Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

RYBA888@SEZNAM. (Pá, 19. 10. 2012 - 15:10)

Asi mám inak prednastavené...AHOJ KÁČO

Tom (St, 3. 10. 2012 - 11:10)

Pravidelné kapesné nabízím hezké dívce nebo mladé ženě, která si nechá líbat svoje zpocené nožky. Čím víc se Ti nožky potí, tím lépe. :-) Neboj, jinak jsem úplně normální 30 letý kluk z Moravy. Napiš na email a můžeme se domluvit, jsem štědrý a určitě nebudeš litovat. [email protected]

hanka (Út, 2. 10. 2012 - 05:10)

Ahoj,mam zajem o jakoukoliv...tak mi zavolej

Káča (Út, 18. 9. 2012 - 15:09)

Asi mám inak prednastavené vnímanie erotiky, ale mňa by takýto mail určite neobťažoval, skôr naopak, príjemne pri čítaní vlhnem. Vzrušuje ma predstava konečne poriadneho kanca, ktorý sa ma zmocní spolu so sprostými slovíčkami, konečne poriadny chlap po tom mojom nemehle .. nohy mám krásne, ak doplním ihličkami a čipkovanými samodržkami, musí šalieť.

Nika (Po, 17. 9. 2012 - 16:09)

Hochu, ty seš uchyl jako...Mě pořád obtěžuje majitel tohoto emailu a tak jsem si ho nechala vyhledat, již je to v řízení,takže mu za pár dnů zaklepou na dveře, zde pro Vás všechny, aby jste věděli, o co jde, přeposílám jeden z jeho mnoha mailu, co mi denně chodí.

Od:

# Dnes v noci si Vás podám hraběnko vysvleču si vás celou necháte si jen botičky s
# tím řetízkem kolem nožky,zhasnu a brutálně se Vás zmocním,rozmrdám vám kundičku
# a pak už budu mít v parádě jen Vaši dirku v prdelce rozprcám ji nejdřív zepředu
# budu se u toho na vás dívat to mám nejradši pak si vás otočím na závěr se nad
# vás roztáhnu a budete mi olizovat koule tak dlouho dokud vám nepostříkám svým
# semenem pusinu budete moje kurvička s hezkýma nohama
#

Svetlana (Út, 4. 9. 2012 - 12:09)

Přidávám se a taky hledám...kdo mi pomuže ze stehovanim tak mu dovolim libat moje nohy= [email protected]= jižni morava

Honza (Čt, 30. 8. 2012 - 15:08)

Ahoj, zajímalo by mě, zda...Ahojky,taak se mi ozvy a dej číslo nebo e-mail a rád tě poznám.

jirkatroller (Pá, 24. 8. 2012 - 12:08)

Hledám dívku/ženu, která má ráda líbání chodidel, z Prahy (ideálně ze SV části) a do 25 let. e-mail : [email protected]

Tom (Čt, 23. 8. 2012 - 15:08)

Pravidelné kapesné nabízím hezké dívce nebo mladé ženě, která si nechá líbat svoje zpocené nožky. Čím víc se Ti nožky potí, tím lépe. :-) Neboj, jinak jsem úplně normální 30 letý kluk z Moravy. Napiš na email a můžeme se domluvit, jsem štědrý a určitě nebudeš litovat. [email protected]

Katka (Pá, 17. 8. 2012 - 10:08)

Hochu, ty seš uchyl jako hrom. Toužit po 80 letých babičkách může jen retardovaný gerontofil. Běž k psychiatrovi.

ryba888@seznam. (Čt, 16. 8. 2012 - 20:08)

Podotýkám, že 50 let je minimální věková hranice, mladší holky neodepisujte. Čím starší budeš, tím lépe. Můj ideál je 80 letá babička.

ryba888@seznam. (Čt, 16. 8. 2012 - 14:08)

hledám madam s hezkýma...pokud možmo plzen

ryba888@seznam. (Čt, 16. 8. 2012 - 14:08)

hledám madam s hezkýma nohama kolem 50-let,kterou bych mohl bez omezení rozmazlovat,hýčkat ji a starat se ji o nožky je mi 39,jsem jan

H (Út, 14. 8. 2012 - 17:08)

Alenko, mně nevadí, že se...Vůbec jí neodpovídej, ona zato nestojí. Navíc obličej nic neukazuje,jsou mnohem důležitější věci.

Elizabeta (Út, 14. 8. 2012 - 17:08)

Je zajímavé, že každé vlákno se na diskuzích na netu časem zvrhne v nekonečné hádky.

Franta (Po, 13. 8. 2012 - 20:08)

Lidi nehádejte se tady a svoje osobní nesváry si řešte jinde. Tohle je seznamka, pokud jste to nepochopili.

Alenka (Po, 13. 8. 2012 - 20:08)

Drivere, se svým ksichtem nemáš šanci někoho najít. Smiř se s tím.

Driver (Po, 13. 8. 2012 - 18:08)

Alenko, mně nevadí, že se ti nelíbím, stejně jsi blbka. Bude mi stačit, když se budu líbit jiné dívce.

Alenka (Po, 13. 8. 2012 - 08:08)

Drivere, běž někam s tou svojí debilní nabídkou. Měla jsem čest už se s Tebou v minulosti setkat a na Tvůj šeredný ksicht hned tak nezapomenu. Od tebe bych si nenechala líbat ani prdel. :-)

Driver (Po, 23. 7. 2012 - 23:07)

Ahojky, hledám holku z Brnenska která by mi dovolila líbat nožičky :) Rád bych aby Ti bylo cca 16-22 roků a abys byla hezká :) Pokud se najde slečna která by měla zájem, napište na mejla [email protected] Diky, budu se tesit na pripadne odpovědi, a samozdřejmě Ti za Tvou službičku dobře zaplatím.

Reklama

Přidat komentář