Reklama

lupus erytematoides

Tereza2 (Út, 26. 1. 2010 - 11:01)

Facebook je normální webovka, na kterou se přihlásíte www.facebook.com. Ju? Netřeba ho "mít" :) Přemýšlela jsem, jak co nejvíc rozšířit povědomí o lupusu u nás (v ČR). No a na to je FB ideální. Když jsem zakládala skupinu, tak jsem byla úplný začátečník :))) A jinak Doktorku nezatracuju. Koukala jsem na starší příspěvky a tahle diskuze vznikla dávno před tím, než byly Agátiny a moje stránky. První příspěvek je z 11.1.2002 :)

DANA (Po, 25. 1. 2010 - 12:01)

Zde na lupusu se nikdo...NOJO ALE PRO NÁS CO FACEBOOK NEMÁME NEBO NEUMÍME TAK JE TO ŠKODA!A NĚKDY TO TU BYLO FAJN! TO ZAS NEŘÍKEJTE!

Lupusačka (Ne, 24. 1. 2010 - 22:01)

Pokud člověk není...Zde na lupusu se nikdo neuráží. Lidé si zde vzájemně radí. Nesmíš chodit na diskuze, které jsou již svým názvem určeny pro vybití lidí psychicky narušených.

Kate (Ne, 24. 1. 2010 - 18:01)

Pokud člověk není přihlášený/zaregistrovaný na FB, tak se na tu stránku nedostane, bohužel, na tom je ta "sociální" síť založena. Ale složité to není, člověk si může vytvořit i virtuální identitu, u nás to nikdo nehlídá, jako třeba v USA. A jinak se nedivím, že už sem nikdo moc nechodí a nepíše, kromě facebooku se ještě dá psát na stránky Agát a Terezy, takže proč psát tady, kde se to anonymními urážkami jen hemží. 

Facebook (Ne, 24. 1. 2010 - 14:01)

http://www.kontraband.com/videos/21002/Hunting-Wolves-With-Eagles/#show Lupus je přemožitelný.

klára (Pá, 22. 1. 2010 - 14:01)

facebook neni potreba mit, jen kliknout na tento odkaz a porozhlednou se tam....poklikat, kam te napadne a neco napsat. Proste dobry sdileci kana!!! Klik,odkaz primo na nasi stranku LUPUS CR: http://www.facebook.com/group.php?gid=102657393543

jana (Čt, 21. 1. 2010 - 14:01)

pro Janu: je taky facebook...no tak já facebook nemám nějak tomu nerozumím! Tak kdyžtak taky pište holky sem na tyhle stránky nějaké novinky atd.

LíbaM (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

ouuu, chybička se vloudila

LíbaM (Čt, 21. 1. 2010 - 13:01)

pro Janu: je taky facebook lupusu, tam píšou úplně normální lidičky, žádní anonymové, zkus to, rádi tě tam uvidímepa pro Aye: máš pravdu, já se taky divím kde všichni jsou...na druhou stranu, jestli chtějí jenom "škodit", tak to ať si jsou radši mimo doktorku..pa

JANA (Čt, 21. 1. 2010 - 10:01)

Myslím, že to je...jé ja myslela vás normální!co tu dáváte rady a pěkné příspěvky a na anonymi se vykašlete!já jen jestli třeba nejste na jiných stránkách.ale máš pravdu že to tady upadá!notak kdyžtak dejte vědět jestli jsou jiné str.

Aye (St, 20. 1. 2010 - 21:01)

Myslím, že to je důsledek chování a psaných příspěvků některých lupusinel, lupusů a  dalších bestií kolem prvního srazu lupusinek. Nejvíc je mi líto Agáty a Terezy. Žádná škoda, že anonymky mlčí, však ony zas časem vylezou. Teď není co ničit, tak, co by tady psaly.

jana (St, 20. 1. 2010 - 11:01)

ahoj děvčata koukám že moc lidiček už jsem nechodí!Kdepak jste?Jste někde jinde?

marie (Út, 19. 1. 2010 - 11:01)

Všechny zdravím...ale kde...Taky zdravím všechny  četla jsem na lupusinkách o alveu a koukala jsem moje příbuzná s tím mezi vánocemi ke mě přišla ona totiž dělá jakousi distributorku tohoto výrobku a vnucovala mi ho a vychvalovala no já nekoupila když mi řekla cenu na měsíc něco kolem1800kč a nejlépe jej užívat půl roku tak jsem šla do kolen z té ceny!a tak nyní po přečtení článku o alveu na lupusinkách mně to celé odradilo ještě více!děkuji!možná je to zázrak ale člověk nikdy neví takových zázraku už na trhu bylo a dost podvodných vím že lidi z okolí měli nepříjemné zkušenosti jak s herbalive tak třeba ze žraločí chrupavkou jen podvod za velké peníze!

LíbaM (So, 16. 1. 2010 - 17:01)

Všechny zdravím...ale kde jste, stavíte sněhuláky či co??? Je nový rok, pomalu ale jistě se blíží naše 1. oficiální setkání, tak je čas něco vymyslet, místo srazu, kdy a pod.. Nerada bych tu četla něco na způsob srazu, který byl před vánocema, to bylo sakra "hnusný", především co se týče Agáty a Terez, které to dodnes mrzí.Takže popřemýšlejte a pište své názory, jinak budeme tam, kde minule...pa a pište!!!!
 

domca (St, 6. 1. 2010 - 16:01)

Dobrý den,zdravím vás...skus sa dat vysetrit na chlamydie alebo boreliozu - testy na imunoglobuliny a najlespie a western blot

Martin (Čt, 28. 3. 2013 - 16:03)

Dobrý den,
byl bych rád,...Radku, drž se...asi to lupus bude

Martin (Čt, 28. 3. 2013 - 16:03)

achjo zase chce někdo...Cha ty urcite lupus nemas ze?

agata (St, 27. 3. 2013 - 20:03)

náramky nejsou na vydělávání, neorganizuju to ani já, ale jedna lupusinka, co se ujala organizace, jeden stojí 17 korun a to není nic v dnešní předražené době.
kdo nechce, at nekupuje :o)
kdo chce, má tu info :o)

cha (St, 27. 3. 2013 - 12:03)

Pro zájemce a sympatizanty s...achjo zase chce někdo vydělat!!!
a taky se zreklamět!!!
naco náramky to je ale blbost jen když vyděláš co???!!!

agata (St, 27. 3. 2013 - 11:03)

Pro zájemce a sympatizanty s nemocnými sle jsou k dispozici náramky s napisem SLE, info tady:
http://www.lupusinky.estranky.cz/clanky/prakticke-naramky-s-napisem-sle-ke-koupi.html

Reklama

Přidat komentář