Reklama

Obřízka

Tony (Ne, 23. 4. 2017 - 22:04)

Mám jiný problé, m, šel jsem pro gyros, tu v Koléně nas Rýnem a tu máme spojení pouze vratkou loďkou s břehem, blbě jsem šlápl a tak mne to stálo plavání v ledové vodě. Holt, náříčník krurej chleba má

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 22:04)

Hmm, děláš z toho koukám...Já tenhle případ zmiňoval ohledně těžkého traumatu, ale ten zákrok proběhl asi někdy na začátku 90.let. Problém je v tom, že teď probíhá mnohem víc zákroků, a chování k dětem je po 30 letech daleko bezohlednejsi než tenkrát a proto lze dovodit, že traumati-zovanych obětí těch činu bude mnohem více. Zvlášť, když se většina z nich dozví, že byly v době zmrzaceni a znásilnění zdravé, normálně se vyvíjející děti.

Steve (Ne, 23. 4. 2017 - 21:04)

Seš mimo jako vždy - včera...Hmm, děláš z toho koukám veliký divadlo ... Já to tak tragicky nevidím.

Ta matka mu o tom měla předm říct přednášku, podat mu žádost aby k tomu svolil ... nebo jak si to jako představuješ? Pochop že chování k dítěti je něco jiného nežli řešení problému mezi dospěláky. Mě se doma hele na spoustu věcí vůbec neptali .... Řekli bude to TAK a tak to muselo ve výsledku i být.

Tony (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

Je to provádění prasárny na novorozenci. Nelze tolerovat.

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

Oni se naučili jim dávat dudlík, aby je při tom nemuseli poslouchat. Je to už i na idnes.rajčeti.

To (Ne, 22. 7. 2018 - 19:07)

.. má právo o obřízce...musíš skočit na každou provokaci?

Tony (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

A o to, že to vyvolává...Hlavně miminka, které se totálně nemůže bránit, v tomto má MUDr David Tomášek, který obřezává dospělé muže na jejich přání svatou pravdu, že se jedná o zneužití dítěte.

Viděl jsem pouze jedno video, a to mi stačí a už takový humus nechci jindy vidět.

Jedna židovská matka z USA, Miriam Pollacková silně po své trpké zkušenosti brojí proti dětské obřízce:

"Křik mého dítěte se mi vryl do kostí a rozedíral mou duši" a dodala: "Jeho výkřiky zněly, jako by byl vražděn. Ztratila jsem mléko."

http://www.intactamerica.org/sites/default/files/pollack.JPG

Miriam Pollacková, židovská žena, která píše články proti obřízce chlapečků

tys tomu dala (Ne, 22. 7. 2018 - 19:07)

.. má právo o obřízce včas rozhodnout, protože ví co je správné a co ženy chtějí.

To je argument jak stehno. Co ženy chtějí...

Odpověď: "Žena neví co chce a nepřestane, dokud to nedosáhne" .. :-)
tak asi tak ..

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

A o to, že to vyvolává pocit znásilnění, trestu a desítky dalších psychických traumatu je prokázáne. Obřezaní zdravého dítěte je samozřejmě znásilnění bez jakýchkoliv diskuzi.

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 17:04)

:-DD Zase tu řešíte...Seš mimo jako vždy - včera jsem četl příběh kluka z roku 2003, a toho matka nechala obřezat 2x a ani jednom mu dopředu neřekla o hospitalizaci. Na konci napsal, že má z toho doživotní trauma... To přesně odpovídá studiím rutinně obřezaných v dětství a on o nich v té době určitě nevěděl. A těch příběhu je spousta... A o traumatu milionů v USA, Austrálii a dalších zemí ví každý - viz foreskin restoration.
Pro mnoho kluků to je jediná operace v dětství, a pokud se dozví, že byla na přání a pak se koukne na YouTube, co mu ta svine nechala udělat.....
Já jsem jsem celý život sportovat a viděl jsem jenom jednoho totálně obřezaneho a to vypadalo naprosto příšerně, takže nechápu zastánce obřezaní dětí, zvláště úplně zdravých. Tenhle kluk je jeden z hlavních důvodů, proč o tom píšu. Samozřejmě v dospělosti ať si každý dělá co chce.

!!! (Ne, 23. 4. 2017 - 16:04)

Běž za roh, koukni jest-li se nikdo nekouká a dej si tam pár po hubě! Třeba ti to pomůže i když tomu moc nevěřím!

Steve (Ne, 23. 4. 2017 - 15:04)

:-DD Zase tu řešíte bláboly a nesmysly.

Mimochodem zda je chlap obřezaní nijak nesouvisí na vztahu k matce (rodičům) ... nejsou-li sami bzuklí takou či onakou aktivistickou teorií. Ano, primitové toto řeší asi dost - obzvláště snědé a černé primitivní národy.

Tony (Ne, 22. 7. 2018 - 14:07)

fimoza je vyléčená!
Přes...U chronických diabetiků nic nenamítám.

Jahoda (Ne, 22. 7. 2018 - 13:07)

fimoza je vyléčená!
Přes dva roky jsem si nemohl stáhnout předkožku přes žalud a nyní je vše zase po staru...nejdřív jsem práškama,dietkou a cvičením stazil cukk a zbavil se banalitidy a když není banalitida,fimoza za několik měsícu ustoupí sama,tudíž takové ty učené řeči,že jediné řešení je jít pod kudlu jsou blábol.
No....jsem opět v normálu....dole zdravý a hlavně celý!
Jenže toto se netýká chronických diabetiků ...pokud mají chronickou fimózu a banalitidu ,potom jedině šmik a obřízka...to zabere.

Bůůůů (Ne, 23. 4. 2017 - 13:04)

Já bych mu tomu blbovi doporučil aby se nechal obřezat třeba třikrát! Rozum mu to stejně nevrátí!

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 02:04)

Moje matka je ucitelka a už 2 měsíce nespim jenom při představě, že by se o mě postarala.
. A co teprve přijmout to od nějaký negramotny lůzy z paneláku.

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 02:04)

Pocit znásilnění, sexuálního zneužití, pocit kastrace, vztek, nenávist k matce, porušení tělesné integrity,....

Tony (Ne, 23. 4. 2017 - 02:04)

Nevymyslel sis snáhodou ty...Dá se to vygooglit, znovu to kopčit nebudu ale příště neopomenu nakopčit i link, jsem dnes opravdu v ráži. Jenže nevím, zda je to skutečně od Killary, nebo je to fejk.

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 02:04)

Obřezávání synů vyvolává nenávist k matkám

Steve (Ne, 23. 4. 2017 - 02:04)

aha ... hnedle druhý profil :-D

Reklama

Přidat komentář