Reklama

lupus erytematoides

agata (Út, 19. 3. 2013 - 14:03)

:o))))))

Radek (Út, 19. 3. 2013 - 03:03)

omyl,překlep z me strany:...No jo - sem to ale trouba... Taky jsem mohl byt pozornejsi a ne jen to zkopirovat... :-)

agata (Ne, 17. 3. 2013 - 16:03)

omyl,překlep z me strany: [email protected] ...oml se :o)

Radek (So, 16. 3. 2013 - 19:03)

o lupus by jít mohlo, acla...E-mailova schranka [email protected] asi nefunguje, mail se vratil s nasledujici chybou:
Delivery to the following recipient has been delayed:
[email protected]
Message will be retried for 2 more day(s)
Technical details of temporary failure:
DNS Error: DNS server returned general failure

Radek (Čt, 14. 3. 2013 - 18:03)

o lupus by jít mohlo, acla...Dobrý večer,
děkuji za reakci, napíši na mail.
R.

Ivanko (Čt, 14. 3. 2013 - 17:03)

jinak při normálním...Lupus chce právě to POdROBNÉ VYŠETŘENÍ, VYČKEJTE...

Radku, (Čt, 14. 3. 2013 - 17:03)

o lupus by jít mohlo, acla sice značí jinou autoimunitu a to Wegener granulomatosu,ale jeden odber není nic. Najdi si imunologa s velkým přehledem a at tě o hloubky vyšetří, něco se najít musí!!!pod chceš, písni mi na [email protected] a napiš odkud jsi, zkusíme najít řešení a najít doktora,který tě přijma pomůže udělat dg.

Radek (Čt, 14. 3. 2013 - 14:03)

Dobrý den,
byl bych rád, kdyby mi někdo poradil. Už 16 měsíců mám vážné zdravotní problémy - neustále jsem strašně fyzicky vyčerpaný (spím 7 - 19 hodin denně a stejně se probouzím strašně vyčerpaný), motá se mi hlava (většinou jako po jednom/dvou pivech), mám trvale zvýšené teploty okolo 37,4, špatně se soustředím a mívám rozostřené vidění (špatně se mi orientuje v prostoru - například regály v obchodě musím důkladně pomalu procházet, než najdu co hledám). Také mám problémy se zažíváním (během prvního roku jsem zhubl 10 kg, nyní vážím okolo 70 kg / měřím 188 cm). Toto jsou stavy, které mám stále. Jinak mé marodění začalo náhle strašnými průjmy, rozostřeným viděním a bolestí hlavy, brněním pravé ruky a pravé tváře. Bolesti hlavy ustoupily asi po 3-4 měsících kdy mi pomáhalo jedině spát (žádné prášky nazabíraly). Poté se mi zhoršily zažívací problémy a také jsem týden močil krev. Hodně to celé zestručňuji - v nemocnici jsem ležel už asi 6x... Nikdo neví co se mnou, mám doma asi 80 lékařských zpráv, psychiatrické vyšetření mám také za sebou - psychosomatika to asi není - pokusně nasazený cypralex nic nezměnil. Ve tváři pod očima a na čele (nad nosem) mám tokévé zarudlé, svědící fleky (nyní nejsou moc výrazné). Asi před rokem jsem měl šílené bolesti kloubů, hlavne kolena a prsty na rukách (ukazováčky, prostředníčky, prsteníčky). Celou dobu mám naběhlé uzliny (hlavně na krku - někdy mi z nich vystřelje bolest) a taky na CT/UTZ v dutině břišní. Když mě vyšetřovali před rokem na neurologii, tak jsem měl pozitivní ACLA, od té doby mi to nikdo nekontroloval. Mohlo by se u mě jednat o lupus? Všichni doktoři krči rameny, nebo že prý mám únavový syndrom (deprese). Já už začínám být ve velmi složité životní situaci - za celou dobu nemám žádnou diagnózu, musel jsem ukončit živnost a již rok žiji z úspor, které jsou již více/méně na nule. Dřív jsem byl aktivní blázen (potápění s lahví, motorka, sex 2x denně), dnes jsem rád, když zvládnu dojet autem k lékaři (často ani to nezvládnu), o nějaké přítelkyni (sexu), a dalších běžných aktivitách si můžu nechat jen zdát...

ivana (Čt, 14. 3. 2013 - 11:03)

Dobrý den, Ivanko, mám pro...no nevím zda si opravdu nejdete pro reklamu?!
má dcera nemá lupus jen má jít na vyšetření krve zda se u ní nenajde autoim.onemocnění já se ptám zda je lupus přenositelný dědičný a vy hned s reklamou ?!

Tereza (St, 13. 3. 2013 - 15:03)

Produkty na jizvu,lupus a jakékoliv další nemoci to jste zde na špatné adrese vůbec nevíte co to je SLE jen další trapná reklama dnes už Vám na tohle nikdo nenaletí.

Martina Av gel (St, 13. 3. 2013 - 14:03)

dobrý den prosím o radu...Dobrý den, Ivanko, mám pro Vás zajímavé léčebné produkty na jizvu, lupus a jakékoliv další nemoci. Na vše se něco najde, v případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na 723 542 875. M.L.

Martina - Av ge (St, 13. 3. 2013 - 14:03)

dobrý den Ludmilo můžete...Srdečně zdravím, znám dost lidí s Lupusem, mnozí se s tím statečně perou, ale chci Vám nabídnou léčebné produkty, které skutečně zabírají. V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat, ukázala bych Vám i kazuistiky před a po, jsem s lékaři na lince 723 542 875. S přáním všeho nejlepšího. M.L.

ivana (Po, 11. 3. 2013 - 17:03)

dobrý den prosím o radu...jinak při normálním rozboru krve bylo vše OK§a nyní právě vyžadují podrobnější rozbor děkuji

ivana (Po, 11. 3. 2013 - 17:03)

dobrý den prosím o radu
jsem nemocná lupusem je mi 45let
má dcera po operaci se špatně hojící jizva odeslána na vyšetření imunologické na podrobné vyšwetření krve zda také nemá nějakou autoimunit.nemoc
prý proto že mám já lupus aby náhodou se také něco nenašlo
mám docela strach neb čeká na výsledky
může se stát že najdou u ní také lupus?
děkuji za odpověd jakoukoliv

l (Čt, 28. 2. 2013 - 10:02)

mám ČID druhého stupně...prosím vás a vy máte invalidku na lupus,?
já myslím že s takovou diagnozou vám jej nechaj jinak by byli HYENY!

Tereza (St, 27. 2. 2013 - 17:02)

mám ČID druhého stupně půjdu ke komisi a mám obavu aby mně ho nepřekvalifikovali na ČID prvního stupně neví někdo jesli to mohou udělat to bych přišla o peníze už teď to mám finančně tak akorád,ale oni mohou udělat cokoli i když snad ví,že se můj zdravotní stvav určitě nebude zlepšovat.Je mi 55 let tak by mně mohli už nechat důchod jak byl ještě jsem zjistila,že nárok na křížkové lázně máme jednou za 24 měsíců místo dosavadních 12 měsíců co nám ještě všechno vezmou.

A. (Pá, 15. 2. 2013 - 16:02)

ahoj mam taky lupus uz 3...a kde se léčíš odkad jsi?v dnešní době máš jedno ke komu půjdeš můžeš si lékaře vybrat!
tak to bych já hned lékařku vyměnila!
co užíváš a vůbec jak se lupus projevuje u tebe?

janicka (Pá, 15. 2. 2013 - 16:02)

ahoj mam taky lupus uz 3 rokem se lecim s lupusem u dr wiesrovy zda se mi ze mi vubec nechce pomoct nema zajem je namne moc richla jenom honem honem a ja ji pak zapomenu zict co mne vsechno trapy vona je semnou hotova za 10 minut vubec nevim co mam delat

jana (St, 13. 2. 2013 - 09:02)

ahoj lupusky náhodou jsem...děkuji moc!jsem vyčerpaná v mém věku a tak invaliditu zkusím!děkuji

Agata (Út, 12. 2. 2013 - 17:02)

Jani, na lupus důchod je, ne automaticky, ale podle stavu těla a hlavně orgánů, cylofosfamid nedostáváte jen tak, jde o vážnější stav :o(...to si o důchod rozhodně požádejte, info tady:
http://www.lupus-sle.cz/clanky/invalidni-duchod-0
nebo tady:
http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/pracovni-omezeni.html
Zažádá obvodní lékař nebo můžete i sama, info: http://www.cssz.cz/cz/duchodove-pojisteni/davky/podani-zadosti-o-duchod.htm

Odkazy skopírujte nahoru do vyhledávače a ony se otevřou, at můžete číst - kamarádka jistě pomůže :o)
Pokud byste potřebovala pomoc, napište: [email protected]
Agata

Reklama

Přidat komentář