Reklama

Incest

Maru (Ne, 22. 3. 2009 - 11:03)

Před dlouhou dobou ještě za totality jsem to přepískla na MDŽ tak že mě domů museli odvést kamarádky. Hodily mě do postele v ložnici a mému sedmnáctiletemu synovi řekli aby na mě dohlédl. Probralo mě až když na mě ležel chlap a souložil se mnou. Byla jsem tak opilá a ani nevěděla kdo to je. Až asi po pěti minutách mi došlo že souložím se synem. Chtěla jsem se bránit ale byla jsem slabá a v tom alkoholovém opojení mi bylo všechno jedno. Vlastně jsem to po chvilce chtěla sama a objala jsem ho. Ráno bylo hrozné. Bylo mi zle z alkoholu i ze sebe samé. Řekla jsem si že budu dělat že si nic nepamatuji, že mám okno. Bylo to ve mě a stále jsem myslela na sex s ním. Po měsíci jsem sebe i syna trochu opila a sama ho svedla.

Juro (Út, 14. 3. 2023 - 19:03)

Ja som sy honil a moja mama ma sledovala cez klučovu dierku a robkala sa za dveramy potom sme boly na druhy den samy doma prisla zamnov a vitiahla mi kokot v z nohavic zacala ma fajcit ja som jej lizal jej velku ale velku pindulku a jebaly zme do rana bolo to nadhera aj dnes sme spolu a nelutujem to

R. (Pá, 20. 3. 2009 - 11:03)

Mamča : To mě docela vzrušuje. Kolik Ti je a kolik synovi ?

Pavel (So, 20. 4. 2019 - 06:04)

Tak matky obvykle taky synum nevypravuji svoje sexualni predstavy ,ve spolecne domacnosti je asi tezke na nic takoveho nemyslet ...

Mamča (Pá, 20. 3. 2009 - 10:03)

Docela mě incest rajcuje ale nemám k tomu odvahu. Mladej mě pozoruje klíčovou dirkou když jsem v koupelně a tak mu občas předvedu pěkné divadlo. On by mě chtěl já bych ho chtěla ale něco mi říká nesmíš. Někdy je to nesnesitelné. Už aby se oženil a pak to snad přejde.

Pavel (Út, 17. 3. 2009 - 15:03)

Rád bych něco podobného taky zkusil. Myslím tím aspoň jako hru. Jestli je tady nějaká žena do 45let, kterou to taky láká, ozvi se. Jsem štíhlý 30let z Ostravy. kopal.q"seznam.cz

Lašo (St, 11. 3. 2009 - 13:03)

Nikdy na tebe nezapomenu..

Erika (St, 11. 3. 2009 - 06:03)

Ahoj Lašo, to jsem ráda, že se ti to se mnou líbilo.

Lašo (Út, 10. 3. 2009 - 20:03)

Moje mamka si myslela že jsem na kluky. Tak. A bylo to moc hezké. Mockrát...

Návštěvník (Ne, 22. 2. 2009 - 15:02)

Proč si tím zatěžovat svědomí?Jenom proto,že tu to tak nastavila různá náboženská dogmata, která z toho udělala morální kodex?Je to jenom sex,nikoho jsi nezabila,neposlala do vězení,neokradla ani nenakazila nevyléčitelnou nemocí,nikomu jsi nezkazila jeho život.Je to jen tělesný požitek,který může být dokonce lepší,než s kýmkoliv cizím.Žij svůj život a netrap se tím.

jsem hnusná (Ne, 22. 2. 2009 - 14:02)

To já vím.Taky mi z ní neubylo.Nikdy,ale co svědomí?

Návštěvník (Ne, 22. 2. 2009 - 13:02)

Kun.. není mejdlo a tak z ní neubejvá,ani zabudovanej detektor návštěvnosti.Naprosto zbytečnej psychickej problem.

jsem hnusná (Ne, 22. 2. 2009 - 12:02)

Ale my máme stejnou matku.To je asi horší že?Myslím,že se to se mnou potáhne celý život.Je mi z toho smutně.

pro jsem hnusná (So, 21. 2. 2009 - 19:02)

text

jsme hnusná? (So, 21. 2. 2009 - 13:02)

Já se milovala s nevlastním bratrem.Jenže to jsme nevěděla,že je to bratr.Syn mé matky kterou jsem neznala.Pak když jsme to zjistili,já jsem couvla.Ale on byl do mě tak zamilovaný,že mě stále pronásledoval a sváděl.Nakonec jsme zasáhla hodně bolestivě.Narafičila jsem to tak,aby mě načapal s jiným v posteli.Pak mě začal nenávidět.Čtrnáct let jsem ho neviděla.Bojím se i když nejsem věřící,že za to půjdu do pekla.Měla jsme i problém s bratrem vlastním co mě poznal až v osmnácti.Stále opakoval jaká jsem krásná a jak by si to se mnou rozdal,kdybych nebyla jeho sestra.Přiznávám,že mě to lákalo.Je o dva roky mladší a byl krásný kluk.Celej já:o)Ale ovládla jsem se.I když myšlenka se mihla.Celý život se za to stydím.Myslím,že jsem uvnitř hnusá když mi tohle přišlo jen na mysl.Je to již čtrnáct let.

JUMBINA (So, 21. 2. 2009 - 13:02)

Omlouvám se, ne Frolovi , ale Danielovi.... ohledně jeho příspěvku jsem reagovala....nechtěně jsem překlepla:D

JUMBINA (So, 21. 2. 2009 - 13:02)

No tak já nevím, mě to připádá dost ujeté...Já bych to nevydýchala prostě, no, nevím jak jiní....celý život by mě to svědomí prokousávalao a asi bych se šla léčit. Morální kodex je morální kodex- takhle nám to bylo vštěpováno od mimina a takhle k tomu zaujímame postoj...stal se Frolovi jen "nechtěný " malér, to pochopím, ale pak v tom "pokračovat-byť jen myšlenkami a touhami"- to už nechci asi pochopit.:o)

Renata (So, 21. 2. 2009 - 10:02)

Dost zajímavé téma syn s matkou. Jak se asi k sobě chovají po tom co se poprvé pomilují? Co si asi říkají?

Kris (Út, 17. 2. 2009 - 17:02)

Nechceš mi napsat více? Mám podobnou zkušenost.K202"seznam.cz

Kris (Út, 17. 2. 2009 - 16:02)

Ráda bych si o tom promluvila s matkou nebo synem, či dcerou, kteří mají takovou zkušenost...Tady se o tom nehodlám rozespisovat, ale ráda bych znala pocity i jiných, ne jen mé...K202"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář