Reklama

Obřízka

Tony (Po, 13. 11. 2017 - 17:11)

Právě proto, že plno lidí...Ten termín šukací mašina jsem si nevymyslel. Už se tu v této souvislosti objevil. V každém případě - normální to není.

Vašek (Po, 13. 11. 2017 - 17:11)

Martino, to je věc názoru....Právě proto, že plno lidí trpí předsudky jako Tony, jsem zde psal, že se matka měla zajímat, proč její syn nechce děti. Tvrdit o někom, že se zbavil možnosti mít děti jen z té pohnutky, aby z něj byla šukací mašina, je primitivní stereotipní předsudek. Je to jen jedna z možností - dle mne ta nejméně pravděpodobná.

Tony (Po, 13. 11. 2017 - 17:11)

Proč by měl být sobec? Je...Martino, to je věc názoru. Touha po dětech a vnoučatech je přirozená. Zbavit se možnosti mít děti jen z té pohnutky, aby ze mě byla šukací mašina přirozené není.

Můj původní příspěvek zněl zcela jinak, ale kvůli výpadku vlakové wifiny se mi nenačetl. Teď stojíme na nádraží v Mostu, tak se snad tento načte.

Martina (Po, 13. 11. 2017 - 14:11)

Normálně píšou, že...Proč by měl být sobec? Je to jeho rozhodnutí v dospělém věku.
Jediného sobce co tady vidím, je jeho matka.

oprava (Po, 13. 11. 2017 - 13:11)

na přelomu roku 1996/7

Vašek (Po, 13. 11. 2017 - 12:11)

Jsem byla velmi vyděšená...Tak já vidím ve vašem příspěvku více problémů. Za prvé to, že zdravotní sestra prozradila lékařské tajemství. Být vašim synem, tak bych byl velmi naštvaný a zvažoval bych stížnost. Nedovedu si představit, že bych něco takového podstoupil a moje matka se to bez mého svolení dověděla. Za druhé je problém v tom, že prvotně neřešíte, proč nechtěl syn děti a hlavně řešíte sebe, že nebudete mít vnoučata. No a za třetí je špatné to, že pro vasektomii nejsou všude nějaká pravidla jako u nás pro sterilizaci u žen (věk, počet dětí...), jelikož člověk se v průběhu života hodně mění a váš syn nemůže ve 25 letech vědět na 100%, jaké bude mít názory třeba ve čtyřiceti. Jinak ještě by mohla být naděje na vlastní děti, kdyby si nechal zmrazit sperma.

ertz123 (Po, 13. 11. 2017 - 12:11)

také uvažuji o vasektomii. táhne pomalu na 50 děti mám 3. žena chce ze zdravotních důvodů vysadit prášky a z tělíska má strach. uvažuji tedy že zodpovědnost za ochranu přenesu na sebe.

Tony (Po, 13. 11. 2017 - 12:11)

Pánové ... vaše starosti...Já s velkou církví už nemám nic společného kvůli jiným věcem, a tak se mohu teoreticky věnovat věcem ohledně sexu. Prakticky to znám pouze z mých mladých let.

Tony (Po, 13. 11. 2017 - 12:11)

Jsem byla velmi vyděšená...Normálně píšou, že vasektomie je nevratná. Vypadá to, že váš syn je pěkný sobec. U mne by to mělo smysl kvůli mé dědičné neurologické chorobě. Stejně má má matka 7 vnoučat. Z toho pouze jediného vnuka. Jinak šest vnuček.

Jistě (Po, 13. 11. 2017 - 09:11)

Jsem byla velmi vyděšená...Adoptovat nějaké

Monika (Po, 13. 11. 2017 - 07:11)

Jsem byla velmi vyděšená když jsem viděla syna po třech letech co byl v cizině. Je mu 25 a nechal se tam obrezat a udělat vasektomii. Přišla jsem na to tak že sel k obvodacce a tam ji to řekl. Jako sestra tam pracuje kamarádka a řekla mi to. Nechtěla tomu věřit tak se podívala do karty. Co mám dělat nesouhlasím s tím co udělal. Obrizku mi přiznal zbytek popřel ale v kartě to je. Píši tam zvazivovatele chamovody pacient uvádí že podstoupil vasektomii. Co teď já chtěla vnoučata. Má šanci mít ještě nějak děti?

Steve (Ne, 12. 11. 2017 - 23:11)

může být pravda, ale to,...Pánové ... vaše starosti bych fakt chtěl mít :-D

Tony, ty zase nepřeháněj a nedělej ze sexuálního života to nejdůležitější. A problém se dá snad vždy nějak obejít nebo alespoň zmenšit když nic ...

Církev sex zakazuje málem definitivně, nebo alepoň ho nějak omezují naukou a blábolama co možná nejvíc ... Normální rozumný člověk snad nemá na krku tu hlavu jen na parádu (nebo aby mu nepršelo do krku) a zamyslí se a zvolí si snad rozumnou cestu v nějakých rozumných mantinelech a bude vše brát s velikou rezervou.

Tony (Ne, 12. 11. 2017 - 19:11)

Tenhle nesmysl s chorvatským...Napiš mi, nebo já ti později napíšu na email.

Tony (Ne, 12. 11. 2017 - 19:11)

Tenhle nesmysl s chorvatským...Četl jsem to kdysi na diskuzi o obřízce na www.kafe.cz. Tehdy jsem ty nesmysly polykal i s navíjákem. Jenže na www.kafe.cz admini tu diskuzi o obřízce zcela smazali, a když tam otevřeli novou, tak ta je prázdná.

Tehdy jsem to žral i s navijákem, dnes to však vidím jako báchorky úchylných cirkumfetišistů.

7777777777 (Ne, 12. 11. 2017 - 19:11)

Jezdím léta letoucí do...Tenhle nesmysl s chorvatským nudist campem tu už byl. Je to samozřejmě nesmysl- většina obrezanych evropanů jsou muslimové, a ti určitě na fkk pláže nechodí.

To sice (Ne, 12. 11. 2017 - 14:11)

Naopak sexuální život...může být pravda, ale to, že některé ženy mají s obřezanci bolestivý sex není důsledkem nadměrného cvičení. Proč ta bolestivost zmizí, když jejich partner zvládne rekonstrukci předkožky?

Cirkumfetišisté prostě nevědí, kterého flusu se chytit.

Ony věci v emerických lékařských časopisech jsou dost často bláboly.

Na (Ne, 12. 11. 2017 - 13:11)

Tak už jsi Němec.. My...mrzačení pohlavních orgánů jsou patřičně hrdí pouze fanatičtí islamisté. Ne všichni muslimové jsou ale fanatičtí islamisté.

I mezi muslimy jsou tací, kteří se proti tomuto mrzačení pohlavních orgánů ostře staví:

http://www.quranicpath.com/misconceptions/circumcision.html

Jasně (Ne, 12. 11. 2017 - 09:11)

máme i Turky a dle jejich... Tak už jsi Němec.. My máme? Ano v Německu mohlo být obřezáno určité procento, asi ale těch co se tam narodili, jinak jsou obřezání všichni turci co tam přišli a jsou na to patřičně hrdí!

A (Ne, 12. 11. 2017 - 08:11)

V Německu funguje více...Budeš pro Německo určitě obrovským přínosem jako protizávažím 3 milionů úspěšně tam žijících a obřezaných Turků

Jasmína (Ne, 12. 11. 2017 - 08:11)

co obřízka zničila jejich...Naopak sexuální život vůbec neničí obřízka, ta je mu prospěšná a mužská pro ženy velice. O ženách kterých píšete, že mají zničen sex život je to výsledek cvičení :
Podle nejnovějšího výzkumu vědců z University of North Carolina však ženy, které pravidelně cvičí s těžkými činkami, nebo se věnují extrémním několikahodinovým workoutům, neprokazují dobrou službu svému sexuálnímu životu. Intenzivní cvičení totiž efektivně zabíjí ženské libido a vede i k potížím s otěhotněním.

Reklama

Přidat komentář