Reklama

Obřízka

Marie (Út, 15. 12. 2015 - 17:12)

Marie, jestli to myslíš...Tak já šla na lékařskou poradnu, tady ty stránky se jmenujou doktorka. Netušila jsem, že se tady lidi hádají o něčem mimo a o obřízce se tu zeptat nesmím.

Marie (Út, 15. 12. 2015 - 16:12)

Mám čtvrnáctiletýho syna, nejde mu přetáhnout předkožka. Změnily sme dětskou doktorku a ta nová mě s tím poslala do nemocnice. Mazal to mastí, ale nepomohlo to, tak mu udělají obřízku. Máte s tím někdo skušenost?

Roman (Út, 15. 12. 2015 - 11:12)

Oprava: Když vidím nějaký příspěvek, s kterým nesouhlasím, tak se pustím do diskuze, jen když vím, že to má smysl, pokud se zdá že ne, tak takové přípěvky ignoruji. Někoho, koho znám jen z internetu napadat a urážet, mi přijde hloupé a ztráta času.
Omlouvám se, z mobilu se píše špatně

Roman (Út, 15. 12. 2015 - 11:12)

nepovažuji též za...Na tohle téma jsem narazil zcela náhodou a nechápu, co zde stále řešíte. Tak si toho Gina a jeho dlouhých příspěvků nevšímejte a pište si, co chcete. Já jsem obřezán od 20 let kvůli zdravotním problémům.Sex byl supr před obřízkou a je supr i po ní - a to je hlavní. Víc nemám, co bych k tématu řekl. Mějte se tu hezky a nekažte si život hádkami. Každý má právo na svůj názor a když má někdo hypertrofickou potřebu hlásat ten svůj, tak to nechte, každý si potřebuje nějak ulevit. Já čtu vždy jen to, co mne opravdu zajímá. Když vidím nějaký příspěvek, z kterým nesouhlasím, tak se pustím do diskuze, je když vím, že má smysl, pokud se ydá že ne, tak takové přípěvky ignoruji. Někoho, koho znám je z internetu napada a urážet, mi přijde hloupé a ztráta času.

připomenutí (Út, 15. 12. 2015 - 10:12)

zdejší diskuze není na téma obřízka dětí. Lze tu ale na ni založit zvláštní téma, admin by jistě schválil. Obřízka tu začla dotazem dospělého muže, kterému ji urolog doporučil. Zdejší téma je tedy obřízka. Ne jednoznačně nutná, tam to je bez diskuze. Ale taková, kde je doporučená, ale nutná není. Cílem dotazu bylo zjistit zkušenosti druhých lidí.

Pro ty méně chápavé: začátek diskuze je zobrazen na začátku, zde je zřejmé, co se tu má diskutovat. Držte se rámce diskuze a netapetujte. Nepřevádějte téma jinam, máte-li potřebu diskutovat, tak si založte svoje téma zde na doktorce a toto téma netapetujte. Děkuji.

Každý má jistě svobodu diskutovat, o čem chce. Ale ostatní zas mají právo mít v tématu to, co tam očekávají. Ne číst dokola recyklované příspěvky, furt to samé, neustálé omílání.

gin (Út, 15. 12. 2015 - 09:12)

14.12.2015 16:37 - sardanapal*
Dle toho, co psal na...

Vida , kam až sahá rasová nesnášenlivost ...
Už i do kalhot kam si nikdo navzájem nevidí .
Příští světová válka ve stylu obřezaní vs neobřezaní a židé se ve finále spojí s muslimy proti společnému nepříteli - m. populaci s " kapuckou " ...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Proč asi Barack Hussein Obama podporuje Islámský stát? Poslední president USA, který nebyl obřezaný byl Ronald Reagan. Jeho vláda přinesla dobré ovoce. Kdežto ovoce vlády obřezaných Bushů a Obamy? Každý to vidí, škoda mluvit.

eda (Po, 14. 12. 2015 - 23:12)

Mám dotaz k obřízce : moje...Normálně se opálí, je trošku citlivější, ale opálí se, ať si maže žalud krémem s vysokým faktorem, maat by se měl ale celý, když vyleze z vody a uschne. Ženský si zas mají mazat bradavky. - dle poučení od kožní doktorky

Aha (Po, 14. 12. 2015 - 22:12)

Mám dotaz k obřízce : moje kámoška Marie, se mě teď ptá, jede se svým obřezaným přítelem na vánoce na Mauricius, a jestli mu se prý v tropickém slunci žalud u obřezanýho péra může rychleji spálit, než li kdyby měl předložku. A ja to nevím, co jí mám odpovědět?

gin (Po, 14. 12. 2015 - 19:12)

Datumice, eugenika je z hlediska křesťanské morálky totální hnůj. To tvrdím jako vyštudýrovaný teolog. Co to má však společného s (dětskou) obřízkou.

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 19:12)

Eugenika je věda,ne hnůj.

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Na to první Ti odpovím,ano dodržuji Boží zákony a na to druhé odpovím vtipem.
Papež se dostane do nebe,stojí před branou,za ní sedí u stolu sv. Petr,
který na něj udiveně pohlédne a ptá se.A ty jsi kdo? Papež je v šoku a říká.
Jak kdo?Vždyť já jsem papež.Svatý Petr se podívá zachmuřeně do evidence příchozích a
bohužel žádný papež zde není.
Papež nevěří a protestuje.To snad ne,já,který celý život sloužím na zemi Bohu a lidem.
Já,který dodržuji desatero,jako nikdo,já se nedostanu do nebe?
Víš co,vlez mi na záda a odchází...

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Co by za to každá druhá dala Richarde...

gin (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

To víš,na to,že mu...Pokud tam není zdravotní indikace a nějaký doktor ji napíše za úplatu, tak je to podvod a tím pádem okradl i mne jako plátce zdravotního pojištění.

Milá datumice, tímto svým příspěvkem jsi v mých očích poklesla pod úroveň hnoje.

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Takže při tvém druhém...Jo,to chápu. Opakování je matka moudrosti.

gin (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Když není odborníkem,...Steve, dobře víš, že články na mých webových stránkách jsou pouze překlady. Pokud se ti něco nelíbí, tak si stěžuj autorům těch článků. Jenom u Dr. Fleisse máš smůlu, tomu už si stěžovat nemůžeš, protože je od loňského srpna po smrti.

Steve (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Když není odborníkem, nemůže mít webové stránky kde se vydává za odborníka. Na to by brzy dojel ...

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Když má někdo své www...To víš,na to,že mu obřízku udělají zadarmo v každé druhé nemocnici na doporučení urologa. Na to ještě asi nepřišel...

sardanapal* (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Dle toho, co psal na...Vida , kam až sahá rasová nesnášenlivost ...
Už i do kalhot kam si nikdo navzájem nevidí .
Příští světová válka ve stylu obřezaní vs neobřezaní a židé se ve finále spojí s muslimy proti společnému nepříteli - m. populaci s " kapuckou " ...

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Tak sem s tím.Až ho uvidím,seřežu mu prdel...

sardanapal* (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Opravdu, já mám řiť velmi...Potom se těš na vyšetření prostaty :-)

Reklama

Přidat komentář