Reklama

Kastrace

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 09:10)

Asi bys měl smůlu chlapče , protože když už se někdo pro takový výkon na někom rozhodne , tak ho dotyčný neukecá .

Peter (Po, 11. 10. 2021 - 11:10)

Určite musí existovať spôsob ako uprosiť danú osobu, aby mi to nespravila. Najhoršie na tom by bolo, ak by to bola žena. Neviem, ale myslím si, že z tej bezmocnosti a beznádeje by u mňa pred zákrokom nastala erekcia. A bál by som sa, že sa počúram.

Návštěvník (Po, 11. 10. 2021 - 21:10)

Erekce kastraci nepřekáží a potom by ses mohl klidně počůrat .

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 16:09)

Varlata takového delikventa při plném vědomí rozdrtit a následně vyřezat . Ale nesmyslný zákon říká , že i notorický násilník o kastraci musí sám požádat . Jinak ji nelze vykonat ! Když vidíme případ norského sériového vraha Breivika který zavraždil pětasedmdesát lidí a který si stěžuje že nemá dost pohodlí ve vězení a tamní soud se tím zabývá . Tak lze v budoucnu očekávat v demokraciích dovedených ad absurdum ,že když si vrah nebude přát aby byl souzen , tak se tak zřejmě nestane !

Jana (Po, 27. 9. 2021 - 22:09)

Tvůj příspěvek se mi líbí , oproti těm co čtu dále - to opravdu nebudu komentovat , škoda že neznám tvoje jméno. Ale je fakt že na jménu nezáleží. J.

Karel (Út, 28. 9. 2021 - 14:09)

Myslite pani Jano ze by měly být kastrovaní i smiraci.Ja holky smiruji,ale jen proto ze zadnou nemam a mit asi nebudu kvuli me obezite a mikro penisu a pak doma onanuju.Jednou jsem ukradl kalhotky sousedce kdyz za oknem susila pradlo Nekdy si rikam ze by nas beta samce taky měly kastrovat a budeme mít klid.

Jindra2345 (Čt, 9. 9. 2021 - 01:09)

Ro na tebe asi bude moc složité pochopit.Ale lesbičky logicky nechtějí muže protože je pomalu nenechá se spolu milovat(ještě tak gaye,že ho nevzruší.No a pokud chlap s nimi chce přesto žít a aby to fungovalo tak musí být vykastrovanej.No a je-li v letech tak už nepotřebuješ plodit potomky,ale mít spokojenej život a když ti je a mě je dobře s lesbičkami tak jak bys to vyřešil tedy??

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 00:09)

Ale když už nemám kulky tak je to jako bych ji šoustal umělákem .

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 10:09)

Jo chlap bez koulí už není chlap , jen atrapa .

Peter (Út, 14. 9. 2021 - 11:09)

A chlap permanentne uzamknutý v páse cudnosti je chlap alebo nie je? Aj keď gule má.

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Pokud kule má , tak chlap je . Ale pokud mu není alespoň občas umožňováno si varlata vyprazdňovat třeba jen masturbací budou po dlouhodobém uzamčení atrofovat . Jeho mužství bude postupně odcházet . Ale vnitřní sekrece varlat bude nadále funkční . Právě pro její zachování a současném zbavení muže plodnosti se podvazují a přerušují jen chámovody /sterilizace muže /.

Peter (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Ja som permanentne uzamknutý, bez možnosti si varlatá vyprázdniť. Maximálne, ak mám polúciu

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Možná chce abys byl sterilní i bez invazivního zásahu . Ale je to individuální u někoho to může trvat dlouhá léta . Zrovna tak po kastraci , některý má po erekci za půl roku u některého erekce funguje i několik let .

Peter (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Po uzamknutí penis občas ešte sa pokúšal o erekciu, no klietka to nedovolí, je príliš úzka a krátka. Posledné mesiace už nič, aj pri veciach, ktoré ma pred tým veľmi vedeli vzrušiť.
myslíte, že je to už impotencia a pocit ako vykastrovaný?

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Schopnost erekce ubývá postupně a může dospět až k trvalé impotenci . Kastrace je o něčem jiném . Kastrace u někoho změní i osobnost , hodnoty , přístupy . Jsou s tím zkušenosti , protože v dějinách lidstva už byla vykastrována spousta mužů z nejrůznějších důvodů . Buď náboženských , dynastických , nebo praktických .

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 00:09)

S prázdným pytlem už žádné ženské panděro nenaděláš .

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 00:09)

Pokud máš potřebu žít s lesbičkami , tak je kastrace dobrým krokem k takovému soužití . Ale já mám i po třech letech erekci a chuť na sex .

Jindra2345 (St, 8. 9. 2021 - 11:09)

nemůžu za to,že jsi asi natvrdlej nebo neumíš číst??No jasně,že sebe a na Líbí se mi kastrovaní muži jsem ti to jasně vysvětlil celé...

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 11:09)

On asi nemůže pochopit že se někdo chce nechat vykastrovat jak jatečný kozel . Ten už kulky nepotřebuje , rozemelou ho do salámu .

Jindra2345 (Út, 7. 9. 2021 - 20:09)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje i představa se ti pokud budeš chtít nechat vykastrovat, Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo plnoští[email protected].

Reklama

Přidat komentář