Reklama

Obřízka

to (Ne, 9. 9. 2018 - 20:09)

To jsem jsa ovíněn včera...už tu před časem bylo, někdo v opilosti prozradil, jak kdysi na WC si všiml, jak nějaký kluk má holý žalud, tak ho to vzrušilo, že se musel hned vyhonit. Teď to vehementně zapírá, spoléhá na to, že nikdo nebude dlouhé hodiny hledat v starých příspěvcích, pokud na jeho žádost to navíc admin nesmazal. Ten člověk kontaktuje admina dosti pravidelně. Jenže my si to pamatujeme, ty nemravnosti, co tu kdosi přiznal

Tony (Ne, 9. 9. 2018 - 13:09)

Aha, takže to máš na mysli...Zkoumale, já nedělám a ani jsem nikdy nedělal, co děláš ty.

Zkoumal (Ne, 9. 9. 2018 - 13:09)

Aha, takže to máš na mysli dobu, před svojí andropauzou, takže to poopravíme, "když jsem proháněl obřezané kluky na Džbánu".. A teď když u tebe vypukla androupaza a silná závislost na alkáči tak tohle výsledek, závislost na předkožce.
Příznaky andropauzy
U mužů začíná postupný pokles pohlavních hormon už od 30. roku života. První příznaky nedostatku tohoto hormonu se většinou projevují v 50. – 55. roce života a klinicky se u mužů začínají projevovat podobné příznaky, jako se vyskytují u žen. Takový muž se stává emotivně podrážděný, rozladěný až neurotický, má poruchy spánku a častěji trpí stavem vyčerpanosti. Co muže však nejvíce trápí, je ztráta libida a problémy v sexuálním životě. Také pokožka již nemá takový lesk a stává se suchou. Muži také často trpí nadměrným vypadáváním vlasů a ztrátou svalové hmoty.

Tony (Ne, 9. 9. 2018 - 08:09)

To jsem jsa ovíněn včera silně přehnal. Kdysi byly na netu stránky

www.besneden.blogspot.com.

Ale je to pouze vylhaná stupidní propaganda.

Tony (Ne, 9. 9. 2018 - 00:09)

Je zajímavé, že v...Zkoumale, když jsem byl ještě cirkumfetišistou, tak jsem se ukájel na holandských cirkumfetišistických stránkách

besneden

Zkoumal (So, 8. 9. 2018 - 18:09)

Ten Bartoš je totální...Je zajímavé, že v Holandsku, přestože je tam obřízka naprosto legální, tedy jako i u nás, tak je tam pro obřízková a stále stoucí opozice. Číselné údaje se mohou lišit, ale odhaduje se, že celkově je obřezáno 30% mužů, přičemž každoročně se v Nizozemsku podstupuje přibližně 15 000 chlapců.
Kolik procent je to v ČR? Nebo spíše promile.. Ten Holanďan věděl, proč toho gina nechce na loď...

Tony (So, 8. 9. 2018 - 15:09)

To je téma Obřezaná...Ten Bartoš je totální mimoň.

Hynek (Pá, 7. 9. 2018 - 22:09)

To je téma Obřezaná republika od A.B. Bartoše?

Tony (Pá, 7. 9. 2018 - 22:09)

skutečně u těch pirátů...To jsou ti dokroucení Evangelikálové, jed celé společnosti.

tony-v (Pá, 7. 9. 2018 - 22:09)

skutečně u těch pirátů...Pane evangelikále (Joe), jste velice trapný. Ty holky pochopilyv o co jde až nedávno a já tam dnes poprvé získal přístup a naspsal jsem to dost kostrbatě. Ty kočiny formulují vše daleko lépe než já, budldozérský neohrabanec.

Johnny (Čt, 6. 9. 2018 - 22:09)

Všude v diskuzích o...Hlavně, aby pyjráty nepostihla PLÍSEŇ!

Obřízka vyřešila
Plíseň na penisu mě dohnala až k obřízce
úterý 11. srpna 2009 85
Začalo to nenápadnými bílými šupinkami na penisu pod předkožkou. Po několika letech jsem skončil na operačním stole, kde jsem přišel o část svého mužství. Čtenář Petr napsal další kapitolu do našeho seriálu Můj boj s nemocí.
Reklama
Zpočátku jsem si samozřejmě myslel, že to nic není, že stačí, když si budu přirození mýt třeba i víckrát denně, nejen večer, a že se těch šupinek zbavím. A ono to taky tak bylo. Bílé šupinky odpadly a zdálo se, že je po problému.

Navíc má tehdejší partnerka, které jsem o problému řekl, chodila na pravidelné gynekologické kontroly a byla v pořádku. Jenže pak se šupinky objevily znovu a ve větším rozsahu. A zase zmizely a zase se objevily a rozšiřovaly se.

Dostal jsem první mastičku
Tak to šlo dlouhé měsíce, možná dokonce i několik let. Věděl jsem, že musím k doktorovi. Sbíral jsem na to odvahu taky pár měsíců. Přece jenom to není bolavý zub nebo vymknutý kotník. Komu by se chtělo "chlubit" tím, že má vyrážku na přirození?

Ve městě, kde jsem tehdy bydlel, jsem se tedy objednal ke kožnímu lékaři. Doktor můj penis prohlédl a předepsal mi mastičku. Uklidnil mě, že nejde o nic vážného, že to bude brzy v pořádku.

Když jsem odcházel z ordinace, byl jsem velice spokojený. Jednak proto, že jsem dokázal překonat vlastní stud, a hlavně z toho důvodu, že jsem měl mastičku, v níž jsem viděl svou záchranu. Jenže to tak nebylo.

Máte plíseň, pane
Po několika měsících se mi vyrážka vrátila. A byla opět na větším místě, respektive vypadala mnohem hůř. Z přirození se mi rozlezla na předkožku.

Byl to takový bílý povlak, jakoby ztvrdlá kůže, která navíc občas popraskala, takže se objevily drobné ranky.

V takových chvílích se močení stalo doslova utrpením. Moč se dostávala do ranek a způsobovala mi na záchodě dosti nepříjemné chvilky.

A tak jsem vyrazil do lékárny a znovu začal používat mastičku, kterou mi kdysi doporučil doktor. Jenže ona nezabírala. A nezabíraly ani jiné, které jsem vyzkoušel.

Bylo jasné, že budu muset do ordinace znovu. Problémem bylo, že můj tehdejší doktor už byl v důchodu, navíc jsem se přestěhoval do jiného města. Musel jsem si najít někoho jiného – v mém obvodu měla ordinaci doktorka. Ach jo! Takže teď dokonce budu ukazovat přirození nějaké cizí ženské v bílém plášti.

Opět jsem nejprve musel sebrat odvahu, a pak jsem vyrazil. Doktorka mi řekla to samé, že mám plíseň, a předepsala mi nové léky, doporučila vůbec nepoužívat na intimní partie obyčejné mýdlo, raději jen vodu, a taky mi doporučila máčet postižené místo v čaji, prý se tím zklidňuje citlivá pokožka. Střídat to mám s koupelí v hypermanganu.

Skončil jsem v nemocnici
Snažil jsem se dělat všechno tak, jak mi řekla doktorka. Znovu jsem měl dobrou náladu a věřil, že mým trablům už bude definitivně konec.

Jenže po přechodném zlepšení se mi problémy vrátily. A zase jsem na tom byl hůř. Plíseň postupovala a dokonce způsobila to, že mi "vyžrala" část předkožky, takže jsem ji už nemohl přetahovat…

Byl jsem zoufalý. Proč zrovna já? Vždyť nejsem žádný špindíra, nejsem promiskuitní, dokonce jsem se mezitím oženil a narodila se mi krásná dcera. Tak proč já?

Hledal jsem na internetu a zjistil, že podobné problémy jako já má spousta mužů. Dokonce jsem byl překvapen, kolik z nich si na různých internetových stránkách stěžovalo s opakovanými potížemi s plísňovým onemocněním penisu.

A jak jsem pochopil, taky to nebyli žádní promiskuitní parchanti, co by si takovou nemoc zasloužili.

Na internetu jsem se taky dozvěděl o radikálním řešení – obřízce. A nenašel jsem prakticky nikoho, kdo by měl s tímto zákrokem – po zdravotní a sexuální stránce – nějaký problém. A tak jsem se vydal na operaci do nemocnice i já, v téměř šestatřiceti letech.

Obřízka byla spásou
Operaci mi provedli v celkové anestezii, takže jsem nic necítil. Po pár dnech zmizely jakékoli známky po operaci a asi za deset dní, kdy mi byly odstraněny stehy, jsem se mohl pomalu vrátit dokonce i k sexuálnímu styku.

Zpočátku byl sice žalud trochu přecitlivělý, ovšem za pár měsíců už bylo všechno v pořádku. A hlavně: svých zdravotních potíží jsem se zbavil. Nadobro!

Petr

Tony (St, 5. 9. 2018 - 14:09)

Zvláště ty dvě mladé ženy, jedna je psychoterapeutka a druhá je zvěrolékařka, tam argumentují skvěle.

Tony (St, 5. 9. 2018 - 07:09)

Všude v diskuzích o obřízce mrtvo není, jedna na stránkách pirátské strany jede naplno, jenže na tu já nemám přístup. Tam mají přístup pouze členové a registrovaní podporovatelé strany Pirátů.

Diskuze má název:

Piráti podporují zákaz obřízek z jiných než léčebných důvodů u dětí mladších 15 let.

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=350&t=42985&start=10

Bobrik (Út, 4. 9. 2018 - 19:09)

Ráda bych se podělila o...Žáden kátolik neoslavuje den obřízky.

Tony (Út, 4. 9. 2018 - 17:09)

žes to tu nenapsal dříve. To je úplně jiná. Já myslel, že po té obřízce dychtíš jen tak z rozmaru.

Tony (Út, 4. 9. 2018 - 17:09)

žes to tu nenapsal dříve. To je úplně jiná. Já myslel, že po té obřízce dychtíš jen tak z rozmaru.

roman (Út, 4. 9. 2018 - 16:09)

Ač neobřezán, problémy s...ano muj duvod fimoza a parafimoza a hypertenze překožky .......terimn mam na 17 zaři ....do ted vydržim souložit 5 minut a udělam se v mem připadě myslim že jediny krok k zachraně manželstvi je uplna obřizka

Tony (Po, 3. 9. 2018 - 23:09)

Zůstat neobřezaný to je...Chápu, je pak po tvých objektech.

Ano (Po, 3. 9. 2018 - 22:09)

je, pochopitelně je to...Zůstat neobřezaný to je ten zločin

Je to zlocin ! (Po, 3. 9. 2018 - 21:09)

Ten kdo se dobrovolne necha znetvorit je za 1. Neschopny zit pohlav.zivotem 2. V drtive vetsine jsou to lide s podrumernym IQ 3. Dusevne zaostali leceni na psychiatrii a za 4. Psychopati . Toto tema tady nema vubec existovat .

Reklama

Přidat komentář