Reklama

lupus erytematoides

Tereza 2 (Rozár (Ne, 15. 11. 2009 - 21:11)

A má zklamaná nějaké jméno (nebo nick)?

Zklamaná (Ne, 15. 11. 2009 - 18:11)

nechejte už těch hnusných a...Souhlasím s Vámi , jen chci dodat příště by bylo dobré míti alespoň na někoho kontakt kdo tam ,,údajně byl".Má vzpomínka na Prahu - cesta 250,přišla jsem o brýle v hodnotě 2 500,- ,lítala jsem v Lucerně od restaurace k reatauraci a ptala se zda je objednaný stůl pro Nás - nebyl!Žádnou skupinku žen jsem též nezaznamenala ! Je dobře že jste nejeli dopadli by jste jako já .Mějte se fajn

LíbaM (Ne, 15. 11. 2009 - 11:11)

Ahoj Evi,vzpomínala jsem na...Ahojky Evi, no že jsi se ozvala !!!Psala jsem mejlík, nic - teď vím proč. Sms nemůžu psát, nemám na tě číslo, zkolaboval mi telefon, tudíž jsem o něj přišla...moc tě zdravím a ozvi se. papáá

Linda (So, 14. 11. 2009 - 21:11)

Souhlasím s Klárkou...já jsem většinou už také nechodím,ale držím palečky všem a snad někdy příště

Holky (So, 14. 11. 2009 - 17:11)

nechejte už těch hnusných a jízlivých poznámek, kdo nechtěl přijet nechtěl a kdo jo,tak dorazil - výmluvy na špatnou organizaci jsou ničemu (není to ani pravda,holky se snažily...vám by nepomohlo ani kdybyste to věděli rok předem...zase se bude někdo vymlouvat a napadat jiné...),všechno je o chtění a hlavě, a vy mi přijdete zapšklé a stresované a nepřející....a z toho plyne ta ošklivá ironie.
Kdybysme se staraly víc každá sama o sobe a svoje uzdravení fyzické i psychické),byly by jsme asi i zdravější...psychika vede.
Je to ostuda, takhle se napadat a nepřát si. Jsem z toho zklamaná a dělám si obrázek,vím ale, že rozumné a fajn lupusinky sem většinou nepřispívají,to jen ty plné jedu jej sem vyhazují: prosím tedy o slušnost a prostor pro opravdové vzkazy a ne ty hnusy, co se tu objevily.

S pozdravem všem s dobrým a otevřeným srdcem

Klára

Eva Tramp (So, 14. 11. 2009 - 17:11)

Ahoj Evi,vzpomínala jsem na...pro Jarušku Rad.

Já také na Tebe myslela,jak asi korálkuješ a co Tvůj lupusák a rodina. Od poloviny března do konce června jsem měla relaps po úplně obyčejném oparu, který jsem chytla v březnu v lázních.
Můj email je: [email protected]
Už budu na netu dá se řict skoro denně s novým PC :-))). Bez něj se nedá ani škola a člověk přijde i o kontakty s fajn lidma. Jaruško, až se Ti bude chtít, tak písni na email. Těším se, papa Eva ;-)

PS: Užij si prodloužené volno s rodinkou a totéž přeji i ostatním Lupusinkám :-))

jana (So, 14. 11. 2009 - 16:11)

ahoj lupusky tak to vás...tayk koukám že účast nebyla nic moc jen4lidi myslela jsem že vás bude aspon 20!ta diskuze tomu tady napovídala! dejte vědět jaký tobylo alespon ve 4.Jsem zvědavá kolik nás přijede na jaře!

Linda (So, 14. 11. 2009 - 16:11)

No holky jsem docela ráda,že jsem tam nešla,když to tady čtu....Jinak zdravím Evu

Klára (So, 14. 11. 2009 - 14:11)

Holky, nakouknu se, abych zjistila,jaka byla nalada na srazu a co nevidím...!!!!

Osoby všechny kousnuté vlkem a ještě se koušou navzájem.
Se vám divím...je to vůbec možný?????Stydím se i za vás...
zdraví Klára

Jar.Rad. (So, 14. 11. 2009 - 12:11)

Ahoj všechny LUPUSINKY,...Ahoj Evi,vzpomínala jsem na Tebe,co s Tebou je?tak napiš pár řádků,já si smazala kontakty a nemám na Tebe email...zdravím Tě!

maruš (So, 14. 11. 2009 - 11:11)

ahoj lupusky tak to vás mnoho nebylo no ono každý zrivna nemohl ale myslím že na jaře bude lepší organizace a každý by měl o srazu vědět nejméně 3 měsíce do předu aby se zařídil.Tak nevadí ale alespon vy 4 by jste mohli popovídat jaké nové poznatky máte? a taky by nás zajímal váš věkový průměr díky doufám že to není moc osobní

Tereza 2 (Rozár (So, 14. 11. 2009 - 08:11)

Pro všechny obměny vlčího jména: Proč jste se na Ludmilu nepřišly podívat samy? Mohly jste se zeptat, jak to je s tím lékařstvím. Takhle nevíte nic :)

Pro Vlka: Myslím, že z mého příspěvku jasně vyplynulo, proč ne Lucerna (ani slovo o tom, že mám něco proti) :) Mimochodem tam mají moc dobré kafe.

Pro všechny: Byly jsme čtyři (chi chi, to byl zájem) Fotit se ve čtyřech nám přišlo trochu na hlavu.

Eva Tramp (Pá, 13. 11. 2009 - 22:11)

Ahoj všechny LUPUSINKY, ozývám se po hodně měsících. Omlouvám se,Jáje z Prahy, Jarušce Rad. i ostatním, ale odešel mi v PC net spojení přes drát, pak wifi,opravený fungoval ani ne týden. Již mám nový PC,tak už budu ve spojení. Ono našetřit na nový PC z důchodu jde dost těžce. Jo, v Praze je blaze, ale draze (hlavně bydlení). Přes Agátku jsem věděla, že máte sraz. Bohužel jsem byla od včerejška do dnešního večera mimo Prahu kvůli škole - výuka a zkouška.
Konal se ten sraz? Určitě to muselo být fajn pokecat s někým, kdo má pochopení a stejné trable.
Mějte se všechny moc hezky a bez relapsů, čaučík Eva :-)

lupík (Pá, 13. 11. 2009 - 20:11)

To jsem čekala,Ludmila a její divné chování,je divná,hraje si na lékařku? a není to pravda.Pořád se to opakuje co?Proč když stále tvrdíš-již před dvěma lety,že sem nepatříš a nebudeš sem chodit,jak je možné,že Tě zde zase vidím???Je přece normální a hezké mít vzpomínku v podobě fotek na první sraz.Nebo se bojíš,že někdo pozná kdo skutečně jsi?Měla by jsi ty tady holkám konečně vysvětlit

lupus (Pá, 13. 11. 2009 - 19:11)

Vlku ty jsi zvědavej já ale taky co Ludmilo tak nakonec jsi se nefotila co to bylo strachu?

Vlk (Pá, 13. 11. 2009 - 19:11)

nevím co máte proti LUCERNĚ,?kolik vás bylo?

Tereza 2 (Rozár (Pá, 13. 11. 2009 - 19:11)

Holkýýý Lupusandy. První kafčo je ukončené. Předem píšu, že fotky nejsou. Přijeďte se podívat a můžeme se fotit. Pro příště ale jedna připomínka. Nee Kafé Lucerna. Kdo nejste kuřák, jste ztracen. Takže v květnu ahóóój :)

Karkulka (Pá, 13. 11. 2009 - 16:11)

Vlku,ty jsi zlý, jak vlk z pohádky a víš , jak to s ním dopadlo. Tak raději někam zalez a neštěkej

lupus (Pá, 13. 11. 2009 - 13:11)

Ludmilo ale vždyt jsi o sobě napsala že máš jinou krevní skupinu tak co se tady opovrhuješ?napiš pak jestli tě vyfotili a nebo jak jsi prchala před fotografkama? já lupus tam nebudu v tý Lucerně nemusím být všude. a jak napíšu tak dělám a ty píšeš že nepůjdeš a náhle měníš názor a cpeš se do Lucerny ale bacha na foto jsi přeci jiná skupina!

Ludmila (Pá, 13. 11. 2009 - 11:11)

Možná by bylo lepší sem napsat jsem ta a ta a přijdu dnes do Lucerny ve 13 hod. jak bylo dohodnuto než -li zkoumat, zda jsem či nejsem vyrovnaný typ. V žádném případě se neobhajuji, nemám proč ani komu.
Odcházím a jsem zvědavá, na koho budete útočit teď.

Reklama

Přidat komentář