Reklama

Rakovina varlat

luko (So, 24. 6. 2006 - 17:06)

mýslíte že když mám pletenice a dole nad varleti malou kuličku ždyž se to vilečí ta budu mít děti

Anonim (St, 21. 6. 2006 - 22:06)

Bojim se ze mam rakovinu varlat!Zda se mi ze se mi na nich obevila mala boulicka a nevim jestli je to tak ale bojim se to nekomu rict :(

Návštěvník (So, 10. 6. 2006 - 17:06)

Možná to bude znít divně, ale někdy mi ve varlatech tak nějak bublá. Nemůže to něco být ?

Honza (Čt, 25. 5. 2006 - 18:05)

Vsem, kdoz se chteji dozvedet, jake pocity zazivate behem chemoterapie lecby rakoviny varlat, naleznete na mem blogu. Hodne sily vsem, ktere tato nemoc potkala i tem, kteri pomahaji. Neveste ale hlavu, neni to tak hrozny, jak se na zacatku zda.

http://bumbarisparis.blogspot.com/

Jarin (Út, 11. 4. 2006 - 21:04)

Předem se omlouvám za dotaz, který bude znít asi dost neznale a hloupě. Slyšel jsem, že rakovinu varlat může způsobit silné pohmoždění varlat. Mě od jednoho silného pohmoždění bolí při sexu jedno varle. Je to již 2-3 měsíce.

pro Honzusa (Po, 20. 3. 2006 - 15:03)

nevahej ani minutu....za kontrolu u urologa nic nedas, nedej se odradit a zadej odborne vysetreni...lekari ale tohle berou vetsinou vazne...mnoho zdaru

Honzusa (St, 22. 2. 2006 - 00:02)

Prosím poraďte. Nahmatal jsem si nad levém varleti, malou kuličku. Nezdá se mi sicě nějak pevná či tvrdá, spíš měká, bojím se to samozřejmě zmáčknout hodně. Ale příjde mi měkká, taková jako by slizká. Nebolí mě ani jí nějak jinak necítím. Jiné problémy nemám, myslíte si že by to mohl být nádor? Děkuji moc za odpovědi

mirek (Út, 21. 2. 2006 - 19:02)

výňatek z textu-Skutečnost,že se všechny typy rakoviny rozšiřují v těle stejným způsobem:za využití trávicích enzynů-kolagenů/colagenázy,metaloproteinázy/je vědecký fakt.Tyto enzyny lze blokovat,a tím zabránit rozšíření rakovinných buněk,terapeutickým použitím přirozené aminokyseliny Lysinu,a to zejména s jiným,rovněž nepatentovatelným stopovým prvkem.Na tento léčebný přístup reagují všechny druhy doposud studované rakoviny,včetně rakoviny prsu,prostaty,karcinomů,rakoviny plic,rakoviny kůže,fibroblastomů,synoviální rakoviny a všech dalších forem nádorů.Jediným důvodem proč tento zásadní objev nebyl v medicíně dále prozkoumán a celosvětově použit k vyléčení pacientů je skutečnost,že tyto substance nejsou patentovatelné,a proto docilují jen nízkých tržních marží.Ještě mnohem důležitější ale je,že jakékoli efektivní potírání libovolného onemocnění nakonec povede k jeho vymýcení-a tím i k zániku mnohatrilionového dolarového trhu s farmaceutickými drogami.

mirek (Út, 21. 2. 2006 - 19:02)

Skúste si pozrieť tieto stránky: http://web.stonline.sk/mudr.kamiljurkovic/
vybíráme z tohoto webu: Napriek úsiliu zdravotníckej osvety a masovej prevencie onkogénnych ochorení pomerne ve?ké percento pacientov vyh?adáva lekárske ošetrenie v čase, keď zistený onkogénny proces (ďalej OP) možno hodnotiť ako inoperabilný

maria (Ne, 19. 2. 2006 - 15:02)

ahoj.Mojmu muzovi vyoperovali semennik,lebo mu diagnostikovali rakovinu.bolesti sa dostavili az po 3 mesiacoch.absolvoval uz radioterapiu.bolesti ma v podbrusku uz 5 mesiacov.ma bolesti aj tvoj priatel?vsetky vysetrenia ma negativne.na operaciu isiel hned po troch tyzdnoch od zvacsenia semennika.napiste prosim,kto mate s tym skusenosti,ci ste mali bolesti.maria

Radim (Út, 14. 2. 2006 - 15:02)

Prodám 5 zcela nových, nerozdělaných krabiček enzymů WobeMugos E. Jedná se o podporu při nádorových onemocněních, pomáhá lépe snášet chemoterapie, ozařování...Výrobce je firma Mugos(výrobce Wobenzymu)... Užívala jej moje nemocná manželka, podle mě jí tyto léky vážně pomáhaly lépe snášet léčbu. Bohužel, už je nedoužívala.

Fejn (Čt, 9. 2. 2006 - 17:02)

Dobrý den, chtěl bych se Vás na něco zeptat: jedno varle mám o něco málo větší, měl bych si zajít k doktorovi nebo je to běžná věc?

Martin T. (So, 3. 12. 2005 - 23:12)

Místo dotazů co by to mohlo být si zajdi co nejdříve na urologii, sebelepší doktor to na dálku nepozná. Základem je sono vyšetření (pomocí ultrazvuku), které je nebolestivé a budeš vědět hned co to je.Typické pro nádor varlete je tvrdá boulička na varleti a jeho celkové zvětšení, někdy v tom "lepším" případě zvýšená citlivost až bolestivost, protože díky tomu to můžeš včas zaregistrovat, né každý si totiž provádí pravidelně samovyšetření. Takže pokládat tady dotaz a zbytečně otálet není na místě.Celkem přesně to tady už popsala Denisa.U tumorových onemocnění je právě jejich zákeřnost v tom, že většinou nejsou žádné příznaky, protože až to začne bolet, tak to už jde opravdu do tuhého, ale tím nechci říct, že jakákoliv boulička musí automaticky znamenat tumor a pokud přece je zde stále ještě 10% šance, že nebude zhoubný, ale spoléhat na nějaké statistiky, které uvádějí nějaký věkový průměr výskytu je více než naivní. Vím dobře o čem mluvím.To Denisa : Vždycky ovšem nemusí jít o stud, mnoho lidí totiž na to ani nepříjde, nebo si mylně myslí, že dokud to nebolí je to v pohodě a to bývá mnohdy ona osudová chyba. Myslím, že největší problém je v osvětě a nedostatku informací o tomto onemocnění. Třeba o rakovině prsu proběhla už né jedna velkoplošná kampaň, kde se klade velký důraz na samovyšetření, ale o tomto problému u mužů se mlčí, jakoby ani neexistoval. A pokud někdo nemá přístup k přesným informacím je ztracen. Naštěstí dneska existuje všem přístupný internet a díky tomu si lzeoptřebné informace snado zjistit a komu toto činí problém, zde předkládám opravdu kvalitní návod pro diagnostiku a samovyšetření http://www.uoc.muni.cz/onkoftn/klinicke_aktivity/nador-varlat/samovys-varlat-navod.htm , který všem doporučuji (je totiž nejvíce reálný bez nějakých zavádějících informací.Takže v případě jakýchkoliv pochyb, stud a ignoraci stranou a jděte okamžitě na UROLOGII.

Pavol (Pá, 18. 11. 2005 - 00:11)

Je mi 19,skoro 20.uz dlhsi cas mam priamo na pravom semenniku "gulicku".Je to uz skoro rok,no nemam ziadne priznaky.Co okrem rakoviny by to mohlo byt???Dakujem za odpoved

MD (St, 16. 11. 2005 - 23:11)

To je tzv. nadvarle - viz anatomický atlas.

JS (St, 16. 11. 2005 - 19:11)

mozna se mylim,ale nahmatel sem si na levem varleti "neco"...je to rozhodne mekci a jakoby pevne spojene s levym varletem....a ted to nejdulezitejsi - je mi 14!!!!co mam delat????

Maja (Pá, 11. 11. 2005 - 14:11)

Můj přítel také prodělal rakovinu varlete a už několik let je vedený jako vyléčený. Spermie si nechal zmrazit, ale snad je nebudeme potřebovat. O miminko se chceme začít pokoušet tak za rok, snad to bude o.k.. Takže jak už tady někdo psal, pokud se na to přijde včas, je veliká šance na vyléčení!!

Denisa (Po, 26. 9. 2005 - 22:09)

Neboj nic, jestliže doktoři uvažují o odstranění varlete, dotyčného do sperma banky pošlou dozajista. Je to jen pro všechny případy. Protože i v případě zhoubných nádorů zkoumají po dvou letech sperma a ve většině případů je v pořádku, takže těch uložených ve spermabance není zapotřebí.

dodo (Po, 26. 9. 2005 - 12:09)

Peter, nechcem ťa znervózňovať, ani strašiť, stresu máš teraz viac než dosť, ale pokia? by si chcel v budúcnosti ešte (snáď ďalšie) deti, tak by som doporučoval nechať si zmraziť spermu. Tá rada je len preto, že to robia i niektorí muži, ktorí žiadne ťažkosti nemajú a ani neočakávajú. Niekedy može byť tá liečba nato?ko agresívna, že poruší plodnú potenciu muža, ktorý inak je úplne "funkčný". Verím, že tebe nič podobného nehrozí, ale je dobré mať krytý chrbát. Držím ti palce.

Denisa (Ne, 25. 9. 2005 - 17:09)

Pravě ve věku 20-30 by se měli muži samovyšetřovat, protože to opravdu většinou nebolí, pokud se muž neuhodí či podobně. Peter, moc držím palce aby hystologie vyšla negativní!!!! Určitě budeš v pořádku.

Reklama

Přidat komentář