Reklama

Incest

X (Ne, 17. 5. 2009 - 20:05)

Já jsem si to taky prožila. Bylo mu patnáct když mi to provedl. No puberta. Taky jsem to zezačátku špatně snášela, ale člověk si zvykne na všechno. Chtěl to po mě pořád několikrát denně i večer. Tak jsem ho začala trochu vydírat. Špatné známky, neuklizeno tak nic. Až jsem se divila jak se zlepšil a taky se z něho konečně začal stávat chlap. V posteli byl stále lepší a já měla co dělat abych ze začátku před ním utajila svoje orgasmi. Nechtěla jsem mu dát na jevo že i mě to dělá dobře, ale to mi dlouho nevydrželo. Trvalo to až do jeho odchodu na vojnu ze které mi napsal dopis kde se mi za všechno omlouval. Odpustila jsem mu dávno, vždyt mám jenom jeho.

Jarka (Pá, 15. 5. 2009 - 12:05)

Mě ten můj parchant znásilnil, využil toho že jsem byla nalitá. Pak už ke mě do postele chodil kdy se mu zachtělo. Časem jsem si na to zvykla a začala ho učit jak uspokojit ženskou. Učil se rychle a tak nám to klapalo několik let než se dal na chlast a drogy.

Poezie (Čt, 14. 5. 2009 - 12:05)

Semeno teče, čurák se vleče, píča se dusí, mrdat se musí...

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2009 - 08:05)

Bratr se sestrou leží spolu v posteli. Bratr říká: -Ty jseš ale přece jenom lepší než matka. Sestra na to: -Já vím, otec to o mně říká taky.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2009 - 08:05)

Zajed si do Chánova.

mom (So, 9. 5. 2009 - 09:05)

ráda si vyměním zkušenosti o incestu...
podvazkyjc"seznam.cz

Dobsa (Po, 4. 5. 2009 - 13:05)

Jako myslíš, jednou do maminy, jednou do ségry, jednou do dcerušky, pak do medu z medu do písku a pořád dokola. Pak musí být jen zrzavý jako písek a zdravý jako řepa.

Milan (Po, 4. 5. 2009 - 11:05)

A taky se tam podle toho šuká.

Oto (Po, 4. 5. 2009 - 08:05)

No zrzky nejsou špatné, mají temperament. Asi na tom něco bude.Někde jsem četl že, zrzavý jsou zdravý lidé kteří nemají nemoci a dožívají se vysokého věku. O incestu na Islandu je známé že jsou tam všichni jakoby jedna rodina. Už po staletí se tam berou mezi sebou bratránci a sestřenice. Je jich tam málo tak to ani jinak nejde.

Zbojník (Ne, 3. 5. 2009 - 22:05)

No, že by boli Islanďania krásny? Videl niekto krásneho Islanďana? Sú pehavý a hrdzavý. Takých som aspoň stretol ja.

LM (Ne, 3. 5. 2009 - 14:05)

Island. Tam se prý za dlouhých nocí provozuje rodinný sex běžně a dobrovolně. Mnoho lidí tam pochází z incestu a jsou geneticky zdravější a krásnější než běžná populace. Je to možné?

OK (Pá, 1. 5. 2009 - 08:05)

Jmesser. Ty budeš nejspíš nějaká nadržená mamina co by ráda svedla synka. Ale nemáš dost odvahy tak alespon s těmi představami masturbuješ a asi tě to dost vzrušuje. No proč ne.

Jmesser (Po, 27. 4. 2009 - 10:04)

Údajně si v dětství - mládí každy muž projde obdobím, kdy miluje matku, pokud se to v tuto dobu nějak vyvyne.......může se stát cokoli.
U mě to zkončilo představami...J.

Kat (Ne, 26. 4. 2009 - 19:04)

Kdysi se mi svěřila kamarádka že jí chtěl znásilnit bratr, ale ubránila se mu. Asi za tím prvním (dobrovolným) incestem je vždy trochu násilí a nucení. Až pak se z toho může vyvinout incest chtěný a dobrovolný. Že by se třeba objali bratr se sestrou, otec s dcerou, nebo syn s matkou, a jen tak se pomilovali je blbost. Tak že poprvé jde vždy o zneužití až znásilnění.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2009 - 12:04)

Dobrovolný a v mnoha případech chtěný (incest) se děje a asi víc než si kdo myslí.pokud jde jen o pomilování ,beru to jako věc každého,co se mu líbí.Nepltl bych do toho plození dětí,to je jiná věc a né pomolování a sex.

pop (Ne, 26. 4. 2009 - 07:04)

Ty myslíš že fakt opravdu se děje dobrovolný incest? Podle mě jsou tu napsány samé pohádky nadrženců.

Jmesser (Pá, 24. 4. 2009 - 13:04)

já osobně bych incest jako takový zrušil, nemluvím o násilí! A to ať už na komkoli, ale pokud mužeme jezdit auty, vlastnit zbraně, proč kdo zakazuje souložit se sestrou, pokud chce?
Slavnostně moderně umožnujeme duševně nemocným žít v partnerském svazku, a zdraví o sobě nemužou rozhodnout? Proč tedy taky pokud je objevena v těhotenství vada na plodu , má matka možnost rozhodnout , zda bude mít postižené dítě či nebude? Proč tam zákon nemluví?
Prosím já tu nemluvím o Fritzlovi, to snad chápete - to je zcela jiný soudek.
Navíc je zcela jasné, že pokud ti dva příbuzní to dělají, stejně to dělají , zakon-nezákon, na povrch vyjdou pouze násilné činy a tam je myslím zcela jedno, zda šlo o incest nebo ne.
Toť je můj názor!

Dana (Pá, 24. 4. 2009 - 12:04)

Lenko, zeptej se ho proč se kouka na mámu, napřed neco popijte, a situace se vyvine sama. Hlavne ať se nestydíte promluvit o věci.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2009 - 20:04)

U nás se se sestřenicí může i děti.Je jen otázkou,jak dlouho ještě.Většina zemí v EU považuje i tento poměr za incest,tedy trestný čin.

Pavel (Po, 20. 4. 2009 - 19:04)

Chtěl jsem se zeptat, zda se za incest považuje soulož ze sestřenicí a zda samotná soulož bez potomků je trestná? Děkuji za odpověď

Reklama

Přidat komentář