Reklama

Incest

Lenka (Po, 13. 4. 2009 - 22:04)

Blanko a co ted? přefikne tě občas?

L (Po, 13. 4. 2009 - 20:04)

Udělat chybu může každej. Já mu to docela věřím. Na vojně jsme měli kluka kterej se kvůli mámě zabyl. Potom našli u něj ve skřínce dopisy od mámy kde mu psala že už to mezi nima musí skončit.

Blanka (Po, 13. 4. 2009 - 20:04)

nedělejte z toho vědu. Jsem devět let sama a od svých šestnácti let mně píchal syn..
Měl trochu problémy s děvčaty protože byl nesmělý i když hezký...
Dnes je mu 22 let, je ženatý a nejen že z toho nemá žádné trauma ale myslím že jeho žena byla velice mile překvapená jak je v pelíšku šikovný...pochopitelně se nikde nechlubí a já také ne.

Maruna (Pá, 26. 2. 2021 - 17:02)

Me taky a picha me dodnes

tabatěrka (Po, 13. 4. 2009 - 16:04)

Jo tak ty souložÝš ?No tak to potom jo.Ani nemusíš nic dál popisovat.

Tom (Po, 13. 4. 2009 - 11:04)

Je mi pětadvacet a pořád při honění myslím na sex se svojí matkou. I při sexu s jinou ženou si představuji že souložým s matkou. Několikrát jsem i zaplatil starší prostitutce za to aby hrála moji perverzní matku. Asi jsem úchyl ale nemohu si pomoct.Žijeme spolu bez otce v jedné domácnosti a chováme se k sobě jako manželé až na ten sex.

p (Po, 23. 3. 2009 - 12:03)

to ja lezel s mou 16 letou neteri v posteli,usli jsme kdyz jsme spolu koukali v noci na televizi a ja se po hodine probudil.mela mezi nohama deku a vystrcenou prdelku nemohl jsem odolat bylo to tak vzrusujici a krasne zakazany jen na to pomyslet.porad jsem si rikal ze na ni nemuzu sahnout,ale pak se me postavil a ja ji kdyz spala rukou chytil za buchticku,byl to nadhernej pocit drzet v ruce kundicku svy 16 lety neteri,mela ji vyholenou takovou krasnou,maknul jsem ji i na postevacek a v ruce jsem mel svy péro a honil si ho.v tu chvili jsem myslel na to jak bych ji namiril zaluda proti pipince a zajel do ni a klouzal po jeji stave v jeji mlady broskvicce a pak ji vystrikal a dal ji ho pak mokryho do pusy k olizani mych kouli a penisu po cely delce,v tu chvili bych ji klidne opichal,bylo to tak krasne perversni.rano se me zeptala jestli se ji to zdalo ze jsem ji makal mezi nohy a ja samozrejme zapiral.

Yossarian (Ne, 22. 3. 2009 - 14:03)

Už nebude nic .....Maru už se udělal

(Maru je ten syn, takových je plnej xchat...a nikdo už se s nima nechce bavit )...:):):)

Návštěvník (Ne, 22. 3. 2009 - 14:03)

Ne,ne.já chci o Smolíčkovi..A nebo o Červené Karkulce..:-)

Návštěvník (Ne, 22. 3. 2009 - 12:03)

Tak a ted ještě tu o Budulínkovi

Maru (Ne, 22. 3. 2009 - 12:03)

První půlrok jsme se milovali i několikrát denně, zvláště syn chtěl pořád. Časem to mezi náma ochladlo ale když jsem si vzala nové erotické spodní prádlo a pěkně se nalíčila tak neodolal. Byli jsme jako milenci. Vydrželo nám to pět let a vůbec toho nelituji. Dnes už jsem stará a syn se ke mě chová velmi dobře. O tom co mezi náma bylo nemluvíme.

R. (Ne, 22. 3. 2009 - 11:03)

A opakovalo se to dál ? Jaký vztah máte dnes ?

Maru (Ne, 22. 3. 2009 - 11:03)

Před dlouhou dobou ještě za totality jsem to přepískla na MDŽ tak že mě domů museli odvést kamarádky. Hodily mě do postele v ložnici a mému sedmnáctiletemu synovi řekli aby na mě dohlédl. Probralo mě až když na mě ležel chlap a souložil se mnou. Byla jsem tak opilá a ani nevěděla kdo to je. Až asi po pěti minutách mi došlo že souložím se synem. Chtěla jsem se bránit ale byla jsem slabá a v tom alkoholovém opojení mi bylo všechno jedno. Vlastně jsem to po chvilce chtěla sama a objala jsem ho. Ráno bylo hrozné. Bylo mi zle z alkoholu i ze sebe samé. Řekla jsem si že budu dělat že si nic nepamatuji, že mám okno. Bylo to ve mě a stále jsem myslela na sex s ním. Po měsíci jsem sebe i syna trochu opila a sama ho svedla.

Juro (Út, 14. 3. 2023 - 19:03)

Ja som sy honil a moja mama ma sledovala cez klučovu dierku a robkala sa za dveramy potom sme boly na druhy den samy doma prisla zamnov a vitiahla mi kokot v z nohavic zacala ma fajcit ja som jej lizal jej velku ale velku pindulku a jebaly zme do rana bolo to nadhera aj dnes sme spolu a nelutujem to

R. (Pá, 20. 3. 2009 - 11:03)

Mamča : To mě docela vzrušuje. Kolik Ti je a kolik synovi ?

Pavel (So, 20. 4. 2019 - 06:04)

Tak matky obvykle taky synum nevypravuji svoje sexualni predstavy ,ve spolecne domacnosti je asi tezke na nic takoveho nemyslet ...

Mamča (Pá, 20. 3. 2009 - 10:03)

Docela mě incest rajcuje ale nemám k tomu odvahu. Mladej mě pozoruje klíčovou dirkou když jsem v koupelně a tak mu občas předvedu pěkné divadlo. On by mě chtěl já bych ho chtěla ale něco mi říká nesmíš. Někdy je to nesnesitelné. Už aby se oženil a pak to snad přejde.

Pavel (Út, 17. 3. 2009 - 15:03)

Rád bych něco podobného taky zkusil. Myslím tím aspoň jako hru. Jestli je tady nějaká žena do 45let, kterou to taky láká, ozvi se. Jsem štíhlý 30let z Ostravy. kopal.q"seznam.cz

Lašo (St, 11. 3. 2009 - 13:03)

Nikdy na tebe nezapomenu..

Erika (St, 11. 3. 2009 - 06:03)

Ahoj Lašo, to jsem ráda, že se ti to se mnou líbilo.

Reklama

Přidat komentář