Reklama

lupus erytematoides

klára (Čt, 30. 7. 2009 - 16:07)

ja taky 6 :)...ale byly to děsy...cože jsi na nás přišla (mezi nás)tak pozde?

rena (Čt, 30. 7. 2009 - 16:07)

PRO Klarku ahojík no vydíš jakou jsi mi udělala ted radost a doufam že už nebudeme na sebe tak zlí co ja mam take rada slušnost a ne nějake .... však víš jak dlouho se léčíš s lupusem jestly mohu vědět já 6 let papa RENATA

klára (Čt, 30. 7. 2009 - 11:07)

no vidíš,že to jde....je to slušnost a já vůbec nejsem naštvaná,jsem jen trochu ironická,aby se nezapomínalo na slušný vychování, když už jsme všichni tak pasivní...čau a díky za podpis, Renat :o)))

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2009 - 08:07)

ahoj Klarko zato že jsem se nepodepsala se omlouvam nikoho nebraním ale ty jsi pořad nějáká rozčílená co tě tak moc trápí že píšeš tak zle mame si na těch strankách pomáhat a né se hadat a nadávat anebo urážet ahoj RENATA

ahoj (St, 29. 7. 2009 - 23:07)

Ahoj, proč se tady paní nebo pán nepředstaví????...když má ten svůj vlastní názor a tak vehementně ho brání...nikdo jí/mu ho nebere,jen ty vulgarity jsou dost nízky...TO JE ZASE NAZOR MUJ...NO

papa Klára...já se klidně podepíšu

Návštěvník (St, 29. 7. 2009 - 19:07)

CHCI SE NĚKOHO Z VAS ZEPTAT PROSÍM MAM PLÍSEN NA NOHACH NA NEHTACH MATE S TÍM NĚKDO ZKUŠENOST NEVÍM CO BY MI POMOHLO TO ODSTEANIT A TY SARAPATIČKY OD KOŽAŘU NEZABÍRAJÍ MYSLÍTE ŽE TO JE SPOJENO S LUPUSEM DÍKY MOC

__utm0171134.12 (St, 29. 7. 2009 - 17:07)

ahojKLARKO SOUHLASÍM ALE NAZOR JE NAZOR A KAŽDY MA NA NĚJ PRÁVO

Návštěvník (St, 29. 7. 2009 - 17:07)

Kate myslím že každy ma nato svůj názor,je spousta lidí co nalétavají lidem co je nezajíma naše nemoc a chtějí jen na nemocných lidech vydělávat peníze,nic méně je to od každého věc i od každého jeho vlastní názor.SAMOZDŘEJMĚ HO TAKÉ NOKDO NEURAZIL,ale i tak se mi to zda dost hloupe zdravím všechny a opatrujte se a pomáhejme si ale každy mějme svůj vlastní názor ano papa

klárka (St, 29. 7. 2009 - 17:07)

Mě by zajímalo,proč se tady nadává a nemocní s lupusem SLE raději nezačnou něco delat sami pro sebe?...jiní nemocní mají super organizace, jezdi na setkani a zajezdy, mají soutěže (viz lymfomhelp fotografickou život na druhou...podivejte):

http://lymfomhelp.cz/index.php?page=/co-se-deje/aktualni-projekty;zivot

a tady se jen napadá diskutující nebo nadává jiným -výdyt by se to dalo vyslovit nějak kultivovaněj. Český internet je prý obrázkem našeho národa, každej jen hnusně nadává a napadá a skutek utek..to prý jinde není, taky mě to mrzí...

Já to nechápu, Agata pořád na stránkách vyzývá k akci (aspon setkání nebo organizaci)a nikde nic. Nebo že bysme byli tak nemocní nebo zlí nebo divní nebo líní nebo pasivní???

Já vám nevím...myslím, že ne, že jsme si jen nezvykli sdílet s jinými svoje strachy a obavy a nesnažíme se dozvědět něco nového a takhlehe to dopadá. Není čas to změnit?

...slovo do pranice...

Kate (Út, 28. 7. 2009 - 21:07)

holky, je to sice reklama, jak vyšitá :) ale myslím, že se Forbio choval slušně a ty urážky mi zde nepřipadaly na místě... chyběly mi tam věcné argumenty - i když chápu, že vás to rozčílilo...
Já mám například s Oberonem dobré zkušenosti - jen si myslím, že člověk musí vědět, co od toho může očekávat. Např. bych od toho neočekávala diagnostiku lupusu (je to přeci jen velice specifická záležitost) a vzhledem k tomu, že každý má trochu jiné příznaky, je dle mě velice problematické něco takového diagnostikovat.
Nicméně pokud můžu mluvit za sebe - Oberon mi pomohl při velké chronické únavě, při doléčování infekcí a a zbavování se různých bakterií, které se na mě při snížené imunitě často lepí...
Toto není skrytá reklama.
Jen si myslím, že člověk musí vědět, co od toho lze očekávat. Vyléčení lupusu bych od toho rozhodně neočekávala...

Návštěvník (Po, 27. 7. 2009 - 16:07)

ahoj simčo taky si to myslím je to fakt pakoš asi neví očem kecá nebo ví a chce jen ždímat z nemocných penízky já opravdu nevím ale to se nedělá takovej sem nepatří lupus trapí spoustu lidí ale kde tohle vzal mazec papa

síma (Po, 27. 7. 2009 - 12:07)

Holky, Forbio fakt kecá,jednou jsem taky naletěla a žádnej lupus mi nezjistili,i když byl mírně rozjetej...jedině,že jsem měla průvan v peněžence a dost jsem si potom nadávala....je to PODVOD jako trám

Návštěvník (Po, 27. 7. 2009 - 07:07)

Zdravím všechny lupusinky tak s tím debylem souhlasím fakt sorry

ForBio (Ne, 26. 7. 2009 - 20:07)

Můžete to nějak specifikovat ?

Návštěvník (Ne, 26. 7. 2009 - 19:07)

ForBio, Vy jste fakt debil, promiňte

ForBio (Ne, 26. 7. 2009 - 19:07)

Dobrý den, konečně je v Plzni možnost diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter, NLS-diagnostika, nejvyšší model této řady. Je to nástupce přístroje Oberon s daleko pokrokovější metodou screaningu a ještě přesnějšími výsledky. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely, certifikovaná i pro Českou republiku. Nejpřesnější metoda vyšetření i na nádorová onemocnění v raném stádiu, samozřejmě je zahrnuta i ostatní diagnostika. Rozsah použití: Organoetalony, biochemická homeostáza, patologie, histologie, cytologie, alergeny, mikroorganismy a helmiti, alopatie, homeopatie, fytopreparáty, metaterapie, zhotovení metasody, potravinové doplňky, potraviny. Naše zkušenost ukazuje, že i při vyšetření některých zdravých klientů, byly nálezy skrytých stádií onemocnění, kde je daleko snažší i kratší terapie (výhoda včasné diagnózy). Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky, systém

RENULE (Ne, 26. 7. 2009 - 11:07)

AHOJ TEREZKO MOC TI DĚKUJI POPTAM SE NA VŠE A PAK DO TOHO PŮJDU.URČITĚ BYCH TO CHTĚLA MÍT JE TO DŮLEŽITE OČKOVÁNÍ.PĚKNY DEN VAM VŠEM CO SE TRAPÍTE A BOJUJETE SE ZDRAVÍM PAPA

Tereza 2 (Ne, 26. 7. 2009 - 07:07)

Přeočkování je individuální, závisí na imunitním systému každého z nás. Pokud jsi nebyla očkovaná víc než 15 let, tak se pravděpodobně nevyhneš třem dávkám. Ale než to podstoupíš,lze si nechat stanovit hladinu protilátek a pak závisí na rozhodnutí lékaře. Konzultovala bych to na infekčním oddělení :)

RENULE (So, 25. 7. 2009 - 20:07)

Ahojík moc ti díky ja tím myslím že jsem tu druhou prošvxhla přesahlo už 15 let a to se už pak musí píchnout 3 ty injekce nějak po dvou tydnech ale jinak děkuji budu se snažit to někde na netu zjistit a můžu se tě zeptat odkud pocházíš.jinak vaše stranky jsou super a všechny vas vlastně zdravím tak ahojík

ahoj (So, 25. 7. 2009 - 15:07)

zkratka do rubriky očkování a lupus:
http://www.lupusinky.estranky.cz/stranka/ockovani-a-lupus

Reklama

Přidat komentář