

Shrneme-li, pachatelé incestu nejsou pouze osoby z nižších společenských vrstev. Obyčejně netrpí psychózou nebo mentální retardací. Nebývají to praví pedofilové, spíše osoby s emočními problémy. K incestnímu jednání je vedle sexuálního uspokojení motivují také zvrácené emoční potřeby (potřeba kontroly, moci, uznání, pozornosti, identity a sebehodnoty).

Dana (So, 25. 7. 2015 - 20:07)

Dobrý den. Občas se podívám na tyto stránky a to jen proto že nevím co dělat a jak to řešit. Jde o to že jsem asi před rokem objevila v hostorii v počítači odkazy na stránky- mom son, incest matka syn a podobné nechutnosti, a je to tam stále kdykoliv je syn doma sám. Synovi je devatemáct let a momentálně žádnou holku nemá. Jinak je v pohodě a nikdy si nic špatného ke mě nedovolil. Jen mám starost a dost mě trápí že ho asi vzrušují takové prasárny

Jirka (So, 25. 7. 2015 - 19:07)

Ta prevence je zalozena na tom,ze se tema drog netabuizuje.Ve skole je zalozena na diskuzich s byvalym uzivatelem,ktery vypravi o tom,jak tezka cesta ceka toho,kdo se po ni vyda.To tema by se nemelo prechazet mlcenim ani doma.Byt rodicem,predlozil bych synovi (dceri) povinne k precteni nektere z knih o tomto tematu (napr.My,deti ze stanice Zoo,nebo z Ceskeho kraje Vondrka:Smrt ma jmeno zavislost;R.John:Memento a.d.).

Jirka (So, 25. 7. 2015 - 19:07)

Ja preci nechci desit,ale vim,ze dospivani je dnes problematicke,vsude spouta lakadel a 'liberalni spolecnost' dela,ze je to tak v poradku,ze je to kazdeho vec.Dusledky nevideji;bohuzel.Existuje ale primarni prevence,ktera se snazi predchazet rizikum.Promluvit si proto s prave dospelym synem proto neni na zavadu;mohl by si promluvit s otcem?Pokud maji k sobe blizko..!
2.) Z adiktologickeho pohledu jsou mi ucinky Stimulancii zname,proto tuto moznost nevylucuji.Ve stadiu experimentovani s nimi je cesta k zachrane jeste pomerne dobra..

Renata (So, 25. 7. 2015 - 17:07)

Vím,ale pak je to pro matku ještě víc stresující.Jistě by si všimla,kdyby bral nějaké drogy.Pití také s mírou.

Jirka (So, 25. 7. 2015 - 17:07)

Nenabadam k janc'eni,ale k prevenci,chapej(te)...

Renata (So, 25. 7. 2015 - 16:07)

To bych až tak nejančila,proč hned drogy,jistě byste si něčeho všimla.

Jirka (So, 25. 7. 2015 - 16:07)

Tak Vam drzim palce,aby se ten exces neopakoval,kdyz' rikate,ze to mel ze spolecenske unavy a kdyz verite,ze by Vam o pripadnem brani nelhal.Pokud k sobe mate dobry vztah,duverujete si,pak asi je vse v poradku (neni-li tam jina porucha osobnosti,jak zminila Renata). Pokud ale budete pozorovat,ze byva casteji podrazdeny,casto strida nalady,zacina se Vam jakoby odcizovat,pak mnou zmineny server odrogach.cz urcite navstivte,bo byla by to potom tezka prace;tedy v pripade Pvt zcela jiste...

Alena (So, 25. 7. 2015 - 10:07)

S těmi drogami jste mne dost vyděsil. Dnes ráno jsem na syna uhodila a dušoval se že žádné droky ani prášky nebere. Připadal mi nějaký divný a nakonec ze syna vylezlo že se rozešel s holkou se kterou chodil asi čtyři měsíce a že ho to dost sebralo. Trochu jsem tu jeho lásku znala ale k srdci moc teda nepřirostla. Večer se zase někam chystá tak jsem ho upozornila aby tolik nepil alkohol a vrátil se domu v pořádku.

Dan (Pá, 24. 7. 2015 - 22:07)

No nevím, ale říkal mi u...Ahoj Aleno a ty seš sama bez manžela?

Reklama

Přidat komentář