Reklama

Kastrace

Peter (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Ja som permanentne uzamknutý, bez možnosti si varlatá vyprázdniť. Maximálne, ak mám polúciu

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Možná chce abys byl sterilní i bez invazivního zásahu . Ale je to individuální u někoho to může trvat dlouhá léta . Zrovna tak po kastraci , některý má po erekci za půl roku u některého erekce funguje i několik let .

Peter (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Po uzamknutí penis občas ešte sa pokúšal o erekciu, no klietka to nedovolí, je príliš úzka a krátka. Posledné mesiace už nič, aj pri veciach, ktoré ma pred tým veľmi vedeli vzrušiť.
myslíte, že je to už impotencia a pocit ako vykastrovaný?

Návštěvník (Út, 14. 9. 2021 - 12:09)

Schopnost erekce ubývá postupně a může dospět až k trvalé impotenci . Kastrace je o něčem jiném . Kastrace u někoho změní i osobnost , hodnoty , přístupy . Jsou s tím zkušenosti , protože v dějinách lidstva už byla vykastrována spousta mužů z nejrůznějších důvodů . Buď náboženských , dynastických , nebo praktických .

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 00:09)

S prázdným pytlem už žádné ženské panděro nenaděláš .

Návštěvník (Po, 13. 9. 2021 - 00:09)

Pokud máš potřebu žít s lesbičkami , tak je kastrace dobrým krokem k takovému soužití . Ale já mám i po třech letech erekci a chuť na sex .

Jindra2345 (St, 8. 9. 2021 - 11:09)

nemůžu za to,že jsi asi natvrdlej nebo neumíš číst??No jasně,že sebe a na Líbí se mi kastrovaní muži jsem ti to jasně vysvětlil celé...

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 11:09)

On asi nemůže pochopit že se někdo chce nechat vykastrovat jak jatečný kozel . Ten už kulky nepotřebuje , rozemelou ho do salámu .

Jindra2345 (Út, 7. 9. 2021 - 20:09)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje i představa se ti pokud budeš chtít nechat vykastrovat, Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo plnoští[email protected].

Návštěvník (Út, 7. 9. 2021 - 21:09)

Koho chceš vlastně vykastrovat , tu lesbu , nebo sebe ?

Chastity (Pá, 3. 9. 2021 - 12:09)

Ahoj, jak to chce tvá manželka udělat? Naše zákony to bohužel neumožňují.

Návštěvník (Pá, 3. 9. 2021 - 20:09)

Já jim říkal že to nechci ale ona že nezáleží na tom co já chci nebo nechci prý se tak s Arnoštem , to je ten její jebák , dohodly . On že už někoho má kdo mi to udělá a že se jednou ráno probudím a nebudu kulky mít .

Peter (So, 4. 9. 2021 - 13:09)

Tak si pred ňu kľaknite, a proste ju aby Vám to nedala urobiť. Nech Vám dá ešte šancu. V najkrajnejsom prípade jej navrhnite, nech Vás uzamkne a ak v uzamknuti nevydržíte, az potom kastracia

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 13:09)

Už to není nic platné . Ten jebák Arnošt chce abych neměl semeno a je to už prý dohodnuté . Včera mi řekl že nemusím mít strach , že ona to dobře umí , že mi ani nerozřízne pytlík . Prořízne jen tříselný kanál a vytlačí varlata tím otvorem a dá mi tam implantáty takže se pohledem nic nepozná .

Peter (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

Vôbec sa nebojíte? Bude Vám to teda robiť žena? Dovolia Vám ešte naposledy sa spraviť

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

Nevím co mi dovolí ale on na to tlačí a moje dominantní manželka na jeho rady slyší . Domnívám se že mi dají do pití nějaké uspávadlo , potom zavolají vykonavatelku a ráno zjistím že to tam nemám jak mi manželka řekla .

Peter (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

So semennikmi, ktoré Vám výberu čo potom spravia?Kedy pravdepodobne nastane ten deň? Budete o Tom vopred vedieť? Manželka Vás ešte pripusti, či už len masturbujete? Manželka je pekná?

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

Co udělají s varlaty která ze mě vyřežou nevím . Podle toho co říkala tak to vědět nebudu a ráno po tom výkonu zjistím že to co tam mám není moje , jestli ovšem nelhal s těmi implantáty . V žádném případě mě nepřipustí a nepřipustila už dva roky co má Arnošta . Jsem jen masturbant .On nechce abych znečišťoval vaginu jeho milenky a aby se to ani omylem nestalo tak mi nechají udělat tu kastraci . Manželka pěkná opravdu je , pevná prsa , boky i zadek .

Peter (So, 4. 9. 2021 - 14:09)

Je možné ju niekde vidieť alebo cez email poslať? Samozrejme diskrétne. Nie intímne fotky. O uzamknuti do pásu cudnosti ste sa nebavili?

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 15:09)

S těmi fotkami už to nedám , jednou jsem narazil . Nějak to zjistila a její jezdecký bičík si přišel na své , na můj úkor samozřejmě . S tím pásem Arnošt ani ona nesouhlasí , jedině kulky ven .

Reklama

Přidat komentář