Reklama

Incest

Jarka (Pá, 15. 5. 2009 - 12:05)

Mě ten můj parchant znásilnil, využil toho že jsem byla nalitá. Pak už ke mě do postele chodil kdy se mu zachtělo. Časem jsem si na to zvykla a začala ho učit jak uspokojit ženskou. Učil se rychle a tak nám to klapalo několik let než se dal na chlast a drogy.

Poezie (Čt, 14. 5. 2009 - 12:05)

Semeno teče, čurák se vleče, píča se dusí, mrdat se musí...

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2009 - 08:05)

Bratr se sestrou leží spolu v posteli. Bratr říká: -Ty jseš ale přece jenom lepší než matka. Sestra na to: -Já vím, otec to o mně říká taky.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2009 - 08:05)

Zajed si do Chánova.

mom (So, 9. 5. 2009 - 09:05)

ráda si vyměním zkušenosti o incestu...
podvazkyjc"seznam.cz

Dobsa (Po, 4. 5. 2009 - 13:05)

Jako myslíš, jednou do maminy, jednou do ségry, jednou do dcerušky, pak do medu z medu do písku a pořád dokola. Pak musí být jen zrzavý jako písek a zdravý jako řepa.

Milan (Po, 4. 5. 2009 - 11:05)

A taky se tam podle toho šuká.

Oto (Po, 4. 5. 2009 - 08:05)

No zrzky nejsou špatné, mají temperament. Asi na tom něco bude.Někde jsem četl že, zrzavý jsou zdravý lidé kteří nemají nemoci a dožívají se vysokého věku. O incestu na Islandu je známé že jsou tam všichni jakoby jedna rodina. Už po staletí se tam berou mezi sebou bratránci a sestřenice. Je jich tam málo tak to ani jinak nejde.

Zbojník (Ne, 3. 5. 2009 - 22:05)

No, že by boli Islanďania krásny? Videl niekto krásneho Islanďana? Sú pehavý a hrdzavý. Takých som aspoň stretol ja.

LM (Ne, 3. 5. 2009 - 14:05)

Island. Tam se prý za dlouhých nocí provozuje rodinný sex běžně a dobrovolně. Mnoho lidí tam pochází z incestu a jsou geneticky zdravější a krásnější než běžná populace. Je to možné?

OK (Pá, 1. 5. 2009 - 08:05)

Jmesser. Ty budeš nejspíš nějaká nadržená mamina co by ráda svedla synka. Ale nemáš dost odvahy tak alespon s těmi představami masturbuješ a asi tě to dost vzrušuje. No proč ne.

Jmesser (Po, 27. 4. 2009 - 10:04)

Údajně si v dětství - mládí každy muž projde obdobím, kdy miluje matku, pokud se to v tuto dobu nějak vyvyne.......může se stát cokoli.
U mě to zkončilo představami...J.

Kat (Ne, 26. 4. 2009 - 19:04)

Kdysi se mi svěřila kamarádka že jí chtěl znásilnit bratr, ale ubránila se mu. Asi za tím prvním (dobrovolným) incestem je vždy trochu násilí a nucení. Až pak se z toho může vyvinout incest chtěný a dobrovolný. Že by se třeba objali bratr se sestrou, otec s dcerou, nebo syn s matkou, a jen tak se pomilovali je blbost. Tak že poprvé jde vždy o zneužití až znásilnění.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2009 - 12:04)

Dobrovolný a v mnoha případech chtěný (incest) se děje a asi víc než si kdo myslí.pokud jde jen o pomilování ,beru to jako věc každého,co se mu líbí.Nepltl bych do toho plození dětí,to je jiná věc a né pomolování a sex.

pop (Ne, 26. 4. 2009 - 07:04)

Ty myslíš že fakt opravdu se děje dobrovolný incest? Podle mě jsou tu napsány samé pohádky nadrženců.

Jmesser (Pá, 24. 4. 2009 - 13:04)

já osobně bych incest jako takový zrušil, nemluvím o násilí! A to ať už na komkoli, ale pokud mužeme jezdit auty, vlastnit zbraně, proč kdo zakazuje souložit se sestrou, pokud chce?
Slavnostně moderně umožnujeme duševně nemocným žít v partnerském svazku, a zdraví o sobě nemužou rozhodnout? Proč tedy taky pokud je objevena v těhotenství vada na plodu , má matka možnost rozhodnout , zda bude mít postižené dítě či nebude? Proč tam zákon nemluví?
Prosím já tu nemluvím o Fritzlovi, to snad chápete - to je zcela jiný soudek.
Navíc je zcela jasné, že pokud ti dva příbuzní to dělají, stejně to dělají , zakon-nezákon, na povrch vyjdou pouze násilné činy a tam je myslím zcela jedno, zda šlo o incest nebo ne.
Toť je můj názor!

Dana (Pá, 24. 4. 2009 - 12:04)

Lenko, zeptej se ho proč se kouka na mámu, napřed neco popijte, a situace se vyvine sama. Hlavne ať se nestydíte promluvit o věci.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2009 - 20:04)

U nás se se sestřenicí může i děti.Je jen otázkou,jak dlouho ještě.Většina zemí v EU považuje i tento poměr za incest,tedy trestný čin.

Pavel (Po, 20. 4. 2009 - 19:04)

Chtěl jsem se zeptat, zda se za incest považuje soulož ze sestřenicí a zda samotná soulož bez potomků je trestná? Děkuji za odpověď

D (Ne, 19. 4. 2009 - 13:04)

U nás doma jenom když se naleje ale ze vším všudy. Tak dvakrát do měsíce. Ráno se stydí a říká že by to střízlivá nedokázala. Už jsem po ní chtěl za sřízliva ale to se jí moc nechtělo.

Reklama

Přidat komentář