Reklama

Incest

Reti (St, 5. 3. 2008 - 15:03)

Bože, Katko, co chcete prověřovat, já děti nemám. Rozumíte česky? Nejsem ani ženatý. I to bylo smyšlené. Proto se nebojím policie, protože nemám co skrývat, já se tím problémem zabývám studijně - teoreticky, už to konečně pochopte. Je pozoruhodné, jak "ujetým textům" všichni rozumíte, ale normální češtině ne. Volejte si policii, mě je to jedno, stejně zjistí, že byl použit fiktivní příběh ke studijnímu experimentu. Takže Vás Katko uklidním, je to vše jen studijní materiál. Stačí? Nějaký další dotaz?

Katka (St, 5. 3. 2008 - 15:03)

Oto ale co když je to pravda.Na základce jsme měli holku.Do konce šesté třídy normální veselá dobře se učila.Po prázninách v sedmičce zamlklá nezájem o učení absence.Pak se svěřila učitelce že jí celé prázdniny zneužíval otec.Dali mu šest let. Ona skočila v prosinci pod jez a utopila se.Z její matky se stala alkoholička.Nevím jestli je pravda co tady Reti napsal. Ale mělo by se to prověřit.Jde o bezbrané děti.

Reti (St, 5. 3. 2008 - 14:03)

Oto, to máte svatou pravdu. Možná snáší fakt, že šlo jen o pouhý experiment hůře, než samotný incest, který stejně přetočili na pedofílii. Věřte mi, že záznam této diskuse je cenným ale smutným úlovkem pro mou práci. Přijede-li policie, budu s nimi do tří minut hotový, poněvadž prokázat, že je to studijní experimen je velmi prosté, což se zde zkrátka některým "radilům" vysvětlit nedá.

Reti (St, 5. 3. 2008 - 14:03)

To mohou, zjistí, že mé podané vysvětlení na těchto stránkách je pravdivé. Naopak vás by mohli stíhat, kdybych podal trestní známení, poněvadž vy o mě tvrdíte něco, co nejsem. Notabene věřte, že policie by prošetřila všechny stránky, které jsem v minulosti navštívil, a krom této pochybné stránky by nic horšího nenašli. Já se policie nebojím, nemám totiž důvod. A mimochadem ti, kteří si zde hráli na znalce a psychology by si měli ujasnit, co je pedofílie, evidentně to tu nikdo neví.

Oto (St, 5. 3. 2008 - 14:03)

Vidíš, vidíš Reti, kolik, a jak dobře, si nasral lidí? Těm se tak zalíbilo být tvými rádci a všeznalými psychology a sexuology, že se nedokážou smířit s myšlenkou, že to skutečnost prostě není. Oni tu situaci a svoji jakochytrost tak milují, že to tak musí být, i kdyby nevím co bylo a nebylo. Teď pláčí. To NESMÍ být výmysl, to jim přeci nemůžeš udělat!!! Je to směšné ale zároveň tragicky smutná nemoc národa.

Masex (St, 5. 3. 2008 - 13:03)

Reti zjistit IP adresu a následně tvoji totožnost je pro poliše sranda. Doporučuji ti zničit počítač.Důkladně. Jinak seš v prdeli.

Návštěvník (St, 5. 3. 2008 - 12:03)

Kralovna popu se vraci 28.4.08 vydava nove album.

Návštěvník (anonym) (So, 25. 5. 2019 - 15:05)

Deviace (z lat. deviare, odchýlit se z cesty) znamená odchylku, v češtině obvykle jednání člověka nebo skupiny, které se odchyluje od sociální, kulturní nebo morální normy. Takové jednání se označuje jako deviantní a jednající člověk jako deviant. Tato odchylka od normy může být negativní (častější užití), ale i pozitivní. Opakem deviantního chování je chování konformní. Vnímání deviací se mění v závislosti na kulturním prostředí, na sociálním prostoru a času. Hodnocení určitého chování jako deviace závisí na hodnotícím subjektu a na jeho pojetí společenských norem; například i náboženská, ideová nebo mocenská menšina může považovat za deviantní jednání většiny, a současně být sama většinou považována za deviantní.

Návštěvník (St, 5. 3. 2008 - 12:03)

No Reti dobrej pokus jak zamest stopy.ale ja ti na to neskocim.zacala ti horet koudel u prdele tak se bojis poldu a kecas tady ze sis to vymyslel.ale my vsichni vime ze ses pedofilni incestni prase.nazdar.

Reti (St, 5. 3. 2008 - 10:03)

Nebaví, ale deviace se musí řešit v příčinách, ne až v následcích. Já si jen vypůjčil případ z literatury a cílem bylo testovat společnost, jak zereaguje. Zda doporučí lékaře, psychologa, psychiatra, sexuologa, či se omezí jen na urážky. Jde o to, jak se k podobným případům lidé staví, a hledání důvodů, proč lidé, kterým se to opravdu stalo, to neřeší a skončí třeba v blázinci. Tito lidé mají podle tohoto testu oprávněný strach jít i k lékaři, aspoň já bych se na jejich místě bál. Je tedy otázkou, zda my jako společnost můžeme být s tímto stavem spokojeni. Já tvrdím že nikoliv.

pozorný čtenář (St, 5. 3. 2008 - 10:03)

No ale stejně jsi hovado na hlavu padlý,když vymejšlíš takovýhle krávoviny! Co tě na tomhle může bavit?!!

Reti (St, 5. 3. 2008 - 10:03)

Dámy a pánové, děkuji za vaše příspěvky, právě jste se stali obětí výzkumu. Já žádné děti nemám a nic z toho, co zde padlo se nestalo. Výsledek výzkumu bude mít sice nižší relevanci, ale dokáže, že česká společnost není schopna poskytnout pomoc. Pozorným čtenářům a že jich tu bylo, určitě neunikly nedostatky, jak by to bylo možné vůbec provést, což vypovídalo o nereálnosti případu. Nicméně tito lidé v naší společnosti opravdu existují, a proto vznikl tento podlý projekt. Děkuji vám za spolupráci.

Blaník (Út, 4. 3. 2008 - 23:03)

Moje řeč.Reti do plynu a Baník do školy.

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 22:03)

spravne!!!Reti do plynu.

Baník (Út, 4. 3. 2008 - 20:03)

Hele Reti kde jsi ted jsem to ukázal mím romským kamarádúm co tady píšeš.A oni říkají že takový maj v lochu nejradči. Sloužit kouřit a mrdat je do prdele.Aby si to užily. Už se těšíš napsali by sme ti toho výc ale dochází mi baterie v lapteopu. Tak se měj ty zmrde!!!!!!!

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 19:03)

http://cz.iq-test.eu/?d=9024 Mezinárodní IQ test...Podpořte ČR

Baník (Út, 4. 3. 2008 - 19:03)

Hele ten pedofil Reti se asi musel posral strachy. Já jsem si to taky od toho Reti přečtl a taky mi připadá jak uchyl.S takovýma do basy. Hodit je k černejm ty je napravý.Takovej nemá co dělat mezi normálníma lidma.Špína jedna pedofylní.

Katka (Út, 4. 3. 2008 - 18:03)

Já jsem si to myslela hned že ten Reti je pedofil. Dát ho za mříže uchyláka.

Oto (Út, 4. 3. 2008 - 18:03)

Reti, doufám, že se bavíš tak dobře jako já. Nejvíc se mi líbí ty psychologové - amatérky. Ty bych rád viděl naživo, to by byla ještě větší prdel. No nic, radím zas já - dochechtej se a běž na pifko.

Rada ! (Út, 4. 3. 2008 - 18:03)

Reti důkladně jsem prostudoval vaše příspěvky. Došel jsem k názoru že máte pedofilní sklony. Incestní pedofílie. Prožíváte to co se stalo vám v dětství s otcem a neustále vás to vzrušuje. V podvědomí myslíte na své syny od kterých očekáváte podobné incestní chování.Měl by jste okamžitě vyhledat odbornou psychologickou pomoc a léčit se. Paní Dana jednala správně v zájmu vašich dětí i vás.

Reklama

Přidat komentář