Reklama

Incest

Dana (Út, 18. 3. 2008 - 00:03)

Ahoj Marie,
ja ziji sama se synem jiz 15 let. Zustala jsem s nim sama, kdyz mu bylo 13. A bohuzel techto letech jsi ta prvni ve ktere zacne pozorovat zenu. Kdyz mu bylo 16, tak jsem taky parkrat nasla sve spodni pradlo od jeho semene, takze vim o cem mluvis.
Tak jsem jeden ecer dala rec na tema on a holky. Bavili jsme se a tak jsem jemne atukla i to spodni pradlo. Sice mu bylo trapne, ale priznal se mi. Rekl mi i ze si pri tom predstavuje miloani se mnou. A ja se pak zachoala tak, jak jsi psala, ze by ses asi zachovala. Svolila jsem. Hodne dlouho jsme pak meli pravidelny sex. Trvalo to asi 8 let. Pak si nasel pritelkyni a dnes je statsne zenaty.

Drban (Út, 4. 3. 2008 - 16:03)

Je to matěj!

Kato, nemůžeš, (Út, 4. 3. 2008 - 16:03)

80 procent jsou výmysly!

Katka (Út, 4. 3. 2008 - 16:03)

Četla jsem to co psal Reti asi je fakt vážně nemocnej.Děti bych mu nesvěřila.

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 16:03)

No ono je tady asi 90% lží. Ale znám pár lidí kteří taky psali blbosti na různé diskuzní fora. A pak koukali když to museli vysvětlovat různým orgánům. Prej obrovskej trapas.Některé soc. pracovnice jsou dost aktivní. Kariéra je kariéra.

Doktor (Út, 4. 3. 2008 - 13:03)

Reti, tvýmu fotrovi se to líbilo, kdyby nechtěl, tak by ti nikdy nedovolil, abys ho vykouřil. Tak když se o to pokusí tvoje děti, tak ho propleskneš, vysvětlíš mu, že se tohle nesmí a snad to pochopí. Spíš si myslím, že jak o tom pořád mluvíš, v duchu si přeješ, aby se to stalo a někdo z tvých dětí tě vykouřil.

Jan (Út, 4. 3. 2008 - 12:03)

A co když to ten/ta Reti bere jen jako rétorické cvičení? Nenapadlo vás, že to vypadá jako sociologické nebo psychologické cvičení? Já bych si na to i vsadil.
Tak jako tak to je vysoce zajímavé téma, i kdyby šlo o fabulaci. Pokud je to skutečnost, nemá co sociální odbor řešit, jeho případ je promlčen, navíc byl pachatelem i obětí zároveň. A k ohrožení jeho dětí dojít nemůže, poněvadž není pedofilem, a pokud jsem to dobře pochopil, nemá ani homosexuální sklony. Sociální odbor by mohl udělat jediné, doporučit mu linku pomoci či obdobné pracoviště. Ta dáma, která to předala úřadům, očividně neví, o čem mluví, ten člověk nespáchal žádný trestný čin, za který bychom jej mohli potrestat. Dokonce i ta jeho událost se tuším stala v době, kdy byl pod hranicí 15-ti let, čili nebylo by možné jej postihnout ani tehdy. Nyní by se rozbila jen fungující rodina, zničilo by se několik lidských životů - jeho synů, jeho ženy i jejo samotného, a to jen na základě podezření. Zde není co šetřit.

jarek (Po, 3. 3. 2008 - 20:03)

Anezapoměla jsi nahlási i sebe? Tohle diskuse na téma incest. To sis mohla přečíst hned na začátku a vzhledem ke své asi hrané puritárnosti sem nelézt. Ale ty jdeš dál,čteš to co bys přece nemusela, A nakonec toho kdo žádá vysvětlení a to velice slušně a kultivovaně označíš jako nemocného devianta. Víš holka nebo kdo jsi to by nás měl v merku odbor sociální péče hezkejch pár tisíc ne-li desetitisíce.
Nedokážeš si představit kolik dcer mělo zkušenost s otci,dcer s matkama,synů s matkama, synů s otci a sourozenci mezi sebou. Tuto otázku řeším na sezeních se svými klienty. Jedni se stydí za to ,že jim to dělalo dobře,jiní mají trauma z toho že se to stalo z jejih aktivity, jedni se bojí že ublížili,jiní se stydí že by to chtěli ještě.Samozřejmě že se musí odlišit incest od znásilnění. Znásilnění he ,jeli dokonale prokázáno jednoznačně trestný čin. Ale incest ,to je hodně choulostivá věc kde se musí postupovat pomalu a jemně, protože při nšm bývají hluboké citové vazby.

Dana (Po, 3. 3. 2008 - 18:03)

Reti jste velmi vážně nemocný. Možná jsou ohroženy i vaše děti. Nahlásila jsem to na odbor sociální péče o děti.

Reti (Po, 3. 3. 2008 - 10:03)

Bobino, podepíšu každé slovo, které si napsala. To je to, čemu se snažím přijít na kloub. Já nemám choutky zneužít své děti, pedofil nejsem, já se bojím, aby oni neudělali to samé, co jsem udělal kdysi já. Jak sama říkáš, je to o vštěpování určitých vzorců chování, vytváření určitých tabu. U nás se však stalo vše, co se týkalo nahoty (zvláště pak mužské), sexuálního života, i dospívání absolutním tabu. A proto se domnívám, že jsem tu chybu tenkrát udělal právě kvůli chybě mého otce ve výchově, pro což bych mohl hledat oporu třeba ve Freudově teorii výchovy dítěte, kdy v dospívání nedošlo (anebo s chybou) k ztotožnění s rolí otce, potažmo muže či mužské role.
Umění se ovládnout. To je automatická věc u lidí, kteří dospějí a udělali něco podobného jako já. Ale zdůrazňuji až dospějí. Nemají už potom styk s příbuzným, normálně se ožení, mají děti, jen stále nechápou, proč se to tenkrát stalo, což je užírá, a obávají se o své děti, aby je nepostihlo to samé. Zkrátka trpí psychicky, a tato věc musí mít odpověď i vědeckou. Otázku je, proč se chovají deviantně jen po určitý krátký čas, atd., atd.. Věř, že těchto lidí je překvapivě mnoho, a já bych jim chtěl pomoci.

Návštěvník (Ne, 2. 3. 2008 - 15:03)

samozrejme.kdyz se od malicka detem vstepuje co je dobre a co spatne tak nemuze byt zadny problem.maminka je maminka a tatinek tatinek.a zadny sexualni objekt.stejne tak jako sourozenec.

Bobina (Ne, 2. 3. 2008 - 14:03)

Reti, jestli o tom opravdu porad premyslis, neni to normalni.
Deti se maji byt od rodici pouceny, co se jejich nastavajiciho sexualniho zivota tyce, koupit jim knizky, nechat podivat na videa. Ale jestli se pred nimi rodice svlekaji nebo ne, to si nemyslim, ze by hralo nejakou zvlastni roli.
Spis si myslim, ze je dulezite jim vstepovat zabrany, ktere maji mit, aby z nich nevyrostli uchylove. Tj., ze i kdyz by je pud nekam hnal, osahavat, osexovat - sourozence, rodice, divky pod 15 let, apod., ze se musi vzdy umet ovladnout.

Reti (Ne, 2. 3. 2008 - 13:03)

Bobino, já jsem nikdy nevyloučil, že by chyba nemohla být ve mě, to je zaprvé, pokud je chyba ve mě, pak se ptám logicky v čem, to je zadruhé. Pan DR předložil alespoň nějakou hypotézu, ty předkládáš jen připomínku a názor. Ale ke cti ti přičítám, že vše děláš korektně a se vší slušností. Nicméně role rodičů při je naprosto klíčová při vývoji dítěte či dospívajícího jedince, jek chceš. Z toho důvodu je logičtější hledat chybu ve výchově, snad jen poznamenám, že jsem téměř vždy měl vyznamenání, problémovým člověkem jsem nebyl a nejsem a v současnosti netrpím žádnou poruchou osobnosti. Pokud by to bylo genetického původu, pak tě jen informuji, že gen "incestu" nebo "homosexuality" dosud odhaleny nebyly. Jen podotknu, že ten druhý byl docela intenzivně hledán. Nepřemýšlím tedy o tom problému povrchně, nevilučuji svou či cizí vinu, jen se ptám po důvodech, které by měly logický základ. A to je předpokládám seriózní seriózní i pro ostatní čtenáře diskuse, poněvadž nehledám lacinou (a už vůbec ne hloupou či vulgární) odpověď.

ještěd (So, 1. 3. 2008 - 22:03)

pro ig

b?ž doprdele s tvým testem. To tu pobíha 5 let.

iq (So, 1. 3. 2008 - 14:03)

http://cz.iq-test.eu/?d=7187 vydělej si penízky

Návštěvník (So, 1. 3. 2008 - 12:03)

plne s tebou bobino souhlasim.na nekoho se to svest musi ze.vsichni za to muzou jenom Reti ne.

Bobina (So, 1. 3. 2008 - 12:03)

To DR, tak RETI byl obeti, hm. To je vynikajici. Prdle dite a rodice za vsechno muzou. RETI, chyba je jenom v tobe.

Reti (Pá, 29. 2. 2008 - 20:02)

DR, děkuji za Vaši odpověď, překvapilo mne, že se nakonec dočkám odpověď, která mi dává odpovědi na některé otázky. Vážím si Vaší odvahy zapojit se do této diskuse. Spočítál-li to přesně, bude to již 15 let a bylo to v mých 13-ti letech. Je opravdu možné, že problém byl v nezájmu otce o me, i když své povinosti vždy řádně vykonával, ale je pravda, že se choval ke mě jinak než jiní otcové ke svým synům. Těžko se to popisuje. Naše vztahy se od ukončení této "věci" nebyly nikdy dobré. Odcizení je věc, která se vyskytuje běžně, co však mohlo být tím podnětem k tomu, abych to udělal? Normálně se vyskytují silící konflikty, agrese, popřípadě u vyústí útěky z domova, či pokusem o sebevraždu v extrémním případě. Nikde jsem však nenašel případ, kdy došlo k felaci. Odlišuji pedofila, násilný styk a oboustraný souhlas, to nesplňoval můj případ. Vysvětlení skrze zvířecí druhy dává logiku a poukazuje, že v mezilidských vztazích je něco, co je pozůstatkem zvířecích půdů. Kulturní selhání se vyloučit nedá, ale sex a erotika vůbec byly u nás tabu. Je pravdou, že pro mne bylo více záhadou mužské tělo než ženské, vyrůstal jsem v nukleární i rozšířené rodině s ženami. Ale za gaye mne nikdo nejspíš nemůže označit, rozhodně ne žena. Je zde sposta možných příčin, a to mne dráždí.
S mými syny se budu držet Vaší rady, bojím se, aby se to neopakovalo.

DR (Pá, 29. 2. 2008 - 16:02)

Milý nezralý otrapo, běž obtěžovat někam jinam, prosím. Rušíš a dostaneš na zadek a při té příležitosti ti natrhneme prdel. Nic jiného tě neuspokojí.

Návštěvník (Pá, 29. 2. 2008 - 16:02)

jo jasne Reti.davej jim najevo svuj otcovsky zajem.treba curakem.

Reklama

Přidat komentář