Reklama

Obřízka

Gine (Ne, 22. 10. 2017 - 23:10)

To není stoprocentně...To jsou fakta, že ..The connection between circumcision and the royal family was started by George I, who brought the practice over from Hanover. And it has continued through Queen Victoria’s children to Edward VII, and then through the Duke of Windsor to the Prince of Wales, Princes A ndrew and Edward.

A ty (Ne, 22. 10. 2017 - 23:10)

To obviňování ze...Takové hrdinné matky zakuklené do hábitu určíte znáš jak opnuji svému arabském manželovi.

Diana (Ne, 22. 10. 2017 - 23:10)

To je mně úplně ukradené....?..ale stejně skončily obřezáni jako i ona příkladně dala přednost obřezanému péru.činy mluví ne slova.

Tony (Ne, 22. 10. 2017 - 23:10)

Pokud se někdo nechá...Ceký farmaceutický prumysl ve spolupráci se zkorumpovaným doktory lze chápat jako jeden obrovský blud! A nějaké obrizky, to je jen zlomecek.

Diana (Ne, 22. 10. 2017 - 23:10)

Vím, tak se lady Diana tomu...a co zmohla? Jit proti vuli královny? A jak ve finále skončila? S obřezaným arabem...asi jí to pak vyhovovalo to arabský tvrdý obřezaný péro , co ty na to?

Kultura (Ne, 22. 10. 2017 - 22:10)

která bazíruje na...pro tebe může být nekultura pro druhého, NEZAPOMEŇ! když bys přišel na návštěvu třeba v normálních zemích a zul se do smradlavých ponožek, jako třeba na sídlišti do paneláku budeš za nekulturu. Nehodnoť kulturu podle sebe, jak to dělá gin....kultura stolování u královny je jina než li kultura nestolování u kmene Zulu, či u cigánů v Chomutově a Chánově, asi bys s nima taky "nestoloval". A u kralovny jsou taky všichni obřezáni...takže podle tebe je anglický princ nekultura?

Jahoda (Ne, 22. 10. 2017 - 20:10)

já tě varoval Gin!
Vyhranil jsi se pouze pro jednu stranu a tím že jsi nedal prostor té druhé jsi rýpl do vosího hnízda!
A to ti pokoj nedá,neb roj rozzuřených sršáňu,včel medonosných žihadlem disponujících a lidí kteří jsou přesvědčeno o své pravdě ti pokoj nedají a proto poznáš boj!
Já Jahoda jsem pro a proti a v mnoha případech dávám za pravdu i tobě...no ale!
Na obřízce je i mnoho kladného a na tomto prostě neslevím!
Židovská a islámská kultura jsou toho důkazem,že to sviští jen to piští a populace,nová generace se množí a množí,je to dílo Boží.

Obrez (Ne, 22. 10. 2017 - 19:10)

moc dobře si pamatuju co jsi...Budte konkretni a explicitni a predlozte dukazni materialy a zdali je to pak v rozporu s LEGE ARTIS

Obrez (Ne, 22. 10. 2017 - 18:10)

Chápu , že má smysl...To je super srovnavat kupirovani usi psu s obrizkou novorozencu at Petra ukaze jedinou obrizku novorozence v Cesku a k tem psum ano psa lze zakonne kupirovat take se to deje, za urcitych podminek nebo snad nevidite kupirovany psy? to je jako si myselt ze nejakou sousedku Petru pusti turci K obrizkam v Turecku...zrovna tak si myslet ze neni trefne kdyz ozrala spadne do Rynu nebo si neco necha nekde obrezat..

Obrez (Ne, 22. 10. 2017 - 18:10)

19.7.2009 20:48 -...Proc myslíte ze by si v zemi, kde se novorozenci neobrezavaji, snad nekdo mohl myselt to memyslitelne, tedy ze je to sranda obrezavat novorozence?

sardanapal* (Ne, 22. 10. 2017 - 18:10)

Chápu , že má smysl obřezat ptáka s fimosou ...
Špičku (chobotu ) mám pryč taky ...
Ale nechápu jakékoliv další mrzačení a tzv. zasvěcení , jako sekání a pilování zubů , různé roztahování a propichování , zvětšování těchto otvorů , dále pak tetování a modeláž těl osob nezletilých ...
Ořezávání genitálií u dívek ...

Už sem to tady kdysi psal - kupírování štěněte je v tomto státě nezákonné ...
Děti sou ó něco míň ???

Obrez (Ne, 22. 10. 2017 - 17:10)

19.7.2009 20:48 -...
A proc to rikas tady? Tady se delaji obrizky Jen ze zdravotních důvodů, jinak to rekni v Americe a take v Turecku Samotná obřízka je ovšem stará tradice, která má kořeny už před 4000 lety v Egyptě. A Gin to holt nezmeni...

OBREZ (Ne, 22. 10. 2017 - 17:10)

Obřízka se má dělat POUZE...V Turecku je zdravotní důvod holt dospivani. Nevim jak je to v Chomutove, naucte se rozumet jinym kulturam kterym Angela otevira dvere

Steve (Ne, 22. 10. 2017 - 17:10)

Obřízka se má dělat POUZE když je k tomu zdravotní důvod ... ostatní kecy a propaganda, jak církevní tak světská je úplná hovadina o ničem a k ničemu. Člověk rozumný má toto chápat a né levně naletět nějakému vypravěči pohádek. S problémy se chodí přeci k lékařům zcela normálně a přirozeně. Je smutný že se i církev a víra přilepila na řešení předkožky - připadá mi to naprosto mimo a ujeté. Kdo věří v tyto spojitosti tak je s prominutím opravdu tupej vůl. Nic víc, nic míň. Vztah s Bohem přeci nejde přes šulina :-) No nezlobte se na mě, musel jsem to takto na tovinu říct - Je to prostě absurdní.

Obrez (Ne, 22. 10. 2017 - 17:10)

Dnes se využívají moderní technologie a laser. = LEGE ARTIS! Obřízku dělají převážně lékaři v nemocnici," nastiňuje Güven Demir. I to je důvod, proč samotný akt nebudí hrůzu a kluci se na něj těší. "Hoši se cítí jako malý princové. Oprávněně, každý syn je ve své rodině takovým princem."

Obrez (Ne, 22. 10. 2017 - 16:10)

Skupina VZDELANYCH a OSVICENYCH Turku !
Určitě si pamatujete, jak jste v dětství toužili vstoupit do světa dospělých. Otázka je, kde se nachází práh dospělosti a kdy se chlapec stává mužem. Při prvním použití holicího strojku, prvními tanečními, nebo okamžikem převzetí občanského průkazu? V Turecku považují za první krok k dospělosti obřízku.

Tony (So, 21. 10. 2017 - 10:10)

Jahodo!

Měl by sis přečíst tento článek, jehož úvod ti tu okopčím:

Jsme skupina vzdělaných a osvícených Židů, kteří se domnívají, že barbarská, primitivní, mučivá a zmrzačující praxe obřízky nemá místo v moderním židovství.

Rabbi Mojžíš Maimonides ( 12. století) sám přiznal, že se obřízka provádí kvůli znecitlivění penisu a omezení masturbace.

Židé patří mezi nejvzdělanější lidi na světě. Tvoříme sice pouze 1/3% světové populace, ale obdrželi jsme 33% Nobelových cen. Jsme dost vzdělaní na to, abychom pochopili, že mrzačení penisu chlapce není přijatelné v moderní době.
Referendum o zákazu obřízky v San Franciscu

(Stát Kalifornie nakonec konání tohoto referenda zakázal s odůvodněním, že takové referendum se může konat pouze na celostátní úrovni.gin)
Byla snaha o vyvolání referenda v San Franciscu, které by zakázalo dětskou obřízku bez vyjímky. Mnoho lidí vystoupilo proti tomu, že takový zákaz by byl protižidovský a protimuslimský. To ale není pravda. Všechny děti bez vyjímky si zaslouží právo na genitální integritu a na autonomii svých těl. Nikdo nemá právo rozhodovat za své dítě a měnit jeho tělo nevratným neteraupetickým zákrokem, i když je tento proveden ve zdravotnickém zařízení a to ani ze zdánlivě zdravotnických důvodů. Náboženská svoboda nedává nikomu právo zmrzačit něčí tělo a to ani v tom případě, že se jedná ještě o dítě. Rodiče mají pouze právo rozhodnout o terapeutickém zákroku, jako je odstranění mandlí nebo slepého střeva. Obřízka však toto nesplňuje.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/zide-proti-obrizce/

Jahoda (So, 21. 10. 2017 - 01:10)

Jahodo, Dobre Ty! A co...problém Gina je hlavně v tom,že na obřízce hledá pouze negativa a tím vyhraňuje a rozděluje.
Já Jahoda proti obřízce nic nemám ,ale zároveň mám k ní i výhrady,prostě nesourodý názor který nekoleruje s postojem vůdce za kterým by někdo šel.
Jsem již takový,že vůdce a jejich uvažování nemusím.
Proti obřízce mám třeba to že je prováděna bez souhlasu ,rozumu a svobodné vůle a to se třeba těch kojenců týká,jsou bezbranní,ale mám i ten názor,že je na ní i spoustu kladného a jak správně říkáš najdou se celé národy které do tohojdou dobrovolně a Teen Korejců se to týká hlavně.
Američani jsou také zvětšiny obřezaní o Židech nemluvě,tam jsou všichni a vzhledem k tomu že se jedná o nadprůměrně schopný a inteligentní národ asi mají pádný důvod si tuto tradici bránit.
Bude proto na ní hodně kladného.

Obrez (So, 21. 10. 2017 - 01:10)

a jak mě potom...Jahodo, Dobre Ty! A co takovy mlady Korejci? Tam do toho jdou vsichni pubertaci Sami a dobrovolne a je jich obrezano 99%% a pak nam tady stavi Hyundai a vsichni jsou z nich asi tedy krome Gina...

Jahoda (So, 21. 10. 2017 - 00:10)

Jahodo, tu popisuješ něco,...a jak mě potom vysvětlíš,že nadpoloviční většina mužské populace v USA je obřezána?
Nevěřím že obřízku nenávidí,protože pokud by ano,nespáchají ji i na svých dětech....ale jo....ty to určitě svedeš hlavně na Židy,že jim v té USA vládnou ....?
Já si myslím,že takové ženské je jedno jestli má vrz s obřízkou,anebo ne,taková ženská chce hřebce,anebo býka a v rauši je jí šumafuk jestli má obřízku,nebo ne.

Reklama

Přidat komentář