Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

david (Út, 24. 2. 2009 - 08:02)

Lence. To je příznačné, většině lidí se tento dar dětsví vrací po třicítce, onen 33 rok života je opravdu magickým předělem.Je to i tak trochu pobídka, čemu se můžeš věnovat.Jinak k té podobě vlka.Ve starém Egyptě byl vlk posvátným zvířetem, cosi jako psychickým poslem. Jeho masku si kněží nasazovali při většině rituálů.Vlk byl symbolem rychlosti myšlenek. A jestli jsi z toho měla nepříjemný pocit, pak je to dáno spíše nezvykem, možná se prostě ještě nedokážeš vyrovnat sama se sebou.

Návštěvník (Po, 23. 2. 2009 - 14:02)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

Lenka (Po, 23. 2. 2009 - 13:02)

Davidovi. Tak ještě doplním, bude mi teď 32 let a ten nápad s knihou není špatný, děkuji , zkusím si ji sehnat a přečtu samozřejmě, možná se něco podstatnějšího dozvím, možná ne. Ale protože se znám, tak mám i zvědavost, obavám se, že se mi to jen potvrdí, neboť už teď nějak tak dopředu cítím, že vím ,co se v té knize dočtu. Mám pocit, jakoby se to už stalo, jakobych tu už někdy byla. No, je to možné, že jsem měla negativní zážitek, spíš bych řekla, že hned několik po sobě a už asi i vím, co to bylo. Myslí, že to bude tím, že jak jsem opustila tělo a cestovala, tak několik kilometru od místa, kde jsem nechala své tělo, jsem byla vlkem. Jako vlk jsem se vrácela k svému tělu pak po dlouhé cestě a nemohla jsem se vrátit, tak jsem to měla zdlouhavě těžké a nějakou zvláštní moci- či pomoci jsem se nakonec vrátila do těla se svoji lidskou podobou. Kdosi mě vystrašil, že nejhorší by bylo potkat SHIDY....jak jsem se později dozvěděla ostatní souvislosti (je to celé spletité a pomotané, vid?) a hledala jsem zřejmě mistra, který mě měl vrátit zpět....ale to není asi důležité, jen je možné, že to byl ten důvod strachu a jako jediný důvod proč se bojím dál mít ty skvělé stavy. Ale snad je možné, že někdy je v cestování záměrně dána taková pauza, kdy člověk dlouho nezažívá ten stav- může to být i k vůli stresu atd.... a to může být taky záměrně strach...tohle si myslím poslední dobou. A jinak děkuji za vše:o)

Návštěvník (Po, 23. 2. 2009 - 09:02)

Mezi létacími sny a astrálním cestováním je zásadní rozdíl. Létací sny má prakticky každý,byť si je třebas neuvědomuje. Při létacím snu má člověk tělesný pocit, vnímá své tělo, např. vidí svou ruku. Naopak při astrálním cestování má člověk zcela jasný pocit, že vyklouznul z těla - jak i zde popsané zážitky ukazují, tento zážitek mnohdy bývá dominantní. Vyklouznutím z těla se člověku zesílí jeho astrální tělo(které si mnozí pletou s duší) a to pak cestuje. Ale jak pozoruji, toto cestování mnohdy bývá nahodilé, bez vlivu vůle dané osoby, podle mne si nás v tomto stavu přitahují některá magicky výrazná místa, ke kterým jsme nějak podvědomě vázáni(třebas z minulých životů). Ale to je jen taková moje soukromá teorie, kterou nikomu nevnucuji. Ale to hučení v hlavě, vítr v uších, ztrnulé tělo je příznak typický pro astrální cestování

Bajina (Ne, 22. 2. 2009 - 20:02)

Vůbec jsem neměla tušení, kolik takových lidí je a ani že se to jmenuje astrální cestování. Já to mívám tak 5x do roka, říkala jsem tomu doteď lítací sny. Poprvé před 10 lety, to mi bylo asi 25 mě to vyděsilo, měla jsem šílené hučení v hlavě, vítr kolem uší úplně svištěl, tělo ztrnulé a pak jsem vylítla ven. Teď si to užívám, umím to i ovládat, že když vyletím, vím přesně kde chci být. Třeba se prolétávám nad nočním New Yorkem, můžu i přistát a prohlížet si město. Je to fajn.

Návštěvník (Ne, 22. 2. 2009 - 17:02)

Lence. Nevím, kolik ti je, ale poznal jsem řadu případů, kdy člověk astrální cestování zažívá v dětství, kdy to bere jako samozřejmost. Později do díky pubertě a běžnému životu zapomene, ale ono se to člověku zase připomene. Zřejmě to je jakási výzva, aby ses tomu začala vážněji věnovat. ten strach je způsoben možná tvojí určitou nedůvěrou. Možná jsi také měla nedávno nějakou negativní příhodu a tato schopnost se ti připomíná, aby sis dokázala více uvědomit sama sebe - ale to jen spekuluji. Jinak pokud tě to opakovaně táhne do Egypta, doporučuji knihu "Hermetismus-tajné nauky starého Egypta" od Jana Kozáka(běžně sehnatelná kniha), která ti může leccos vysvětlit. Jinak spánková obrna je běžný doprovodný jev, spousta lidí ji má, aniž by to nějak ovlivnilo jejich život, to se prostě tělo vyrovnává samo se sebou.

Lenka (So, 21. 2. 2009 - 12:02)

Pro Davida. Děkuji, že jsi reagoval na můj dotaz, opravdu je až zarážející, že tady tuhle verzi mi sdělilo už více lidí, že něco tam je s tím talentem na něco, ale dodnes bohužel nevím, právě ještě navíc se mi udála náhlá věc, po tom co jsem napsala tady příspěvek, zázrakem jsem se rozpoměla i na ty cesty, které v mém podvědomí dřímaly, ale nešly rozeznat, jakoby jen střípky a kousíčky jen z toho, jen je poskládat jako mozaiku, abych se dobrala do toho podvědomí tam....Ale to nic, myslím i, že mám spoustů energie v sobě, až až moc-jak o mě říká okolí a někdy se mi dějou i takové věci, podobné spánkové obrně, o které jsem slyšela, že je neškodná, a ty pocity někdy, jakoby mě navštěvovaly ve spaní nějaké záhadné bytosti a tu energii mi chtěli "ukradnout, nebo vysát"...já takové pocity někdy míváma bohužel silně. Jsem proto ráda, že se tady v diskuzi najdou lidé, zvlášť jako jsi ty, kteří se mému problému či dotazu nevysmějou atd...atd...myslím, že bych měla o tom mluvit, cítím to v sobě natolik, že bych to ráda ze sebe nějak "vyventilovala ven":O)...A co se týče ještě jednou toho astrálního cestování, hlavní roli tam hrály pyramidy, Egypt, velkoměsta , hvězdy a vesmír hlavně, proč mě to pořád táhne do Egyptu a ohledně geologie a spoustů toho všeho, je pro mě taky úsměvně zaražející, jsem si řekla ze srandy, že jsem musela být velice významná osobnost, třeba faraónova žena:D, spoustů snů nám něco říká, viď? Ale to je tak těžké všechno, škoda, že lidské myšlenky namají větší a širší hranice, takhle jen v tom tápeme a stojíme na místě. Proto jsem i ráda, že někdo se různými věcmi zabývá a rozumí jim, aby mi mohl vysvětlit třeba nějaké "záhady a právě ty cesty " které jsou kolem toho AStralního cestovaní:o) A myslíš, že jednou mě ten strach přejde? A budu dál mít ty stavy? To bylo něco , co postradám tady na zemi a zároveň se toho bojím( najít příčinu strachu je tak těžké, škoda)....Děkuji a hezký den přeji:o)

david (Pá, 20. 2. 2009 - 13:02)

Pro Lenku. To druhé byl asi jenom sen, ovšem sen věštecký, který člověka upozorňuje na jeho nějaký problém. Ten první zážitek, to je klasické astrální cestování, resp. jeho začátek, zřejmě to mělo pokračování, které jsi zapomněla, tvoje mysl to vymazala. Z toho mála co píšeš soudím, že máš značný talent, možná by stálo za to jej nějak rozvíjet.

D.A. (St, 18. 2. 2009 - 09:02)

Já jsem také na okamžik opustila své tělo- bylo mi tak 9-10 let, trošku jsme se ve škole pošťuchovali až mě 1 holka vzteky chytila za vlasy a hlavou mi udeřila o zeď. To, co potom následovalo, by bylo na dlouhé povídání, nicméně mimo jiné jsem viděla sebe, jak ležím na zemi, kamarádky, které se nademnou skláněly, holku- rošťandu, jak utíká pryč...Nechtělo se mi zpátky, ale musel jsem se vrátit. Ten zážitek byl v mém životě přelomový- hodně mě to změnilo a poznamenalo. Pak se mi něco podobného stalo ještě na střední škole, šla jsem spát a najednou jsem se ocitla v Egyptě. Viděla jsem západ slunce, Nil, palmy a rákosí na břehu...tolik mě to překvapilo. nevím, jestli je to normální, nebo jsem blázen?

Lenka (Út, 17. 2. 2009 - 20:02)

Jo a ještě jsem si vzpoměla na jeden zážitek, jednou jsem opustila svoje tělo a u postele, kde jsem ležela , seděla nějaká stará stařena(hrozně mi to bylo nepříjemné) a držela mě za nohu.Nemohla jsem se vrátit, vyčkávala jsem, až "zmizne", ale bohužel tam seděla dlouho a pořád držela tu nohu.Měla jsem pocit, že se musím vrátit, tak nějak jsem se zpátky vrátila do sebe a hrozně mě to bolelo, šlo to jak ve zpomaleném filmu a ztěžka, každá vteřina mi připadala jako celá věčnost, pocit "dřevěnosti a strnutí" strašlivá bolest. Když jsem to někomu vyprávěla, řekli mi, že mám bujné sny, ale vím, že to opravdu tomu tak není.Stalo se mi to a mrzí mě, že nikdo nevěří.Již dlouhou dobu mi cestování dalo pokoj, a jsem ráda, bála jsem se jít i spát kolikrát, abych to nemusela znovu prožít.

Lenka (Út, 17. 2. 2009 - 20:02)

Ahoj, trochu jsem se i zaradovala , že jsem našla tady tu diskuzi.A překvapilo mě o to víc, že se mohu tady svěřit.Již jako dítě jsem opustila,ještě ne ve spánku svoje tělo a co si pamatuji obzvlášť silně je to, že jsem v místnosti, kde jsem spala viděla sebe samu v posteli a chodila jsem po stěně vodorovně a svisle, tak jak se mi zrovna zachtělo a cítila jsem se nějak zvláštně silně štastná, ale tak moc, až dodnes na to vzpomínám.Pak jsem ještě v dospělosti několikrát opustila svoje tělo a létala nad městem,kde žiju a postupně jsem na některé stavy té udalosti pozapomínala.Ještě se mi stává, že jak usínám, jde na mě takové "trnutí" silně mi hučí v hlavě ,mám otevřené oči a cosi mě táhne ze sebe vylézt , něco mě silně drží, dostavám strašný strach a jsem jakoby v polosedu(tak mě viděl i manžel, který nespal!)a nemohu si zpátky ani sednout ani lehnout- nemám ponětí jak dlouho ten stav trval, ale přeji si z toho procitnout a hlavně musím ustavičně namáhat tu touhu aby se to procitnutí už stalo...a nakonec se mi to podaří.Jakoby mě něco násilím drželo. Nevíte někdo, proč se tak stává? Předtím to bylo moc příjemné, ted se toho i bojím.Děkuji za rady , všem.

david (Ne, 15. 2. 2009 - 17:02)

Já bych jenom, dodal, že astrální cestování dodá životu zcela jiný rozměr, je to, jako když člověk objeví nový svět. A to, že se pak chová trochu jinak než dřív? To je pochopitelné, ten zážitek je tak fantastický, že většina světských zábav člověku připadá malicherná. Ale to přece neznamená, že člověk je nějak horší, prostě se mu trochu změní hodnoty. Ovšem je mi jasné, že kdo to nezažil, ten to asi jen težko pochopí

Tomáš (Pá, 13. 2. 2009 - 16:02)

Tak větší hloupost už jste napsat skutečně nemohl. Astrální cestování je královská cesta k vlastnímu sebezdokonalení a rozvíjet tuto schopnost může člověku pouze prospět.

Granvin (Po, 19. 1. 2009 - 17:01)

Hmm, to je trochu daleko, znám spíš lidi z ČR, ale zkus se poptat v okolí.

Thoron (Po, 19. 1. 2009 - 15:01)

Granvin:Banska Bystrica

Lena (So, 17. 1. 2009 - 09:01)

Thoron,
souhlas s Granvinem, s psychiatrií velmi opatrně, někdy utlumí, jindy spíše naopak vše zesílí, ovšem trvalé řešení nepřináší. Zkus se mrknout sem:
http://www.stinstromu.net/krize/forum.htm

Granvin (So, 17. 1. 2009 - 00:01)

Thoron
Psychiatr ti nepomůže, max utlumí, ale nic víc. Chce to člověka znalého problematiky. Napiš odkud jsi!

Návštěvník (Pá, 16. 1. 2009 - 20:01)

Ta poslední věta je správně.

Thoron (Pá, 16. 1. 2009 - 18:01)

Tak ja zacnem od zaciatku. Pred 4 uz skoro 5 rokmi som lezal na posteli a zrazu vo mne ozil nejaky zvlastny pocit neviem to popisat ale zlakol som sa zacalo sa mi tazko dychat trpnut ruky otec zavolal zachranku mal som zvyseny tlak dali mi nehjaku inekciu zaspal som...Potom asi 3-4 mesiace nonstop bolesti hlavy v hrudniku a kazdu noc neprijemne stavy psychicky tlak hucanie v usiach a rozne chaoticke myslienky nekontrolovatelne busenie srdca a podobne. Zrazu to vsetko ustalo ako sibnutim carovneho prutika a mohol som zaspat. Potom to ciastocne preslo bolesti hlavy aj v hrudniku presli ostala len ta psychika. Doteraz mam depresivne stavy pocity uzkosti strach zo smrti a podobne. Tomuto predchadzao to ze som sa zacal zaujimat o duchovne veci astral reinkarnacia a podobne az to zarazu preslo do strachu zo smrti. Mozno 3 mesiace ma kazdych 10-15 minut napadla myslienka na smrt a pocitil som strach az to preslo do tych psychickych stavov. Alkohol to vsetko znasobuje. V lete to bolo lepsie neobjavilo sa to aj dlhsi cas ale ako prisla zima bolo to horsie. Dnes uz som si na to nejako tak zvykol aj ked su noci kedy na mna pride zvlastny stav ze pocitujem velky strach ale rano sa zobudim a je vsetko OK. Vsetko sa to deje len v noci. A teraz ku AC. Dva krat sa mi snivalo ze astralne cestujem ale bol to len sen to som si isty...Ale asi pred tromi tyzdnami som sa zobudil s tym, ze som citil ze idem vyjst z tela. Neviem ako ale proste som to vedel. Iba som sa prevalil na bok s tym, moje telo ostalo lezat. Po par sekundach som sa spamatal a vratil som sa naspat. Ked som sa rano zobudil a vlastne ani teraz neviem 100% povedat ci to bolo skutocne alebo zase sen. Alebo bolo to ine ako pred tym ovela skutocnejsie. Vcera som lezal na posteli s tym ze som sa snazil uplne uvplnit a relaxovat a znovu som zacal pocitovat ze vychazdam z tela pocitil som strach tak som otvoril oci a zahnal to...Neviem co sa so mnou deje ci som zreli na psychiatra alebo co je so mnou.

Návštěvník (Čt, 1. 1. 2009 - 21:01)

Astrálně umíme cestovat všichni. Ve spánku naše duše odchází z těla aby se znovu doplnila energií. Jen někteří to umí i v bdělém stavu.

Reklama

Přidat komentář