Reklama

Obřízka

Anonym (Po, 3. 9. 2018 - 14:09)

Ač neobřezán, problémy s hygienou ani sexem nemám, pohlavní chorobu taky ne, v čem prosím tkví ty výhody obřízky? Poučte mě. Předem říkám, že u určité části populace to uznávám z lékařského hlediska, fimóza např. Jinak obřízka prostě je operace se všemi riziky, které z toho vyplývají. Bez anestezie zcela jistě bolestivá. Určitá doba po výkonu rovněž.

Míra (Po, 3. 9. 2018 - 10:09)

Žaneto můžu to potvrdit je mi 27 mám obřízku už 8 let a paráda kdyžtak mi napiš na mirpetrik@seznam .cz

Žaneta (Po, 3. 9. 2018 - 04:09)

Biblická obřízka byla...Podle primáře Urologické kliniky v Praze 1 MUDr. Miloslava Šincla lze obřízku z lékařského hlediska vřele doporučit, Tak do toho!

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 23:09)

Biblická obřízka byla pouze odříznutím akroposthionu - přečnívajícího chobůtku.

Anonym (Ne, 2. 9. 2018 - 21:09)

Ráda bych se podělila o...Ještě mi laskavě vysvětlete, v čem byla obřízka pro Ježíše dobrá? Měl fimózu? Neboli další nábožeští fanatici pravděpodobně zcela zbytečně nechali obřezat syna. Doufejme, že to kluk fyzicky i psychicky ustál.

Zkoumal (Ne, 2. 9. 2018 - 20:09)

Zase báchorka. Žádný...Je vidět, že jsi nedodělaný. Nejen že nejsi obřezaný, ale zato ve vzdělání ano.
FEAST DAY OBŘEZÁNÍ KRISTA JE 1. LEDNA V LITURGICKÉM KALENDÁŘI

1)The Feast of the Circumcision of Christ is a Christian celebration of the circumcision of Jesus in accordance with Jewish tradition,

2)The feast day appears on 1 January in the liturgical calendar of the Eastern Orthodox Church.[4] In the General Roman Calendar, the 1 January feast, which from 1568 to 1960 was called "The Circumcision of the Lord and the Octave of the Nativity", is now named the Solemnity of Mary, Mother of God, and the Octave Day of the Nativity of the Lord. It is celebrated by some churches of the Anglican Communion and virtually all Lutheran churches. In these latter Western Christian denominations, the Feast of the Naming and Circumcision of Jesus Christ marks the eighth day (octave day) of Christmastide.[5]

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 18:09)

Ráda bych se podělila o...Zase báchorka. Žádný Svátek obřížky v současném liturgickém kalendáři není.

Eva (Ne, 2. 9. 2018 - 17:09)

A proč by to...Ráda bych se podělila o jednu osobní zkušenost, kterou mi vyprávěla jedna známá o chlapci své sousedky: Patrik pochází ze slušné katolické rodiny, ve které se každoročně oslavuje Svátek obřízky. Ačkoli toto od katolíků není prakticky požadováno , jeho rodiče se takovými detaily nezabývají. Patrik byl proto poctivě obřezán. Při cestě na kliniku, se však zdráhal, na což mu matka stručně řekla : "když to bylo dobré pro Ježíše, tak to musí být dobré i pro tebe"!
A bylo...

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 12:09)

Ano, názorná ukázka...Jdi to vyčíst MUDr Staňkovi, který to má na svých stránkách.

Mates (Ne, 2. 9. 2018 - 12:09)

Ano, názorná ukázka slušného chování neagresivního neobřezance:-)...... hledat to nebudu, je tady X stránek spamu, ale ok, možná to nebylo 12, ale 7 let.. I tak je to ale samozřejmě nesmysl vy docente z OlmÝku :-D ano čaj je prý na znecitlivění, a proto to bez něj při tom roztahování nejde...ale je vidět, že o fimoze nevíte nic...jen papouškujete, co jste vyčetl z nějakých pochybných zdrojů...aplikovat do praxe to ale neumíte,protože to ani nejde:-)

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 11:09)

A proč by to...Ten černý čaj je na něco zcela jiného. A zastánce kortikoidů též nejsem.

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 11:09)

°Stejně "hard" jsou i vaše rady, nechat to zarůst a poprvé přetáhnout až ve 12 letech!°

Co mi tu zákeřně poodsouváš. Takovou pí.čovinu nikde netvrdím. Držím se docenta MUDr Oldřicha Šmakala PhD z Olmyku.

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 11:09)

A proč by to...Není tu na doktorce vlákno :penektomie-kastrace?

I tací jsou mezi námi.

Mates (Ne, 2. 9. 2018 - 08:09)

A proč by to "hard" někdo dělal?? Ano jsou různí blázni, co si nechají uříznout třeba i ruku, nohu, hlavu...ale ti jsou duševně nemocní..váš problém je, že motáte hrušky s jabkama a hodinky i holínky... Stejně "hard" jsou i vaše rady, nechat to zarůst a poprvé přetáhnout až ve 12 letech!! Jinak jsem od vás zatím žádnou opravdovou radu neslyšel...kromě mastiček a namáčení v černém čaji...ani jedno nefunguje.

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 07:09)

Nepleť tu páté přes...Vodpižlání pouze kůžičky je soft. Vodpižlání všeho je hard.

Ano (Ne, 2. 9. 2018 - 07:09)

Nepleť tu páté přes deváté obřízka není to, co by dělalo z mužů eunuchy. Ve světě je obřízka běžnější než-li očkování a je obřezáno celkem asi 40% celkové mužské populace. My víme, že rád přispíváš na fóru doktorky "líbí se mi kastrovaní muži, ale eunuši v jakém ty je vnímáš, už dnes ani neexistují. Nicméně však i oni dovedli milovat, na rozdíl od kůžičkáře tvého kalibru, který se zamiloval do předkožky!

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 05:09)

Možná to tak je proto, že...Chápu, i eunuši bez penisu dovedli milovat ale to pravé ořechové to nebylo.

Mates (Ne, 2. 9. 2018 - 02:09)

Možná to tak je proto, že mužská a ženská obřízka tak úplně stejné zase nejsou! A kdyby, tak jste Gine přeci gentleman, ne?:-) to že vyčítáte ženám, že muži se obřezávají a ony ne já další agresivní ubohost, jakobyste jim vyčítal, že chodí první do dveří nebo nedělají horničky:-)to je pořád křiku o škodlivosti obřízky, ale účinná rada jak na fimozu žádná...
Mimochodem, sval lásky není penis, ani pravá ruka...ale srdce..když toto pochopíte budete šťastný i s obřízkou..

Toho (Ne, 2. 9. 2018 - 01:09)

idiota Gina dvakrát z Esthetikonu vyhodili, a on se tam vecpal znovu. To je teda nevídaný nezmar.

Tony (Ne, 2. 9. 2018 - 00:09)

Mile Anonyme! Pochopitelně...Možná, že si některá myslí, že ji od přírody olbřímí malé laple omezujív, ale mě se to seksakramentsky líbí, ty obrovské malé laple.

Samozřejmě, pokud z toho má nějaká komplex, tak ať si je nechá vodpižlat. zákony EU ale nepovolují to nechat děvčeti vodpižlat na přání rodičů. kdežto malým klukům může být vodpižlána nejcitlivější část jejich těla zcela legálně.

Reklama

Přidat komentář