Reklama

Obřízka

Milos (Čt, 8. 12. 2016 - 16:12)

Také už dlouho uvažuju o obřízce.Předkožka na žaludu už mi doslova vadí.Je mi 28 let a lituju,že už jsem se neodhodlal dávno.

Tony (Čt, 8. 12. 2016 - 15:12)

Toto nikdo nemůže nikdy sám za sebe doporučovat, protože tyto zkušenosti jsou nepřenosné a já znám fůru mužů, mnohé i jménem, Alexandra Bachla jsem tu jmenoval, ostatní jmenovat nebudu, kterým takovéto rozhodnutí doktora (spisovatel Mario Lichtenhedt nazývá takovéto doktory MUDr. Obřezávač) zcela zničilo jejich sexuální život a takovéto doktory proklínají jak jen můžou. To, že je to rodové je naprostý blud, je to totiž zcela normální. Amputovat předkožku v takovýchto případech je UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ!!!

Naštěstí už je osvěta v tomto u nás už po dva roky rozjetá a pubertální kluci se tak mohou dovědět co s tím. Kousek okopčím:

Nedejte žádnou šanci MUDr. Obřezávači!

Pokud se kvůli problémům s předkožkou rozhodnete navštívit lékaře, buďte opatrní. Mohli byste totiž narazit na „MUDr. Obřezávače“ – lékaře, který vám bude tvrdit, že jediným způsobem léčby fimózy je obřízka. Nevěřte tomu. Použijte své vědomosti a udělejte všechno proto, abyste se obřízce vyhnuli.

Před návštěvou lékaře si můžete napsat „tahák“. Poznamenejte si všechno, na co se chcete zeptat. Může se stát, že při vyšetření penisu budete rozrušeni, a tak můžete snadno zapomenout důležité věci.

K praktickému lékaři pro děti a dorost můžete jít i bez doprovodu rodičů, ale v takovém případě budete od jednoho z rodičů potřebovat písemný souhlas (plnou moc, kterou vaši rodiče udělí praktickému lékaři, aby vás mohl vyšetřit i v jejich nepřítomnosti). Ale k odbornému lékaři, kam vás váš praktický lékař pro děti a dorost může doporučit, musíte jít vždy v doprovodu alespoň jednoho z rodičů. Pokud se před rodiči stydíte, můžete je poprosit, aby šli na chvíli do čekárny.

Při prohlídce řekněte hlasitě a jasně, pokud vás něco bolí. Běžné vyšetřování obvykle nebolí. Kdyby se vám lékař snažil stáhnout předkožku násilím (i to někteří lékaři bohužel dělají...) a vy byste při tom cítili bolest, nebojte se zakřičet, že vás to bolí!

Pokud něčemu nerozumíte, tak to jasně řekněte lékaři. Nebojte se klást otázky. Lékař je povinen vám všechno vysvětlit tak, abyste to pochopili. Dobrý lékař to udělá ochotně a s radostí.

Když vás lékař vyšetří, tak buď řekne, že je všechno v pořádku, a že žádnou léčbu nepotřebujete, nebo doporučí a předepíše mast. Pokud je váš stav vážný, tak navrhne plastickou operaci se zachováním předkožky.
Nedůvěřujte lékaři, který vám okamžitě navrhne obřízku! V takovém případě ukažte své znalosti a zeptejte se na možnost léčby kortikoidovou mastí!

Více zde: http://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/

Já zase už po dva roky provádím podobnou osvětu mezi matkami předpubertálních kluků a mohu říci, že ta osvěta nese ovoce a že se šance MUDr Obřezávačů pomalu a jistě zmenšuje. Poctivý lékař takto nemrzačí, jenže obřízka je velice dobře bodově ohodnocena a tak se mezi lékaří žel najdou i ti, kteří zároveň patří ke zvláštnímu živočišnému druhu, který se nazývá HRABOŠ BODOVÝ.

Zdenek (Čt, 8. 12. 2016 - 14:12)

U nás doma jsme obrezani všichni já táta deda a tři brachove. Když jsem šel.so první třídy tak mi.mama řekla že musím stáhnout kuzicku a nechávat ji stahnutou tak jsem.to tak dělal ale asi ve dvanácti jsem.ji nemohl.stahnout tak mne mamka vzala k doktorovi. Vzala se mnou i o dá roky mladší brášky a nejstaršího bráchu taky. Tomu bylo čtrnáct všichni jsme šli na prohlídku když mi prohlížela sestřička pindik tak je tam byli nahaty a brachovi tomu nejstaršímu se postavil. Předkožka mu sama neajela a to se doktoece nelibilo.zjistila že ji máme s bráchou užší.tak mamce řekla že to asi bude rodovy. Navrhla ji že mám všem udělá obřízku. Mama souhlasila a tak jsme byli všichni obrezani. Nikdo jsme s tím.niksy neměli problém a za sebe rouzu jediné doporučit.

Tony (Čt, 8. 12. 2016 - 05:12)

chvíli to tu čtu, ale ty...Tak jsem se znovu podíval na Romanův příspěvek, a opravdu jsem přehlédl, co tam ohledně své matky napsal. To bylo způsobeno tím, že ho napsal kapitálkama.

Takže musím odvolat to, co jsem omylem vykombinoval. Holt se mi to občas stává. Roman se měl zklidnit a pokračovat v diskuzi a ne se hned urazit.

Roman (St, 7. 12. 2016 - 19:12)

Možná, že ti připadá má...NAPAD TĚ ROZHODNĚ NECHCI. NEMÁM TO RÁD A VŽDY JSEM CTIL NÁZOR SVÉ MATKY , ŽE VŠE SE DÁ ŘEŠIT V KLIDU. BOHUŽEL ALE NEMOHU SOUHLASIT S NĚKYM KDO NWEVÍ O ČEM PÍŠE. TY A TVOJE PSANÍ MŮŽE UTVRDIT ODPURCE AODRADIT TY JENŽ O NÍ UVAŽUJÍ. JÁ POUZE CHCI ABY SI OSTATNÍ MOHLI PŘEČÍST TAKÉ NÁZOR NĚKOHO KDY NA ROZDÍL OD TEBE VÍ O ČEM PÍŠE. TO ŽE MUJ POHLED JE OČIVIDNĚ OBĚKTYVNĚJŠÍ
, NEBOT PRAMENI Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI MY SNAT VYMLOUVAT NECHCEŠ. NEHODLÁM SE S TEBOU NADALE DOHADOVAT. JSI JEDNOSTRANĚ ZAMĚŘENÝ A UZNÁVÁŠ JEN VLASTNÍ NÁZOR. MĚJ SE KRÁSNĚ A HODNĚ ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 18:12)

mělo tam být odpůrce obřízky z rozmaru rodičů

Tony (St, 7. 12. 2016 - 18:12)

když nevíš jaké to je tak...Napsal jsem, že nejsem odpůrce obřízky.

Jsem pouze odpůrce obřízky dětí z rozmaru řešení a stavím se též proti doktorům, které znají obřízku jako jediné řešení zdravotních důvodů, až 95% obřízek ze "zdravotních důvodů" je naprosto zbytečných.

Takže je opravdu velký rozdíl mezi "odpůrcem obřízky" a mnou jako intaktivistou.

Pokud Roman tuto elementární věc nechápe, tak diskuze s ním nemá žádnou cenu.

Možná, že když se zklidní, tak mu to docvakne.

Steve (St, 7. 12. 2016 - 18:12)

Holt "Hlásač osvěty"

Tony (St, 7. 12. 2016 - 17:12)

To jestli jsem obřezaný není podstatné. Musí být psychiatr, který léčí pacienty sám cvok aby jim rozumněl?

I když

Zlí jazykové tvrdí, že psychiatři se od svých pacientů liší pouze býlým pláštěm.

Okopčím tu, co píše postižený Alexander Bachl z Kasselu, který má zničený život jenom proto, že jeho otec byl muslim (matka katolička), nebýt jeho s tím odvahy s tím jít na veřejnost, dokonce s tím byl v německé televizi ZDF, tak bych se nikdy nestal intaktivistou.

Teprve teď ve svých 23 letech, jsem se začal zabývat obřízkou. Teprve nyní ve svých 23 letech jsem četl o možných následcích na sexualitu. Četl jsem o ztrátě citlivosti. Nikdy jsem neviděl neobřezaný penis při erekci a byl jsem velmi překvapen když jsem se dověděl, že žalud je pak měkký, vlhký a hebký. Četl jsem o keratinizaci, o stimulaci vnitřní předkožky, uzdičky a dorzálních nervů. Četl jsem, že obřezaní muži mají na stimulaci pouze jizvu, což je pouhý zbyteček jejich vnitřní předkožky. Přemýšlel jsem o tom, že bych mohl sex prožívat úplně jinak, kdybych ty části měl. Jenže tomu tak není.

Je sice pravda, že vydržím déle. Ale to je vše. Pouze vydržím déle. Ale někdy se vůbec neudělám. Je mi 23 let. Také spím se ženami zhruba tak starými. Do 20 minut nic neprožívám. Někdy mi to trvá přes hodinu a jsem unavený. Sex není pěkný, když při něm musíte myslet jen na to, jestli vůbec dosáhnete orgasmu.

Moje obřízka je to nejhorší, co mě kdo mohl udělat. Ona ovlivnila celý můj život. Ona mě vždy jenom naplňovala studem. Mé matce je to velmi líto. Říká, že kdyby to věděla, tak by k tomu nikdy nedala souhlas. To sice pomáhá mé psychice, ale fyzicky mi to pomoci nedokáže.

Moje předkožka je provždy pryč a už mi ji nikdo nikdy nevrátí.

(Za pár měsíců bude Alexovi 26 let. Jeho příspěvky na netu mě hodně ovlivnily v tom, že jsem se rozhodl pro intaktivismus. Psal, že mu téměř úplně kvůli obřízce znecitlivěl žalud a protože má radikální nízkou a těsnou obřízku s jizvou dva milimetry za žaludem, tak tento dvoumilimetrový kroužek za žaludem je jediné místo, kde vůbec něco cítí.gin)

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/alexuv-pribeh-ma-obrizka-ve-jmenu-bozim/

To v závorce je dovětek, který mám na svých webovkách.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 17:12)

a také jsem nemyslel když...Vůbec nevařím z vody, mnohé ty postižené obřízkou znám jménem a vím od nich, jak těžké trápení to je. Proto jsem napsal o tom necitelném hovadu a trvám na to. Na německém internetu jsem takovými necitelnými hovady už vyškolen, tam je jich spousta.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 17:12)

Znám spoustu mužů, kteří jsou takto postižení obřízkou,některé i jménem a pro ně to žádná malichernost není. Mnozí kvůli tomu nenávidí své rodiče a mnozí také kvůli tomu nenávidí náboženství, které za to může.

Promiň Romane, asi se urazíš, ale přesto to napíšu.

TO, COS TEĎ NAPSAL, DOKÁŽE NAPSAT POUZE NECITELNÉ HOVADO!!!!!
VZPAMATUJ SE!!!!!

Mimoto, já nejsem odpůrcem obřízky jako takové a dokonce se domnívám, že se v tomto MUDr Frajer mýlí, že se totiž u dospělého, u kterého je obřízka provedena na vlastní žádost vliv na citlivost penisu odhadnout dá, nikdy se to však nedá odhadnout u žádných dětí a u dospělých s fimózou. Řešení fimózy obřízkou je předpotopní, dnes existují moderní operační metody. Žel většina doktorů u nás je v tomto 100 let za opicema.

Roman (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jenže ty účinky jsou...a také jsem nemyslel když ti doktor něco zkurvi, ale to že i banální zákrok muže přejit v něco horšího. hod procenta kolik je nespokojených s obřízkou. a zeptej se třeba v americe nebo mexiku.jen vařiš z vody. A JSI VUBEC OBŘEZANÝ ŽE O TOM TAK PÍŠEŠ ???

Roman (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jenže ty účinky jsou...jo asi jsem ignorant, a ještě navíc obřezanej. víš co všechno se na světě děje špatného a bezduvodu. proti tomu je nepovedená obřízka naprostá malichernost.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Zase tu máme Das IFO kanal...Jsou, je to ale na internetu tak roztroušené, že je velice těžké to hledat, mimoto já bývám více v BRD než v ČR.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

kdyby bylo na světé pár...Jenže ty účinky jsou opravdu dopředu nevyzpytatelné, a tvůj příspěvek pro mne není ničím jiným než příspěvek ignoranta.

Potíž je v tom, že obřízka je tak zákeřná, že zničí život pouze 10% obřezaných mužů. Já znám mnohé z nich v Německu dokonce jménem. Už přesně také vím, čím to je, záleží hodně na stylu obřízky, nebezpečný je nízký styl, vysoký styl typický pro USA tak nebezpečný není. Potiž je v tom, že doktoři u nás ten americký styl většinou neumí, a tak dělají ten, který může hodně zavařit.

Ten tvůj příměr se zubařem je mimo, pokud mi doktor zkurví ať zuby nebo koleno či něco jiného, tak k němu v životě nepůjdu a budu ho vychvalovat jako dobrého před svými úhlavními nepřáteli. To ale neznamená, že zanevřu na všechny doktory.

Jeden postižený obřízkou dal ohledně zubaře správný příměr. DOKTOR, KTERÝ ZBYTEČNĚ OBŘEZÁVÁ SE PODOBÁ ZUBAŘI, KTERÝ PŘI SEBEMENŠÍM KAZU TEN ZUB ZBYTEČNĚ VYTRHNE.

Tony (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jasně že ne, sám jsem, byv zmagořen propagandou jsem byl také cirkumfetišistou, naštěstí však hodně laxním. Poté, co jsem zjistil, co ta obřízka může někomu natropit jsem na ni o 180° změnil svůj názor a stal jsem se horlivým intaktivistou.

Teď okopčím ten článek:

Syn musí být obřezán, aby vypadal jako jeho otec.

Dítě je směs genetického materiálu pocházejícího z jeho otce a matky. Syn nikdy nevypadá totožně jako otec a ani nikdy vypadat nebude. Každé dítě je jedinečná bytost a jako s jedinečnou bytostí se s ním musí počítat. Představa, že by se syn zděsil, když by zjistil, že penis jeho otce vypadá jinak, byla vynalezena rodiči ke zdůvodnění obřezání svých potomků. Tento falešný soucit nemá vůbec žádný lékařský základ.

Nejsou známy žádné zprávy o intaktních chlapcích, kteří by byli naštvaní, že jejich předkožka nebyla amputována, když zjistí, že jejich otec je obřezán. Pokud intaktní synové obřezaných otců vyjadřují svůj názor na toto téma, tak vyjadřují nesmírnou úlevu a vděčnost, že byli ušetřeni této operace. Spíše vyjadřují zármutek nad utrpením, kterým jejich otcové jako děti prošli.

Občas otec vysvětluje, že chce obřezat dítě, protože tak se mezi ním a jeho synem vybuduje pouto. I když je to úžasná věc, že otec chce se svým synem vybudovat pouto, tak obřízkou se nedá tohoto úctyhodného cíle v žádném případě dosáhnout. Pokud toho otec chce dosáhnout, tak je nejlepším prostředkem strávit s chlapcem mnoho šťastných hodin a nechat ho zakoušet svou náklonnost.

Je smutné, že mnozí obřezaní otcové na to mají chorobný náhled a tím zdůvodňují, že jejich syn musí být obřezán. Když je dítě v situaci, kdy se obává, že část jeho penisu bude odříznuta, lze to brát jako zneužití rodičovské autority. Když otcové vyžadují, že by též jejich synové měli být obřezáni, myslím, že se tím zoufale snaží ospravedlnit svou vlastní obřízku nebo hledat kompenzaci. Pocity některých otců, když vidí na svých intaktních synech, že jim tato část penisu chybí, může být pro ně tak zničující, že to není jejich osobní chybou.

Otec, který nechá obřezat svého syna svévolně a násilně, těžko získá jeho vděčnost, důvěru nebo lásku ( u nás jsem se z internetu dověděl o pěti případech matek, které ohloupeny určitou propagandou to nechaly udělat svým dvanáctiletým synům) Vím o případech, kdy byl takto zničen vztah syna k otci a změnilo to lásku syna k otci v hněv a hořké nepřátelství. V případech, že otec trpí pohledem na svého intaktního syna, je pro všechny nejlepší, aby se mu dostalo odborné psychologické pomoci, aby mohl překonat svůj problém. Všechny děti si zaslouží co nejbezpečnější a nejvíce milující domov.

Když lékaři pochopí všechny důležité funkce předkožky, také budou schopni vyřešit téměř všechny problémy bez její zbytečné amputace. Uříznutí části těla, zejména nejcitlivější části penisu je krajní opatření, které by mělo být použito pouze v těch nejextrémnějších případech. Jediný legitimní důvod je život akutně ohrožující onemocnění a nezvratné poškození tkání. Ale takové indikace nastávají jen velmi zřídka.

Nejlepší rada ohledně péče o intaktní penis je snadná, prostě ho nechat na pokoji. Neporušený penis nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Nechme v tomto chlapce, aby se starali sami o sebe. Podle jeho věku se bude rád starat o své tělo vhodným způsobem. Nakonec, je to jeho věc. Držte se zpátky a nemějte o penis svého syna nepodložené obavy. Mějte vždy na paměti, že předkožka je normální, základní a přirozenou součástí mužského těla. V případě, že drtivá většina evropských chlapců může zdravě a klidně vyrůstat se svou předkožkou, může váš syn také.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/chrante-sveho-neobrezaneho-syna/

K tomu podotknu, že Dr. Fleiss jako Američan a Žid byl sám jistotně obřezaný. Po třicet let ho trápila otázka "obřízka - ano, nebo ne"? Nakonec došel, přesto, že byl žid k závěru - JASNÉ NE!!!!!, a stal se jedním z nejhorlivějších intaktivistů. Protože byl svěho času nejoblíbenějším dětským lékařem v Los Angeles a ošetřoval děti holywoodských celebrit, tak tam tam jeho činnost zanechala velkou stopu.

Steve (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

+1 nápodobně. jen nemám praxi v novém protože jsem singl bez ženy, ale už se těším :-)

Tohleto Tony asi nikdy nepochopí ... asi marný. Ale ono je jedno co si myslí či nemyslí, hlavně když je uživatel spokojen.

Roman (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

kdyby bylo na světé pár obřezaných mužu. tak chápu debatu. je nás ale spousta co s obřezaným penisem nemáme problém. To jsou také případy kdy po banálním zákroku jako je vrtaný zub lidi přišli o všechny zuby a přesto jsme k zubaři nepřestali chodit.já jsem obřezaný v dospělosti. znám sex před i po a jsem spokojený. měl jsem to mít už dávno.

Steve (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

Jenže Pavle, já znám za ty...Zase tu máme Das IFO kanal aus Ausland?

Proč nehledáš komentáře z Česka? (pokud vůbec nějaké jsou)

Steve (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

S myškou na konci to už ale šlo :-D a bylo ...

Reklama

Přidat komentář