Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Dalibor (Po, 8. 7. 2013 - 06:07)

Jenže podle skeptiků lžou i proutkaři a žádný pramen najít nedokáží,což je absolutní blbost.Skeptici jsou tlupa hlupáků.

Jan Novák (Ne, 7. 7. 2013 - 18:07)

Hlouposti. Astrální cestování je nesmysl. Viz: http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189075159&heslo=Astr%E1l
Viz: http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik
Viz: http://www.sysifos.cz/
To jsou stránky skeptiků, kterých se můžete zeptat a ti vám povědí pravdu. A je dokázáno, že je to hloupost! A čakry, aura atd. je také nesmysl, stejně jako homeopatie, akupunktura, čínská medicína nebo reiki. Tenhle web by mohl dostat Bludný balvan...
Novák

Shogun (Ne, 1. 11. 2015 - 17:11)

Ano Romane, je to šidítko,...Další mudrc nám vysvětluje, že "vše je trochu jinak"... Tihle všeználkové mě fakt fascinujou.

Marek (Ne, 1. 11. 2015 - 08:11)

Ze mě už párkrát astrální tělo vystoupilo a nebyla to zrovna libá vůně.

Karel (Ne, 1. 11. 2015 - 05:11)

Ano Romane, je to šidítko,...JJ. Fšechno jsou jen šidítka. :-D Ať člověk dělá cokoliv a zabývá se čímkoliv.

procházející :- (Ne, 1. 11. 2015 - 00:11)

motáš dohromady jabka s...Ano Romane, je to šidítko, stejně jako náš svět, nebo jiné "duchovní" praktiky/náboženství. Nejhorší jsou snad Budhisti a pod. co si myslí, že musí překonat karmu a hlavně kruh znovuzrozování.... pak další, co se věčně čistí hooponopono a podobně... jen šidítka a brzdy. Jednou všechny bytosti (každá bytost), co se zde inkarnovali poznají, že je to ještě trochu jinak. Kdo se však již zapletl do nějakého toho "systému", je hold nyní omezen, dovolte si být svobodní! LIDI PROBUĎTE SE!

Karel (Po, 25. 5. 2015 - 15:05)

motáš dohromady jabka s...Pro mne to byl před nějakými pár desítkami let zajímavý pokus na ověření existence čehosi víc než je bezduchá hmota. Jinak samozřejmně AC také nepraktikuji, jsou i důležitější věci a nelze stíhat fšechno.

Roman (Po, 25. 5. 2015 - 10:05)

Podle třeba starých mágů...motáš dohromady jabka s hruškama...Něco jiného je spánek,který je přirozená potřeba,a něco jiného aktivní navození stavů,jako popisuješ před spaním.To jistě nebude mít takový efekt jako vědomé navození v bdělém stavu,ale i tak je to napojení.Jen nechápu,co na AC všichni vidí.Je to vlastně jen takové šidítko.

Karel (Po, 25. 5. 2015 - 09:05)

Styk s astrálem je bez...Podle třeba starých mágů (viz nejen výše uvedený časopis, ve spánku vystupuje astrální tělo samovolně a mnoho snů (ne samozřejmě fšechny) jsou prý astrální zážitky. Pokud je to pravda a já si myslím že být může, pak by podle tvých výlevů byl velmi rizikový i obyčejný spánek. Asi by lidé v onom případě ne,ěli spát aby nevystoupilo atrální tělo a něco se jim nestalo. :-(

Roman (Po, 25. 5. 2015 - 07:05)

U AC existuje jedna docela...Styk s astrálem je bez rizika? :-) vidím,že si teoretik.

Karel (Po, 25. 5. 2015 - 06:05)

U AC existuje jedna docela dobrá a bezpečná metoda. Byla zveřejněná v časopise "Isis a Paracelsia" v roce asi 1905 - 1906.
Lze k tomu využít spánek, respektive poslední myšlenky před usnutím, prože ve spánku vystupuje astrální tělo samovolně. Řada snů jsou astrální zážitky. A ježto ve spánku Astrál vystupuje samovolně, je tento postup bez rizika. Je pouze nutná trpělivost a pravidelná snaha.

Roman (Po, 25. 5. 2015 - 04:05)

Zdravím, o astrální...Nejsi. Astrální cestování není nijak zvlášť prospěšnou metodou, a navíc má svá nebezpečí. Je to bohužel ale dnes tak trochu móda. Jsou jiné, a podstatně lepší metody.

tak (Po, 25. 5. 2015 - 02:05)

Zdravím, o astrální...Nevim možná jsi těsně u zážitku ale strach je v tu chvíli silnější. Četla jsem že vždy jsme spojeni stříbrnou šňůrou s tělem a když se näm néco nebude líbit nebo tě někdo vyruší jsi zpět v těla asi tak jako když sp?š néco se ti zdá a nékdo tě vzbudí.

cestovatelka (Ne, 24. 5. 2015 - 21:05)

Zdravím, o astrální cestování sem se pokoušela teprve dvakrát ale pokaždé když jsem dosáhla potřebného uvolnění těla se dostavil takový velmi zvláštní pocit. Jako takové chvění, vibrace, jakoby se se mnou točil celý svět a začalo mi hrozně bušit srdce. Pokaždé jsem se lekla a bylo to pryč. Myslíte, že sem na správné cestě?

Neumím (Út, 3. 3. 2015 - 15:03)

si to ani představit.Pokud bych to uměla,procestovala bych svět,hi,hi.

frantapetru (Út, 3. 3. 2015 - 15:03)

Ahoj všem, podařilo se mi...Já bych to určitě zkusil znovu. :)

Karel (Po, 2. 3. 2015 - 17:03)

Když něco člověk dělá z rozmyslem = zjistí si nejdříve fšechny dostupné informace a řádně se připraví tak je to ve Většině případů bez vážného rizika.

Jani, (Po, 2. 3. 2015 - 16:03)

já bych do toho šel!

Jani, (Po, 2. 3. 2015 - 16:03)

přesně,také bych se toho bála.

janasimci (Po, 2. 3. 2015 - 15:03)

Ahoj všem, podařilo se mi...Zdravíčko. Myslím si, že jde o něco velmi vzácného, ale i poměrně nebezpečného, jelikož je to "neznámo". Určitě bych to dobrovolně znovu nezkoušela. S pozdravem
Jana Šimčíková

Reklama

Přidat komentář