Reklama

Obřízka

Jasmína (Út, 7. 11. 2017 - 08:11)

Hledám pro přítele řešení jeho předkožky, z hygienických důvodů neboť jí má dlouhou a taky
mu nedrží na ztopořeném penisu prezervativ. On s tím už konečně souhlasí, ale chtěl by však americký způsob vysoké a těsné obřízky. Má s tím u nás někdo zkušenosti? Našla jsem příspěvek, kde dotyčný popisuje, že mu lékař řekl, že to v dospělosti prý nejde a že takové obrizky mají hlavně Američané protože to mají od mala.
Mému lékaři je asi 45 a řekl, že bych o nějaké částečné obřízce ani neměl uvažovat. Říkal, že se mi fimóza rozjela strašně. Řeči o nižší citlivosti po obřízce odmítl jako BLUDY a NESMYSLY a říkal, že dopředu zásadně nic neslibuje, ale když mám obavy aby mě to při erekci netahalo, tak udělá nejspíš klasickou obřízku. Prý takovou, kterou všichni urologové považují za úplnou, ale on si to nemyslí. Záleží i na pooperačním otoku a jak se vytahá kůže. Kolega z pokoje chtěl "americkou" obřízku. Doktor slíbil vysokou obřízku, ale americká se mu zřejmě nepodaří. Později mi řekl důvod, proč americká v dospělosti nejde. Že na penisu novorozenců, to má spoustu času se zahojit, páč penis se netopoří. V dospělosti se kůže natáhne z šourku a kůže rozvolní. Varuje, že i vysoká obřízka může krvácet a více hrozí rozpad rány, ale vše se dá řešit samozřejmě.

Jo (Ne, 5. 11. 2017 - 14:11)

Ty budeš žalud.Karle, jsem ŽALUD a bez kapuce a tvrdej, prostě žalud tak jak má být!

Jahoda (So, 4. 11. 2017 - 22:11)

Není, Jahoda tu perlí na...jsem rád,že jsi mě dal za pravdu v případě obřízky u diabetika trpícího kvasinkovou chronickou infekcí na žaludu.
Tam prostě musí být,jinak pernamentní toxiny které kvasinka na žaludy vypouští tu rakovinu skutečně můžou zapříčinit.
A nejen toto,ale i napadení vnitřních orgánů,oslabení imunity a v velké míře,protože se jedná jedovaté toxíny dokonce i smrt.
Nevycucal jsem si to z klavesnice,ale vyčetl na lékařských zprávách.
Ale jak jsem psal-stačí udělat ŠMIK a je po problému.
Jinak jak jsi správně psal ,obřízka u lidí kteří nemají ještě rozum a svobodnou vůli a jsou bezbranní,tj kojenci a malé děti je diskutabilní...no a tak se teda můžem doplńovat,jednou mám pravdu já a jednou zase ty.no.
Jedno mě ale můj selský rozum přesto říká,že u obřezaných národů je kvasinková infekce na žaludu naprosto vyloučená,takže v tomto případě jako prevence výborná.
Dokonce i Američani se nechávají z velké části obřezat,tak to dosti frčí a to jsou rebelové a kverulanti a neustále remcají,ale proti obřízce tak nějak ne.....čím to asi bude,?
Já si myslím,že jim vyhovuje.

Jahoda (Pá, 3. 11. 2017 - 23:11)

jsem hrd na to,že jsem exot.a to mě přivádí k otázce,jak řešit problém kvasinkové infekce na žaludu u diabetika,který má s tímto chronický a neřešitelný problém,neb ledviny vylučují cukr který nejsou schopny zpracovat do moči a tím kvasinku živí a tam jen tak nepřestane.
Je to dosti vážný problém,neb dlouhodobé dráždění žaludu kvasinkou může přivodit i rakovinu penisu.
Takže zcela na tutovku a jistě obřízka,ta nebezpečí rakoviny žaludu zabrání .

ShabbaTot (Pá, 3. 11. 2017 - 10:11)

°Každá operace je však...no dobře....každá operace je zákrok do organizmu...to je pravda,jenže co když jsou části organizmu,které nescházejí ?
Třeba když je zánět slepého střeva.
Ve středověku se tomuto zánětu říkalo-postranní nemoc- a byla neléčitelná.
Na You Tubu je o tom film a jmenuje se Ranhojič a tam se uvádí,že díky náboženskému tmářství byla zakázána pitva a tam bylo lidstvo blbé a proto vědělo o lidském tělu ještě tisíce let po Řeckých mudrcích pouze to,co oni sami.
No a pak přišel Ranhojič,napitval mrtvolu zkapanou ze zánětu slepého střeva a frštén,ihned byl v richtigu.
Pak udělal u toho sultána jenom ŠMIK! a bylo po nemoci.
A nic se nedělo a u obřízky nemocného cukrovkou,který má chronickou kvasinkovou infekci na žaludu platí to samé.
ŠMIK!! a žalud má po infekci a to tak,že ihned a natrvalo.
A toto je jasný důkaz,že i ta obřízka může být v ledacčem dobrá jak při léčbě,tak hlavně při prevenci.

Circumcision (St, 1. 11. 2017 - 22:11)

Ta klinika může být jinak...RADA: Tony neni UROLOG ani Doktor!
Jako vždy před podrobnějšími otázkami se obraťte na svého důvěryhodného urologa

Doktor E. GARCIA :
Vědečtí badatelé shromáždili 62 mužů, z nichž polovina byla obřezána v dětství a provedla senzorické testy. Výsledky, které získaly, ukázaly, že mezi některými podněty neexistuje žádný rozdíl. "

Dr. Eduardo Gracía-Cruz

Tato studie nekončí válku mezi kritiky a obhájci novorozenecké obřízky (porodu), podobně jako v některých kulturách nebo zemích. Ale to, co poskytuje, je kontrastní informace, aby bylo možné říci, že v případě, že chtějí nebo potřebují tento typ operace, by citlivost penisu neměla být ovlivněna.

Jako vždy před podrobnějšími otázkami se obraťte na svého důvěryhodného urologa.

BANNER-CITA-EduGarcia

Steve (Po, 30. 10. 2017 - 17:10)

Drtivá většina z té 1/4...Tony ... víš moc dobře že mě náboženské důvody a jejich blafy vůbec nezajímají. Jsou to jen oblbovací pohádky. Že jim někdo věří, to už je věc jiná a daných postižených. Bohu je nějaká obřízka zcela u prdele ... tu spojitost si vytvořili POUZE sami lidé. Dříve obřízku přeci spojovali s nedostatečnou hygienou a teplých prašných oblastech, nedostatkem vody a nemožnosti sprchování, koupání a tak - tot' vše. Tak to tam prostě jednoduše zamontovali a měli vyřešenou povinnou obřízku. Jak víš (víme), sám sv.Pavel na to tehdá přišel a jasně sdělil že Bohu na obřízce opravdu vůbec nezáleží. Věřící žili ve starých zvycích a vycházeli ze Starého zákona kde se ta povinnost vytvořila. Bohu záleží na obřízce asi stejně tak, jak si často myjeme nemyjem nohy, prdel celé tělo atd. Jenže zarytá víra a fanatismus daného věřícího holt zatemňuje věřícím totálně mozek - o tom přeci žádná. Moc dobře víme čeho je schopen fanaticky věřící. Pár už jsem jich taky potkal ... to je teda něco a zážitek! Nikdy více takový fanatismus.

Jasne (Po, 30. 10. 2017 - 00:10)

Pozitivum,když ti něco...A jeste za to I rad zaplatis třeba v klinice GHC, ktera toto propaguje, za operaci předkožky penisu, a to jen malý chirurgický zákrok, při kterém je odstraněna předkožka - kožní řasa, která překrývá žalud penisu. Ten zůstává po zákroku trvale odkrytý, coz je skvely a to je ta VYHODA!
Na celém světě je obřezána asi čtvrtina všech mužů.
Důvody obřízky jsou jednak náboženské (židovství, islám), jednak zdravotní nebo hygienické, výjimečně i estetické.
Nejčastější lékařská indikace:
Fimóza a parafimóza – časté vrozené vady, kdy zúženou předkožku nelze přetáhnout přes žalud vůbec (fimóza) nebo s potížemi, které vedou k zaškrcení žaludu předkožkou (parafimóza)
Průběh operace:
Před zahájením výkonu je nutná vstupní konzultace a dohoda mezi klientem a lékařem o rozsahu výkonu. Lze totiž provést redukci předkožky částečnou nebo úplnou.( kdyz uz tak uz jedine uplnou)

Provedení je možné ambulantně či při jednodenní hospitalizaci. Výkon probíhá v krátké celkové nebo svodné anestesii, doba trvání je cca 1 hodina.
A je to.
MAS NECO PROTI NEBO NECO DOPLNIT? A hlavni vyhoda je ze prijedes na nic se nikdo nepta krome vysetreni a důvody jsou dane, vyberte styl a způsob anestezie a muzete vzit s sebou I sveho potomka a za 1hodinu se pridate ke stale ve svete rostouci populaci obrezanych muzu, je to jen maly kosmeticky zakrok a jste Kosher.

Aha (Ne, 29. 10. 2017 - 18:10)

Pozitivum,když ti něco uříznou je asi,že to nemáš,ne?

Frida (Ne, 29. 10. 2017 - 17:10)

Já to myslel vážně s tou...Tady? tady to nikdo nemyslí vážně, proto sleduj obřízku v zahraničí, ona se tu postupně uchytí jako v Německu, nízká a tuhá, tak jak to má být :
ps
Hlavně jsou tu zcela zamlčené možné POZITIVNÍ důsledky na obřezané muže.(to musím též na emiminu opravit. To lze udělat editací článku)
SLEDUJ POZITIVA OBŘÍZKY
https://lowcuts.tumblr.com/archive

Mirek (Ne, 29. 10. 2017 - 13:10)

Tak si to uřízni ostrou...Já to myslel vážně s tou radou, a taky že když je nějaká diskuzní skupina pod doktorkou, že by tam měla být inteligentni debata, ale není. Hned jsou tady 3 další Mirkové a dělají si z toho legraci a nějakej Tony úplně z cesty píše že ho sex s obřezaným bolí, ale na doktory odkáže na jinou stránku,přestože se jeví jako znalec, jinej že to chce uříznout a jediná rozumná odpověď byla od Steva. Kde je tedy zakopanej pes?

Frida (Ne, 29. 10. 2017 - 05:10)

:-) Tak na to zapomeň že do...Ahoj Steve, pochopitelně jestli to bereš cestou přes nějaké stupidní postupy dlouhodobě zakořeněné ve stále přežívajím zdegenerovaném zdravotním systému, nic není hned a tak čekáš. Ale v moderním světě soukromé mediciny opravdu je to tak, funguje to téměř hned, dolova "dáš ptáka na stůl", celková narkoza není nutná . A pro inspiraci Mirkovi a jiným zájemcům o obřízku je také občas nutno nahlédnout i jinam třeba :https://lowcuts.tumblr.com/archive

Mirek (Ne, 29. 10. 2017 - 03:10)

"nic"

Mirek (Ne, 29. 10. 2017 - 03:10)

:-) Tak na to zapomeň že do...Vždyť na tom není těžkýho, šlo by to rychle. Jiná věc by byla ten šourek.

Mirek (Ne, 29. 10. 2017 - 02:10)

Tak si to uřízni ostrou...Dík za radu. Možná to vezmu i s pytlíkem, mám nějakou krizi.

Karel (Ne, 29. 10. 2017 - 02:10)

Dík za radu. Nic si...Tak si to uřízni ostrou kudlou a máš pokoj - nebo třeba manželka jde do toho.

Steve (Ne, 29. 10. 2017 - 02:10)

:-) Tak na to zapomeň že do Vánoc ... všude jsou dlouhé čekací doby, kor pokud jdeš do nemocnice pod narko'zu. Ty si myslíš že někde přijedeš, dáš jim na stůl ptáka a že ti ho okamžitě udělají? :-D

Mirek (So, 28. 10. 2017 - 19:10)

Na jednu stránku bych ti...Dík za radu. Nic si rozmýšlet nechci, já vím co chci. A chci abych do vánoc byl fit. Ale neumím si poradit s doktorem na tom webnodu kloudné konkrétní doporučení nelze najít a chtěl bych někoho, o kom se ví, že je opravdu dobrej, tedy zkušenej a umí to. Může to být i plastik, který to umí a bude z toho hezký a estecický výsledek bez komplikací. Je jedno kde, autem dojedu všude, může to být i Česku, eventuelně i v Německu nebo tak do rozumné vzdálenosti. Dík.

Mirek (So, 28. 10. 2017 - 15:10)

Chci si nechat udělat obřízku. Je to i přání mé ženy, kterou tak postavím před hotovou věc. Akorát mám trošku dilema, jakého lékaře oslovit, aby měl u nás co nejvíc zkušeností s jejím prováděním. Jde mi o výsledek a také to budu platit, takže jestli tady někdo má v tomto ohledu zkušenosti uvítám radu.

Obrizka (St, 25. 10. 2017 - 16:10)

Mne opravdu nezajímají...Toto neni zadna viktorianska doba, a nas vubec nezajimaji "foreskin FREAKS" tzv bizarni exoti libujici si v pathogennich, fimotickych predkozkach, ale realita a zname nesmirne mnozstvi lidi spokojenych s obrizkou, kterym pomohla a kteri o tom pisi a vyjdaruji diky kapacitam. Ano mozna kdyby byli byvali rodice takovychto nasledne obrezanych muzu rozumni a nechali dotycneho vcas osetrit lekari a nezkouseli nejake mastickarske pseudolecby, tak by takovy muz uz davno mohl mit svuj problem s nekvalitnim sexualnim zivotem vyresen a mit tak I dokonale sebevedomi, jako napr. v tomto svedectvi: "Rada by som sa poďakovala za svojho priateľa vlada-scania,ktorému pán MUDr.Roman Sokol pomohol obriezkov,obaja sme max.spokojní už len preto že milovanie je teraz dokonalé a krásne príjemné,čo dokáže v tomto prípade posúdiť len žena,pán Sokol mate zlaté ruky,ste chlap na správnom mieste,je krásne že pomáhate mužomznovu získať sebavedomie a tak isto vám patrí vďaka za partnerky,manželky,milenky ktorím ste mužom pomohol"

Reklama

Přidat komentář