Reklama

Incest

Slig123 (So, 3. 10. 2015 - 09:10)

Nikdy jsem incest s nikým nemel,ale líbí se mi chodit pred mamkou nahý,vzrusuje me predstava ze uvidi můj stojící klacek.
Taky se někdo takhle rad ukazuje?

Alex (So, 3. 10. 2015 - 02:10)

Ano čekal jsem podobnou reakci,
to je obvyklá reakce slabochů, kteří nikdy nepřekročí svůj stín.
A také nikdy nemají pravé přátele. Sui la vie.
Pokud něco vyžaduješ po ostatních musíš nejdříve mnohem víc chtít po sobě
a pokud chceš soudit a mít právo soudit,
pak si nemůžeš dovolit se chovat jako trouba bez svědomí a morálky.
O tom je život.
Ikdyž když se tak koukám po té dnešní společnosti tak mi doopravdy moc dobře od žaludku není.
Bohužel, chtělo by to řádně vyčistit ten Augiášův chlív.

(_!_) (Pá, 2. 10. 2015 - 11:10)

Prosím tě, šahni si na čelo jestli tam nenajdeš aspoň nejaké tvrdé hrbolky? To by mohly být rašící rohy!

Alex (Čt, 1. 10. 2015 - 22:10)

Ne, je to věc morálky a sebeovládání.
kdysi dávno jsem měl kamaráda a on šel na vojnu,
já mu hlídal holku, protože jsme byli parta. Chodil jsem pro ni do práce a pak i s ostatními do rokáče a pak domů, prostě normálně co život přinese a jak to jde. Také jsem jí viděl párkrát nahatou a byla to krásná baba, jenže ona věděla, že je pro mě svatá a já i když mi stál až to bolelo jsem věděl, že bych to bráchovi nikdy nemohl udělat a taky neudělal. A o tom to je, možná že si v tom okamžiku člověk říká že je idiot a něco podobného, ale to není to hlavní. To hlavní je udělat nebo spíš neudělat správnou věc a moct si potom říct: "Jsem dobrý chlap a jsem na to hrdý". To je to o co tu jde, udělat správnou věc a být na to hrdý.
S podobnými případy je sto stejné, podlehnout a vymlouvat se na pudy je jednoduché, ale vydržet a dokázat si, že jsem někdo to má tu pravou cenu a dělá to z nás lepší lidi.

Tibor (Čt, 1. 10. 2015 - 14:10)

Ano já souhlasím je to...Alexi je to veliká věc názoru.Když se ti doma obnaží sestra a provokuje a je k světu tak řekni sám ocas máš na prasknutí nepřefiknul by jsi ji když ti dá? a naopak brách se koupe v kopelně a sestra příjde za ním a řekne mu jé tobě stojí mužu ho zkusit a zase je to tu .Když to o nich nikdo neví ať si prcají vždyť je to lidsé.Znam takový případ a funguje jim to skvěle.

dan (St, 30. 9. 2015 - 07:09)

Pokud se nejedná o znásilňování, ale ti dvá se radovánkám oddávají dobrovolně, je mi to naprosto jedno a je to pouze jejich věc. Na funkci to nemá vliv a na naše národní hospodářství,ekonomiku, humanitární bombardování a rozkrádání republiky už vůbec né. Tak bych to neřešil a takovou tu jejich 13. komnatu neotvíral. Proč?

Alex (St, 30. 9. 2015 - 01:09)

mně se ekluse incest, i...Ano já souhlasím je to špatné a mělo by se to stíhat a to hodně tvrdě, ne-li definitivně.
Jenomže jak píšeš toto je trochu jiné a co si vezmeš na starých ldech kteří už htějí jen tak nějak dožít a zbytečně u toho moc netrpět?
Co si z nich vezmeš? Pokud nikomu neubližují a jen si žijí sami se sebou asi by jsem nad tím mávl rukou. Je to jejich svobodná vůle a možná i poslední pro co se v životě rozhodli a co by jim mohlo udělat na stará kolena alespoň špetku radosti. Asi jsem vyměklý ale tady by jsem byl humanista.

Tom (Út, 29. 9. 2015 - 14:09)

Trochu smutné a...mně se ekluse incest, i když se bude jednat o šedesátníky sourozence. Ale neznám jediný případ, kdy by takový pár byl trestně stíhán. Zákon na ně platí, ale nikdo to neřeší.

Teď odsoudili nějakého za znásilnění a pokus o znásilnění na své neteři. Takže strýc, což incest není. Od osmi let dívky se před ní obnažoval a uspokojoval, ve 12 ji znásilnil, zkoušel to již o rok dříve. Dostal 7 let, i když trestaný byl tento 54letý muž již 11x.

Za incesty odsoudí zpravidla otce či nevlastního otce, víjimečně snad i sourozence mladého věku. Ani nevím, jestli kdy odsoudili např. sourozence, kdy jim je kolem 40, ona třeba zůstala sama s dětma a začla žít s bratrem, děti už mít nechtějí. Navenek budou bydlet jako sourozenci v jednom domě, kde se narodili, víc to nikdo řešit nebude. Pro lidi bude, že ona se rozvedla a on se nikdy neoženil. V posteli je nikdo nenachytá a jen stačí, aby se venku nevodili okatě jako pár za ruce, neoblizovali se atd.

Alex (Út, 29. 9. 2015 - 01:09)

Trochu smutné a zarážející,
ale jsou to již staří a snad "rozumní" lidé, co k tomu dodat ?
Kde není žalobce tam není soudce. A zakázat jim to tak bych si asi připadal hodně blbě, když si představím že třeba celý život dřeli a snažili se a pak by měli na stará kolena, když už to jinak nejde sehnat partnera si užít alespoň se sourozencem který je po ruce. Ikdyž je to špatné tak bych se u toho necítil dobře je za to soudit.

Jirka (Po, 28. 9. 2015 - 19:09)

Hmm...To vis',laska je laska...
Nicmene,tohle si se zenou nechejte pro sebe,pokud tedy nechcete dotycne sourozence znicit.Tohle je neco,co by vesnicky venkov proste nevydychal a ti "starici" (jak pises) by se asi museli odstehovat.To by byla dost kruta dan za to,ze si ponekud zapomeli zatahnout zavesy... :-(

Orin (Po, 28. 9. 2015 - 17:09)

Musím říct, že jsem nikdy moc nevěřil všem těm "zážitkům" a internetový příběhům na téma incest, dokud jsem se s tím sám nesetkal. Teď už jsem v těch odsudcích více zdrženlivější. Prostě většinou do ložnice druhým nevidíte a tohle není zrovna věc, kterou by někdo neanonymně vytruboval do světa.

Kupoval jsem chalupu na horách a byly tam nevyjasněné majetkové vztahy k okolním pozemkům, takže se to dost táhlo. Chalupa je ve svahu a je z ní dobrý rozhled. Jednou večer takhle kouřím na horní malé terase, byla už tma, ve stavení pode mnou se svítilo v obýváku a jak tak koukám do jednoho z oken, vidím, jak tam na pohovce dovádí soused se sousedkou, oba jsou tak cca šedesátníci. Paní klečela, pán za ní a už jí dával do těla. Ještě povídám své ženě, jak jsou "staříci" pod námi aktivní.
O pár měsíců později jsme se s nimi setkali u právníka, kvůli odkupu části louky a příjezdové cesty.....no a tam jsme se dozvěděli, že to není manželský pár, ale sourozenci. Nás spletlo společné příjmení i jejich vzájemné chování. No, málem jsme tam se ženou spadli pod stůl, ale jinak jsme na sobě nedali nic znát.
Ještě později jsme se dozvěděli, že paní byla vdaná, má i dvě děti, po rozvodu se odstěhovala od ex-manžela k bratrovi, jen na přechodnou dobu (to jí bylo kolem třiceti) a už u něj zůstala, vrátila se k původnímu příjmení a raději se kvůli sousedům, kteří je znali, přestěhovali z města na venkov.
Z mého pohledu - nikomu neubližují, jsou dospělí, svéprávní, tak co je komu do toho.

trapas (Čt, 27. 8. 2015 - 01:08)

Byl jsem před pár lety u...tak urcite, musel to byt v prvni rade dlouhy gauc, ze se vas tam vslo pet vedle sebe, v druhe rade to asi nebylo nic moc prijemneho, kdyz vam kazdemu na stehna tlacila ziva vaha. Samozrejme vam vsem bylo uplne jedno, ze vase obleceni diky oleji vezme za sve. Ani tys neresil, ze budes najednou masirovat naheho muze, a rodina byla natolik dementni, ze tohle jen tak mimochodem praktikovali pred tebou, pricemz te zcela samozrejme zaclenili. A jasne, deti si vodi kamarady a vsichni se navzajem masiruji :-)

Salkoto (St, 26. 8. 2015 - 12:08)

některé příběhy tady mě...Ozvy se mi na [email protected] jestli ma zajem o sex

pepouš (Čt, 13. 8. 2015 - 15:08)

Incest je nutno tvrdě postihovat. Pro MiPi, strašně, ale strašně Ti to věřim. Výmysl jako hrom.

MiPl (Čt, 13. 8. 2015 - 11:08)

Byl jsem před pár lety u kamarádů doma, mají tři velké děti ve věku 17 dcera a 21 a 23 2 kluky. Seděli jsme večer v obýváku na sedačce a mladší kluk přišel ze sprchy jen v ručníku s olejem v ruce. Budeme olejovat, povídá ? Budeme, povídá máma, "strejda" /jako já/ nám pomůže. Takže všem nám se dospělej kluk položil na nohy a my mu 10-ti rukama vtírali olej. Táta se chlubil jak mu klukovi krásně stojí, že je po něm. Máma se zvedla, že je na řadě, a odběhla se spršit. Než se spokojený a udělaný kluk zvedl, máma už byla zpátky a vystřídala ho na našich klínech. U toho jsme popíjeli, povídali, smáli se a postupně se všichni vystřídali. Bylo to velmi zajímavé. Shodli se na tom, že je to velmi sbližuje, baví se a vzrušují všichni spolu a i pubertální dcera potvrdila, že si to užívá a za nic by to neměnila. Prý to dělají pokud možno denně, nebo když někdo chybí, prostě má smůlu. O dovolené rodičů si to dělají "děti" také a prý si zvou i kamarády, kterým se to taky líbí. Dělají to od doby co byli děti úplně malé, stále bez přerušení. Připadá to všem naprosto přirozené Je tohle incest, nebo není ? Když se to všem líbí, myslím že nemá právo to nikdo soudit.

Pro Lídu (Pá, 7. 8. 2015 - 11:08)

Krásně tady kecáte jen co...Je to pravda ať kecají a klidně si píchají my spolu si to rozdaváme pořád a jsme pouze sousedí Lído večer v devět jo dříve nemůžu píchám se segrou.

Lída (So, 1. 8. 2015 - 10:08)

Krásně tady kecáte jen co je pravda běžte si raději vyhonit a vyprstit ty svá pohlavní orgány.

jééééé (So, 1. 8. 2015 - 08:08)

to je psina, A co nadrženci jste tak nadržený, že si ulevujete kecama nebo impotenti a frigidky. nebo vám nikdo nedá

laddiss (So, 1. 8. 2015 - 07:08)

S neteri uz rok mame pomer protoze ji to bavi a s vrstevnikama nechce

Vasek (Pá, 31. 7. 2015 - 10:07)

Ziju sam se svym 21 letym synem. Je o dve hlavy vetsi a mnohem silnejsi. Uz davno nemam zadnou autoritu. Kazdy den mu musim nastavit zadek aby si ulevil. Kdyz prijde ozralej z hospody tak celou noc klecim u jeho postele a slouzim jako zachod aby nemusel vstavat.

Reklama

Přidat komentář