Reklama

Obřízka

Jasmína (Čt, 16. 11. 2017 - 19:11)

Ano je třeba odstranit příčinu a tou je vždy zúžená předkožka. Řešení pouhých následků bez odstranění předkožky smysl nedává.Obřízka patří mezi jednodušší zákroky. Při zákroku lékař nejlépe zcela odstraní předkožku a kůži přišije k okraji penisu pod žaludem.
Operace se u dospělých provádí zpravidla v částečném znecitlivění. Zúžená předkožka totiž pánům velmi omezuje sexuální život a představuje riziko akutního zaškrcení! Odborně lékařem provedená obřízka navíc není ani bolestivá, ani ponižující, a
VĚTŠINA ŽEN, KTERÉ MĚLY MOŽNOST SROVNÁNÍ, UPŘEDNOSTŇUJE, MÁ-LI MUŽ PENIS OBŘEZÁN !
D E V A S T U J Í C Í následky na potenci má dlouhá a zúžená předkožka a zejména v kombinaci s velkým množstvím vypitého piva, přísloví "mok pěnivý, ocas lenivý" je víc než výstižné. Existují sice klinicky zadokumentované výjimky, kdy muži měli po dvou a více promilích silnou erekci, jsou však hodně vzácné.

Většina (Čt, 16. 11. 2017 - 08:11)

a většině má opačný...má opačný názor pouze v očích cirkumfetišistů. Těch je sice v ČR velmi malinko, ale na českém internetu obrovitou hubu.

Steve (St, 15. 11. 2017 - 23:11)

Hlavně, že Tony ví, co...:-) No to by mne taky zajímalo odkud ví pocity mnoho žen ... a hlavně v porovnání S a BEZ předkožky - s dotyčným konkrétním mužem. Jinak to totiž provnat nejde.

Takže Tony ... ??? Toto se jistě neprobíralo na študiích v Litoměřicích.

no (St, 15. 11. 2017 - 19:11)

se slovenského Modrého...a většině má opačný názor a je logické, když v něčem problém nevidí, tak o tom nikde nepíši. to je prostě fakt.

* (St, 15. 11. 2017 - 19:11)

normálmálních žen je...Souhlas s první větou. Avšak do té doby než potkají někoho s obřízkou!

Alca (St, 15. 11. 2017 - 18:11)

mnohé ženy mají...to je jen zanedbatelný promile, většina je spokojená.

Steve (St, 15. 11. 2017 - 18:11)

a kdo jsem?Jo, i mne by zajímalo kdo jsi ...

no (St, 15. 11. 2017 - 18:11)

kdo jsi.

Nejedná se...a kdo jsem?

Jana (St, 15. 11. 2017 - 18:11)

za mě už jedině sex s obřezaným. Konec smradu, humusu a slabé výdrže. Kdo nezažije nepochopí

Ano, (St, 15. 11. 2017 - 17:11)

se ti nevysmívá. Tvůj...přesně. Nijak se tímto tématem nezabývám, spíš mi přijde úsměvné, jak pán horlivě bojuje za předkožky. V České republice. Je škoda, že takhle agitační člověk svůj čas nevyužívá na důležitější okruhy než je špatný sexuální život Němců s obřízkou.

Nikdo (St, 15. 11. 2017 - 17:11)

se mi vysmívat jak chceš,...se ti nevysmívá. Tvůj problém je, že moc tlačíš na pilu. A tím škodíš tomu, co chceš prosadit. Bez ohledu, jestli je to dobré nebo špatné

Toooony (St, 15. 11. 2017 - 17:11)

ty nemáš co dělat,co?

brainwashing (St, 15. 11. 2017 - 17:11)

já to mám v hlavě dobře...napojen na mezinárodní hnutí :-D

Martina (St, 15. 11. 2017 - 16:11)

který se tam objevil pod ní...Tony, ale tobě už začíná hrabat....

Pavel (St, 15. 11. 2017 - 14:11)

Obřízka je nejlepší vec co může být. Děkuji že jsem obrezany. Ten krásný pocit volného nezpoceneho žaludu je k nezaplacení. Nechte svve děti obrezat ať pak nemusí v dospělosti. Pomůžete jim tím. Jo a orgasmus mnohem lepší a citlivost výborná.

Ruské stránky p (St, 15. 11. 2017 - 00:11)

u malých chlapců je to...O VÝHODÁCH OBŘÍZKY se hodně píše i v Rusku kde to bylo dříve tabuizované komunisty a nyní je tam svoboda v tomto směru...
? ????? O stránkách alldeti.com
????????? ? ?????? ??????? ????? ?? ???????

??????? >> ???? ?? ???????? >> ????????? ? ?????? ??????? ????? ?? ???????

Obřízka a další způsoby péče o penis
Obřízka je odstranění okraje kůže, obvykle pokrývající hlavu penisu. To se provádí z hygienických a praktických důvodů. Kůžička produkuje bělavou masu nazývanou "smegma", která se hromadí pod předkožkou. Někdy prostor, naplněný smegma, se stává místem podráždění nebo infekcí. Po odstranění předkožky se nic nenachází a není tam žádná infekce.
Pokud se obřízka provádí v raném věku, nevyvolává to psychické trauma, na rozdíl od obřízky ve věku, kdy si to chlapec uvědomuje. Obřízka je užitečná, obzvláště když jsou obřezání i kluci v sousedství - pak se chlapec necítí "jiným než šichni ostatní". Neexistuje však naléhavá potřeba se takto cítit . Obvykle se provádí obřízka v mateřské nemocnici.

????????? ? ?????? ??????? ????? ?? ???????
????????? – ??? ???????? ???? ????, ?????? ??????????? ??????? ??????. ???????? ??? ?? ????????????? ? ???????????? ???????????. ???? ??????? ???????? ????????? ????? ??? ????????? «??????», ??????????????? ??? ??????? ??????. ?????? ????????????, ??????????? ???????, ?????????? ?????? ??????????? ??? ????????. ????? ???????? ??????? ????? ?????? ???????????? ?????, ? ???????? ?? ?????????. ???? ?????????? ????????? ? ?????? ????????, ??? ?? ???????? ??????????????? ??????, ? ??????? ?? ????????? ? ???????????? ????????. ????????? ???????, ???????? ????? ???????? ??????????? ????????? ?????????, — ????? ??????? ?? ????????? ???? « ?? ?????, ??? ???». ?? ????????????? ????????????? ? ??? ???. ?????? ????????? ???????? ??? ? ????????? ????.

Je (St, 15. 11. 2017 - 00:11)

u malých chlapců je to...ano, to zúžení může být a nemusí být normální a proto je také i normální, že ze zdravotního a lékařského hlediska to rodiče nechávají na vzdělaných lékařských kapacitách, aby rozhodli o vhodnosti obřízky,a neponechávají to na radu nějakého hodného strýčka z netu, stahovat a stahovat, až se to zaškrtí a pak hurá k doktorovi a o "Není" si myslíme své.

No (Út, 14. 11. 2017 - 19:11)

Nejlepší je udělat...jestli měli úzký předkožky, tak jistě správný řešení.

Tina (Út, 14. 11. 2017 - 19:11)

Nejlepší je udělat kompletní obřízku. Má ji můj manžel a nechali jsme ji udělat i našim dvěma synům.

No (Út, 14. 11. 2017 - 19:11)

Tak to má ale asi málo...jako kluk jsem o prázdninách chodil na brigády, takže pak jsem se sprchoval po práci s dělníky. Třeba v jedné továrně měl předkožku, co přesahovala žalud (chobot) jeden chlap, ostatní sice zakrytý žalud, ale stoprocentní krytí to nebylo. Podobně na sš při přohlídce u doktora, bylo nám tehdy 16. Předkožka delší než žalud, to má u dospělých málokdo, to je fakt běžnější, že je krátká a žalud celý je venku. Pokud nejde jinak, tak pochopitelně nejlepší obřezat. Viděl jsem před lety i částečnou obřízku na nuda. Chlap ležel, chvíli měl žalud z většiny zakrytý, při nepatrném zvětšení mu celý vylezl. Pak zas způlky zakrytý atd. Dle nepatrných změn velikosti, nešlo vůbec o to, že by mu stál. Na konci předkožky je užší proužek, který způsobuje, že se normálně předkožka takhle nepohybuje. Při erekci se někdy stáhne, ale vůbec nemusí. Ale každopádně u neobřezaných předkožka necestuje zcela volně sem a tam. Se změnou velikosti dojde k malým posunům, to ano, ale ne jak ten s tou částečnou obřízkou. Tu bych si nechal dělat leda tehdy, kdyby pak bylo normální krytí, tj. téměř celý žalud krytý. Pokud t je napůl a cestuje to sem a tam, tak to je na hovno. Při nějakým sportu asi ideální na to, aby se chlap udělal, i když o to vůbec nestojí. I nějaký plastiky mi dávají smysl jen tam, kde jde o menší zúžení. U absolutní fimozy mi přijde jak nejlepší kompletní obřízka, volnější, nejlíp nechat uzdičku, ale žalud celý venku. Částečný obřízky se často zajizví, kompletní ne. Tam druhá operace nehrozí.

Reklama

Přidat komentář