Reklama

lupus erytematoides

Líba (Čt, 19. 11. 2009 - 17:11)

pro Líbu:
Ahojky Líbo, tež...ahoj Evi nejsem si jistá zda byl pozdrav pro mne asi shoda jmen ale také zdravím z brandýsa čauky

Eva Tramp (Čt, 19. 11. 2009 - 17:11)

ahoj Evi,díky za adresu,jak...pro Jarušku Rad:
Těším se na emailík naší korálkové královny ;-). Tvou práci moc obdivuji, je to úžasná krása. Papa Eva :-)

Eva Tramp (Čt, 19. 11. 2009 - 17:11)

Ahojky Evi, no že jsi se...pro Líbu:
Ahojky Líbo, tež na Tebe vzpomínám pokaždé, když projíždím vlakem kolem do školy. Když se Ti bude chtít, tak napiš na email. Opatruj se, ať lupusák nezlobí.

Čaučík Eva :-)

Vlčiče (Čt, 19. 11. 2009 - 15:11)

na sraze je věkový průměr podle toho,kdo se tam dostaví..ted takový,příště makový...příště může být třeba 100let,když se odváží do ulic starší lidi.Ale copak si nemůže rozumět padesátnice s dvacítkou???Co je to za předsudky?

Linda (Čt, 19. 11. 2009 - 13:11)

Ty jsi z Moravy?Já také,třeba bychom si mohli pokecat o lupusu spolu..Co ty na to?

doktorka (Čt, 19. 11. 2009 - 12:11)

1.co je komu do věku, to je...SÍMO o pardon že se tě vše dotklo!Já myslím že na tem sraze si snad lupusky povídali o své nemoci či né?
tak to snajd ste si opravdu povídali o počasu?Jeětě že jsem z Moravy takovou dálku se nehadrkovala tedy když ste si tam jen kafovali!
Myslila jsem že když je sraz vyloženě na dané téma tak se hlavně hovoří o tématě?
Mám v pláně jeti na jaro do Prahy na ten sraz ale co si tam budu s kým povídat když né o nemoci lupus?To tedy opravdu nevím?
tak vy jste byli4 a nikdo zvá nejste ochoten tady prozradi čeho máte Lupus co ajak nojo tak néé!
Jsem věkově 52let a taky by mně zajumal věk na srazu zdy tam byli mladší čí starší ale to je prej neosobní tak fakty nevím mám divný pocit!
Z celého teho vašho srazu a bojím sa do předu tzeho jarního,,,!!!!!!!!!!!!!!!!

Síma (St, 18. 11. 2009 - 13:11)

1.co je komu do věku, to je snad jedno, ne???
2. jake proboha zajimave poznatky o lupusu, vždyt jde o setkani lidi a ne nemociiii...
3.uvádějte ze slušnosti,prosím, vždycky stejný nick,jinak se to tu tříští a diskuse potom nemá valný smysl,je to potom pěkný maglajs než púpovídání...a taky byste mohli psát,kdo reaguje na čí příspěvek(to taky hodně pomůže)-klik na oranž.políčko REAGOVAT

Vdaka.

doktorka.cz (St, 18. 11. 2009 - 12:11)

Tak milé LUpusinky?
Jako bylo na sraze?
Aj my Lupusinky z Moravy chceme vědít ako bolo v Praze?
Čeho jste probírali?
Mluvíte už k tématu prosím a něnapadajte se tu?!
děkujem

... (St, 18. 11. 2009 - 12:11)

Hele Zklamaná, to snad...jsi dost drsná nezdá se ti?Myslím že Maruš a ostatní nekritizují jen přidávají názor rozčiluje se ten kdo odpovídá a dosti nabroušeně.
Stále se zde ale z vás 4 nikdo nevyjádřil jaké jste si dali poznatky...!
Nebo jste opravdu kecali o počasí a jak je Lucerna začuzená?
Někdo se tady ptal i na věkový průměr vás4 ale asi je to moc osobní nebo tajemství?

Líba (Út, 17. 11. 2009 - 20:11)

Romane Vaše jméno je mi povědomé nejste z Brandýsa?

vlk (Út, 17. 11. 2009 - 15:11)

Lupus erythematodes je chronické onemocnění,autoimunitní povahy a jako takové se zcela vyléčit nedá (ale cukrovka třeba také ne...), typický je průběh se střídavými zlepšeními/remis/ a zhoršeními jeho projevů /flar/.
Existuje kožní nebo systémová forma /postiženy i orgány v těle,nejen kůže/.
Pomocí léčby a režimových opatření (hlavně ochrana před sluncem) se ale může podařit dosáhnout bezpříznakového období trvajícího i desetiletí.

Informace.

www.lupus-sle.cz
www.lupusinky.estranky.cz
chat a kontakty Facebook:
http://www.facebook.com/group.php?gid=102657393543

ROMAN KOŠA (Út, 17. 11. 2009 - 01:11)

DOBRY DEN CHTĚL BICH VĚDĚT JESTLI TO JE VILEČITELNA NEMOC A JESTLI BUDU MOC NĚKDI PRACOVAT SEM FURT VIČERPANI A NERVNI PŘEDEM DĚKUJI KDO MI PROSIM ODEPIŠE

Kate pro Zklama (Po, 16. 11. 2009 - 19:11)

Hele Zklamaná, to snad nemyslíš vážně??? Tady na doktorce bylo dostatek informací o srazu -a šlo třeba napsat mail přímo Terezce - pokud sis nebyla jistá, vždycky je dobré mít nějakou pojistku, že jo. Prostě možnosti tu jsou !!!
Můžeš příště pořádat sraz ty s Maruš - uvidíme, jak se vám to podaří.
Tohle jsem musela ještě přidat, protože mě vážně rozčilujou neschopní a neustále kritizující lidi, co hledají jen to špatné - a neváhají svoji neschopnost hodit na druhé...v psychologii se tomu říká základní atribuční chyba.
Lucerna je velká, holky tady několikrát psaly, že to bude v kavárně Lucerna...
Kdo chce psa býti - hůl si vždycky najde.
Takže Maruš a Zklamaná - těším se na vaši organizaci - a to jestli o vás ještě někdy uslyšíme. Jsem vážně zvědavá. Můžete se přihlásit na Facebook a jít s kůží na trh.

Kate - pro Maru (Po, 16. 11. 2009 - 19:11)

ahoj lupusky tak to vás...Hele, Maruš, když si stěžuješ na špatnou organizaci - tak co kdyby ses toho ujala TY?

Kate (Po, 16. 11. 2009 - 18:11)

ahoj holky, musím se ozvat i tady, neb se tu probíralo mé jméno.
Ludmilo, můžu Tě ujistit, že jsem neutichla - psala jsem Terezce na facebook, že se setkání nebudu moct účastnit, stejně tak jsem komunikovala s Agátkou.
A Terezka byla skvělá organizátorka, o tom žádná.
Jinak mně se třeba víc líbí Facebook, je to osobnější, víte, kdo tam píše, pod jakým nikem - a všichni se k sobě chovají hlavně slušně. Není to tak anonymní jako tady, kde ani nevidíte IP adresy, nic. Takže pak se tu objevují anonymní vlci bez identity.
A někteří mají vlka ve své mysli a to je asi daleko horší.
Holky, odlétám na Facebook, a na stránky Agátky, kde je trochu lidského tepla :) a vzájemného respektu, pa pa.

Jar.Rad. (Po, 16. 11. 2009 - 16:11)

ale bodejd by jste se nesešli...myslím si to samé!Proč by i JEN 4 osoby nemohly trochu povyprávět? Kdybych na srazu byla,určitě bych pár řádků napsala...nechápu tohle chování...docela mě to fakt mrzí...

janka (Po, 16. 11. 2009 - 16:11)

ale bodejd by jste se nesešli když jste byli jen 4!
jen by mne zajímal ten věkový průměr vás čtyřech pokud není tajemstvím?
A taky konečně nějaké poznatky o lupusu jste si předali nebo jak,
Nebo jste klábosili o počasí?
Myslim že nás všechny zajímaá Lupus a povídání o něm!!
No dejte vy 4 vědít!
A lidi zanechte tady hádek a napadání prostě sejdem se příště a snad ve větší účasti a budem se i fotit jo?!

Jar.Rad. (Po, 16. 11. 2009 - 15:11)

pro Jarušku Rad.

Já také...ahoj Evi,díky za adresu,jak budu mít chvilku větší klid,napíšu!!!:-))

Jar.Rad. (Po, 16. 11. 2009 - 15:11)

nechejte už těch hnusných a...Ahoj Kláro.
upřímně,jsem překvapená z reakcí některých lidína sraz...nejen před ním,ale i po něm...i poznámky o focení...bože to je problém udělat fotku JEn se 4 lidma,atd??? mě osobně by to vůůůůůbec nevadilo,dneska vystavuje fotky na faceboku skoro každej bl....acgh,jo...nechce se mi psát,nebaví mě to... a už vůbec enchápu některé,co ve všem vidí "neco"... občas přemýšlím,jaký ten člověk asi musí být....to nemá dost svých starostí s lupusem???
Slušně jsem napsala,že opravdu nemůžu a kdyby byl manžel doma,určitě by mě dovezl, a až bude(jestli ovšem bude!) další sraz100% pojedu pokud budu moct.Plánování hodně dopředu nemá cenu,aspon u mě,každý den je přece u lupsu jiný...no a co? tak to prostě je...ale neřeším to,prostě bud to vyjde nebo ne a zas bude JINÝ den ne?
Divím se všem,co dokážou napadat...takové lidičky nechápu a odmítám je...zdravím Tě Jarka

aja.k (Po, 16. 11. 2009 - 12:11)

Zklamaná - no, prosím Tě, měly jsme tam plakátky, co udělala Terezka, tak nevím, kam jsi koukala... A nebyly jsme v restauraci, ale v Kavárně Lucerna, což ostatně bylo někde dobře popsáno. Víc nekomentuju, my jsme na sebe ve finále kontakty také neměly a prostě jsme se sešly, tak nevím, kde a u koho je problém ;-)

Reklama

Přidat komentář