Reklama

Obřízka

xyz (So, 18. 11. 2017 - 22:11)

Myslím, že byste měli...Martino, žel v tomto je česká, slovenská, německá a rakouská medicina ve velmi zoufalém stavu. Co doktor, to odlišný názor. Na 95% obřízek u dětí ze "zdravotních důvodů" je naprosto zbytečných.

Znám spoustu mužů, kteří kvůli tomu mají zničený sexuální život a pak určité doktory proklínají a někteří tíž nedovedou odpustit svým rodičům, že toto připustili.

Okamura-san (So, 18. 11. 2017 - 22:11)

není tak jako tak úchylka....U lékaře, vejde paní a ptá se, zda již skončil lékař ordinovat.
Lékař hned na to: "Tak pojďte babičko, hned se svlékněte do naha, no tak dělejte, rychle" Paní se diví,ale autoritě lékaře podlehne a svlékne se a doktor, tak vypadáte přiměřeně věku, co jste potřebovala vyšetřit?! No já jsem vaše spolužačka a chtěla jsem vás pozvat na třídní sraz po dvaceti letech...

cirkumfetišismu (So, 18. 11. 2017 - 20:11)

není tak jako tak úchylka. To má mnoho vrstev. Cirkumfetišismus je buď spojen s náboženským tmářstvím, nebo je ohavným kryptonáboženstvím (USA).

Jistou úchylkou je acucullofilie. Pokud se ovšem v dnešní postmoderní době dá hovořit o úchylce. Postmodernisté totiž považují všechny sexuální úchylky za normál. Feryna z Kliniky považuje za normál i pedofilii.

Já postmodernista nejsem, a tak ty sexuální úchylky za normál v žádném případě nepovažuju.

Ochmeka (So, 18. 11. 2017 - 19:11)

Ať hledám jak hledám heslo cirkumfetišista nikde na internetu není, zřejmě uchylka doposod nepopsaná nebo fejk news.

Jindra (So, 18. 11. 2017 - 12:11)

Koukám, že jsem zaspal dobu, každý se nechá vopejznout.

Martina (So, 18. 11. 2017 - 07:11)

Myslím, že byste měli skončit s těmi hádkami. Každý máte svou pravdu, a kvůli druhému ji nebudete měnit. Dospělá osoba ať si se svým tělem dělá co chce. A mámy poučí lékař. A hlavně nezapomínejte, že tady na Doktorce jsme pouze hosty. A tak bychom se měli chovat.

Doggy (So, 18. 11. 2017 - 01:11)

Shang Ring toto geniální zařízení pro provedení OBŘÍZKY dospělého muže je jednorázové obřízkové zařízení Gomco Clamp PREPEX.
Buďte první, kdo napíše recenzi o tomto produktu!
Skoro JIŽ vyprodán, dostanete na EBAY,Zbrusu nový: nejnižší cenaCca. 760,13 Kč. Již jsem ho přidala do košíku.

Uvědomili jste si, že obřízka může pomáhat při potlačení epidemie HIV / AIDS v oblastech s vysokou prevalencí, nejen v Africe, ale v regionu od Kadaně přes Chomutov , Jirkov až do Cínovece, Varnsdorfu, Vojtanova, Aše a Hory Svatého Šebestiána? Zvlašť kde může dojit k migraci za prací při těžbě litia? Vědci se snažili najít nové způsoby, jak provádět obřízku, jejíž způsob bude pro muže výhodnější a který s větší pravděpodobností zvýší o ni zájem.
Pište Vaše zkušenosti se Shang Ringem, pozor je o tom i instruktážní video na Youtube!

Zdravotník (So, 18. 11. 2017 - 01:11)

jsem to pomotal, ale...Ve zminěném regionu by mělo jít o Využití převratné metody pro obřízku ShangRing. SHANG RING se doporučuje zvláště u chlapců mladších 18 let v Keni: výsledky pilotní studie
Quentin D. Awori, Richard K. Lee, [...] a Mark A. Barone
Další informace o článku:
Úvod: Mužská obřízka je prokázanou preventivní strategií proti šíření HIV. Nový strategický rámec 2016-2021 Světové zdravotnické organizace týkající se dobrovolné lekařsky provadené obřízky (Voluntary Medical Male Circumcision -
VMMC) se zaměřuje na 90% mužů ve věku 10-29 let, kteří obdrží obřízku do roku 2021!
Předvídá se nárůst poptávky po obřízce.!!! Rovněž uvádí, že použití obřízkových prostředků je bezpečná a účinná inovace, která urychluje dosažení těchto cílů. Primárním cílem této pilotní studie bylo zhodnotit bezpečnost a přijatelnost novinky ShangRingu, pro obřízku prováděnou masově u chlapců mladších 18 let.
Metody: Bylo obříznuto celkem 80 chlapců, ve věku 3 měsíců až 17 let, s použitím metody no-flip ShangRing. Všechny kroužky byly odstraněny o 5-7 dní později. Účastníci byli hodnoceni jednou týdně, dokud se rána nezhojila.
Výsledky: Téměř všechny (79/80, 98,8%) obřízky byly úspěšně dokončeny pomocí techniky bez flip ShangRing bez komplikací. V jednom (1,2%) případu se vnější kroužek po odstranění předkožky vyklouzl a postup byl dokončen šitím.

Zdravotník (So, 18. 11. 2017 - 00:11)

že mé věcné příspěvky...Hmmm, VELEZKUŠENÁ a ještě k tomu zdravotnice DAGGY, to zní slibně něco jako doggy style, zdravotnicé jak vy-shit-á! Ale pozor!
Podle toho jak popisuje své vzdělání "zdravotnické" tak ho tak získala na E55 - s největší pravděpodobností.
Tento příspěvek opět potvrzuje NEZBYTNOST zavedení OBŘÍZKY jako celoplošného regionálního očkování při prevenci proti přenosu pohlavních chorob, zvláště na hraničních přechodech Cínovec, Varnsdorf, Vojtanov, Aš a Hora Svatého Šebestiána.
Ta "zdravotnice" totiž propaguje velice rizikové střídání partnerů, sex s neobřezaným bez prezervativu ( na neobřezaném penisu prezervativ nedrží a roluje se pod předkožku ap.)
Vysoký počet pohlavních chorob podle odborníků souvisí právě s turistikou za sexem. Policisté rozdávali cizincům letáčky na hraničních přechodech Cínovec, Varnsdorf, Vojtanov, Aš a Hora Svatého Šebestiána,

hm (Pá, 17. 11. 2017 - 14:11)

je pouze psychické...tak to je tady potom veškerá debata zbytečná

to (Pá, 17. 11. 2017 - 08:11)

to ano, dokud nedojde na orálje pouze psychické vsugerování, to by pak bylo třeba "medvčdí ucho" také obřezat, poněvadž obsahuje více záhybů a hůře se čistí než penis s předkožkou.

Navíc, z lízání kompletně obřezaného "medvědího ucha" nemohu dostat ani rakovinu jazyka ani hrtanu.

Ve skutečnosti to jsou naprosté nesmysly.

Muž (Pá, 17. 11. 2017 - 00:11)

vidím, že mé věcné...Asi tvé věcné příspěveky na téma obřízka se vymikaly pravidlům a nejsou ve prospěch rozproudění diskuse ale její záhuby, Uvažuji o obřízce, spíš z důvodu příliš dlouhé předkožky. I při erekci zůstává žalud zcela zakrytý a při pohlavním styku mám občas pocit, že souložím s vlastní předkožkou. Asi bych upřednostnil radikální obřízku - odstranění celé vnitřní i vnější předkožky i uzdičky. Co si o tom myslíte?

Obrez (Pá, 17. 11. 2017 - 00:11)

Černá žluč je toho příčinou, postiženým orgánem je mozek, kde se hromadí nadměrné množství tzv. černé žluté, to je něco jako smegma za předkožkou. Na tu ale lékaři
(viz lékaři-online) doporučují obřízku. " Pokud Vám příliš dlouhá předkožka činí tyto potíže, je obřízka správnou volbou. V ČR je dostatek pracovišť, která Vám obřízku provedou."Lékaři na černou žluč věřili dva tisíce let! Slavný Paracelsus nevěřil na černou žluč doporučoval spíše látky vyvolávající smích
Lze říci, že prvním "antidepresivem", které bylo užito lékaři v léčbě deprese bylo opium. Těm movitějším nemocným lékaři doporučovali pobyt u moře, hojnost jídla, pití a užívání sexuálních rozkoší.
Není tajemstvím, že deprese postihla i řadu význačných osobností, mimo jiné k nim patřil Poe, Twain, malíř van Gogh, hudební skladatelé Mahler a Schuman.
Ps
kompletní seznam lékařů, do jejichž praxe patří i zaměření na Cirkumcize (obřízka) v lokalitě
Cirkumcize (obřízka) Brno
Cirkumcize (obřízka) České Budějovice
Cirkumcize (obřízka) Karlovy Vary
Cirkumcize (obřízka) Hradec Králové
Cirkumcize (obřízka) Liberec
Cirkumcize (obřízka) Olomouc
Cirkumcize (obřízka) Ostrava
Cirkumcize (obřízka) Pardubice
Cirkumcize (obřízka) Plzeň
Cirkumcize (obřízka) Praha
Cirkumcize (obřízka) Ústí nad Labem
Cirkumcize (obřízka) Zlín

žena (Čt, 16. 11. 2017 - 23:11)

dlouhého ho moc nemám- v...já myslím, že o délce to ani tak není, pokud tam není extrém jedním nebo druhým směrem..spíš o techniku a celkovou chemii

Tony (Čt, 16. 11. 2017 - 23:11)

dlouhého ho moc nemám- v erekci,ale zato je tlustý jako špekáček

žena (Čt, 16. 11. 2017 - 23:11)

Já si hlavně myslím, že...to ano, dokud nedojde na orál

Martina (Čt, 16. 11. 2017 - 23:11)

Ano je třeba odstranit...Já si hlavně myslím, že většina žen ani nemá srovnání. A hlavně upřednostňují šíři penisu, než jestli je obřezaný či nikoliv.

tvůj (Čt, 16. 11. 2017 - 23:11)

nejsem Jasmína ani mistr a...názor ti neberu

ale dlr mného hloubkového průzkumu má většina žen názor naprosto opačný, proto se děsí toho, ře by nějaký HRABOČ BODOVÝ, měl zmrzačit jejich syna amputací předkožky.

žena (Čt, 16. 11. 2017 - 22:11)

teď se opět skrývající...nejsem Jasmína ani mistr a taky si myslím, že obřízka je super. a k tomu pěkně oholený kolem.

JH (Čt, 16. 11. 2017 - 21:11)

"Mám velmi silné...Deprese zrovna tak jako i obřízka nepochybně provází lidstvo převážnou část jeho historie. Již starověk znal depresi (příznaky nemoci popisované starými autory se velmi podobají dnešním) a z historek lze odvodit, že melancholii měli v antickém Řecku na svědomí olympští bohové a u židů za ní stál trestající Jehova

Reklama

Přidat komentář