Reklama

Obřízka

WOLF (So, 28. 1. 2017 - 22:01)

Obřízka je trestná !! Kdo nařídí někomu bez jeho vůle nebo nechá provést tento zločin musí být velmi přísně potrestán !! At už jde o lékaře nebo toho kdo tento zločin schválil na někom mladším 18 ti let !! Zločin proti lidskosti !!!

Anna (So, 28. 1. 2017 - 20:01)

Že to píše nějaký...myslím, že to byl docent Zvěřina. Žádný čerstvý absolvent z okresní nemocnice, ale doktor s letitou praxí, co učí žáky na vysoké škole.

Co je na tom špatného, že chtěla po manželovi, aby šel na obřízku? On tam šel dobrovolně, ale z lásky ní. Myslíš, že tvoje kůžička voní? Ale nejde o smrad, co uráží ženu, ale hlavně o riziko rakoviny ženských orgánů. Nakonec stejně příznivě to účinkuje i na muže, obřezaný muž nemůže dostat rakovinu penisu, ta se týká výhradně neobřezaných mužů. Jestli jsi ke své paní tak bezohledný, tak jsou i muži, co svoje manželky milují.

Blunt (So, 28. 1. 2017 - 17:01)

Poslední lékařská literatura potvrzuje, že mužská obřízka dítě nemá žádný osvědčený léčebný přínos, a tam je stále více důkazů o sexuální a psychické újmy. Žádný národní lékařské organizace na světě doporučuje obřízku. Vzhledem k tomu, američtí lékaři nevykonávají circumcisions za prokázané ze zdravotních důvodů, psychosociální faktory jsou identifikovány a zkoumány prostřednictvím aplikace poznatků z oblasti sociální psychologie a lékařské sociologie. Tendence, aby se zabránilo úzkosti a teoretické modely skupinovou dynamiku a kognitivní disonance pomoci vysvětlit přesvědčení lékařů, hodnot a chování týkající se obřízce.

Tato analýza odhaluje složité, rozmanité a hluboce zakořeněné důvody, které představují skutečnost, že většina amerických lékařů v příslušných specialit provádět circumcisions. Tyto důvody jsou spojeny s lékařským vzdělávání a odborné přípravy, hodnoty lékařské profese, psychologické faktory spojené s obřízkou, institucionálních faktorů a americkou kulturu. Mezi tyto faktory jsou: (1) Americká pediatrická akademie vydala vyjádření k obřízce, který byl ovlivněn psychosociálních faktorů non-založených na důkazech; (2) tendence pro lékaře, aby odpovídaly skupinové přesvědčení, postojů a chování podporujících obřízku je posílena vysokým napětím, který má zkušenosti v průběhu lékařskou přípravu a vysokou motivací léčebné lékařů, aby byli členy jejich skupiny; (3) přes-spoléhání na kognitivní přístupy a kvantitativních studií brání uznání jejich omezení; a (4) kulturní zvyk je silný vliv na americkou obřízky praxi. S takovým široké přijetí obřízky, tam může být úzkost spojená s výslechu ho a kulturní hodnoty, které podporují obřízku může mít vliv na lékařský výzkum a publikování priority, pokud jde o obřízce.

Tyto nálezy reagovat na ty, kteří pochybují, že obřízka může být škodlivá, protože se domnívají, že lékaři by se obřezat v tomto případě. Oni také upozornit na potenciální vážné omezení a důsledky spojené s určitými psychosociální aspekty zkušenosti. Se silnými institucionalizovaných faktorů, které brání změnám v lékařské profese je veřejnost výslech přesvědčení, zdravotní péče, postoje a postupy, včetně těch, které souvisejí s obřízkou.

Blunt (So, 28. 1. 2017 - 17:01)

Obřízka výzkumníci - Kuriózní druh nejvíce zastoupeny střízlivě Edward Wallerstein, autor "Obřízka důvodu: An American Health klam" - nám říkají, že tato praxe sahá přinejmenším pokud jde o starověkém Egyptě. Různé kultury byly intrikoval dost s penisu, aby přijaly nějakou formu obřízky jako puberty obřadu, plodnosti obřadu, je válečná přípravy obřadu a náboženského ritu. Mezi Židy, to je rituální obřízku na osmém dni života, Brith Milah (také známý jako bris), která přináší chlapečka v rámci smlouvy Abrahama. A i když obřízka není uvedeno v koránu, je nedílnou součástí slavnostní islámské kultury.

"Děláme obřízku, protože nás rodiče tlačí, aby do nich," říká Dr. Don Shuwarger obřízky Services v Houstonu. "Rodiče se nestarají o lékařském věci. Chtějí, aby jejich děti obřezaný, protože si myslí, že vypadá lépe." Shuwarger klinika je jedinou soukromou průčelí zařízení v zemi, jejíž jedinou činností je obřízka, je tržiště důkazem toho, že staré postoje k obřízce jen těžko. Lékaři v masivním Jefferson Davis nemocnice Houston již provést operaci, takže obřízka služby usídlil tři bloky od nemocnice před rokem. Shuwarger a jeho kolegové nyní vidět tolik jako 30 chlapečci na typický sobotu.

Teď se útočí na obřízku v legislativních, finančních a soudních síních moci. V New Yorku, Informační centrum Obřízka a Vzdělávací nadace Porod hrál klíčovou roli při přesvědčování státní zákonodárce zavést zákon vyžadující lékaře nebo porodní asistentka vysvětlit rodičům, že obřízka je z lékařského hlediska zbytečné - a že nemocnice obřízka nesplňuje náboženské požadavky judaismu.

Tony (So, 28. 1. 2017 - 17:01)

S presidentem toho sdružení se znám osobně.

Tony (So, 28. 1. 2017 - 17:01)

Utíkej přes meze a...Další lež, žádné fotky na mých osvětových webovkách smazány nejsou.

Mimoto ty fotky jsou převzaty ze stránek francouzkého intaktivistického sdružení Droit au Corps, se kterým se znám osobně, o posledním víkendu v září 2014 jsem u něho byl ve Francii na návštěvě. Takže hošánku, vše je legální, já se nemám čeho bát a ty to projedeš.

Tony (So, 28. 1. 2017 - 16:01)

kdepak, četla jsem to jak...*Některý ty pánové tu kůžičku asi tolik chtějí mít proto, aby si mohli honit svoje přirození.*

Není nad ženu, která pomocí té kůžičky dovede svému partnerovi vykouzlit neskutečnou slast. To vopižlaný nikdy nepozná.

Už Dr Alex Comfort ve svém bestselleru Joy of Sex napsal: MUŽI S OBŘÍZKOU JSOU OCHUZENI O CELOU ŠKÁLU SLASTNÝCH POCITŮ, KTERÉ MUŽI S PŘEDKOŽKOU PROŽÍVAJÍ.

Projevila jsi tu nenávistnost k nám mužů a tu sis ukojila i na svém vlastním synovi. Chudák, že má takovou krkavčí matku.

Tony (So, 28. 1. 2017 - 16:01)

Že to píše nějaký doktor. U nás mají doktoři předpotopní vědomosti.

Tvá kamarádka nechala obřezat svého manžela? Dobře mu tak, když se sebou nechá jednat jako s onucí. Některé jdou ještě dále: je tu vlákno: Líbí se mi kastrovaní muži.

Mnozí pak mají takouvou skvělou "výdrž" se se pak udělají sotva nebo vůbec.

Nejlepší je kompletně obřezaná žena, je to superhygienické a muž pak nedostane rakovinu jazyka nebo hrtanu.

Anna (So, 28. 1. 2017 - 15:01)

kdepak, četla jsem to jak jsou ty rubriky na seznamu, psal to nějaký doktor, tak to je informace od lékařů.

Některý ty pánové tu kůžičku asi tolik chtějí mít proto, aby si mohli honit svoje přirození. A pak to jen "vědecky" zdůvodní. Neprokoukla jsem někoho? Mám syna a vyrůstala jsem s bratrem, tak vím, co vy s tím děláte. Náhodou mám kamarádku, co nechala obřezat svýho manžela a je to moc fajn, říká. Dřív byl hned hotov, teď aspoň vydrží. A je to hygieničtější ještě na něco jinýho, jako když nemůže a dělá mu to jinak.

Tony (So, 28. 1. 2017 - 15:01)

mělo tam být: vymyšlený v roce 1951 Dr Abrahamem Ravichem.

Anna (So, 28. 1. 2017 - 15:01)

Z pozice matky, co před víc než 2 lty nechal zákrok provést vlastnímu synovi mohu jen potvrdit, že to je fajn. Komplikace žádné, kluka nic nedráždí. Nakonec je sám rád a obřezaný penis se mu i líbí. Kdybych měla mít ještě manžela(jak mi to syn dovolí), tak toto by byla podmínka i pro něj. Je to dokonalá hygiena, brání se tím rakovině ženských orgánů, každý muž, co má trochu ohled na ženu, by měl zákrok podstoupit, pokud chce mít partnerský vztah. Jedinou nevýhodou je, že za zákrok se platí. Pokud ovšem v nemocnici posoudí, že muž nebo hoch má zúženou předkožku, tak je vše hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Tony (So, 28. 1. 2017 - 13:01)

Pro gina:
Já už jsem na...Za prvé, sám tvrdím, že je to případ od případu. Znám horu případů, kdy ta obřízka svým majitelům poničila sexuální život.

Zrovna teď ve 12:05 dal jeden takový muž příspěvek na www.emimino.cz na vlákno mužská obřízka.

Martys (So, 28. 1. 2017 - 12:01)

Pro gina:
Já už jsem na tenhleten tvůj naučený kolovrátek narazil i jinde. A pořád tvrdím, že nemáš pravdu a je to různé případ od případu. Já jsem i po letech s obřízkou spokojený a za tím si stojím a je to můj názor. Jestli s ní má někdo problém, tak je to jeho názor. A ty toho o ní evidentně moc nevíš. Něco jiného jsou naučené keci a něco jiného je vlastní zkušenost ať už dobrá či špatná. Zajímavé je, že nejvíc na obřízku nadávají ti, co ji nemají.

Steve (St, 18. 1. 2017 - 17:01)

Nemáš radši něco z naší české kotliny? Já těm pochybnostem z ciziny moc nevěřím - to mohl psát kdokoliv o němž neznáme lautr nic ... nebo ty ho znáš snad osobně?

Tony (St, 18. 1. 2017 - 11:01)

Chuťovka pro Steváka

něco o největším obřízkovém křižákovi všech dob Dr Petrovi Charlesi Remondinovi:

Dr Remondino překonal Dr Isaaca Bakera Browna, který byl nakonec nucen odvolat svá tvrzení, že šílenství u žen se dá léčit cliteroctomií (amputací klitorisu). Dr Remondino bez uzardění tvrdil, že přivedl blázna k rozumu tím, že ho obřezal a že brzy po té obřízce byl ten blázen zcela normální a mohl opustit ústav jako zcela duševně zdravý muž.

...

Pokračoval pomocí citace, kterou adresoval jednomu "popudlivému skotskému gentelmanovi", který tvrdil, že obřízka nemá vůbec žádný vliv na neurastenii, v útoku na svatého Pavla za jeho roli v zákazu obřízky pro křesťany:

"Byl jsem vychován a vzdělán v tom, abych hleděl na svatého Pavla, zakladatele křesťanství s úctou a obdivem, ale sire, kdybych potkal svatého Pavla nyní, tak bych ho zastřeli, ano sire, já bych ho určitě zastřelil. Neměl žádný biblický příkaz ani důvod, aby hromadně zrušil tu obřízku, tak jak to udělal.....svatý Pavel byl více evangelistou než vědeckým člověkem, jako jím byl Mojžíš. Proto by bylo lépe, kdyby byl zastřelen. Pravděpodobně nevěděl, jaké škody tím způsobí u nežidovského lidstva tím, že zruší tu obřízku. Když jsem přemýšlel o mukách kterými lidé kvůli jeho neprozřetelnosti, tak mám pocit, že svatý Pavel měl být zastřelen, sire."

Ty výlevy citů, které jsou Dr Remondinovi vlastní dávají tušit, že ten "skotský sir" je méně fiktivní, než jeho jiné "případy". Ať už to tak je nebo není, tak tento výbušný výlev nabízí znepokující náhled do jeho fanatické obřízkochtivé mysli.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/dr-peter-charles-remondino-nejvetsi-krizak-za-univerzalni-obrizku/

Tragické je, že se tomuto fanatikovi zadařilo v tomto zmagořit celé USA (až na amiše, kteří odmítají používat elektřinu a auta, a tak dodnes doma svítí svíčkama a jezdí v bryčkách.

Tony (Čt, 12. 1. 2017 - 04:01)

Je to asi píčovina, toto mi dotyčná odpověděla na tom emiminu:

Gin124 děkuji za odpověd ta paní doktorka není lékařka ale zvěrolékař jsem ráda že jsme že jsem tam sním nešla zašli jsme k jinému lékaři a ten nám to udělal přímo v ordinaci malej trošku zabrečel ale jinak to má už v pořádku sem zato moc ráda.

Je to asi píčovina, chtěl bych vidět matku, která, když má její syn problémy s pindíkem, s ním půjde ke zvěrolékařce.

Tony (St, 11. 1. 2017 - 19:01)

Já píšu o Urologii .......Ty píšeš o urologii. Jenže Petra psala o neurologii. Já jaktěživ neslyšel, že by se na neurologii zabývali penisama.

Steve (St, 11. 1. 2017 - 18:01)

A od který doby na...Já píšu o Urologii .... cožpak nevidíš? :-D

Steve (Út, 10. 1. 2017 - 18:01)

My co jsme v Česku nic neproklínáme .... nešiř tady Tony laskavě paniku.

A nech to na nich, ju?

Steve (Út, 10. 1. 2017 - 18:01)

No jo ... měl bys jít honem ony urology dovzdělat, jsou přeci hloupí a nevědí co dělají. :-D

Reklama

Přidat komentář