Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

Karel (Pá, 20. 7. 2012 - 18:07)

Tak koukám, že nejsem sám, kdo by rád lízal dámské nožky a nemůže nikde nikoho najít. Já bych navíc moc rád lízal i boty, ale těžko se některá najde. Kdyby přece jen ano, nechť mi napíše. Já 25 let, Praha. [email protected]

Yaelle (Čt, 12. 7. 2012 - 15:07)

...ještě email, [email protected]

Yaelle (Čt, 12. 7. 2012 - 14:07)

Hledám nezávazně muže , jako Anna, na líbání, masáže chodidel, třeba i zpocených. Nic víc , nic míň. Jen seriózně.

otrok123(at)sez (St, 11. 7. 2012 - 12:07)

No, mně by se to líbilo. Klidně bych se nechal i fotit, jak líbám šlapičky, prstíky ... Takže pokud by se našla fajn žena, nebo dívka z brněnska, klidně taková co by to měla jako zpestření svého života, jsem tu ...

Robert (Út, 3. 7. 2012 - 22:07)

Ahoj, zajímalo by mě, zda...Ahoj já bych měl zájem. Napiš mi prosím na mail. [email protected]

aaakris@seznam. (Ne, 10. 6. 2012 - 12:06)

Hledám milou ženu které bych mohl něžně a krásně líbat bosé nožky...

Anna (Út, 29. 5. 2012 - 20:05)

Hledám někoho, kdo mi bude líbat a masírovat zpocené nohy. Všechny ostatní praktiky vč. olizování vylučuji. Pouze nezávazně a seriosně.
Jsem z Jižní Moravy.

[email protected]

Josef (Ne, 26. 3. 2023 - 22:03)

Moc to zbožňuju a ještě navíc nemytou a neholenou lížu.i zpocené podpaždí neholen

Komentor (Út, 15. 5. 2012 - 14:05)

Jsi spíše dominantní,...ovzY se...omg, tady snad nema nikdo ani zakladni vzdelani...

Komentor (Út, 15. 5. 2012 - 14:05)

Samozřejmě se nepíše...A samozrejme se nepise death ale dead...podstatne jmeno nebo pridavne jmeno. Hodiny/holinky oboje se natahuje, ze jo...

vgzp (Út, 3. 4. 2012 - 09:04)

ja mam nekolik zen,kterym lizu chodidla pri nasich setkanich.Neni na tom nic zvlastniho a libi se to jak zenam,tak i muzum.Problem je pokud nejaky slizky uchyl nejakou zenu k tomu nechutne presvedcuje a mluvi ci pise jenom o tomto.To by odradilo kazdeho.Takze brzdete,netlacte na pilu a pokud budou sympatie oboustrane budete mit chodidla k dispozici kdykoliv tak jako ja.Hodne stesti.

Kulomet joy (Po, 19. 3. 2012 - 09:03)

Foot fetish je strasne zajimava vec,a ma v sobe to nekonecne fluidum

Petr (Čt, 16. 2. 2012 - 23:02)

haha, tak sabina je stoprocentně nějakej nadrženej plešatej blbec.

tomm (Po, 12. 12. 2011 - 17:12)

příjde mi že se holky stydí si o to říct,nebo ani neví že se jim to líbí.chce to potkat někoho kdo to s nima skusí.přitom hladit ponohou je tak lidské a líbání je tak blízko...ale je to krása :-)

Luboš (Ne, 27. 11. 2011 - 12:11)

ahoj Sabinko já by sem rád i tobě políbil nožičky...

1111 (Ne, 16. 10. 2011 - 10:10)

ten kluk keca na tom cisle to...Slečno bylo by mě cti spatřit vaše bose nožičky aspon na fotce

Sabina (Pá, 14. 10. 2011 - 14:10)

Mě se na těch nožičkách líbí úplně všechno:)Přítel na sebe dost dbá, je o dost starší jak já, ale stará se o sebe. Má nohy 42, tak akorát, má krásné prsty, krásná chodidla, nohy mu voní, to vím, když spí:)A může si dovolit je ukazovat, jsou krásné ty jeho nožičky...Jen on to neví, jak mě to rajcuje...Prostě žádné nemyté hnátky:), ale nádherné pěstěné nožky...Bydlíme v jeho práci, dole obchod, nahoře byt a já slyším vše. Zrovna před chvílí přišla zákaznice, která je pedikérka a on, že potřebuje spravit nohy...Zas to málem se mnou šlehlo:)To chci dělat já a myslím, že to umím...No, jsem úchylačka a ty jeho vietnamky, kde je vidět, jak má hezké nohy, to mě ničí:) Nevím, mám to na něj vybalit nebo pozvolna? Olízat nožky, pak se udělat od něj nebo sama, to by byla slast...Ale dnes jde na oslavu nějakého kámoše z posilovny a možná se vylije. Jenže přítel na to pití moc není, tak nevím, zda ho budu moci zneužít:))) Myslím, že to není tak hrozná věc, ale stydím se mu to říci. Někdy mě přepadají takové hnusné myšlenky, že bych si na to někoho našla, to bych se nestyděla, ale to mi zavání nevěrou. Jo, předchozí dotaz-prstíky i plosky jsou krásné, ale lízání mezi prsty, to je orgáč jak já nevím, jak to říci...No, zkusím to na něj, jak přijde z oslavy...A mužské nohy jsou krásné a jsem asi jedna z mála úchylaček:)Nevím, jak na to, stydím se...

Patrik (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

Samozřejmě se nepíše...Máš smysl pro detail..Sabino..to málokdo udělá, že napíše,a by opravil chybu.

Patrik

Patrik (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

No, jednou jsem to na...Sabino,

díky, že jsi přispěla. Co nejvíce se Ti líbí na chodidlech Tvého partnera? Prsty, vyklenutí chodidla?

Líbí se Ti , že on nosí ty vietnamky - t.j. otevřené botičky?

Patrik

Sabina (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

Samozřejmě se nepíše múj, ale můj. Překlep:)

Reklama

Přidat komentář