Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Goodie (So, 21. 10. 2006 - 02:10)

Napred se objevoval v podobe muze, to me desilo a snazila jsem se z tranzu dostat zpet do reality. Pak to zkousel jako zena, to uz jsem na tyto situace byla trochu zvykla, a tolik jsem se nebala, ale presto jsem nekdy zapochybovala.

Nivrittinatha (Pá, 29. 9. 2006 - 16:09)

co myslis tim pruvodcem, ktery meni pohlavi a vek kdy jen chce?

Goodie (Pá, 29. 9. 2006 - 03:09)

Ja teda nevim, ale ja osobne zadne zvire nemam. Duchovniho pruvodce ano, ktery meni pohlavi a vek dle potreby, ale zvire...jsem jeste teda nepotkala. Jinak NENI potreba ochrana zadne zvlastni "bytosti" krome onoho duchovniho pruvodce (ktery je vsak po vasem boku neustale), a "obaleni se" pred uvolnenim.

IamI (Po, 25. 9. 2006 - 23:09)

České fórum, kde se reší problematika astrálního cestování:
http://www.astralni-cestovani.info/forum/index.php

trundle (Čt, 21. 9. 2006 - 22:09)

souhlasím s těmi názory, které tvrdí, že je to nebezpečné.myslím, že mám tu schopnost- nechtěně od dětství a ráda bych se toho zbavila. Nikomu to nedoporučuji, co se zprvu zdá lákavé, je velmi nebezpečná atrakce.

nika (Čt, 21. 9. 2006 - 14:09)

Určitě si přečti něco od Lopsangy Rampy, byl to tibecký mnich, hodně to popisuje ve svých knihách např. Třetí oko

kristyna (St, 20. 9. 2006 - 17:09)

ahoj, chtela bych se vas zeptat, jestli je astralni cestovani nebezpecne.. ja sama sem se o tomhle dozvedela teprve nedavno a chtela bych s tim zacit, ale slysela sem i nazory, ze pri tom muzete zemrit.. dekuji za odpoved..

Vasek (So, 15. 7. 2006 - 08:07)

Par inforamci nejen o astralnim cestovani:
http://eeg.ic.cz/para_introduction.html

varování (Po, 10. 7. 2006 - 15:07)

oprava -psychiatrii

varování (Po, 10. 7. 2006 - 15:07)

na psichiatrii mají stále volná místa,na celý život léky a děsné deprese musí trpět schizofrenici,dříve zdraví lidé.Ajak jse jim to přihodilo??Začali vyhledávat komunikaci se zlem a ono se obrátilo proti nim,člověk hříšný a smrtelný je velice pyšný a rychle si nechá namluvit,že je mimosmyslivě nadaný,skutečnost je děsivá,mozek očarovaný bludem může uzdravit jedině milost Boží a přímluvné modlitby,jinak se léky odrovnají játra,ledviny,a další orgány,tím nemluvím o pokojném životě,ten je luxus,ale může být znovu nabytý,zase jen Boží láskou k nám.Spousta lidí nemá tušení s čím si zahrávají a kam je to zavede nakonec.Bolest,žal,smrt.

Martina (Út, 4. 7. 2006 - 13:07)

Já se o astrální cestování zajímam a myslim že se mi to i jednou povedlo. Znam na to dobrou stránku http://astral.unas.cz/index.php?odkaz=ac Nebojte se toho je to bezva a nemůže se vám nic stát. Když se mi to napoprvé povedlo měla sem z toho hroznou radost. Tak hodně štěstí všem :)

Slovensky láma (So, 20. 5. 2006 - 11:05)

Buddhova metoda:uvedomíme si z čoho sa skladá mape telo:mäso,kosti,koža,krv atď.A zisťujeme,že žiadna z tychto veci nieje sama o sebe životná.Napríklad mozog.Aj ked má v tele tak vysokú funkciu,nieje nič iného nez kus telesnej hmoty,srdce nieje nič iného nez kúsok mäsa .Žiadne orgány nie sú samy o sebe životné,a nieje žiadna zo súčasti tela životná,potom nemôže byť životný ani ich celok.Musí tu byť niečo čo ho oživuje-je to naše vnútorné Ja,je to čisté vedomie,čistá existencia,živé rýdze bytie vo svojom pôvodnom stave.Je nesmierne dôležité aby sme nabili pevného presvedčenia,že niesme telom,ale že po pravde sme božským "ja" Preto sa nestotožňujme s myšlienkami,ale pozorujme ich ako keby boli cudzie,akoby aj naše telo bolo cudzie.Atd.

Slovenský láma (So, 20. 5. 2006 - 11:05)

Cesta buddhizmu nam vsetkym dava moznost dostat sa meditaciou az k nirvane-poznaniu,poznaniu seba sameho-vlastneho bozskeho Ja.Pochopíte že smrti sa už viac nemusíte báť.Už pri prvej meditácii si musíte uvedomiť že nie sme telom,ale že sme čistý,neosobný duch,naše telo je len schránka kde prežíva naše ja.
Popisem vám ako praktizovať meditáciu-
1.ako pred každou duchovnou činnosťou mali by ste si aspoň umyť nohy,aj sa dá aj ruky až po lakte a tvár.Sadnite si na kreslo alebo na stoličku,tak aby vám to bolo pohodlne.Musíte mať narovnany chrbát.
2.Aby sme zmenšili pocet myšlienok zavrieme oči,spomalíme dych,dýchame nosom-pri každom nadýchu zadržime na dve až tri sekundy dych a potom zvolna vydychnene.To robíme tri až štyri minúty.
3.Potom robíme analýzu fyzickeho,mentálneho alebo citového ja.Ulohou tejto koncentrácie je,aby sme sa zbavili zakorenených nesprávnych predstáv,že sme len telom alebo zmyslovými dojmami.Ako to robíme?Môžeme použiť Buddhovej metody:uvedomíme si z čoho sa skladá naše telo:z masa,koze,kos

System (So, 20. 5. 2006 - 11:05)

Bacha, dostanete se mimo system. Ale je to parada! Jeste lepsi je si sny realizovat na vosto v tomhle svete, ve skutecny realite, nez jen v hlave. V hlave jste na to sami, i kdyz to tak nevypada, je tam vlastne vsechno a vsichni, rikame tomu absolutni vedomi :) coz je hodne hustej zasah do vasi psychiky. Vlastne nevratnej zasah! Tak cau a vopatrne s tim! Hodne si o tom prectete nez vycestujete.

m (So, 20. 5. 2006 - 10:05)

Každý má sny a každý si je chce viložit po svém. Jen málo kdo věrí ,že to je právě astrální cestování. Jsem zatím na začátku,ale ráda bych se dozvěděla víc. Poraďte knihu, nebo odkaz na stránky. Díky

lsd a pak lítáš (Út, 16. 5. 2006 - 18:05)

přestaňte brát drogy a začněte makat rukama,jinak psychiatrie to jistí!

Elf (Čt, 11. 5. 2006 - 09:05)

Ahoj všichni, taky bych si moc přála, aby se mi konečně povedlo astrálně cestovat. Prosím, napište jak na to. Někde uvnitř cítím, že to potřebuju

Michal519 (St, 29. 3. 2006 - 19:03)

2ummmad: Tě asi pozorují astrální bytosti...Co jinýho :|

Michal519 (St, 29. 3. 2006 - 19:03)

2ummmad: Tě asi pozorují astrální bytosti...Co jinýho :|

Teynee (Út, 28. 3. 2006 - 11:03)

Ahojky. jak vidím je tady hodně lidí co se zabývá astrálním cestováním. já sama se zabývám o magii. a chtěla bych si psát s někým, kdo má stejné zájmy a taky poradit nějakou metodu na opuštění těla. pokud byste mi někdo prosím chtěl poradit či si jen tak psát, můj mail je magic.mysteria"email.cz

Reklama

Přidat komentář